'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Захарченко Г.О. проти КП УЖГ "Печерськжитло" Печерський райсуд м. Києва ЖКП, типові договори  (Прочитано 40645 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Так оно набрало силу или нет?
А то странно както: вроде вы говорили что оно оскаржуэться, а на печати написано набарало
Як потім виявилося, інформація від секретарки суду про наявність апеляції була недостовірною. З цієї причини копію заочного рішення, яке набрало законної сили, позивачу відмовляли надати. Після усних та письмових скарг рішення надали, а я його оприлюднив.
Щоб закріпити результат, доведеться ще витребувати виконавчий лист.
« Останнє редагування: 28 Травня 2010, 09:03:35 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
« Останнє редагування: 19 Червня 2010, 18:21:42 від gro-za »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Опять ТРИ одикнаковых темы.... Даже файлы к ним одинаковые прикреплены!
Смотрим тут, и заодно смотрим тут.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Опять ТРИ одикнаковых темы.... Даже файлы к ним одинаковые прикреплены!
Смотрим тут, и заодно смотрим тут.

Ваші пропозиції конкретно, які 3 теми слід об'єднати. А уникнути повторів буває досить важко. Кожен відвідувач відкриває нову тему, і що можна вдіяти? Кожен про щось запитує, але шукати вже викладену інформацію не бажає.  Підтримувати належний порядок важко навіть при особистому спілкуванні, скажімо, на зборах, чи в аудиторіях. То що можна вдіяти?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Опять ТРИ одикнаковых темы.... Даже файлы к ним одинаковые прикреплены!
Смотрим тут, и заодно смотрим тут.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Справа закінчилася виконавчими листами. Один з них викладений у цьому дописі.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Так оно набрало силу или нет?
А то странно както: вроде вы говорили что оно оскаржуэться, а на печати написано набарало
Як потім виявилося, інформація від секретарки суду про наявність апеляції була недостовірною. З цієї причини копію заочного рішення, яке набрало законної сили, позивачу відмовляли надати. Після усних та письмових скарг рішення надали, а я його оприлюднив.
Щоб закріпити результат, доведеться ще витребувати виконавчий лист.
Витребувано. Прикріплений внизу.
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Вікторе Івановичу, Ви пишете про другий прецедент, а перший - це рішення 2-611/06? Чи є у Вас світлокопія іншого рішення? Буду дуже вдячна.
« Останнє редагування: 09 Жовтня 2010, 21:59:43 від pobeda »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Вікторе Івановичу, Ви пишете про другий прецедент, а перший - це рішення 2-611/06? Чи є у Вас світлокопія іншого рішення? Буду дуже вдячна.
Рішення № 2-611/06 було постановлене Солом'янським районним судом м. Києва (суддя Букіна О.М.). А перший прецедент у Печерському райсуді м. Києва стався у справі № 2-112-1/07, де головував суддя Гуль В.В. Світлокопія цього рішення багато разів розміщувалася в Інтернеті. Його неважко знайти з застосуванням функції ПОШУК на сьому сайті. Правда, в ньому йдеться не про укладення договорів, а про задоволення вимог про повернення зайво нарахованих коштів.
« Останнє редагування: 10 Жовтня 2010, 09:52:59 від gro-za »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Справа № 2-45-1/06
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 червня 2006 року Солом’янський районний суд м. Києва у складі:
головуючого-судді Демидовської А.І.
при секретарі Чернюку В.В.


Це рішення було частково скасоване ухвалою Апеляційного суду м. Києва від 12.11.2007 р. (апеляційне провадження № 22-269/07):
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4931.0.html
Саме тому КП ГІОЦ у справі за моїм позовом долучить його в якості "доказу", хоча там інші правовідносини:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5152.0.html

А чи було скасоване інше згадуване рішення Демидовської № 2-91-1/06 від 21.02.2006 р.?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

А чи було скасоване інше згадуване рішення Демидовської № 2-91-1/06 від 21.02.2006 р.?
Такої інформації не маю. Але рішення було виконане в процесі виконавчого провадження повністю. І наскільки відомо, апеляція не подавалася.
« Останнє редагування: 10 Жовтня 2010, 20:59:37 від gro-za »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

А чи було скасоване інше згадуване рішення Демидовської № 2-91-1/06 від 21.02.2006 р.?
Такої інформації не маю. Але рішення було виконане в процесі виконавчого провадження повністю. І наскільки відомо, апеляція не подавалася.

Можна його отримати якимось чином у вигляді, придатному для роздруківки? З відміткою про набрання ним законної сили?
« Останнє редагування: 10 Жовтня 2010, 21:09:56 від Перо »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

А чи було скасоване інше згадуване рішення Демидовської № 2-91-1/06 від 21.02.2006 р.?
Такої інформації не маю. Але рішення було виконане в процесі виконавчого провадження повністю. І наскільки відомо, апеляція не подавалася.

