'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Голосування

Чи був суддя Савицький О.А. зацікавленим у появі сфальшованої заяви ?

Поза сумнівом - так.
- 6 (60%)
Ні, не був.
- 0 (0%)
Важко сказати.
- 2 (20%)
Цитую Тетяну Монтян: "А нафіг йому це було потрібно?
- 1 (10%)
Нехай він сам визначиться.
- 0 (0%)
Буде видно по його реакції на повідомлення про злочин.
- 1 (10%)

Всього голосів: 10


Автор Тема: ШРС, а/с № 2-а/2610/482/2012 (щодо незаконності тарифів з жовтня 2009 р.)  (Прочитано 114325 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Якщо каб. 51 -це суддя Савицький. Потрібно провести консультації щодо цієї справи. Який точно її номер?
В телефонному режимі узгоджені дії з позивачем та деякими третіми особами у справі.
Зареєстровано в канцелярії ШРС клопотання про приєднання доказів.

Третім особам на стороні позивача, які мають намір бути в с/з 13.03, пропоную зателефонувати мені або надіслати особисте повідомлення - узгодити позиції.

Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Я особисто буду 13.03 на с/з. Повістки на с/з не отримував! Сьогодні мав по скайпу розмову з Віктором Івановичем. Можливо, до 13.03. маємо РАЗОМ ЗУСТРІТИСЯ (бажаючі) та обговорити план дій під час р/с. Куля В.І. повідомив, що йому не має сенсу бути присутнім та вкотре бачити цього Савицького! Повідомте мене про своє рішення.
« Останнє редагування: 07 Березня 2012, 21:06:26 від genna1950 »
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email

Предлагаю текст заяви про отвод Савицкого для обсуждения и рецензирования:
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Підтримую Вашу позицію
« Останнє редагування: 10 Березня 2012, 10:51:04 від genna1950 »
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

На мій погляд заява про відвід не дуже переконлива. Той факт, що Савицький погрожував залишити позов без розгляду у разі неприбутя В.І. у судове засідання не впливає позитивно на зміст заяви про відвід. Позов залишений без розгляду за іншої підстави, тому скоріш за все ця заява буде відхилена.

Може обійтись без відводу, а запропонувати Савицькому передати справу в ОАС м. Києва, він з радістю піде на це. В Шевченківському суді може потрапити до Юзькової і їже з нею. Савицький не найгірший у Шевченківському суді.
« Останнє редагування: 11 Березня 2012, 08:14:51 від Валентина »
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email

Ув. Валентина, более веских аргументов для отвода в деле нет,приходится оперировать тем что есть ,предложите что- то посущественнее. На причины указанных в ухвале Савицкого я также ссылаюсь так что причин две ,а не только та которую вы указываете.  Если бы Виктор Иванович прибыл в с/з я думаю все вопросы и основания у суда для отвода отпали бы сами собой. Я полагаю ,что подача заявления об отводе судьи вопрос еще не окончательно решенный.Возможно предложить объединение в одно производство с иском Димы. Попытка отвода в данной ситуации носит более психологический характер с целью рассмотреть дело в отсутствие истца ведь ,  у суда есть право требовать присутствия истца в суде( по своему усмотрению) и оставлять иск без рассмотрения при 2-х кратной неявке истца. Возможно Савицкий и сам передаст дело в ОАС либо заявит самоотвод - такой выход не исключен и устно можно заявить и такое ходатайство либо добавить в заяву про отвод... Хотелось бы узнать мнение Димы по этому поводу и  особенно в части объединения исков ,а также иных участников имеющих намерение присутствовать в с/з 13.03.2012р.ОАС еще неизвестно примет ли к рассмотрению и будут гонять дело ...
« Останнє редагування: 11 Березня 2012, 09:47:45 від виктор андреевич »
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email

В заявлении про отвод судьи поправка ссылка на ст.ст. 22;27;32;КАС а не ст.ЦПК .
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Одному Богу відомо, що у голові цього Савицького. Тому, на с/з краще зайняти вичікувану позицію щодо дій самого головуючого...
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email

дело в том,что ззаявление про отвод подается до с/з поэтому переговорю завтра с Бондаренко володей и приму окончательное решение о подаче отвода.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Вікторе Андрійовичу, мої міркування щодо відводу, прогноз дій на 13.03 - повідомлю вам по телефону.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Хотелось бы узнать мнение Димы по этому поводу и  особенно в части объединения исков

Ув. В. А! Свою позицию я озвучил известным Вам третьим лицам по этому делу. В сложившихся обстоятельствах, по моему мнению, шар на стороне Савицкого и КМДА.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Савицький не найгірший у Шевченківському суді.

Поддерживаю эту позицию!
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

А можна долучитися в цю справу третьою особою, чи вже пізно?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

А можна долучитися в цю справу третьою особою, чи вже пізно?
Можна.
Присутність і участь третіх осіб в судовому засіданні 13.03.2012 - вважаю доцільною.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Через об'єктивні причини не встигла сьогодні. Повідомте, коли наступне с\з та чи можна клопотання про приєднання третьою особою відправити поштою і на яку адресу. З номером справи і ПІБ судді зрозуміло (якщо сьогодні не було відводу  ;D).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email