'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов на перерахунок плати за тепло по Розп. КМДА 2306. Потрібна порада.  (Прочитано 30977 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Дякую. Зауваження врахувала. Є питання до заяви про забезпечення доказів. По Розпорядженню КМДА № 2306 мене цікавить лише перерахунок коштів за ЦО (бо на воду - лічильники).

1. Що таке "Температурний графік регулювання параметрів теплоносія в залежності від температури навколишнього повітря"? Це планова температура теплоносія в трубах ЦО в залежності від температури навколишнього середовища? Чи слід його витребувати у Київенерго?
Цитувати
Знайшла, що документ зветься "Затверджені температурні графіки теплових мереж “Київенерго”, адекватні потребі споживачів". Затверджується Київенерго та КМДА.

2. Чи існують в природі "Дані про середньодобову температуру теплоносія у централізованій мережі теплопостачання в опалювальний сезон протягом розрахункових опалювальних періодів 2006-2007, 2007-2008, 2008-2009,2009-2010 років"?

Тоді порівнюючи з даними температури навколишнього середовища та плановою температурою теплоносія можна розраховувати суму недогріву?

3. Як виглядають "Докази достовірності табуляграм, або довірчі інтервали статистичних похибок при визначенні обсягів теплопостачання розрахунковим способом в умовах відсутності вузла обліку теплової енергії"?


Вікторе Івановичу, чесно переробляю Ваші заяви про забезпечення доказів у справах 2005 року. Все інше мені зрозуміло. А що це за звірі та з чим їх їдять?
« Останнє редагування: 23 Вересня 2010, 17:31:31 від Тетяна Academia »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Вікторе Івановичу, подивіться будь ласка заяву про забезпечення доказів.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Вікторе Івановичу, подивіться будь ласка заяву про забезпечення доказів.
Коротко - мої зауваження:
по п. 1.2 - таких даних Київенерго не має. Слід витребовувати з ЦГО (Центральної Геофізичної Обсерваторії Укрметеоцентру).
по п. 1.12 - це обов'язок балансоутримувача.
по п. 1-13 - слід окремо пояснити, для чого потрібен КТМ-204.
по п. 2.1 - такого рішення не було. Створене райдержадміністрацією після реформування тариторіально-адміністративного устрою м. Києва (зменшення кількості районів з 14 до 10).
по п. 2.5 - ліцензій у них не було.
по п. п. 2.6, 2.7 - таких даних у них немає.
по п. 2.16 - якщо зможете розтлумачити судді термінологію з теорії статистики.
по КП "Дирекція ..." зауваження аналогічні.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Дякую. Зрозуміла.
А яким чином оформляти витребування в ЦГО (Центральної Геофізичної Обсерваторії Укрметеоцентру) докази, якщо вона не є учасником процесу?
Просто зазначити ЦГО в переліку юр. осіб?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Дякую. Зрозуміла.
А яким чином оформляти витребування в ЦГО (Центральної Геофізичної Обсерваторії Укрметеоцентру) докази, якщо вона не є учасником процесу?
Просто зазначити ЦГО в переліку юр. осіб?
Ви маєте право витребовувати необхідні докази з будь-якої організації відповідно до ухвали суду. Її участь у справі не є обов'язковою.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Дякую. Зауваження врахувала. Є питання до заяви про забезпечення доказів. По Розпорядженню КМДА № 2306 мене цікавить лише перерахунок коштів за ЦО (бо на воду - лічильники).

1. Що таке "Температурний графік регулювання параметрів теплоносія в залежності від температури навколишнього повітря"? Це планова температура теплоносія в трубах ЦО в залежності від температури навколишнього середовища? Чи слід його витребувати у Київенерго?
Цитувати
Знайшла, що документ зветься "Затверджені температурні графіки теплових мереж “Київенерго”, адекватні потребі споживачів". Затверджується Київенерго та КМДА.

2. Чи існують в природі "Дані про середньодобову температуру теплоносія у централізованій мережі теплопостачання в опалювальний сезон протягом розрахункових опалювальних періодів 2006-2007, 2007-2008, 2008-2009,2009-2010 років"?

