'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Справа по домофонщикам  (Прочитано 106764 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #195 : 29 Березня 2011, 17:06:09 »

Перечитала попереднє повідомлення. Так і не зрозуміла. Що ж у мене питають?
Що робити? Залежить від того, чого Ви бажаєте досягти.
Щодо будь-якого права людини та громадянина. На жаль, наші реалії такі, що на ці права наша влада, бізнес, чиновники, всі інші начальники не звертають увагу. Ці права доводиться захищати. Як - діляться досвідом учасники форуму.

Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Відбулось засідання ап. суду по розгляду ап. скарги домофонщиків. Головуюча - суддя Кравець. В с/з були позивач і відповідач-домофонщик.
Враження від засідання вкрай негативне. Суддя ставила класичні "домофонноорієнтовані питання":
А нащо Вам 15 чи 20 ключів? Це ж багато. А чому Ви не хочете встановлення домофону, він же захищає мешканців від сторонніх осіб? А може Ви візьмете зараз собі 8 ключів?
На аргументи щодо порушених законів, порушеного права власності реакції суду майже не було.

Були поставлені питання про наявність судової практики. Суддя запропонувала домофонщику підготувати і до 05.04 подати підборку с/рішень. Оголосила перерву до 12.04.2011 року, щоб викликати відповідача Івасюк і отримати пояснення, "як позивачу пропонували ключі та інші гаразди".
Склалось враження, що головуюча прийняла позицію апелянта і взяла тайм-аут для підготовки аргументів.
Буду готувати правовий аналіз по справі. Щоб в матеріалах були аргументи. І сама шукати судову практику.

УВАГА ВСІМ! Буду дуже вдячна за допомогу в збиранні судової практики. Наскільки розумію, рішення можна підбирати не тільки конкретно про домофони, але і в контексті "нечинні правочини, право спільної сумісної власності в багатоквартирному будинку, домофон і обмеження доступу".

Буду вдячна за критичні поради.
Розпізнаний текст рішення судді Мельника В.В. тут. http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4513.msg20886.html#msg20886
« Останнє редагування: 29 Березня 2011, 18:39:19 від Тетяна Academia »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #197 : 29 Березня 2011, 18:49:00 »

Ключовими в справі виявилось кілька папірців: протокол загальних зборів, договір монтажу з "цікавими" формулюваннями, памятка старшому Знайти їх швидко не змогла.Витягну пізніше.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

УВАГА ВСІМ! Буду дуже вдячна за допомогу в збиранні судової практики. Наскільки розумію, рішення можна підбирати не тільки конкретно про домофони, але і в контексті "нечинні правочини, право спільної сумісної власності в багатоквартирному будинку, домофон і обмеження доступу".

ВССУ:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/13436826
АСК немає. Голосіївський р/с:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/11505707
« Останнє редагування: 01 Квітня 2011, 01:28:20 від Перо »
Записаний

Мурзик Васильевич

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #199 : 02 Квітня 2011, 02:54:52 »

Перечитала попереднє повідомлення. Так і не зрозуміла. Що ж у мене питають?
Що робити? Залежить від того, чого Ви бажаєте досягти.
Щодо будь-якого права людини та громадянина. На жаль, наші реалії такі, що на ці права наша влада, бізнес, чиновники, всі інші начальники не звертають увагу. Ці права доводиться захищати. Як - діляться досвідом учасники форуму.
Татьяна Ивановна, оглянитесь вокруг!!!!  многие желают, или ждут "Вменяемого" решения по Вашему вопросу... Еще раз повторюсь, просто Вы и Со..., с этими многочисленными судами...такое впечатление, что Вам доствляет это все, понятно, судя по поздравлениям - какую-то особую радость... но, эта радость преждевременна... Т.к. Вы не достигли цели - открытие беспрепятственного входа в Ваш подъезд...
Почему одно из решений суда не обязовало ответчика "Вернуть все как было"
Почему моральный ущерб (не согласен с В.И.) не принято у нас учитывать, а именно:
несвоевременное прибытие скорой помощи (участкового врача и пр.)
несвоевременное прибытие пожарной службы
несвоевременное прибытие уважаемой милиции...

