'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов на перерахунок плати за тепло по Розп. КМДА 2306. Потрібна порада.  (Прочитано 30973 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Валера, не майся ф-й!
Ничего не получится :(.
Табуляграммы никто тебе не даст.
З цим повідомленням не можу погодитись. Київенерго в моїй справі цією зимою надало всі витребувані табуляграми (справа збільшилась на 1,5 томи, в результаті маю 1,5 аркуші необхідних мені цифр).

Папне Валерію! Може роботу по Вашому питанню в окрему тему перенесемо?
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Валера, не майся ф-й!
Ничего не получится :(.
Табуляграммы никто тебе не даст.

Вова! так в тому то і діло - що виписки з тристоронніх актів КП мені дало (в кінці-кінців)!!!  з 2004 по 2010 р.
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю


Папне Валерію! Може роботу по Вашому питанню в окрему тему перенесемо?

Тетяно Іванівно! Не заперечую. Але не хотів відкривати тему сам - бо цікавить тільки допомога зробити нормальну позовну заяву. Хочу подати у п"ятницю. А потім можливо і знадобиться нова тема.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Открою маленький секрет: я сейчас пробиваю тему, и если она выгорит - то никаких пересчетов не будет нужно :)
ЖДЕМ:)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Пане Валерію! Якщо дуже коротко - нормальний позов.
Є фрагменти, які просять стилістичної "підчистки". Як матиму час - ввечері зроблю вичитку.

Вкотре згадуємо правило - позовна заява не повинна бути всеосяжною та вичерпною. Вона потрібна, щоб відкрити провадження. Все.
Додатково. Подумайте, може доцільно переформатувати заяву і лишити в ній мінімальну кількість доказів? З урахуванням можливого "усунення недоліків". Щоб не нести зайві витрати на пачку паперу.
А весь пакет доказів, з клопотанням про приєднання доказів, подасте після відкриття провадження.

ВАВАНчик! Чекаємо результату від реалізації великого секрету!
А поки тема в роботі - думаю, краще вести потихеньку судові процеси. Воно так надійніше. І ЖЕО в тонусі тримати можна.  ;) Ціна питання - 37 грн. ІТЗ.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Моральну шкоду слід також обгрунтовувати.
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Пане Валерію! Якщо дуже коротко - нормальний позов.
Є фрагменти, які просять стилістичної "підчистки". Як матиму час - ввечері зроблю вичитку.

Вкотре згадуємо правило - позовна заява не повинна бути всеосяжною та вичерпною. Вона потрібна, щоб відкрити провадження. Все.
Додатково. Подумайте, може доцільно переформатувати заяву і лишити в ній мінімальну кількість доказів? З урахуванням можливого "усунення недоліків". Щоб не нести зайві витрати на пачку паперу.
А весь пакет доказів, з клопотанням про приєднання доказів, подасте після відкриття провадження.

ВАВАНчик! Чекаємо результату від реалізації великого секрету!
А поки тема в роботі - думаю, краще вести потихеньку судові процеси. Воно так надійніше. І ЖЕО в тонусі тримати можна.  ;) Ціна питання - 37 грн. ІТЗ.

Тетяно Іванівно! а чому ІТЗ за цим позивом 37 грн?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

ПКМУ від 21 грудня 2005 р. N 1258.
РОЗМІРИ витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов'язаних з розглядом цивільних та господарських справ:
- немайнового характеру (або такої, що не підлягає оцінці), в тому числі про зміну або розірвання договору найму житлового приміщення, про продовження строку прийняття спадщини, про скасування арешту на майно тощо - 37

Я в своїх справах по ЖКП завжди платила 37. Заперечень не було. А такої непристойної пропозиції "платити по 120" мені в цивільних процесах (в різних інстанціях) навіть не згадували жодного разу. ;D Можливо, мало досвіду.  8-)

Додатково щодо держмита.
В справах по ЖКП зазвичай в первісному позові роблю застереження про неоплату держмита на підставі ЗУ "Про захист прав споживачів". І не виставляю звільнення від ДМ в якості позовних вимог.
« Останнє редагування: 01 Червня 2011, 16:44:25 від Тетяна Academia »
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Тетяно Іванівно, дякую.
Прохання все ж таки подивитись і дати поради стосовно позовної заяви.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Цитувати
на скасування зайво нарахованої платні за послуги центрального опалення
зайво нарахованої плати

Перелік вимог. П.1.1.
Цитувати
як балансоутримувача та виконавця послуг із теплової енергії для потреб центрального опалення будинку
Можна цей фрагмент взагалі прибрати
Неузгодженість у фразі  «та виконавця послуг із теплової енергії».

