'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ПОЗОВ КПКК про стягнення заборгованності з 1.01.2014р по 1.10.2017р.  (Прочитано 21287 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Тобто, в квитанції про сплату за ЖКП зліва були вказані одні ЖКП, а Ви справа вказували зовсім інші ЖКП і так і платили?  :o
І зліва і з права -"ГАЗ", проплата йшла на КП ГІОЦ а не на КПКК або КП Дирекція (як вони тоді називались).
То в принципі має бути такі квитанції у всіх у Києві у ті роки.
Куди вона там йшла, то вже другорядна справа, позивач в суді буде доводити, що у нього з КП ГІОЦ були договори, що кошти КП ГІОЦ тільки "розщепляв" і т.і.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

І зліва і з права -"ГАЗ", проплата йшла на КП ГІОЦ а не на КПКК або КП Дирекція (як вони тоді називались).
То в принципі має бути такі квитанції у всіх у Києві у ті роки.
У Вас же в квитанції вказані підприємства, на адресу яких КП ГІОЦ мало перераховувати кошти, які надходили на проміжний рахунок КП ГІОЦ, це - КП "Індустріальне" ЦОС №2, та ПАТ "АК "Київводоканал".
У мене з 2013 р. в платіжках вказувалось не КП "Індустріальне", а КП "Залізничне".
« Останнє редагування: 21 Жовтня 2018, 18:05:25 від stepan »
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

за період до червня 2015 року включно можна домогтись перерахунку по послузі утримання будинків та прибудинкових територій через те, що ті тарифи були визнані незаконними з моменту їх встановлення.
Не зважаючи на те що ніяких претензій до КПКК ми не подавали?
Цитувати
2. Що Ви маєте на увазі під фразою "проблемними з точки зору строку давності є проплати..."?
Я хочу грамотно сформулювати ЗАЯВУ про застосування строку позовної давності.
Від будь-якої  проплати можуть відрахувати  мінус 3 роки і це буде строк давності чи додати?
Шось з цією зв'язкою "проплата-строк давності" ніяк неможу доперти.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

за період до червня 2015 року включно можна домогтись перерахунку по послузі утримання будинків та прибудинкових територій через те, що ті тарифи були визнані незаконними з моменту їх встановлення.

Не зважаючи на те що ніяких претензій до КПКК ми не подавали?
Цитувати
2. Що Ви маєте на увазі під фразою "проблемними з точки зору строку давності є проплати..."?

Я хочу грамотно сформулювати ЗАЯВУ про застосування строку позовної давності.
Від будь-якої  проплати можуть відрахувати  мінус 3 роки і це буде строк давності чи додати?
Шось з цією зв'язкою "проплата-строк давності" ніяк неможу доперти.
1. Ви дізнались про резолютивні частини рішень адміністративних судів щодо незаконності і нечинності тарифів на ЖКП з моменту їх прийняття, згідно яких здійснювалися нарахування відповідачами, з газети «Хрещатик» від 22.04.2016 р.  Особи, які не брали участі у цих справах, мають право заявити позови про перерахунок за житлово-комунальні послуги: після 22.04.2019 р. спливає строк позовної давності.
http://www.kreschatic.kiev.ua/file/11696.pdf

2. Позовна давність терміном 3 роки рахується з дати заяви про видачу СН (звісно, що у майбутнє  ;D ):
http://reyestr.court.gov.ua/Review/72269062

Раніше, якщо у Вас був старий борг (за межами 3 роками позовної давності) і Ви раптом сплатили хоч 1 копійку не вказуючи період, за який Ви платите, то ВЕСЬ борг (хоч за 100 років) переривався, відлік позовної давності починався заново і у виконавців ЖКП було ще 3 нових роки, щоб подати позов про стягнення всього боргу.

Але 28 жовтня 2015 року ВССУ постановив ухвалу, де вказав, що
Цитувати
переривання перебігу позовної давності може мати місце лише в межах строку давності, а не після його спливу
http://reyestr.court.gov.ua/Review/53117785
і тому, мабуть переривання перебігу позовної давності внаслідок визнання старого боргу вже не повинно відбуватись.
« Останнє редагування: 21 Жовтня 2018, 19:06:07 від Олександр_2015 »
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Чи не буде доказом пропущеного строку давності Ухвала, яку я виложив у 1-му пості, де тим же судом встановлено щo строк таки пройшов:
(click to show/hide)
І ще маю питання, якщо позов написаний на двох осіб, то відзив і заява про застосування строку давності також має бути від кожного з цих осіб окремо? Чи можна зробити оба документи зразу від обох?
« Останнє редагування: 22 Жовтня 2018, 06:45:34 від agza »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

І ще маю питання, якщо позов написаний на двох осіб, то відзив і заява про застосування строку давності також має бути від кожного з цих осіб окремо? Чи можна зробити оба документи зразу від обох?

