'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Справа по домофонщикам  (Прочитано 106762 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Антоний

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #210 : 22 Квітня 2011, 13:32:50 »

Такое впечатление, что собравшиеся здесь и сочувствующие данной даме клоака убогих неудачников шипящих из под колоды. Да и ник данной дамы "Тетяна Academia" Говорит  о нереализованных  амбициях данной особы. У нас тоже была такая особь в лице мужика, вернее мужчинки (мужики занимаются делом), кстати тогда он нигде не работал, сейчас не знаю. У нас дом 9эт. 36 квартир, в районе дворца «Украина». В парадном с постоянной  периодичностью встречались сомнительные личности греющиеся или целующиеся после которых оставались продукты их жизнедеятельности (бутылки, шприцы и прочая дрянь). Появились домофонщики от компании «Цифрал». Провели собрание и по согласию большинства установили домофон. И вот этот мужичок  давай обивать пороги всех инстанций с жалобами о не своём согласии и нарушении его прав. Правильно. Но как же  права нас согласившихся жильцов из 27 квартир человек под 60. Ведь при бездействии коммунальных служб мы сами, заметьте за свой счёт, навели порядок в своём же парадном. Многие жильцы даже вынесли вазоны и установили на подоконниках в парадном. Мои дети к стати тоже. И самое главное ухаживают за ими ещё и соседи обмениваются между собой ростками. Это в 2008г., сегодня 2011г. Мужчинка помаявшись установил трубку, но не это главное. Что Мы имеем сегодня тёплое чистое парадное ( ЖЭК год назад сделал ремонт в парадном) и мои дети видят, как и другие жильцы видят результаты своего труда и результаты не зря потраченных денег.  Правда у моей племянницы на Троещине в доме устанавливал домофон ваш «Укрбудсвит». Так они согласно договора передали домофонное оборудование в собственность жильцам, а у нас находится только в аренде. Хотя стоимость практически одинакова. Вот здесь мы «провтыкали»…, но ничего главное результат, а результат положительный.
P.S. И ещё мысль. Форумчане, вот эти социально проблемные господа «кули», «Тетяна Academia» и иже с ними,затрачивают столько времени, а для чего?  Пропиариться???...Самоутвердится???... Обращайтесь к нам мы ПЛАТНО поможем ?!!..., и еще вопрос, а что вы госпожа, лично вы «Academia» сделали для своего парадного. Или вам безразлично, что ваши дети видят там!? А может у вас нет детей?
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #211 : 22 Квітня 2011, 14:24:25 »

Такое впечатление, что собравшиеся здесь и сочувствующие данной даме клоака убогих неудачников шипящих из под колоды. Да и ник данной дамы "Тетяна Academia" Говорит  о нереализованных  амбициях данной особы.
Порушення п.8 правил форуму.
На форумі заборонені: ненормативна лексика, образливі та зневажливі висловлювання, що зачіпають честь і гідність людини.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #212 : 22 Квітня 2011, 15:07:00 »

P.S. И ещё мысль. Форумчане, вот эти социально проблемные господа «кули», «Тетяна Academia» и иже с ними,затрачивают столько времени, а для чего?  Пропиариться???...Самоутвердится???... Обращайтесь к нам мы ПЛАТНО поможем ?!!..., и еще вопрос, а что вы госпожа, лично вы «Academia» сделали для своего парадного. Или вам безразлично, что ваши дети видят там!? А может у вас нет детей?
Час все розставить по своїм місцям. Тільки. Нащо скільки жовчі? Це шкідливо для здоров`я.
Записаний

Антоний

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #213 : 22 Квітня 2011, 16:48:31 »

Час все розставить по своїм місцям. Тільки. Нащо скільки жовчі? Це шкідливо для здоров`я.

Ваша відповідь тільки підтверджує мої припущення, що ви, "Academia", нехтуєте правами тих людей які живуть поряд з вами, а саме головне нехтуєте бажанням людей покращити умови свого, а також і вашого, проживання. Тут діє мабуть принцип ..." а баба Яга проти...", але завуальований під невинну жертву акул бізнесу. Час уже розтавиВ все по своїм місцям. А особисто для вас може й ні.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #214 : 22 Квітня 2011, 17:45:17 »

