'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов Керуючої компанії Печерського р-ну до andrk - Справа № 757/7486/20-ц  (Прочитано 19510 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Є сумнів в доцільності цього абзацу...
Я його додав, щоб пояснити факт подання клопотання, яке є в справі... Цей факт можна не пояснювати?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Так, цугцванг (( Покладаюся тут на Ваш досвід. Якщо скажете, що краще буде видалити абзац - видалю
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

І не знаю, навіть, як краще...
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Тим часом завітав до суду, отримав свою копію рішення. Заповнив розписку, вказав дату, тепер вкажу цю дату в скарзі, як вимагає ЦПК.
Щодо того абзацу, теж вагаюся... може його якось інакше сформулювати?

PS Щодо решти тексту скарги - там все написано як треба?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Клопотання про зупинення провадження я не подавав, оскільки в позовній заяві не було посилання на жодні РКМДА, а відповіді на відзив від позивача до мене не надходило, про її існування я дізнався лише з судового рішення.
Так вкажіть, що Ви були позбавлені можливості подати клопотання бо не мали інформації які саме  РКМДА застосовані позивачем.
Щодо того абзацу, теж вагаюся... може його якось інакше сформулювати?
Можливо...
Цитувати
PS Щодо решти тексту скарги - там все написано як треба?
Принаймні зрозуміло. Можна б було більш стисло, але ж Вам доводиться в скарзі викладати те, що потрібно було б викласти у запереченнях...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Клопотання про зупинення провадження я не подавав, оскільки в позовній заяві не було посилання на жодні РКМДА, а відповіді на відзив від позивача до мене не надходило, про її існування я дізнався лише з судового рішення.
Так вкажіть, що Ви були позбавлені можливості подати клопотання бо не мали інформації які саме  РКМДА застосовані позивачем.
І подайте його, нарешті.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

І подайте його, нарешті.
Досі я таке клопотання не готував, бо не знав, що суд другої інстанції може зупинити провадження. Спробую сьогодні його скласти і викладу на рецезію, і відредагую скаргу.
Я ж правильно зрозумів - клопотання треба подати одночасно зі скаргою до апеляційного суду через суд першої інстанції? Отут я трохи заплутався з процедурою...
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Підготував проект клопотання, викладаю, не знаю, чи правильно, бо в процедурі ще не розібрався...
Також додав трохи до апеляційної скарги відповідно до Ваших зауважень, змінений варіант додаю, зміни виділив синім.
« Останнє редагування: 24 Грудня 2020, 18:54:54 від andrk »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Разом з апеляційною скаргою можуть подаватися заяви та клопотання. Але, щоб не "порушувати логіку" бо провадження ще не відкрито, можете подати клопотання вже після відкриття провадження, напряму до КАС.
Текст пререгляньте на предмет описок.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Добре, тоді поки що обмежуся тільки скаргою, і буду чекати на появу в Реєстрі ухвали про відкриття провадження. У самій скарзі той абзац (цугцванг) намагався сформулювати інакше, але нічого не спливло на думку (( тому поки залишив як є, раптом щось на вихідних спливе, не знаю...
Щодо судового збору -там якихось нюансів немає? просто сума, сплачена позивачем, множиться на 1,5?
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Отже, збір сплачено, скаргу надіслано листом з описом на адресу суду першої інстанції, тепер чекаємо на відкриття провадження. Юрію Васильовичу, хочу подякувати Вам за допомогу в складанні і привітати з прийдешніми святами!
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Сьогодні нарешті в реєстрі з'явилася ухвала про відкриття апеляційного провадження   https://reyestr.court.gov.ua/Review/95159716   
Тому переробив відповідним чином клопотання про зупинення провадження, також виправив описки та змінив деякі формулювання. Зміни виділив синім кольором, викладаю на рецензію. Якщо зауважень не буде, планую до кінця тижня відправити клопотання поштою до КАС.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Відправив клопотання рекомендованим листом до КАС
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

У справі з'явилася нова ухвала   https://reyestr.court.gov.ua/Review/95332689   про призначення до розгляду в порядку письмового провадження
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email