остановлюсь на прибытии скорой...  Очень зол на домофон, т.к. когда жена собиралась рожать пришлось выходить(5эт) под подъезд, до ее прибытия... затем малютка... пришлось поставить трубку...чтобы врач могла попасть в дом, ну неужели здесь не просматриваются моменты принуждения? и соответственно, моральный (и материальный (УЩЕРБ), в виде ежемесячной, а хотят оплату на 3 месяца вперед, услуг, которые заказаны не были)
о судьях...
В.И. неоднократно говорил (я читал,) о том, что судьи-слуги закона-народа уже изначально разделены на 2 (минимум) типа-лагеря, т.е. те, кто за ЖКХ в существующем виде, и те, которые, не препятствуют судебному производству,
Татьяна Ивановна, а Вы не задумывались над фразой (и откуда она в украине могла появиться...?): Друзьям -все, врагам - Закон! Плачем...((((( затем успокаиваемся...
идем дальше, Татьяна, уважаемая, Ивановна здесь невооруженным взлядом видно, что если Вы и не придавали значения человеческому фактору... во многих его аспектах, то... правильно бы читать решение суда не (извините за русский язык) "именем украины", а
"Ответчики дали 300-500баксив..." и затем сориентировали судью на не очень позитивное решение... (И это решение судье  подсказали друзья-проститу(точ)ки(мужского/ женского пола)-адвокаты-думаю оч. много друзей у ответчика)
Предположу, что все предыдущие "ТОРМОЗЯЩИЕ" решения,  были оплачены адвокатом не в пользу истца (да не пиникуйте В.И., модераторы форума, и.т.д) у нас, или в вашей стране коррупции нет... ведь взятка это, собственно взяточничество, а коррупция, это взяточничество (т.е. делится нужно) по вертикали... снизу доверху!!!
 
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #200 : 02 Квітня 2011, 12:56:19 »

идем дальше, Татьяна, уважаемая, Ивановна здесь невооруженным взлядом видно, что если Вы и не придавали значения человеческому фактору... во многих его аспектах, то... правильно бы читать решение суда не (извините за русский язык) "именем украины", а
"Ответчики дали 300-500баксив..." и затем сориентировали судью на не очень позитивное решение... (И это решение судье  подсказали друзья-проститу(точ)ки(мужского/ женского пола)-адвокаты-думаю оч. много друзей у ответчика)
Предположу, что все предыдущие "ТОРМОЗЯЩИЕ" решения,  были оплачены адвокатом не в пользу истца (да не пиникуйте В.И., модераторы форума, и.т.д) у нас, или в вашей стране коррупции нет... ведь взятка это, собственно взяточничество, а коррупция, это взяточничество (т.е. делится нужно) по вертикали... снизу доверху!!!
Чи можу я спитати, що Ви пропонуєте з цим робити? З тексту повідомлення я ніяк не можу цього зрозуміти. Якщо нічого, то навіщо це повідомлення? Те, що Ви написали давно відоме користувачам форуму. Я не можу, поки що, собі уявити інший алгоритм захисту своїх прав, ніж той, який впроваджує в життя Тетяна. Мною не розглядаються такі способи вирішення питання як хабар чи революція. Якщо знаєте інші - опублікуйте, буде цікаво. Особисто мені набридло сидіти на кухні чи перед телевізором, просторікувати, як у нас все погано, і чекати, що хтось прийде і зробить краще. Наскільки можу, намагаюся діяти. Не дуже у мене і виходить. Але, це хоч якісь дії, а не балачки.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #201 : 02 Квітня 2011, 17:22:48 »

Поддерживаю Андрея!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #202 : 03 Квітня 2011, 09:15:12 »

Власне, відповіли на запитання Мурзик Васильевич мої колеги по форуму.
Від себе повторю. Якщо знаєте і ефективно використовуєте якісь інші законні і дієві засоби захисту порушеного права - опублікуйте цю інформацію.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #203 : 08 Квітня 2011, 23:02:34 »

Оголошення. Шановні учасники форуму! Мені потрібна Ваша допомога "в реальному часі і просторі".

12.04.2011 року о 10:00 Апеляційний суд м. Києва (Солом`янська площа, 2а), головуючй - суддя Кравець В.А. розглядатиме справу 22-ц/2690/6106/2011. Апеляційна скарга ТОВ Укрбудсвіт на рішення судді Солом`янського райсуду Мельника В.В., яким договори на монтаж та обслуговування домофонних систем визнані недійсними, усунуті порушення права приватної та спільної сумісної власності.
(з інформації на порталі Ап. суду - "Кікоть Т.І. до Івасюк І.Б., КП Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду Соломянської районної у м.Києві про визнання недійсними протоколів загальних зборів").
http://www.apcourtkiev.gov.ua/control/uk/docflow?number=&date=12.04.2011&reporter=%CA%F0%E0%E2%E5%F6%FC&user=%CA%B3%EA%EE%F2%FC&find=true&%D8%F3%EA%E0%F2%E8=%D8%F3%EA%E0%F2%E8

Запрошую всіх, хто має бажання і можливість мені допомогти, прийняти участь в цьому засіданні в якості вільних слухачів та глядачів.

