'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позовна заява на укладання договору на комунальні послуги (на рецензію)  (Прочитано 66831 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Стаття 10 ЦПК. Змагальність сторін.
Подати клопотання - мало. Його треба обгрунтувати. Ще й пояснити суддям. І пояснити таким чином, щоб вони зрозуміли суть проблеми. Щодо цього питання - КП Дирекція заперечує, абсолютно обгрунтованно пояснюючи, що вони є правоздатними, з ЄДРПОУ їх ніхто не викреслив.
Пане Степане, на це заперечення які контраргументи Ви наведете?

Якщо вирішить не на Вашу користь - маєте механізми:
1. Заперечення проти дій головуючого, ст.160 ЦПК.
2. Повторна подача клопотань.
3. Відвод судді.
4. Ап. скарга на ухвалу.
Простір для маневру є. Які засоби застосовувати - дивитесь по ситуації.
« Останнє редагування: 29 Грудня 2010, 09:06:53 від Тетяна Academia »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Стаття 10 ЦПК. Змагальність сторін.
Подати клопотання - мало. Його треба обгрунтувати. Ще й пояснити суддям. І пояснити таким чином, щоб вони зрозуміли суть проблеми. Щодо цього питання - КП Дирекція заперечує, абсолютно обгрунтованно пояснюючи, що вони є правоздатними, з ЄДРПОУ їх ніхто не викреслив.
Пане Степане, на це заперечення які контраргументи Ви наведете?
А хіба посилання в Вашому клопотанні на абз.2 п.1 ст. 201 ЦПК України "....суд зобов"язаний зупинити провадження у справі у разі перетворення юридичної особи яка була стороною у справі" - не є аргументом?
Чи треба було дочекатися коли юридичну особу перетворять, або ліквідують, а потім подавати клопотання?

До речі в Апеляційному суді - мене  не питали про обгрунтування мого клопотання та про якісь пояснення стосовно нього, хоча я клопотання зареєстрував і заявив про нього у судовому засіданні.Суддя просто ухвалила відхилити клопотання, як безпідставне, не задаючи ніяких питань ні мені, ні КП "Дирекція.."
Я хотів Вас запитати - чи є сенс про це вказувати у касаційній скарзі?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

При написання касаційної скарги дотримуйтесь норм ЦПК щодо форми та змісту скаги.
Враховуйте особливості касаційної інстанції.
Стаття 335 ЦПК. Межі розгляду справи судом касаційної інстанції
1. Під час розгляду справи в касаційному порядку суд перевіряє в межах касаційної скарги правильність застосування судом першої або апеляційної інстанції норм матеріального чи процесуального права і не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Стаття 10 ЦПК. Змагальність сторін.
Подати клопотання - мало. Його треба обгрунтувати. Ще й пояснити суддям. І пояснити таким чином, щоб вони зрозуміли суть проблеми. Щодо цього питання - КП Дирекція заперечує, абсолютно обгрунтованно пояснюючи, що вони є правоздатними, з ЄДРПОУ їх ніхто не викреслив.
Пане Степане, на це заперечення які контраргументи Ви наведете?
А хіба посилання в Вашому клопотанні на абз.2 п.1 ст. 201 ЦПК України "....суд зобов"язаний зупинити провадження у справі у разі перетворення юридичної особи яка була стороною у справі" - не є аргументом?
Чи треба було дочекатися коли юридичну особу перетворять, або ліквідують, а потім подавати клопотання?

До речі в Апеляційному суді - мене  не питали про обгрунтування мого клопотання та про якісь пояснення стосовно нього, хоча я клопотання зареєстрував і заявив про нього у судовому засіданні.Суддя просто ухвалила відхилити клопотання, як безпідставне, не задаючи ніяких питань ні мені, ні КП "Дирекція.."
Я хотів Вас запитати - чи є сенс про це вказувати у касаційній скарзі?