Тоді порівнюючи з даними температури навколишнього середовища та плановою температурою теплоносія можна розраховувати суму недогріву?

3. Як виглядають "Докази достовірності табуляграм, або довірчі інтервали статистичних похибок при визначенні обсягів теплопостачання розрахунковим способом в умовах відсутності вузла обліку теплової енергії"?

Вікторе Івановичу, чесно переробляю Ваші заяви про забезпечення доказів у справах 2005 року. Все інше мені зрозуміло. А що це за звірі та з чим їх їдять?
Коротко відповісти не можу. Для цього доведеться прочитати лекцію на дану тему. Краще зверніться до підручників (у Гуглі, Яндексі).
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Чи достатньо по КТМ-204 такої фрази:

"Тариф на оплату послуг з ЦО формується, виходячи з норми КТМ-204: розмір теплоенергії для потреб ЦО становить 0,147 Гкал/кв.м опалювальної площі.
Однак упродовж кількох останніх років недогрів теплоносія у подавальних трубопроводах систем опалення будинків м. Києва становить 10...20 градусів Цельсія. За таких умов не забезпечується відпуск теплоенергії для потреб ЦО в унормованому КТМ-204 розмірі."
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Ухвала про відкриття провадження у справі.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

В засіданні оголошена перерва до 16.11.2010. Суддя сьогодні розглядати заяву про забезпечення доказів не захотіла.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Чи достатньо по КТМ-204 такої фрази:

"Тариф на оплату послуг з ЦО формується, виходячи з норми КТМ-204: розмір теплоенергії для потреб ЦО становить 0,147 Гкал/кв.м опалювальної площі.
Однак упродовж кількох останніх років недогрів теплоносія у подавальних трубопроводах систем опалення будинків м. Києва становить 10...20 градусів Цельсія. За таких умов не забезпечується відпуск теплоенергії для потреб ЦО в унормованому КТМ-204 розмірі."
Можливо буде досить, тим більше, що судді зазвичай не знають, що таке КТМ. Тому можливо з цікавості не стануть відхиляти дане клопотання.
Додатково: Зверніть увагу на розпорядження КМДА від 26.12.2002 р. № 2306, зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції 28 грудня 2002 р. за № 100/483.
Цей НПА містить посилання на КТМ-204, як підставу для проведення перерахунків відповідно до Методики, затвердженої цим розпорядженням.
« Останнє редагування: 04 Жовтня 2010, 13:32:00 від gro-za »
Записаний

Юро_Тат

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Добрий вечір, Вікторе Івановичу і Тетяна Academia!

Потрібна ваша допомога.

Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства (далі КП УЖГ) Шевч. районної в м. Києві ради подало в жовтні 2008 року позов проти мене і моєї мами (співвласники квартири) про стягнення заборгованості за ЖКП за період з травня 2000р по липень 2008 року солідарно.
Мною не подано зустрічний позов, але подана заява про застосування трирічної позовної давності.
За весь час відбулось лише два засідання по суті з семи призначених.
На минуле засідання позивач не з'явився.
Наступне засідання призначене на 05.10.2010р.
На судових засіданнях я подавала клопотання про витребування доказів, правовстановлюючих документів (кози брала з нарисів). Суддею відхилялись всі клопотання.
Чи потрібно на наступному засіданні знову подавати ці клопотання?
 
Чи можу я подати позов проти Комунальних підприємств про безпідставне нарахування заборгованості і про скасування зайво нарахованої оплати за послуги опалення (скористалась позовом Тетяна Academia), якщо відкрите провадження про стягнення з нас заборговоності?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Добрий вечір, Вікторе Івановичу і Тетяна Academia!

Потрібна ваша допомога.

Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства (далі КП УЖГ) Шевч. районної в м. Києві ради подало в жовтні 2008 року позов проти мене і моєї мами (співвласники квартири) про стягнення заборгованості за ЖКП за період з травня 2000р по липень 2008 року солідарно.
Мною не подано зустрічний позов, але подана заява про застосування трирічної позовної давності.
За весь час відбулось лише два засідання по суті з семи призначених.
На минуле засідання позивач не з'явився.
Наступне засідання призначене на 05.10.2010р.
На судових засіданнях я подавала клопотання про витребування доказів, правовстановлюючих документів (кози брала з нарисів). Суддею відхилялись всі клопотання.
Чи потрібно на наступному засіданні знову подавати ці клопотання?
Чи можу я подати позов проти Комунальних підприємств про безпідставне нарахування заборгованості і про скасування зайво нарахованої оплати за послуги опалення (скористалась позовом Тетяна Academia), якщо відкрите провадження про стягнення з нас заборговоності?
Якщо зустрічний позов прийнятий до розгляду і містить таку саму вимогу, то Ви невправі ще раз звертатися з цією вимогою в іншому позові. Щодо клопотань - маєте право подавати їх повторно. Важливо лише подавати їх у письмовій формі через канцелярію, інакше через деякий час не зможете довести цей факт. Бажано спростувати обставини, на які посилається суддя при відмові, але зробити це коректно, не у формі полеміки, а у формі обґрунтування. Якщо суддя безпідставно відмовляє у задоволенні клопотань, тоді є підстава для полеміки у формі заперечення проти дій головуючого у порядку ст. 160 ЦПК України. Наступним кроком може бути заява про відвід судді, а також звернення до Вищої ради юстиції, до кваліфікаційної комісії суддів, до ради суддів, до профільного комітету Верховної Ради України зі скаргами. Судді мало не покажеться.
Немає нічого гіршого у поведінці корумпованого судді, ніж відмова у витребуванні чи забезпечення доказів.
Записаний

Юро_Тат

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Якщо зустрічний позов прийнятий до розгляду і містить таку саму вимогу, то Ви невправі ще раз звертатися з цією вимогою в іншому позові.

Доброго дня, Вікторе Івановичу!

Але ж я не подала зустрічного позову на попередньому засіданні, нажаль.

В такому разі я можу подавати позов чи позови про незаконне стягування боргу за ЖКП, про перерахунок переплати за опалення?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Якщо зустрічний позов прийнятий до розгляду і містить таку саму вимогу, то Ви невправі ще раз звертатися з цією вимогою в іншому позові.

Доброго дня, Вікторе Івановичу!
Але ж я не подала зустрічного позову на попередньому засіданні, нажаль.
В такому разі я можу подавати позов чи позови про незаконне стягування боргу за ЖКП, про перерахунок переплати за опалення?
Співчуваю. Тепер не маєте іншого виходу, подавайте власний позов.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Вікторе Івановичу, чи правильно я розумію щодо "довірчого інтервалу статистичних похибок".

Є якась величина та є вимірювальний пристрій. Результат вимірювання - буде з похибкою. Похибка - кількісна характеристика точності вимірювання. Оскільки нам невідоме дійсне значення величини, то невідоме і значення похибки. Щодо похибок - дійсне їх значення через відсутність еталонів чи точних методик відсутнє. Тому доводиться користуватися характеристиками похибок.
Інтервальна характеристика похибки - це довірчий інтервал похибки. Довірчий інтервал - границі, в яких похибка знаходиться з певною ймовірністю Р (довірча ймовірність). Для технічних вимірювань за змовченням Р=0.95

А от як це саме сказати, але на прикладі чогось буденного та повсякденного? Чи буде коректним такий приклад?
Маємо старі, не електронні ваги в продуктових магазинах. На них "цена деления" складала 5 грамів. Власне, в інтервалі від -5 грамів до +5 грамів (довірчий інтервал) і відхиляється результат вимірювання від істиного значення вимірювальної величини.
Тепер ми повинні проаналізувати, чи задовольнить нас така точність?
При зважуванні 0,5 кг шматка сиру - цілком. Відхилення результату вимірювання складатиме 1 %.
А от призважуванні ліків, або дорогоцінних металів (1-2-5 грама) така точність вимірювання не підходить, оскільки відхилення результату вимірювання складатиме від 100% до 500%
« Останнє редагування: 15 Листопада 2010, 19:35:36 від Тетяна Academia »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email