Кожна особа є самостійним учасником (стороною) справи. Відтак, якщо у відповідачів є якась правова позиція -то вона має бути викладена кожним окремо. Чи може вона бути викладена в одному документі? Заборон на це ЦПК не містить. Але краще зробити окремо -це не той випадок, коли слід зекономити на папері. А докази проти позову можна подати кимось одним шляхом клопотання про їх залучення -інший на них може послатися.

Щодо " чи буде доказом..." -для Вас може й буде, а для суду ні.
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

На 1й сторінці я навів копію одного з "доказів" Позивача КПКК, т.н. "розрахунок заборгованності" за підписом Прохоренко О.О.
Сьогодні при ознайомленні з матеріалами справи, виявив що у справі, цей "доказ" виглядає по-іншому.
А саме скріплений не печаткою Позивача, а печаткою іншої юр.особи- код 39946227 Центр комунального сервісу, що ніяк не дотична до справи.
Як би ви порекомендували обгрунтувати неналежність такого доказу?
Поки бачу такий текст у Відзові:
(click to show/hide)

Чи є у діях тих, хто надіслав Відповідачам невідповідну матеріалам справи копію, склад парвопорушення. Я к що є, то як краще описати у Відзові цю тезу?
Буду вдячний за будь-які слушні думки з цього приводу.
« Останнє редагування: 26 Жовтня 2018, 11:49:17 від agza »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Буду вдячний за будь-які слушні думки з цього приводу.

Вам вже надавали приклади заперечень (відзивів) з інших справ та на розділ Цивільні справи, де є посилання, що "розрахунок заборгованості" складено з порушенням ст. 9 Закону України № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (в даному випадку не посвідчено позивачем).
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

На 1й сторінці я навів копію одного з "доказів" Позивача КПКК, т.н. "розрахунок заборгованності" за підписом Прохоренко О.О.
Сьогодні при ознайомленні з матеріалами справи, виявив що у справі, цей "доказ" виглядає по-іншому.
А саме скріплений не печаткою Позивача, а печаткою іншої юр.особи- код 39946227 Центр комунального сервісу, що ніяк не дотична до справи.
"Центр комунального сервісу" - це назва Комунального концерну, який був створений Рішенням Київської міської ради № 467/1331 від 14 травня 2015 року "Про створення комунального концерну" https://drive.google.com/file/d/0B3n9zsiRzSapTE8yNWlCdUlWZFU/edit і який об"єднує багато комунальних підприємств, в тому числі мабуть і те, де працює  Прохоренко О.О.
« Останнє редагування: 28 Жовтня 2018, 08:34:11 від stepan »
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Центр комунального сервісу" - це назва Комунального концерну,
Це я бачив, але яким воно боком до КПКК, який не входить до цього Концерну?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Центр комунального сервісу" - це назва Комунального концерну,

Це я бачив, але яким воно боком до КПКК, який не входить до цього Концерну?
До Концерну входить КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНДУСТРІАЛЬНЕ" -
Цитувати
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНДУСТРІАЛЬНЕ" СОЛОМ'ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ", код ЄДРПОУ 35756924;http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4709/doc/1438797907.html
Цитувати
Комунальне підприємство «Індустріальне» Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації   03056, м. Київ, вул. Виборзька, 42
http://solom.kievcity.gov.ua/content/komunalni-pidpryiemstva.html
За платіжками КП ГІОЦ у 2014 -2015 р. Ви мали сплачувати мабуть на рахнок КП "Індустріальне"?
"Перелік послуг", який Ви навели, підписав начальник ЖЕД - 906 Шургот Володимир Богданович, який на іншому сайті http://wiki.1551.gov.ua/pages/viewpage.action?pageId=3508892 фігурує як чи то Головний інженер Житлово-експлуатаційної дільниці ЖЕД-906 "Індустріальне", чи то Головний інженер КП Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Солом'янського району м.Києва.
І при цьому Житлово-експлуатаційна дільниця ЖЕД-906 "Індустріальне", код  ЄДРПОУ 39825912 (з печатки під "переліком послуг") http://kyiv.dsns.gov.ua/files/2016/2/9/I_kvartal_2016.pdf  та
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНДУСТРІАЛЬНЕ" СОЛОМ'ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ", код ЄДРПОУ 35756924; розташовані за однією і тією ж адресою - Виборзька вул., 42.
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 28 Жовтня 2018, 10:48:03 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Центр комунального сервісу" - це назва Комунального концерну,
Це я бачив, але яким воно боком до КПКК, який не входить до цього Концерну?
Можливо КП Керуюча компанія уклала угоду з КП "Індустріальне", за якою останнє надає ЖК послуги, а КП Керуюча компанія "сприяє" сплаті коштів населенням за послуги, та подає позови до суду на боржників.
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Хочу з цієї чехарди витягнути раціональне зерно правильних формулювань для відзову.
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Чи можна клопотання про  зупинення провадження у справі викласти у самому Відзові, наприклад так:
(click to show/hide)

Чи слід зробити Клопотання як окрему заяву?
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

І ще питання,
документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи
,які я повинен докласти як додаток до Відзиву.
Це копія опису заказного листа на адресу позивача? Чи ще щось?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email