Вказуйте виключно на неправильність застосування норм матеріального чи процесуального права. Районна рада, що "перетворюється" не є стороною справи.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Вказуйте виключно на неправильність застосування норм матеріального чи процесуального права. Районна рада, що "перетворюється" не є стороною справи.
Зрозумів, дякую!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

При написання касаційної скарги дотримуйтесь норм ЦПК щодо форми та змісту скаги.
Враховуйте особливості касаційної інстанції.
Шановна пані Тетяна!
Чи не могли б Ви викласти на форумі Ваше "Клопотання про зупинення виконання рішення суду", яке Ви подавали разом з касаційною скаргою до ВССУ?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Шановна пані Тетяна!
Чи не могли б Ви викласти на форумі Ваше "Клопотання про зупинення виконання рішення суду", яке Ви подавали разом з касаційною скаргою до ВССУ?
Пошукайте в темі "Касаційна скарга на рішення судді Калініченко про стягнення боргу за ЖКП".
І знову таке прохання. Якщо у Вас є питання, або ведеться справа, по якій потрібні поради - створіть нову тему. Бо дуже важко потім інформацію шукати.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Пошукайте в темі "Касаційна скарга на рішення судді Калініченко про стягнення боргу за ЖКП".
Знайшов, дякую!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

І знову перерва в с/з. До 28.02.2011 року, 10:30.
Нагадаю, позовна заява від квітня.2010 року. Відповідач ігнорує с/з та ігнорує ухвали суду про витребування доказів.
Я розумію, що доказів у КП Чоколівське катма. А надати письмове пояснення та визнати цю очевидну обставину - не хочуть. От і чекаємо.
Щоб чекання не було таким беззмістовним, підготовлений маленький сюрприз. Який? Чекайте наступних повідомлень.  ;)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Звіт з полів і ферм.
За час моєї відсутності на форумі - завершений розгляд справи. Маємо рішення судді Солом`янського райсуду Букіної О.М. від 24.05.2011 року. Вільний переказ рішення: "Зобов`язати відповідача укласти з позивачем договір на ком. послуги, що по змісту та за формою відповідає вимогам ПКМУ №630. В задоволенні моральної шкоди - відмовити".

Якщо дивитись на весь процес - серйозних зауважень до роботи судді Букіної О.М. немає. Справа розглянута у відповідності до вимог ЦПК. Суддя відповідально віднеслась до спору, постановила обгрунтоване рішення. Щодо питання моральної шкоди - "не бойся абсолюта, он недостижим".

Текст рішення буде трошки пізніше. Чекаю на реакцію опонентів - чи буде ап. оскарження.
Роздумів та висновків за результатами розгляду цієї "договірної" справи багато. Особливо в контексті нинішніх обговорень на форумі порядку укладання договорів.

Є повне розуміння, що добровільно КП Чоколівське договір з моїми законними вимогами (оплата не на КПГІОЦ та тарифи, прийняті у відповідності до норм законодавства) не підпише. Одночасно - є досить чітке та оптимістичне бачення порядку виконання судового рішення.

Далі буде.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Є повне розуміння, що добровільно КП Чоколівське договір з моїми законними вимогами (оплата не на КПГІОЦ та тарифи, прийняті у відповідності до норм законодавства) не підпише. Одночасно - є досить чітке та оптимістичне бачення порядку виконання судового рішення.

Добре, чекаємо на набрання рішенням законної сили! :)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

От поверьте: бестолковое решение!
ПС: привет В.И.!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

От поверьте: бестолковое решение!
ПС: привет В.И.!
Не бачу причин для настільки категоричного скепсису. Та привіту В.І.
Судовий шлях укладання договору на ЖКП - цілком коректний. Він є досить марудним та повільним, але приводить до отримання потрібного споживачу результата.
Ось приклад http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4511.0.html
Договори підписані виконавцем і споживачем, з всіма узгодженнями. В результаті виконання судового рішення.

Маємо з ВАВАНчиком давню розбіжність в поглядах щодо судового укладання договорів. Однак цим життя і гарне - кожен віднаходить та реалізовує свої шляхи вирішення проблем.  :)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Дело не в том что ч/з суд заключен договор, а в том, что в итоге ві получите договор, но там будут тарифы РКМДА 1220-1222 :(
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

З якого щастя? А посилання з попереднього посту дивився?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email