'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ПОЗОВ КПКК про стягнення заборгованності з 1.01.2014р по 1.10.2017р.  (Прочитано 21192 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Є притомні. В моєму випадку Демидовська, яка відмовила у видачі СН.  Букіна не краще Кушнір.
« Останнє редагування: 10 Лютого 2020, 17:56:09 від bav »
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Є притомні. В моєму випадку Демидовська, яка відмовила у видачі СН.  Букіна не краще Кушнір.
З моєї практики, СН скасувують 100% судей. Просто пишемо що це спір про право, немає договорів і пр. А от про Демідовську гарного ничого сказати не можу (знаю по іншим справам). І інтернет по Демідовській просто жахливий.
 
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Сьогодні суддя перенесла засідання на 6 міс вперед.
Діло в тому, що на попередньму засіданні (у жовтні) була ухвала, що КПКК може подати відповідь на відзив, строк 1 місяць.  А зареєстрували його позавчора.  Пояснення КПКК були на кшталт "меня візвал начальник, не біло времени..." - ага, 4 місяці...
Суддя спитала чи я не заперечую, щоб той відгук прийняти. Я заперечував, бо строк в 1 місяць давно сплинув .
Окрім цього подав заздалегідь заготовану заяву відповідного змісту:
"Позивач надав відповідь на відзив з порушеннями строків встановлених та ст. 179 ЦПК, тому прошу суд не приймати його до уваги."
Але суддя сказала, що поновлює строк (без аргументації) і відповідь на відзив прийняла.
Вважаю що суддя порушила ст. 179 ЦПК
Як вважаєте, що з цього вичавити корисного можна?
І буду готувати заперечення на відповідь на відзив.
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Підкажіть будь-ласка, чи на сьогодні усі "глобальні" позови (Тимошенко і пр.)  з приводу не чинності тарифів на ЖКП у м.Києві вже відхилено? Які тарифи є чинними на сьогодні?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Підкажіть будь-ласка, чи на сьогодні усі "глобальні" позови (Тимошенко і пр.)  з приводу не чинності тарифів на ЖКП у м.Києві вже відхилено? Які тарифи є чинними на сьогодні?

Тарифи у всіх регіонах є різними, залежно від послуг. Запитайте конкретно у місцевої влади інформаційним запитом, в порядку доступу до публічної інформації.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

І буду готувати заперечення на відповідь на відзив.
Чим справа закінчилася?
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

Чим справа закінчилася?
А ще нічим, спочатку ковід, зараз війна.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email