нехтуєте правами тих людей які живуть поряд з вами, а саме головне нехтуєте бажанням людей покращити умови свого, а також і вашого, проживання.
Ну, до чого такі узагальнення. Якщо у Вас вийшло добре облаштуватися з домофоном - мої поздоровлення. Всі під'їзди обладнані домофоном, які я бачив, ніяк не відрізняються від під'їздів без домофонів. В тому числі і по наявності сторонніх осіб. Сторонні особи просто заходять разом із мешканцем, чи відвідувачем. Тим паче, що у того контингенту, проти якого планується захист, часу зачекати слушної нагоди досить. І не кожна жіночка, яка заходить в під'їзд в змозі тих осіб не пустити.
Квіточки в під'їзді бачив тільки в домах, де конс'єрж є. Там дійсно можна від непроханих гостей позбавитись. Але навіщо тоді до конс'єржа домофон?
Особисто я буду проти встановлення домофону із інших причин. Перша з якої, це сусідка-бабуся, з якою я прожив сорок років, яка живе сама і яка не встановить собі трубки просто за відсутності коштів. І в якої будуть великі проблеми із викликом лікаря та швидкої у разі встановлення домофону.
Моя думка, що домофон може бути ефективним в будинках із невеликою кількістю мешканців, ВСІ З ЯКИХ є активними прихильниками системи. Інакше починаються, як у сусідніх домів, блокування дверей камінням, та інші речі.
Тож казати, що домофон - це безсумнівно корисно, я б не наважився.
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #215 : 22 Квітня 2011, 18:36:09 »

Шановний Антоний!
Повністю підтримую Вас у Вашому бажанні бути "хазяїном" свого підїзду.
А всіх хто не хоче Вас підтримати можна "пустить в расход" щоб не заважали.
На мій погляд, поважати треба не тількі свою особисту думку.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #216 : 22 Квітня 2011, 22:00:13 »

У нас на сайті є гарна приказка. "Відповіді на 99% нових питань вже є в матеріалах форуму".
Давно це було. З аналогічними претензіями ще на сайті gro-za.io.ua виступив “сдг”.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=2958.0.html
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=2984.0.html
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=2995.0.html

Щодо претензій дописувача Антоний. На жаль, не можна погодитись ні з характером висловлювань, ні з аргументацією претензій, точніше повною її відсутністю.

Моя позиція в цьому питанні дуже проста. Dura lex, sed lex. Є закон і він повинен виконуватись.
Виконуватись і тими мешканцями, що хочуть монтувати в під`їзді домофонне обладнання, і тими, хто категорично проти цього заперечує, і суб`єктом господарювання, який монтує домофонне обладнання, і балансоутримувачем будинку, і виконавцем ЖКП в будинку.
Є статті 19 та 55 Конституції.
Правовий порядок в Україні грунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.
Є Закон про житлово-комунальні послуги і його статті 19 та 29.
Є Цивільний кодекс, в якому є 319, 369 та 382 статті.
Власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд. Усім власникам забезпечуються рівні умови здійснення своїх прав.
Для розпорядження майном, яке є у спільній сумісній власності співвласників житла в багатоквартирному будинку, потрібна згода всіх співвласників. Крапка. І якщо хоча б одна "баба-яга буде проти", то правочин не повинен укладатись.

Щодо діяльності домофоннних фірм, розмов про спільне благо, про інтереси 50% чи 75% мешканців. Добрими намірами вимощена дорога в пекло.
Діяльність фірм по добровільно-примусовій домофонізації багатоквартирних будинків і наступного викачування з мешканців цих будинків плати за обслуговування має на меті задоволення статутних вимог цих фірм - отримання прибутку. Всі інші розмови про безпеку, захищеність, чистоту тощо - суть рекламний шум. Під цей шум домофонні фірми займаються свідомим обманом громадян, повідомляючи, що для монтажу обладнання достатньо згоди 51% мешканців під`їзду, і порушуючи вимоги статей 369 та 382 ЦК України.

Те, що домофон не є засобом обмеження доступу, а є лише засобом дистанційного відкривання замка з функцією аудіо та відеопереговорів - можна дізнатись на сайтах виробників домофонного обладнання. Те, що домофон не перешкоджає будь-кому при бажанні потрапити в будинок, обговорено було не раз. Те, що найнезахищеним в домофонній системі є електромагнітний замок з доводчиком та визивний блок, і що саме ці елементи найлегше демонтуються та пошкоджуються вандалами - є загальновідомим.

Я поважаю бажання деяких мешканців будинку обмежувати доступ до під`їзду, одночасно я не дозволяю примушувати мене робити те, що не передбачено законодавством і що суперечить моїй волі. На жаль, ТОВ Укрбудсвіт та ініціатор монтажу, замість врегулювання спору шляхом безоплатного надання необхідної мені кількості ключів (20 штук) або повідомлення мені сервісного коду для відкриття електромагнітного замку, встали на шлях порушення законодавства і протиправного перекриття входу до будинку, створення перешкоди в користуванні приватною власністю, порушення права володіння, розпоряджання та користування об`єктами спільної сумісної власності. Що призвело до необхідності відстоювати порушені права в судовому порядку.