Перелік вимог. П.1.2.
Цитувати
як балансоутримувача та виконавця послуг із постачання теплової енергії для потреб центрального опалення будинку № 20 по вулиці Лісківській в місті Києві
Можна цей фрагмент взагалі прибрати

Перелік вимог. П.1.2.
Цитувати
перерахунок плати за теплоенергію для потреб центрального опалення за опалювальний період 2010-2011 років згідно фактичних показань загальнобудинкового засобу обліку теплової енергії
Мабуть, не за весь період, а з 20.11 2010 – з дати повірки лічильника? По РКМДА № 2306 слід перевірити - який порядок перерахунку, якщо лічильник прийнятий в середині місяця

Цитувати
У відповідності до статей 256 та 257 ЦК України
На моє розуміння, ці статті не дають Вам право на встановлення більш тривалої позовної давності. Можливо,  слід посилатись на ч.2 ст.267 (наприклад, якщо виникне питання усунення недоліків) та застосувати статтю 268

Цитувати
не виконували скасування зайвих нарахувань плати за центральне опалення.
не виконувало скасування

Цитувати
3.2. Відповідно до листа (Додаток 32), починаючи з 26.11.2010 р., щомісячно, згідно п. 14 Правил
Згідно яких Правил?

Цитувати
Порушивши свій обов’язок здійснити перерахунки плати мешканцям за надані послуги центрального опалення і скасувати зайві нарахування плати, відповідачі позбавили позивача та її сім`ю можливості користуватися коштами, що належали позивачу, але були «переплачені» Комунальним підприємствам і не були останніми повернуті. Не виконавши перерахунку плати за послуги з центрального опалення та не скасувавши зайві нарахування, відповідачі протягом тривалого часу безпідставно вимагали від позивача  сплачувати неіснуючий “борг за послуги центрального опалення”. Доводити наявність душевних страждань, яких зазнає позивач в зв’язку з протиправною поведінкою відповідачів щодо неї та її сім`ї за цих обставин немає потреби, вони очевидні.
Визначену у позові суму відшкодування моральної шкоди у розмірі 10 000,00 грн. слід вважати розумною і справедливою тому, що менший розмір не може служити достатньою компенсацію немайнових втрат позивача та її сім`ї, був би по суті заохоченням для подальшого продовження відповідачами їх  протиправних дій та бездіяльності, яким слід покласти край справедливим і законним судовим рішенням.
Цей фрагмент лишився з особливостями моїх обставин у справы. Не виправлене «позивач і її сім`я» та «відповідачі». у Вашому випадку «позивач та його сім`я», один відповідач.

Цитувати
2. Звільнити позивача від сплати державного мита на підставі ст. 22 Закону України «Про захист прав споживачів».
3. Покласти усі судові витрати, у тому числі витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового розгляду справи, на відповідачів, звільнивши від них позивача.
рекомендую вимогу про ДМ винести в застереження.
в п.3 позову – знову відповідачі у множині.

Цитувати
До цієї позовної заяви додаються її копія з усіма додатками для відповідача.
додається
« Останнє редагування: 02 Червня 2011, 09:13:35 від Тетяна Academia »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Валера, у тебя есть ДОГОВОР?!
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Дякую Тетяно Iванівно!

Вова, договору звичайно немає (ти ж був присутній на судових засіданнях в АС Києва). Був договір - все було б звісно простіше.
До речі знайшов випадково (АМКУ про наше КП):
http://www.kmv.gov.ua/news.asp?IdType=1&Id=61109
« Останнє редагування: 02 Червня 2011, 10:22:48 від Valery »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

От поэтому я и советую ПОПРОБОВАТЬ пойти по тому пути что я предлагаю, пока ты "дров не наломал"!!
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

От поэтому я и советую ПОПРОБОВАТЬ пойти по тому пути что я предлагаю, пока ты "дров не наломал"!!

А конкретно - можна в личку, або вечором наберу тебе.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email