'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов Керуючої компанії Печерського р-ну до andrk - Справа № 757/7486/20-ц  (Прочитано 19511 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Дякую, склав проект заяви, додаю до посту. Заяву слід подати, як завжди, через загальну канцелярію під вхідний номер на моєму примірнику? І головне - коли і яким чином вони нададуть мені ці документи?
PS Послався в заяві не на реєстр, а на стан розгляду справ, бо в реєстрі не можна шукати по прізвищу
« Останнє редагування: 22 Квітня 2020, 22:38:55 від andrk »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Заяву слід подати, як завжди, через загальну канцелярію під вхідний номер на моєму примірнику? І головне - коли і яким чином вони нададуть мені ці документи?
Так. Прізвище та ініціали судді треба вказати.
Якщо їх ще не відпправили поштою, то можуть і в той же день надати. Або призначать дату коли прийти.
Якщо відправили, наполягайте на виготовленні копій з тих примірників, які є у матеріалах справи (це може бути і декілька днів), бо може лист загубився.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Вказав прізвище та ініціали, на всяк випадок додаю до посту.
Тобто виходить, заяву розглянуть на місці, в канцелярії, не передаючи судді? Також, чи слід також попросити в них реєстраційний номер відправлення для відстеження (якщо відправили)?
Віднести зможу мабуть лише в п'ятницю, бо то 3+ км пішки до суду, транспорт не ходить через карантин.
« Останнє редагування: 22 Квітня 2020, 23:42:37 від andrk »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Судді передаватимуть.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Був у суді, заяву залишив, але не в канцелярії. На вході охорона повідомила, що канцелярія документи не приймає через карантин, а біля входу стоїть картонна коробка для прийняття таких документів. Мені, як і іншим відвідувачам, довелося залишити заяву там. Доводиться сподівтись на їхню порядність, бо відмітки про прийняття з вхідними номерами ніхто тепер не ставить, і мій другий примірник я залишив собі без відміток. Охорона тільки перепитала, чи залишив я контактні дані в заяві, а там вказані адреса і домашній тел. Маю надію, що хоча б передзвонять.

Взагалі, на вході об'ява про режим на час карантину - особистих прийомів нема, справи на ознайомлення не видаються, документи надсилаються поштою або на e-mail (тобто ті документи очевидно в суді я забрати не зможу), і рекомендують сторонам клопотати про перенесення СЗ на час після карантину. Гірше за все, що мені скоріш за все доведеться  і відзив та інше кидати так у коробку, якщо звісно отримаю нарешті документи...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

(click to show/hide)
Можливо канцелярія на наступний день (тобто вже в понеділок) надасть Вам по телефону реєстраційний номер поданих Вами документів.
У мене було призначено с.з. у Шевченк. суді м. Києва, на наступний день після введення карантину. Я прийшов на засідання, відповідач взагалі не прийшов. С.з. навіть не розпочинали, вийшов помічник судді і сказав мені, що справа знімається з розгляду(без ухвали суду???).Ніяких документів на підпис не надали.Чекайте, вас повідомлять повісткою...
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

За весь цей час ніхто з суду зі мною так і не зв'язався, і поштою теж нічого не надходило ...
А тим часом дізнався про продовження карантину до 22 травня, і тому підготував проект клопотання про відкладення засідання, додаю його до посту для можливих зауважень. До суду я його подаватиму лише після опублікування відповідної постанови Кабміну. Окрім карантину, причиною переносу зазначив факт неотримання досі позовної заяви.

PS Також побачив інформацію   https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/193547_cudi-povdomlyayut-pro-vdsutnst-fnansuvannya-na-poshtov-vdpravlennya   що багато судів не надсилають документи поштою через брак коштів. Не знаю, чи я так і не отримав документи саме через це, але виникає питання, чи можливо розглядати справу, якщо у традиційний спосіб відповідачеві не надіслали копію позовної заяви?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Тільки не в коробок...
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

А якщо далі коробка не пустять, тобто канцелярія не прийматиме, як тоді бути?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Поштою.
З повідомленням про вручення чи з описом вкладення? Бо можна або одне, або друге, наскільки я пам'ятаю...

PS Ну і якщо доведеться надсилати, то чи слід надіслати разом з клопотанням ще одну заяву того ж змісту, що я нещодавно вкинув у коробок (про надання копії позовної заяви)?
« Останнє редагування: 05 Травня 2020, 00:06:41 від andrk »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Можна і те, і друге.  Тільки опис передбачено лише в "цінному" листі. В "рекомендованому" - ні (хоча в деяких відділеннях може пройти).
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Можна і те, і друге.  Тільки опис передбачено лише в "цінному" листі. В "рекомендованому" - ні (хоча в деяких відділеннях може пройти).
Так, дякую, але дізнався зараз про одну різницю - "рекомендований" доставляеться і вручається до суду за адресою, а "цінний" вручається у поштовому відділенні і тому теоретично може бути не вручений, якщо представник суду не прийде у відділення (принаймні таке може статися при нинішньому особливому режимі роботи судів). Що було б краще тоді - "рекомендований", але скоріш за все без опису вкладення, чи "цінний"? Чи має опис вкладення вирішальне значення як доказ надсилання?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Взагалі, опис може бути корисним, коли надсилається багато документів у одному листі. Вас і рекомендований лист задовільнить.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

За весь цей час ніхто з суду зі мною так і не зв'язався, і поштою теж нічого не надходило ...
То мабуть треба було самому подзвонити до канцелярії, та запитати - чи зареєстровано було Ваш документ, що Ви поклали до коробки.Або можна дізнатись телефон помічника судді, та у нього запитати.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email