'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Обмеження виходу на вулицю людям за 60  (Прочитано 18906 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обмеження виходу на вулицю людям за 60
« Reply #90 : 12 Квітня 2020, 21:20:03 »

Почти каждый штраф за нарушение карантина можно будет обжаловать, – адвокат
Цитувати
  Полицейские могут угрожать штрафом за отсутствие маски и других средств защиты. На это гражданин может возразить, что не смог получить обязательные бесплатные средства защиты, как это предусматривает статья 20 закона «Об обеспечении санитарного и эпидемического благополучия населения». новые ограничения не действуют в таких зонах, как «тротуар», «улица» или «лес. Этой лазейкой можно воспользоваться, чтобы отстоять свои права в условиях необъявленного чрезвычайного положения.
https://bykvu.com/ru/bukvy/klichko-narushiteli-karantina-v-kieve-uplatili-bolee-90-tys-grn-shtrafov/
Нема там такого.

Є інший закон "Про захист населення від інфекційних хвороб"
Цитувати
Стаття 8. Фінансування профілактичних і протиепідемічних заходів та лікування хворих на інфекційні хвороби
Фінансування профілактичних і протиепідемічних заходів здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України та місцевих бюджетів, а у випадках, передбачених законом, - за рахунок коштів підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, а також коштів фізичних осіб.
Закону, який би зобов'язував  купляти чи виготовляти маски нема... Рішення суду по справі № 717/422/20
Цитувати
в матеріалах справи відсутні, докази, які б підтверджували, що ОСОБА_1 відповідно до закону за власні кошти зобов`язаний придбати чи виготовити засіб індивідуального захисту, зокрема респіратор або захисну маску, чи йому було профінансовано витрати на придбання чи виготовлення засобів індивідуального захисту за рахунок коштів Державного бюджету України та місцевих бюджетів
Цитувати
на даний час в Україні не визначені відповідні медичні критерії та не прийняті нормативно правові акти, щодо випадків та необхідності носіння засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски для захисту органів дихання, у тому числі виготовлених самостійно громадянами.
Цитувати
Адміністративну справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст.44-3 КУпАП закрити за відсутністю у його діях події і складу адміністративного правопорушення.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/88663910
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Обмеження виходу на вулицю людям за 60
« Reply #91 : 13 Квітня 2020, 00:02:54 »

Цитувати
Мікрокраплі з коронавірусом після кашлю та чхання залишаються в повітрі понад 5 хвилин, - фінські вчені. ВIДЕО

https://censor.net.ua/ua/news/3188460/mikrokrapli_z_koronavirusom_pislya_kashlyu_ta_chhannya_zalyshayutsya_v_povitri_ponad_5_hvylyn_finski?fbclid=IwAR297z_T95KO99pNKHpu3m7yqN3Uqkf_4gqVo22wUbui1MyU8ze_njiwDXk

Цитувати
Коронавирус может преодолевать 4 метра, что вдвое больше рекомендованного расстояния между людьми
http://www.rfi.fr/en/science-and-technology/20200411-coronavirus-can-travel-4-metres-twice-the-current-recommended-distance-between-people?fbclid=IwAR27kvdDhCc2--dUI45lOSp5bx9BKCpFx4_Fn0RIAKYxsxFsOa3njmi2w3Y
https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/26/7/20-0885_article?fbclid=IwAR2ZS3_lEBr_U4LM-ov8Uc__Sb6sofMOhrxh_rwUexl6VqwUEz5IsSRN54Q
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обмеження виходу на вулицю людям за 60
« Reply #92 : 13 Квітня 2020, 00:51:18 »

Цитувати
Коронавирус может преодолевать 4 метра, что вдвое больше рекомендованного расстояния между людьми
http://www.rfi.fr/en/science-and-technology/20200411-coronavirus-can-travel-4-metres-twice-the-current-recommended-distance-between-people?fbclid=IwAR27kvdDhCc2--dUI45lOSp5bx9BKCpFx4_Fn0RIAKYxsxFsOa3njmi2w3Y

Там же
Цитувати
а сами ученые предупреждают, что небольшие количества вируса, обнаруженного на этом расстоянии, не обязательно являются заразными.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Обмеження виходу на вулицю людям за 60
« Reply #93 : 13 Квітня 2020, 15:53:58 »