Щодо “нехтування правами інших людей”. Саме таку аргументацію, з підміною понять та перестановкою місцями причин і наслідків застосовував протягом судового спору юрист ТОВ “Укрбудсвіт”. Однак при звинуваченнях в порушенні прав інших людей домофонщики забувають просту річ. При здійсненні господарської діяльності не повинні порушуватися права та законні інтереси інших громадян. Хто є ініціатором конфлікту в будинку? Чия діяльність по отриманню прибутку, ігнорування прав співвласників житла в будинку розпалює ворожнечу між сусідами?

З власного досвіду. Мені відомий один єдиний приклад ефективного використання домофонних систем в багатоквартирному будинку. Власники квартир 4-поверхівки спільним рішенням за згоди всіх профінансували, один з власників власноруч змонтував домофонне обладнання. Ніяких щомісячних оплат за обслуговування ніхто не здійснює. В збереженні цього обладнання зацікавлені всі сусіди. І якось воно й не ламається. І двері ніхто у відкритому стані не блокує.

Додатково слід зазначити. Результат діяльності домофонних фірм створює для всіх мешканців багатоквартирних будинків серйозні ризики в обслуговуванні їх будинків. Один з простих прикладів. Відбулась аварія внутрішньобудинкових мереж (електрики, газу, водопостачання, опалення, будь-що інше). Аварійна бригада стоїть перед дверима, закритими електромагнітним замком. Питання невчасного прибуття “швидкої допомоги”, пожежної тощо обговорювались неодноразово.

Як повинно вирішуватись питання монтажу домофонного обладнання в багатоквартирних будинках згідно вимог законодавства? Відповідь дають Цивільний кодекс України, Закон про захист прав споживачів, Закон про житлово-комунальні послуги, Правила утримання жилих будинків та прибудинкових територій.
1. Домофонна фірма як виробник ЖКП повинна укласти договір на монтаж обладнання з балансоутримувачем будинку, який несе відповідальність перед мешканцями за збереження і утримання в належному стані спільного майна. В такому випадку не відбувається протиправне відчуження об`єктів спільної сумісної власності.
2. Для здійснення робіт по монтажу домофонного обладнання слід отримати дозвіл виконавчого комітету ОМС.
3. Для одержання дозволу на переобладнання або перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень їх власник або уповноважена ним особа, наймач (орендар) приміщення за згодою його власника подають до органу місцевого самоврядування заяву про надання дозволу на переобладнання або перепланування та, у разі необхідності, можуть подаватися такі документи:
- копія свідоцтва на право власності або договору найму (оренди) приміщення;
- копія поповерхових планів, завірених в установленому порядку;
- проект переобладнання або перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень, погоджений в установленому порядку;
- згода власників, співвласників (наймачів) або уповноважених ними осіб на переобладнання та перепланування приміщень, що перебувають у їх спільній власності.
4. Для отримання згоди на монтаж домофонного обладнання власників приміщень, які не бажають зазначеного переобладнання домофонна фірма повинна вирішити питання забезпечення безперешкодного доступа цих власників до житла. При чому слід наголосити, що необхідна кількість ключів визначається виключно внутрішніми потребами власників приміщень. І жодним законом не встановлено обмежень щодо їх кількості. Тому дії домофонних фірм, які пропонують безоплатно один ключ чи по кількості зареєстрованих в квартирі осіб,  є протиправними.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #217 : 26 Квітня 2011, 17:39:20 »

Цілком згоден з Андрієм:
Цитувати
Ну, до чого такі узагальнення. Якщо у Вас вийшло добре облаштуватися з домофоном - мої поздоровлення. Всі під'їзди обладнані домофоном, які я бачив, ніяк не відрізняються від під'їздів без домофонів. В тому числі і по наявності сторонніх осіб. Сторонні особи просто заходять разом із мешканцем, чи відвідувачем. Тим паче, що у того контингенту, проти якого планується захист, часу зачекати слушної нагоди досить. І не кожна жіночка, яка заходить в під'їзд в змозі тих осіб не пустити.
У нас газетярі навіть експеримент провели. Результати експерименту можна бачити у доданому файлі.
Записаний

Антоний

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #218 : 18 Травня 2011, 16:26:40 »

Шановний Антоний!
Повністю підтримую Вас у Вашому бажанні бути "хазяїном" свого підїзду.
А всіх хто не хоче Вас підтримати можна "пустить в расход" щоб не заважали.
На мій погляд, поважати треба не тількі свою особисту думку.
Доброго здоровья вам Георгій, вашій родині та мабуть і вашим сусідам. Живіть в злагоді та мирі. Бо життя таке коротке і розтрачати його на сварки, або біганиною з позовами, хай йому грець. Та й всім форумчанам злагоди та порозуміння з оточуючими вас людьми. Бо якщо в вашому під'їзді проживає  "Тетяна академік" то це чужий між своїх і злагоди нічого чекати.
Записаний

