'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Законне с/р по результату перерахунку за ЖКП за останніми законними тарифами?  (Прочитано 2501 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

У випадку, якщо після перерахунку за останніми законними тарифами на ЖКП виявиться, що споживач ЖКП сплатив зайві кошти КП, то це КП теоретично повинно повернути ці кошти споживачу, або надати споживачу на цю суму безкоштовні ЖКП.
Але, якщо виявиться, що перерахунок покаже, що споживач ЖКП винен КП, припустимо, не 30 000 грн (по незаконним тарифам), а 3 000 грн. (по останнім законним тарифам) і КП запропонує споживачу сплатити перераховану суму боргу, але споживач відмовиться. КП подасть в суд новий позов - по стягненню цих перерахованих 3 000 грн., а споживач подасть в суді заяву про застосування ст. 257 ЦКУ про 3-річний строк позовної давності. В такому випадку яким повинно бути законне рішення суду?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Хто до кого подавав "старий" позов, "новий" позов і про що?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Хто до кого подавав "старий" позов, "новий" позов і про що?
Ніхто ще не подавав. Я думаю - чи є сенс мені подавати позов про перерахунок за ЖКП, які надавало мені попереднє КП з 2006 по 2015 роки, щоб у платіжках від КП ГІОЦ перестала фігурувати незаконна сума до сплати (приблизно 30 000 грн.).
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Логіка мого запитання наступна. Якщо споживач ЖКП має право застосувати ст. 257 ЦКУ про 3-річний строк позовної давності, то таке саме право повинен мати й надавач ЖКП (КП-балансоутримувач) - по відношенні до результату перерахунку за ЖКП згідно останніх законних тарифів. Тоді виникає питання - який сенс споживачу ЖКП через суд вимагати такий перерахунок, якщо зайво сплачені кошти КП йому все одно не віддасть через сплив позовної давності?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Я думаю - чи є сенс мені подавати позов про перерахунок за ЖКП, які надавало мені попереднє КП з 2006 по 2015 роки, щоб у платіжках від КП ГІОЦ перестала фігурувати незаконна сума до сплати (приблизно 30 000 грн.).

Пропонуєте іншим думати? :o
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Логіка мого запитання наступна. Якщо споживач ЖКП має право застосувати ст. 257 ЦКУ про 3-річний строк позовної давності, то таке саме право повинен мати й надавач ЖКП (КП-балансоутримувач) - по відношенні до результату перерахунку за ЖКП згідно останніх законних тарифів. Тоді виникає питання - який сенс споживачу ЖКП через суд вимагати такий перерахунок, якщо зайво сплачені кошти КП йому все одно не віддасть через сплив позовної давності?

У ЖЕКа і споживача відлік позовної давності починається з різних моментів. Для позову ЖЕКа -після першої несплати споживачем за ЖКП (далі -за кожний з таких періодів). Для позову споживача -з часу, коли він дізнався про назаконність тарифів. Щодо сенсу рахуйте самі.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Я думаю - чи є сенс мені подавати позов про перерахунок за ЖКП, які надавало мені попереднє КП з 2006 по 2015 роки, щоб у платіжках від КП ГІОЦ перестала фігурувати незаконна сума до сплати (приблизно 30 000 грн.).

Пропонуєте іншим думати? :o
Звісно, що ні. Зрозуміло, ще це було пояснення до питання у першому пості.
« Останнє редагування: 02 Серпня 2018, 19:03:31 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Логіка мого запитання наступна. Якщо споживач ЖКП має право застосувати ст. 257 ЦКУ про 3-річний строк позовної давності, то таке саме право повинен мати й надавач ЖКП (КП-балансоутримувач) - по відношенні до результату перерахунку за ЖКП згідно останніх законних тарифів. Тоді виникає питання - який сенс споживачу ЖКП через суд вимагати такий перерахунок, якщо зайво сплачені кошти КП йому все одно не віддасть через сплив позовної давності?

У ЖЕКа і споживача відлік позовної давності починається з різних моментів. Для позову ЖЕКа -після першої несплати споживачем за ЖКП (далі -за кожний з таких періодів). Для позову споживача -з часу, коли він дізнався про назаконність тарифів. Щодо сенсу рахуйте самі.
На жаль, не всі суди так вважають. Побачимо...
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email