Цитувати
Коронавирус может преодолевать 4 метра, что вдвое больше рекомендованного расстояния между людьми
http://www.rfi.fr/en/science-and-technology/20200411-coronavirus-can-travel-4-metres-twice-the-current-recommended-distance-between-people?fbclid=IwAR27kvdDhCc2--dUI45lOSp5bx9BKCpFx4_Fn0RIAKYxsxFsOa3njmi2w3Y

Там же
Цитувати
а сами ученые предупреждают, что небольшие количества вируса, обнаруженного на этом расстоянии, не обязательно являются заразными.

Зрозуміло, що це "лотерея". Якщо перебігати на червоне світло, не обов'язково зіб'ють.

Цитувати
Понад 70% киян схвалюють закриття метро, ​​65% - заборону гуляти в парках, - опитування "Рейтингу"
https://censor.net.ua/ua/news/3188593/ponad_70_kyyan_shvalyuyut_zakryttya_metro_65_zaboronu_gulyaty_v_parkah_opytuvannya_reyityngu
Я з собачкою гуляю в парку та лісі - людей там мало, але порушникі постанови КМУ № 211 є. Я задля цікавості запитую у них (на відстані): чи є у них 17 тис. грн. у кишені на штраф, чи в курсі вони, що вчора поліцейські вивели з парку жінку у кайданках? Деякі дякують і одразу йдуть на вихід, а деякі починають мені доводити, що постанова неконституційна, що треба не підкорятись поліції. Смішні, безвідповідальні і недалекі люди, які вважають себе "Дунканами Маклаудами".  :-\
« Останнє редагування: 13 Квітня 2020, 16:31:36 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обмеження виходу на вулицю людям за 60
« Reply #94 : 13 Квітня 2020, 19:20:32 »

Зрозуміло, що це "лотерея".
Саме життя є лотереєю...
чи в курсі вони, що вчора поліцейські вивели з парку жінку у кайданках?
Так в тому випадку, ймовірно, було ще й інше порушення. Злісна непокора, наприклад. А якщо лише перебування в парку і відсутність документів і затримали для доставки у відділок для встановлення особи і складання протоколу, то треба звертатись до адвоката. Хай готується оскаржити постанову про накладення штрафу,  якщо така буде. А заодно з'ясує чи було складено протокол про адміністративне затримання, рапорт про застосування спецзасобів? Та дасть "по руках",  якщо були порушення.
деякі починають мені доводити, що постанова неконституційна, що треба не підкорятись поліції. Смішні, безвідповідальні і недалекі люди, які вважають себе "Дунканами Маклаудами".
Не можна про політику, та доведеться...  Безвідповідальними та недалекими є люди, що не хочуть бачити використання владою карантину для того, щоб привчити "лохторат" до покори навіть у випадку, коли влада порушує їх права.
Als die Nazis die Kommunisten holten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Kommunist.

Als sie die Sozialdemokraten einsperrten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Sozialdemokrat.

Als sie die Gewerkschafter holten,
habe ich nicht protestiert;
ich war ja kein Gewerkschafter.

Als sie die Juden holten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Jude.

Als sie mich holten,
gab es keinen mehr, der protestierte.
Когда нацисты забрали коммунистов,
Я молчал —
Я ведь не коммунист.

Когда они посадили всех левых,
Я молчал —
Я ведь не левый.

Когда они забрали всех профсоюзных деятелей,
Я не протестовал —
Я ведь не профсоюзный.

Когда они забрали всех евреев,
Я молчал —
Я ведь не еврей.

Когда они забрали меня,
Некому было протестовать.
Martin Friedrich Gustav Emil Niemöller ©
« Останнє редагування: 13 Квітня 2020, 20:48:08 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обмеження виходу на вулицю людям за 60
« Reply #95 : 13 Квітня 2020, 19:30:27 »

Я з собачкою гуляю в парку та лісі - людей там мало, але порушникі постанови КМУ № 211 є. Я задля цікавості запитую у них (на відстані): чи є у них 17 тис. грн. у кишені на штраф, чи в курсі вони, що вчора поліцейські вивели з парку жінку у кайданках?
Може все дуже просто? Ви так ревно підтримуєте постанову, щоб звільнити собі простір?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обмеження виходу на вулицю людям за 60
« Reply #96 : 14 Квітня 2020, 07:18:35 »

