'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Питання оплати опалення МЗК у будинку дописувача  (Прочитано 11820 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Щодо відео - подивіться: там мій колега бореться з монополістом-шахраєм.
Переглянув. Щодо телевізійників - питань нема...  Як завжди, орієнтуються у питаннях слабенько...
Щодо "крикливих" назв, я від  киян "балдею". Як  навигадують... То в них колектори себе обізвуть СБУ (ТОВ "спеціальне боргове уравління")
Цитувати
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦІАЛЬНЕ БОРГОВЕ УПРАВЛІННЯ"
( ТОВ "СБУ" )   34937511   01133, м.Київ, ВУЛ. КУТУЗОВА, будинок 18/7, офіс 310
Тепер "ЦРУ"...   Чим би дитя не тішилось...
І чим те пацаня з "ЦРУ" допомогло? Воно, навіть, питання до КП, про надання алгоритму розрахунку розміру частки окремої  квартири у загальному споживанні будинку за загальнобудинковим лічильником, сформулювати не спромоглося...
Один з коментарів до відео
Цитувати
Маленький нюанс - в этом доме в Теплопункте стоит бойлер косвенного нагрева Горячего водопостачання в квартиры, который подогревается от телпоносителя отопления. А счетчик тепла один, через который считаются Гкл на отопление и Гкл на подогрев Горячей воды. Киевтеплоэнерго должен был снять показания теплосчетчика, вычесть Гкл за подогрев горячей воды (так как за ГК платится отдельно по 100 грн.м3) и только остаток выставлять жителям за отопление. А в данной ситуации жители заплатили дважды за горячую воду: 1) в графе Горячая вода по 100 грн\м3 , и 2) в графе Места общего пользования.
А в сюжеті дісно, це питання не ставилося....
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Пане, Олександр. У stepanА  квартирний лічильник, у Вас ні. У stepanА вбудована дахова котельня, у Вас ні.
stepan обговорення не підтримує...  Ми не знаємо як ведеться облік у його котельні... Можливо там три лічильника, можливо один. Ми не знаємо, витрати на МЗК рахує окремий лічильник чи ні... Без даних від stepanА щось обговорювати нема сенсу, бо то дурна трата часу.
Автору первісного  питання пораду надали. Їй теж потрібно з'ясовувати "параметри" будинку. Без них буде лише балаканина, як у тому відео...
Юрій Васильвич! Я поки що не підтримую це обговорення, тому, що сам ще не розібрався в тому, що коїться з оплатою тепла, та гарячої води в цьому будику.Але розбиратись прийдеться(пізніше, коли закінчу підготовку до с.з. з ПУЕЦ 18.04.19 р.), бо ситуація дуже заплутана, і багато мешканців будинку не розуміють методики, за якою ведуться розрахунки.
Едине, що можу зараз доповнити, це те, що у мене в квартирі лічильника тепла не має.
У інших деяких мешканців моєї секції будинку лічильники тепла в квартирах є (але від цього їх розуміння нарахувань за тепло не покращується), а у мешканців третьої секції будинку розводка тепла вертикальна, на відміну від горизонтальної в моїй секції, і в третій секції взагалі ніхто з фірм, що займаються лічильниками,  поки що не береться встановлювати лічильники тепла.Але третя секція начебто встановила лічильник тепла один на всю секцію, і тепер у них витрати тепла за лічильником менші, ніж в наших двох секціях, а наші дві секції(де встановлена вбудована котельня) не згодні з тим, що нам нарахування приходять більше, ніж третій секції...тобто вже мешканці різних секцій будинку навіть трохи пересварились...
« Останнє редагування: 08 Квітня 2019, 10:20:02 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Едине, що можу зараз доповнити, це те, що у мене в квартирі лічильника тепла не має.
Ви самі ввели нас у оману
Приблизно така ж сама ситуація і в моєму будинку.
А там мова йшла про індивідуальні лічильники...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

...ситуація дуже заплутана, і багато мешканців будинку не розуміють методики, за якою ведуться розрахунки.
Звісно.
Цитувати
Рахунок за січень 2019 р. -
Опалення - 1,004 ГК , 1465,72 грн.
МЗК - 0,4367 Гк , 637,28 грн.
Рушникосушарка - 0,12 Гк, 175,12 грн.
це три різні тарифи...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Едине, що можу зараз доповнити, це те, що у мене в квартирі лічильника тепла не має.
Ви самі ввели нас у оману
Приблизно така ж сама ситуація і в моєму будинку.
А там мова йшла про індивідуальні лічильники...
Я мав на увазі, що ситуація приблизно така ж сама в моєму будинку, у тих мешканців, у кого встановлені індивідуальні лічильники тепла в квартирах.А вони встановлені не у всіх мешканців будинку.
Записаний

Гриша

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю

Здоровеньки були! Як ветеран з лічильником ( з 2007 р ), причому -один із двох у під'їзді, можу Вам одразу сказати: звертатись нема куди, бо закони у нас не діють. Вас обманюють щодо приміщень з перших поверхів, жодні нежитлові приміщення не належать до МЗК. Я не юрист, та цікавився, і знайшов про МЗК - це загальні коридори у під'їзді, сходи та ліфтові площадки, причому тільки ті з них, де є працюючі батареї. А також суміжні приміщення, які мають спільні двері. Приміщення, які мають двері назовні ( на вулицю ) не належать до МЗК. Так здається. Отже, перевірте!
Записаний

Гриша

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю

Шановні! Не знаю, чи ще проблема актуальна. В мене є така пропозиція - вимагати від виконавця послуг письмового обґрунтування нарахувань за МЗК. Поки такого нема - не платити. Пропоную судове рішення  № 76128328 у ЄД Реєстрі СР з апеляціями. Там є уся правова база.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

НПА, дотримання яких треба вимагати викладено у пості дописувача  Gelo https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10282.msg64102#msg64102
Записаний

Гриша

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю

Шановний Юрію Васильовичу! Дякую, що долучилися. Але в мене особисто проблема відсутності вихідних даних. В будинку ОСББ. Голова правління не надав інформацію про площу опалюваних МЗК. Тому в моєму проекті нема потрібного для застосування методики коефіцієнта. Таким чином, ОСББ унеможливлює прозорі розрахунки. З 2015, коли прийшов приватний виконавець, за моєю спиною разом з ОСББ вони щось там вирішили ( я про необгрунтовану, завищену площу МЗК ) і надсилають рахунки, в яких 2 рядки: витрати за моїм лічильником, витрати на МЗК, а до сплати пропонується одна спільна сума, без розподілу за цими рядками, причому МЗК коштують стільки ж, скільки ще одна квартира. Контакти з виконавцями відсутні - вони не відповідають на зареєстровані звернення. Може, щось порадите в моїй ситуації? Дякую.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email