Присутність в залі с/з глядачів дисциплінує як сторони процесу, так і суддів, це вже перевірено.  Вважаю рішення 1 інстанції, яке буду захищати, важливим і потрібним для багатьох киян. Передбачаю, що робота в засіданні буде важкою.  Тому моральну підтримку і присутність однодумців прийму з великою вдячністю. До того ж, я всього лише слабка жінка  :) А колектив - то є велика сила.
« Останнє редагування: 08 Квітня 2011, 23:08:56 від Тетяна Academia »
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #204 : 09 Квітня 2011, 07:48:13 »

Тетяно! Цілком вірне рішення, запросити всіх небайдужих прийняти участь у якості слухачів на судове засідання, яке має велике значення для киян. У нашого комітету є деякий досвід, накоплений у трирічних судових баталіях. Всі суди виграні і тільки з однією новобудовою продовжуєься судова баталія, поки що для нас невиграшна.
  Саме ця судова справа розглядається без слухачів і без підтримки мешканців, то і позитивного результату нема, на відміну від інших, на яких завжди були зацікавлені слухачі.
На превеликий мій жаль, у нас якраз на цей час в Солом янському суді розглядатися буде справа по суті. Жаль, тому що Ваша справа, а головне у апеляційному суді м. Києва надасть присутнім цікавий досвід, який дуже згодиться Всім, хто нині судиться, чи буде потреба судитись в подальшому, а в наш час тим більше не можна сподіватись, що суди оминуть нас.
Бажаю наснаги, успіху у справі, перемога в якій дуже важлива для нашої громади.
Сподіваюсь, що кияни, які не зайняті у цей час в інших судових засіданнях нададуть підтримку Вам.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #205 : 12 Квітня 2011, 12:41:06 »

Маємо результат. Цілком передбачуваний, з огляду на дії судді Кравець в с/з 29.03.2011.
"Апеляційну скаргу ТОВ "Укрбудсвіт" задовольнити. Рішення Мельника скасувати. В позові відмовити."

Чекали під кабінетом близько години. Потім за 2 хвилини - розглянута справа. Упередженість. Заздалегідь приготовлене рішення. Добре, хоч задовольнила клопотання і приєднана судова практика по застосуванню ст. 369, 382 ЦК, інші документи.
І в цей четвер вже буде готовий повний текст рішення. Отримаємо - подивимось. І буду оскаржувати.

Як там, в хокеї, кричать? "Судью на мыло!"

Моя велика вдячність всім, хто мені допомагав в цій роботі. І поруч, і на відстані. І в залі с/з, і за її межами.
« Останнє редагування: 12 Квітня 2011, 21:04:25 від Тетяна Academia »
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #206 : 12 Квітня 2011, 18:02:57 »

Танюша! Как бы там ни было, а всё равно победа будет за нами!
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #207 : 13 Квітня 2011, 01:08:02 »

"Апеляційну скаргу ТОВ "Укрбудсвіт" задовольнити. Рішення Мельника скасувати. В позові відмовити."

Нічого страшного.  ;) Мети можна досягнути кількома засобами. Інші підстави позову з тим же предметом. Перегляд за н/о (це крім касації). Використання маячні, яку пишуть у відмовних рішеннях в інших процесах. Тобто просто слід спокійно продовжувати процес(и) і нічому не дивуватися. У мене вже давно виробився імунітет на такі речі. 
Записаний

Мурзик Васильевич

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #208 : 15 Квітня 2011, 22:40:38 »

Поддерживаю Андрея!

то был крик души, что-ли... (вперемежку с пожеланиями, адресованными Татьяне Ивановне, главное из которых - ни в коем случае не сдаваться!)
ну, что могу предложить... если этот ресурс и эту ветку может быть когда-нибудь прочтут власть имущие (или их помощники(цы).., а может быть уже читают... то варианты автоматически должны начать появляться...
даже в связи с "накатами" регионов на остатки молодой команды черновецкого :)
конечно косвенно... но, (не уверен, конечно,) возможна даже некая боязнь в принятии несправедливых (нечестных) решений нашими судьями... (ув. ВОВАНчик, я обязательно допишу (или постараюсь) дописать продолжение...
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #209 : 18 Квітня 2011, 18:31:48 »

Жуть та жах. Три дні вбито на отримання копії рішення. І та не до кінця оформлена. Доведеться звертатись до райсуду. Та дарма. Вже є з чим працювати.
Ця робота стає для мене все більш цікавою з теоретично-дослідницької точки зору.
Практика у вигляді 4 чи 20 електронних ключів - це теж добре. Але набагато цікавіше відпрацювати та відновити порушені права приватної та спільної сумісної власності. Які, до речі - непорушні. Та гарантуються Конституцією. ;D
« Останнє редагування: 18 Квітня 2011, 18:50:12 від Тетяна Academia »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email