Нарушение карантина: что делать, если остановила полиция, и как оспорить штрафы в суде https://www.segodnya.ua/ukraine/narushenie-karantina-chto-delat-esli-ostanovila-policiya-i-kak-osporit-shtrafy-v-sude-1428148.html
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Обмеження виходу на вулицю людям за 60
« Reply #97 : 14 Квітня 2020, 11:18:19 »

Безвідповідальними та недалекими є люди, що не хочуть бачити використання владою карантину для того, щоб привчити "лохторат" до покори навіть у випадку, коли влада порушує їх права...

Я з собачкою гуляю в парку та лісі - людей там мало, але порушникі постанови КМУ № 211 є. Я задля цікавості запитую у них (на відстані): чи є у них 17 тис. грн. у кишені на штраф, чи в курсі вони, що вчора поліцейські вивели з парку жінку у кайданках?
Може все дуже просто? Ви так ревно підтримуєте постанову, щоб звільнити собі простір?

Цитувати
Загальний закон - це свобода, яка закінчується там, де починається свобода іншого. -  Віктор Гюго
Цитувати
Твоя свобода размахивать кулаком заканчивается там, где начинается мой нос. - Джон Б. Финч https://quoteinvestigator.com/2011/10/15/liberty-fist-nose/
Тобто, конституційне право людини гуляти у парку у час пандемії COVID-19 обмежується правом інших людей на життя. А право на життя є фундаментальне. Тому постанова правильна і навіть занадто "м'яка". Відсоток безвідповідальних людей у нас забагато (1/3). Якщо німцю сказали мити руки 400 раз у день, то він будети їх мити саме 400, а не 399. А наші люди ікони цілують, на шашликі ходять, у скверах сидять, про Конституцію просторікають. Їм життя хочуть зберегти, бо будуть дохнути як мухи десятками тисяч, але завдяки дотримання "антиконституційної постанови" вони виживуть і ще... компенсацію зможуть отримати за "порушені права". Моєму здивуванню нашім людям з конспирологічно-емоційним мислення немає меж  :o
« Останнє редагування: 14 Квітня 2020, 11:20:17 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Обмеження виходу на вулицю людям за 60
« Reply #98 : 14 Квітня 2020, 11:34:41 »

 Що за біліберда? У постанові є посилання на ЗАКОН УКРАЇНИ "Про захист населення від інфекційних хвороб".

Цитувати
Любые штрафы, которые будут выписаны на основании незаконного постановления Кабмина и других актов, незаконны без введения чрезвычайного положения.
Це з якого дива?  :o Закон дозволяє обмежувати деякі права й свободи без введення надзвичайного стану:


Редагування. Видалено "біліберду" (термін автора посту).  Ю.В.
« Останнє редагування: 14 Квітня 2020, 15:38:58 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обмеження виходу на вулицю людям за 60
« Reply #99 : 14 Квітня 2020, 16:04:52 »

Що за біліберда? У постанові є посилання на ЗАКОН УКРАЇНИ "Про захист населення від інфекційних хвороб".
"Біліберду" пишете Ви...   Посилання на закон є. Тільки в законі нема тих обмежень, що вводить постанова. Тобто уряд перевищів повноваження, надані йому законом.
Проголосовано зміни до закону, щоб виправити порушення уряду. Тільки, навіть, внесені зміни не все можуть уряду дозволити, з того, що він вже напринімав (старалися не порушити Конституцію, а деякі нормотворення  уряду і законом не можна дозволити без попередніх змін до КУ).
Про сінагоги Ізраілю нам не треба... Нам треба про храми РПЦ МП. Вчора на ТВ дорікали раднику Авакова, що не закрили церкви не Вербну, що поліція не реагувала на масові зібрання вірян. Знаєте що Він відповів? "Ми не можемо порушувати права людей".  А сьогодні вже коменти від зеленої влади - "у храмах було не більше 10 осіб, нема підстав для заборони, а на вулиці черги  то не справа поліції..." 

