'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ПОЗОВ КПКК про стягнення заборгованності з 1.01.2014р по 1.10.2017р.  (Прочитано 21195 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Тепер, завдяки "порадам" судді, у цій справі Вам доведеться довести, що позовна давність не переривалася платежами "1 коп.", тобто що це не було визнанням боргу з Вашого боку. Начебто з вересня 2011 р. на Форумі (судячи з профилю), але нічому не навчилися... :(
Тобто краще заявити, що буцімто я нічого не платив взагалі?
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Тут згадуються статті ЦПК у редакції до 15 грудня 2017 року! Треба самостійно знайти відповідні статті у чинному ЦПК.
Дуже дякую!
Я правильно розумію, що у моєму випадку (період позову до 15/12/2017) не треба шукати статті у новому ЦПК?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Тобто краще заявити, що буцімто я нічого не платив взагалі?

Суд досліджує докази, а не слухає гасла чи бездоказові заяви. Вам слід довести, що рядок 6 у "розрахунку заборгованості" або не відповідає дійсності повністю чи частково, або сплата насправді відбувалася не в рахунок боргу (до лютого 2015 р.), а в рахунок конкретних платежів за вказаний у розрахунку чи інший період, які не охоплюються строком позовної давності. Щоб суд міг ідентифікувати призначення платежів (рядок 6) в періоди, вказані у розрахунку.
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

відповідач направив позивачу, на адресу для листування, свій відзив на позов.  Відповіді на відзив від позивача не отримував,
Яка правильна послідовність дій і кому які документи слати?
Я планую до 2 листопада виложити тут і відвезти у суд такі бумаги ( з копіями позивачу):
1. Відзив на позов ( з додатками)
2. ЗАЯВУ про застосування строку позовної давності
Клопотати про розгляд справи у загальному порядку я зрозумів немає сенсу.
Вірно? Що ще порекомендуєте?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Тут згадуються статті ЦПК у редакції до 15 грудня 2017 року! Треба самостійно знайти відповідні статті у чинному ЦПК.
Дуже дякую!
Я правильно розумію, що у моєму випадку (період позову до 15/12/2017) не треба шукати статті у новому ЦПК?

Як раз навпаки. У відзиві слід посилатися на ЦПК (у чинній редакції), -див. ч. 3 ст. 3 ЦПК. Тобто дивитесь норми ЦПК у прикладах, наведених на Форумі до 15.12.2017 р., але вказуєте аналогічні норми ЦПК в чинній редакції, або ж новелли ЦПК.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Яка правильна послідовність дій і кому які документи слати?

Почати з вивчення положень ЦПК. Після цього можна переходити на іншу, більш високу ступень.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

відповідач направив позивачу, на адресу для листування, свій відзив на позов.  Відповіді на відзив від позивача не отримував,
Яка правильна послідовність дій і кому які документи слати?
Я планую до 2 листопада виложити тут і відвезти у суд такі бумаги ( з копіями позивачу):
1. Відзив на позов ( з додатками)
2. ЗАЯВУ про застосування строку позовної давності
Клопотати про розгляд справи у загальному порядку я зрозумів немає сенсу.
Вірно? Що ще порекомендуєте?
ВІДЗИВ слід направити, краще рекомендованим листом, позивачу і квитанцію про вручення долучити до відзиву для суду.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Як що я правильно зрозумів суддю, - можна хоч 1 коп. заплатити у періоді. Але як що взяти період де взагалі 0 (наприклад той же 2015 у мене) от тоді могли би бути додаткові зачепки у позивача... А так Позов за період де у сумі не 0 проплата і ця аргументація (що взагалі не платили) не допоможе позивачу.
Якщо Ви платили 1 копійку, вказуючи за який період платите і писали у призначенні платежу, що не визнаєте поточних тарифів, або що платите по останнім законним тарифам стільки-то, а решта - то аванс, наприклад:
Цитувати
Утрим буд та прибуд тер: о/р ХХХ; вул. ХХХ буд. ХХХ, кв.ХХХ; квіт2018; 453,60 грн, з яких 41,76грн. згідно РКМДА №748 19.05.00; решта 411,84грн.-аванс
то проблем не буде. Може Ви тоді писали якісь листи Вашому виконавцю ЖКП, де вказували, що не визнаєте поточних тарифів? Тобто, треба буде доводити, що сплата 1 коп. не була визнанням поточних тарифів. Ще гірше, якщо при сплаті 1 коп. Ви не вказували період, за який платите. Тоді строк позовної давності кожен раз буде відлічуватись заново для усього боргу!
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