Можна його отримати якимось чином у вигляді, придатному для роздруківки? З відміткою про набрання ним законної сили?
Очевидно, можна стандартним способом - сплатити держмито, подати заяву до суду про виготовлення засвідченої копії. Втім, пригадую, що один з користувачів сайту Блащук Володимир Юрійович цю операцію свого часу здійснив і пропонував бажаючим отримати у нього копії судових рішень з мокрими печатками. Я йому на перших кроках сприяв, а потім решту він завершив самостійно. Пошукайте у Форумі, він залишав контактний телефон для зв'язку. На жаль, внаслідок деяких авантюрних висловлювань я відключив його від Форуму на певний період, хоч особисто іноді спілкуємося.  Див. розділ  "Оголошення засновника".
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

   ДОРОГІ  дописувачі та КОРИСТУВАЧІ!
На жаль, в звязку зі станом здоровя Віктора Івановича, зараз я сам відстоюю свої права. А коли буде потреба, Віктор Іванович допоможе.
        Тож  по  цій  справі  повідомляю  НАСТУПНЕ !!!
Після апеляційного оскарження в листопаді 2010р. (справу вела одіозна суддя Волква, якій Куля В.І. заявив ВІДВІД), в травні 2011р. справа "попала" до судді Мельник А.В.
30.05.11 призначалося перше судове засідання. Я заявив клопотання про перенесення розгляду справи (для ознайомлення зі справою). З того часу ІЩЕ НЕ ВІДБУЛОСЯ ЖОДНОГО СУДОВОГО ЗАСІДАННЯ!  ЖОДНОГО!
Я подав низку клопотань щодо: збільшення та зміни позовних вимог, залучення відповідача-2 директора КП УЖГ "Печерськжитло" Дворніка С.П.;  витребування правовстановлючих документів;  витребування доказів;  витребування доказів у Печерської РДА та ряд інших заходів.
Крім того, з вересня ц.р. через Печерську РДА я подав аж 33 інформаційні запити щодо "діяльності" КП УЖГ, на які отримую належні докази. Справа в тім, що гр.Дворнік С.П. в приміщенні цього підприємства мене провокую, ображає, погрожує.
Так було 04.11.11, коли я намагався подати інформзапити та Претензії щодо ненадання послуг. В присутності мешканця нашого будинку він пригрозив мене "РОЗТЕРТИ ПО-СТІНЦІ". Я написав заяву до ментів, але до цих пір мене ніхто не турбував і ніякої відповіді я не отримав. Написав скаргу до МВС у м.Києві - також НУЛЬОВА РЕАКЦІЯ! То, напевно через суд буду подавати заяву на бездіяльність МЕНТІВ. А також подам скаргу в прокуратуру на бездіяльність МЕНТІВ. Надій нало, але іншого виходу не має.
Більш того, на протязі місяця у мене ДВІЧІ ДВОРНІК С.П. відрізував елекртоенергнію.
Мої скарги на його дії до Печерської РДА - також нікчемні. Він ЦЬОГО НЕ РОБИВ.
Є надія, що через свідків я докажу, що ЦЕ ВІН ДАВАВ ТАКУ КОМАНДУ!
А зараз, через КОЛЕКТОРІВ ТОВ "КК  СЛУБА  СТЯГЕННЯ  ЗАБОРГОВАНОСТІ" НАМАГАЄТЬСЯ ЗАЛЯКАТИ МЕНЕ. 15.12.11 на особистому прийомі я подав Заяву про скоєння злочину до прокуратури м.Києва.
У Дворніка С.П. - АГОНІЯ і в нього з цього нічого не вийде. Я "КРЄПЧАЙШИЙ" горішок і так не здаюся. Досвід є з 2004р.
Наступне судове засідання у Мельника А.В. - 05 січня 2012 о 15.00.
Якщо є бажаючі - ЗАПРОШУЮ!
До цього часу НІ ОДНЕ МОЄ КЛОПОТАННЯ (крім зміни та доповнення позовних заяв) мною не проголошувалося.
05.01.12 я оголошу клопотання про витребування доказів ЩОДО ПОВНОВАЖЕННЯ директора та в цілому КП УЖГ, разом з його БЕЗЦІННИМИ ПРЕДСТАВНИКАМИ!
Тож, приєднуйтеся.
Найближчим часом, я викладу всі документи по цій справі, включаючи Ухвалу апеляційного суду, яку я не маю до цих пір.



А тим часом, 04.08.11 КП УЖГ подало позов про стиягнення з мене заброгованості.
З порушення ст.119 ЦПК було відкрито провадження по справі. Більш того, я не отримав ніяких документів про відкриття провадження у справі та Позовну заяву з додатками.
20.09.11 відбулося (без моєї участі) засідання. Я подав через канцелярію заперечення проти дій судді Цокол. На засіданні я оголосив одне із пяти Клопотань про залишення заяви без розгляду, закриття справи і т.п.
А 07.12.11 Цокол намагалася  двічі провести засідання у себе в кабінеті, порушуючи ч.3 ст.158 ЦПК примушувала проведення цього засідання в кабінеті. На що я заявив клопотання про відвід секретарю с/з та заперечив проти дій головуючої Цокол.
Оголошено перерву до 11.01.12 на 14.00.
Подалі, готую відвід секретарю та головуючій Цокол на 11.01.12 о 14.00.
ТАКОЖ  БАЖАЮЧИХ  ЗАПРОШУЮ!"
« Останнє редагування: 18 Грудня 2011, 16:37:42 від Перо »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Продовження судових баталій у гілках:
Печерський р/с (суддя Мельник): Захарченко Г. О. до КП УЖГ "Печерськжитло"
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6963.0.html
Печерський р/с (суддя Цокол): КП УЖГ "Печерськжитло" до Захарченко Г. О.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6962.0.html

Тему закрито, оскільки позов в частині укладання типових договорів задоволено. Відкрито виконавче провадження. 
« Останнє редагування: 18 Грудня 2011, 16:38:06 від Перо »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email