Цитувати
Любые штрафы, которые будут выписаны на основании незаконного постановления Кабмина и других актов, незаконны без введения чрезвычайного положения.
Це з якого дива?  :o Закон дозволяє обмежувати деякі права й свободи без введення надзвичайного стану:
"Немножко текст по дебильному написан..." М. Добкін  ©
То вина журналістів (досить часто трапляється, нажаль). Та ще й Ви "вириваєте з контексту"...   
Річ у тім, що сам карантин (за цим законом) вводиться ПІСЛЯ введення надзвичайного стану...
Цитувати
Питання про встановлення карантину порушує перед Кабінетом Міністрів України центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, за поданням головного державного санітарного лікаря України.
А повноваження головного державного санітарного лікаря України
Цитувати
й) у разі введення в Україні чи в окремих її місцевостях режиму надзвичайного стану вносить центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, обґрунтоване подання для прийняття рішення щодо звернення до Кабінету Міністрів України з пропозицією про встановлення карантину. У поданні зазначаються: період і межі території встановлення карантину; перелік проведення необхідних профілактичних, протиепідемічних та інших заходів, які можуть бути проведені у зв’язку з введенням режиму надзвичайного стану і встановленням карантину, виконавці цих заходів; вичерпні тимчасові обмеження прав фізичних і юридичних осіб, додаткові обов’язки, що покладаються на них.
{Частина перша статті 40 в редакції Закону № 5460-VI від 16.10.2012}
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/4004-12 Яце вже цитував « Reply #5 : 06 Квітень 2020, 16:18:55 »
« Останнє редагування: 14 Квітня 2020, 18:52:03 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обмеження виходу на вулицю людям за 60
« Reply #100 : 14 Квітня 2020, 17:05:17 »

Тобто, конституційне право людини гуляти у парку у час пандемії COVID-19 обмежується правом інших людей на життя. А право на життя є фундаментальне. Тому постанова правильна і навіть занадто "м'яка".
  Вашої ж собачки вигуляти Вас у парку право не обмежили:
Я з собачкою гуляю в парку та лісі -
То Вам НАСРАТЬ на права батьків з малими дітьми... Їх свобода закінчилась, бо там розпочалася свобода Вашої собачки... (Це Ви так трактуєте вислів Гюго?)   Саме собачки, а не Ваша. Бо без собачки і Вам би цієї свободи не надали. Тобто права собачки у ЗЕуряду мають пріоритет над правами людини!  А китайці, пам'ятаєте, без належно оформлених документів собачку не випустили... Отой випадок підпадає під цитату Гюго.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обмеження виходу на вулицю людям за 60
« Reply #101 : 15 Квітня 2020, 01:20:55 »

Постанова КМУ від 11.03.2020р.
Цитувати
Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. Кабінет Міністрів України постановляє:
А в цей час вже за підсумками засідання Кабміну 26 лютого заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко став головним санітарним лікарем України.
  Про це були повідомлення у ЗМІ (приклад у вкладенні) https://tsn.ua/ukrayina/kabmin-priznachiv-lyashka-golovnim-sanitarno-epidemiologichnim-likarem-ukrayini-1498182.html  Проте в базі ВРУ та КМУ такий документ відсутній. Зате є
Цитувати
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 березня 2020 р. № 227-р
Київ

Про звільнення Ляшка В.К. з посади заступника Міністра охорони здоров’я України

Звільнити Ляшка Віктора Кириловича з посади заступника Міністра охорони здоров’я України у зв’язку з переходом на іншу роботу.

Прем'єр-міністр України
   

Д.ШМИГАЛЬ
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/227-2020-р та
Цитувати
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 березня 2020 р. № 229-р
Київ

Про призначення Ляшка В.К. заступником Міністра охорони здоров’я України - головним державним санітарним лікарем України

Призначити Ляшка Віктора Кириловича заступником Міністра охорони здоров’я України - головним державним санітарним лікарем України.