Антоний

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #219 : 18 Травня 2011, 16:46:30 »

У нас на сайті є гарна приказка. "Відповіді на 99% нових питань вже є в матеріалах форуму".
Давно це було. З аналогічними претензіями ще на сайті gro-za.io.ua виступив “сдг”.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=2958.0.html
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=2984.0.html
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=2995.0.html


"...Я поважаю бажання деяких мешканців будинку обмежувати доступ до під`їзду(1), одночасно я не дозволяю примушувати мене робити те, що не передбачено законодавством і що суперечить моїй волі(2). На жаль, ТОВ Укрбудсвіт та ініціатор монтажу(3), замість врегулювання спору шляхом безоплатного надання необхідної мені кількості ключів (20 штук)(4) або повідомлення мені сервісного коду для відкриття електромагнітного замку(5)..."

1.Тетяно не деяких мешканців, а більшість.
2.Бувають випадки коли не хочеш йти на суботник, але йдеш. Бо це на благо всіх і насам перед тобі теж.
3.Не ініціатор, а більшість яка уповноважила довірену особу.
4.Да ні, не 20шт. Давайте 73шт.
5.А ось тут будь ласка. При наявності листка з підписами мешканців котрі витратили  свої заощадження на встановлення домофонної системи. Вони ж вам довіряють, що ви ніколи і нікому не розголосите коду.
« Останнє редагування: 18 Травня 2011, 17:30:24 від mirrorer »
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #220 : 19 Травня 2011, 09:30:51 »

Антоніє, прошу уникати базару на форумі
На питання 1-4, які Ви підіймаєте в останньому повідомлені Вам були надані відповіді раніше
1.Тетяно не деяких мешканців, а більшість.
2.Бувають випадки коли не хочеш йти на суботник, але йдеш. Бо це на благо всіх і насам перед тобі теж.
3.Не ініціатор, а більшість яка уповноважила довірену особу.

Цитувати
Власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд. Усім власникам забезпечуються рівні умови здійснення своїх прав. Для розпорядження майном, яке є у спільній сумісній власності співвласників житла в багатоквартирному будинку, потрібна згода всіх співвласників.
...
При здійсненні господарської діяльності не повинні порушуватися права та законні інтереси інших громадян.


4.Да ні, не 20шт. Давайте 73шт.

Цитувати
При чому слід наголосити, що необхідна кількість ключів визначається виключно внутрішніми потребами власників приміщень. І жодним законом не встановлено обмежень щодо їх кількості.

На форумі не вітаються неаргументовані дискусії. Бажано чути людину, до якої звертаєшся, а не просто встановлювати свою думку повторюючи свої попередні дописи.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #221 : 19 Травня 2011, 13:05:57 »

Цитата від Антоний
Цитувати
4.Да ні, не 20шт. Давайте 73шт.
Ви знаєте мені було потрібно 10. І я отримав 10 ( коли я хотів перелічити тих для кого ці 10 ключів, бо прописано тільки 3, то мене зупинили фразою: "це нас не стосується . сказав 10 значіть 10, а як ними будете ропоряджатися, нас не стосується". Було б потрібно 20, то і 20 би дали) від свого парадного, а також 1 від іншого. Під час передачі мені ключів була пропозиція замість ключів під`єднати квартиру до домофону безкоштовно ( вартість ключів дорівнювала вартості під`єднання), а би тільки посадити на голку абонплати. Я відмовився. Дехто з "ярих агітаторів" вже жалкують, що витратили гроші.
Цитата від Антоний
Цитувати
5.А ось тут будь ласка. При наявності листка з підписами мешканців котрі витратили  свої заощадження на встановлення домофонної системи. Вони ж вам довіряють, що ви ніколи і нікому не розголосите коду.
Річ у тім, що доступ по коду (режим кодового замка) "домофонщіками" навмисно вимикається, хоч він у всіх домофонах передбачений виробником. Але як цей режим працює відпадає необхідність купувати ключі, а це стаття доходів "домофонщиків".
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #222 : 19 Травня 2011, 13:32:03 »

Для меня не понятна природа абонплаты в домофоне.
Ктото сможет объяснить?!
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #223 : 20 Травня 2011, 12:49:38 »

Для меня не понятна природа абонплаты в домофоне.
Ктото сможет объяснить?!
Обов`язковою умовою встановлення домофону є укладання  з цією ж фірмою договору на "технічне обслуговування".
Приклад договору у доданому файлі.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #224 : 20 Травня 2011, 16:07:21 »

А какой нормой закона это предусмотрено (обязательность заключения ТАКОГО договора)?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email