тарифи по послузі утримання будинків та прибудинкових територій - незаконні по травень 2015 року включно.
На які документи треба послатися для цього періоду?
У моєму випадку суддя вже ухвалив "Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження".
То виходить,  як що  я не буду просити про розгляд справи у загальному порядку, суд не стане по своїї ініціативі щось вираховувати/перераховувати?  ;)
(click to show/hide)
Увага! Тут згадуються статті ЦПК у редакції до 15 грудня 2017 року! Треба самостійно знайти відповідні статті у чинному ЦПК.
Пропоную те що мені виклав пан Олександр_2015
сформулювати у Відзові наступним чином (виділення - мої зміни у тексті):
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 21 Жовтня 2018, 16:56:48 від agza »
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Може Ви тоді писали якісь листи Вашому виконавцю ЖКП, де вказували, що не визнаєте поточних тарифів?
Ні, не писали.
Більше того, були субсидії у зимовий період 2016 та 2017рр., а там мабуть суми заходили з бюджету автоматично в т.ч. і на КПКК :)
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Тобто краще заявити, що буцімто я нічого не платив взагалі?

Суд досліджує докази, а не слухає гасла чи бездоказові заяви. Вам слід довести, що рядок 6 у "розрахунку заборгованості" або не відповідає дійсності повністю чи частково, або сплата насправді відбувалася не в рахунок боргу (до лютого 2015 р.), а в рахунок конкретних платежів за вказаний у розрахунку чи інший період, які не охоплюються строком позовної давності. Щоб суд міг ідентифікувати призначення платежів (рядок 6) в періоди, вказані у розрахунку.
Я правильно розумію, що проблемними з точки зору строку давності є проплати 506,94; 126,66; 253,32; 10,14; 87,8; та 10,14 до лютого 2015р. включно?
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Подивився наявні квитанції за ті роки, - тоді приходило все від ГІОЦ - все йшло на їх рахунок!
 Я трохи квитанцію підправляв і платив ось так, наприклад ті 10,14грн. за листопад 2014р. вказані як "за ГАЗ" а за "утримання" я писав "Тариф не встановлено".
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

1. "Тариф не встановлено" - це ні про що. Це не є невизнання поточного тарифу. Це просто Ви не знаєте, по якому тарифу платите. Але, якщо грамотно захищатись у суді, за період до червня 2015 року включно можна домогтись перерахунку по послузі утримання будинків та прибудинкових територій через те, що ті тарифи були визнані незаконними з моменту їх встановлення.

2. Що Ви маєте на увазі під фразою "проблемними з точки зору строку давності є проплати..."?
 
« Останнє редагування: 21 Жовтня 2018, 17:16:53 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Подивився наявні квитанції за ті роки, - тоді приходило все від ГІОЦ - все йшло на їх рахунок!
 Я трохи квитанцію підправляв і платив ось так, наприклад ті 10,14грн. за листопад 2014р. вказані як "за ГАЗ" а за "утримання" я писав "Тариф не встановлено".
Тобто, в квитанції про сплату за ЖКП зліва були вказані одні ЖКП, а Ви справа вказували зовсім інші ЖКП і так і платили?  :o
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Тобто, в квитанції про сплату за ЖКП зліва були вказані одні ЖКП, а Ви справа вказували зовсім інші ЖКП і так і платили?  :o
І зліва і з права -"ГАЗ", проплата йшла на КП ГІОЦ а не на КПКК або КП Дирекція (як вони тоді називались).
То в принципі має бути такі квитанції у всіх у Києві у ті роки.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email