Прем'єр-міністр України
   

Д.ШМИГАЛЬ
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/229-2020-р  І саме цього дня прийнято постанову КМУ № 211 про введення карантину. Прийнято без подання головного державного санітарного лікаря України центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я щодо встановлення карантину в умовах надзвичайного стану.  А аж 14.03.2020р. Ляшку надано повноваження
Цитувати
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 березня 2020 р. № 285-р
Київ

Про визначення окремих повноважень заступника Міністра охорони здоров’я - головного державного санітарного лікаря України Ляшка Віктора Кириловича
Так що, він не міг 11.03. внести подання? Тому без нього і обійшлися, щоб не гаяти часу? Та ні, брешуть... В нього були повноваження відповідно до розпоряджння від 26.02.2020р. Пам'ятаєте про начебто призначення? Так от призначення мабуть не було, а от повноваження надали
Цитувати
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 лютого 2020 р. № 163-р
Київ

{Розпорядження втратило чинність на підставі Розпорядження КМ № 285-р від 14.03.2020}

Про уповноваження заступника Міністра охорони здоров’я на затвердження та підписання окремих видів документів

1. Тимчасово, до внесення змін до законодавства, уповноважити заступника Міністра охорони здоров’я затверджувати та підписувати передбачені законодавством документи, повноваження щодо затвердження та підписання яких належать до компетенції головного державного санітарного лікаря України в частині повноважень з епідеміологічного нагляду (спостереження).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 р. № 373 “Про уповноваження першого заступника Міністра охорони здоров’я на прийняття рішень про проведення обов’язкових профілактичних щеплень за епідемічними показаннями”.

Прем'єр-міністр України
   

О.ГОНЧАРУК
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/163-2020-р Тобто спеціально звільнили, ввели карантин без подання (для якого потрібен надзвичайний стан), а потім знову призначили...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обмеження виходу на вулицю людям за 60
« Reply #102 : 15 Квітня 2020, 11:00:37 »

Комендантский час и чрезвычайное положение: могут ли ввести и насколько это законно  https://www.segodnya.ua/ukraine/komendantskiy-chas-i-chrezvychaynoe-polozhenie-mogut-li-vvesti-i-naskolko-eto-zakonno-1430316.html
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обмеження виходу на вулицю людям за 60
« Reply #103 : 15 Квітня 2020, 19:54:46 »

6264.com.ua Сайт міста Краматорськ
Жители Донетчины заплатили свыше 200 тысяч грн штрафов за нарушение правил карантина https://www.6264.com.ua/news/2729730/ziteli-donetciny-zaplatili-svyse-200-tysac-grn-strafov-za-narusenie-pravil-karantina
Цитувати
На Донетчине с начала карантина уже оштрафовали более 70 человек за несоблюдение правил. Об этом сообщил в ходе брифинга  ДонОГА начальник ГУ Национальной полиции в Донецкой области Николай Семенишин.


«В первую очередь хочу проинформировать общественность о том, что уголовные производства за нарушение карантинных мероприятий нами не открывались. Однако зарегистрировано 223 админпротокола по ст. 44.3 за нарушение правил карантина. Все они направлены в суд», - говорит Николай Семинишин.

Он также отметил, что уже сейчас рассмотрен 71 админпротокол - общая сумма штрафов составляет больше 200 тысяч грн.
Мінімальна сума штрафу 17 000 грн.
17000 х 71 = 1 207 000   А стягнуто 200 тис...   
207 000 : 17 000 = 12,17  Тобто з 71 протоколу судами штраф накладено лише по 12?
По нашому суду в реєстрі є 4 рішення http://reyestr.court.gov.ua/Review/88700175
http://reyestr.court.gov.ua/Review/88522353
http://reyestr.court.gov.ua/Review/88676586
http://reyestr.court.gov.ua/Review/88700175
по всім
Цитувати
за ст. 44-3 КУпАП закрити у зв`язку з відсутністю в діях останньої складу адміністративного правопорушення.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обмеження виходу на вулицю людям за 60
« Reply #104 : 15 Квітня 2020, 20:36:08 »

УП https://www.pravda.com.ua/news/2020/04/15/7248030/  Суд відмовився розглядати справу плавця з Гідропарку [Валентина Бур’янова]
Цитувати
Деталі: В ході засіданя суддя, розглядаючи протокол, зазначив, що в ньому не вказані ані свідки правопорушення, ані поняті, немає підписів і не вказано, якої шкоди заподіяв правопорушник.

Суддя повернув поліції протокол та інші матеріали на "дооформлення".

Адвокат Бур’янова зазначив, що в адміністративному судочинстві не передбачено "повернення матеріалів".
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email