'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позовна заява на укладання договору на комунальні послуги (на рецензію)  (Прочитано 66567 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Володимире Юрійовичу! Маємо з Вами різні точки зору на питання судового укладення договорів і неодноразово дискутували з цього приводу. Аргументи всі відомі. Починати все спочатку, товкти ту саму воду в тій же ступі, ще раз повторювати всі аргументи - немає сенсу. Договірні відносини мають дуже велику кількість нюансів і не укладаються в одну вузьку схему.

Кожен відшукує власні шляхи вирішення договірних задач. У Вас своє бачення, у мене своє. І цілком очевидно, що "правильних" шляхів вирішення "договірних проблем" - не один і не два, а значно більше. Я вирішую цю задачу з огляду на власні знання, досвід, розуміння проблеми.

Переконувати в чомусь Вас не буду, не бачу потреби. З огляду на обсяг Вашого досвіду.
Одночасно не буду у Ваших договірних темах заявляти, що "рішення безтолкові, нікому не потрібні, шкідливі".

Пропоную на цьому дебати завершити.  :)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Цитую учасника форуму: "Уменьшение Ваших проблем возможно только через их увеличение у теплосети. Эпиграф." http://orion955.blogspot.com/

Примусове виконнян судового рішення щодо укладання договору з КП Чоколівське по ПКМУ630 потихеньку рухається до логічного фіналу. В матеріалах ВП знаходиться остання версія проекту договору в редакції стягувача. Дзеркальна копія Типового з ПКМУ 630, без жодгої крапочки самодіяльності, з рахунком отримувача - КП Чоколівське і тарифом 0.

16.09.2011 року отримала копії Постанов державного виконавця про стягнення з КП Чоколівськее судового збору 1360 грн. Та про накладання на КП Чоколівське штрафу 1360 грн.

Так що посадовим особам наших ЖЕО і можна, і треба прищеплювати повагу до законів. Фінансовими санкціями.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email