'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Газета "ЧАС" про житлово-комунальні послуги  (Прочитано 9574 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

У липневому випуску 2010 р. газети "ЧАС" надруковане інтерв'ю про житлово-комунальні платежі.
http://gro-za.ucoz.com/_fr/0/9659532.jpg
http://gro-za.ucoz.com/_fr/0/2630531.jpg
В останньому абзаці вкралася помилка: не 63,5 грн. за 1 гігакалорію, а 65,3.
« Останнє редагування: 06 Серпня 2010, 17:26:06 від gro-za »
Записаний

Александр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 66
    • Перегляд профілю

Уважаемый Виктор Иванович! Прочитал статью. Я так думаю Вам надо памятник при жизни ставить (не сочтите за лесть). 70 тысяч моралки отсудить – это блеск. А индивидуальный тариф – это вообще нету слов. Я понимаю что где-то на этом сайте есть эти решения. Но не сочтите за труд дайте ссылки.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Уважаемый Виктор Иванович! Прочитал статью. Я так думаю Вам надо памятник при жизни ставить (не сочтите за лесть). 70 тысяч моралки отсудить – это блеск. А индивидуальный тариф – это вообще нету слов. Я понимаю что где-то на этом сайте есть эти решения. Но не сочтите за труд дайте ссылки.

Не зовсім так. 70 тис. грн. - це втрати КП УЖГ на повернення зайво нарахованих коштів за ЖКП у моїх справах, плюс відшкодування моральної шкоди, плюс виконавчі збори у кожній справі,  плюс по 2 штрафи ВДВС (інколи й по 4 штрафи - два на юридичну особу та два - на керівника юридичної особи) у кожній справі за невиконання рішення суду. Мені вже важко зібрати до купи усі судові рішення та постанови ВДВС, але вони свого часу були оприлюднені на сайтах http://viki1234.io.ua , http://gro-za.io.ua (дивитися НАРИСИ, ФОТО), а також на цьому сайті у ФОРУМі. Звісно, рішення та постанови  залишилися на паперових носіях, упаковані в картонні коробки від паперу для ксероксу. Хотів би передати ці матеріали в якусь бібліотеку, однак мороки багато.  Але чи варто їх знову розшукувати в  моєму архіві вагою з півтонни, сканувати та розміщувати на сайтах? Якщо цікаво - пошукайте самостійно (функцією ПОШУК).
Проти пам'ятника - заперечую. Віддаю цю честь Януковичу.
« Останнє редагування: 01 Серпня 2010, 15:24:18 від gro-za »
Записаний

Александр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 66
    • Перегляд профілю

Спасибо за ответ. Поищу обязательно. Просто сейчас со временем тяжко. Работа+нескончаемая череда судов. Сейчас в первую очередь по тарифам и с теплосетью (иски связанные). Чтобы не краснеть в суде усиленно учу нормативку (впрочем не первый год).
Чем больше с ней знакомлюсь, тем больше понимаю что нашу власть и коммунальщиков надо гнать этапом до Магадана без остановки. А вместо этого мы сейчас все получили пять лет строгого режима.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Спасибо за ответ. Поищу обязательно. Просто сейчас со временем тяжко. Работа+нескончаемая череда судов. Сейчас в первую очередь по тарифам и с теплосетью (иски связанные). Чтобы не краснеть в суде усиленно учу нормативку (впрочем не первый год).
Чем больше с ней знакомлюсь, тем больше понимаю что нашу власть и коммунальщиков надо гнать этапом до Магадана без остановки. А вместо этого мы сейчас все получили пять лет строгого режима.

Ви праві. У мене така сама ситуація з судами. Побоююсь лише, що ми маємо перспективу на двічі по п'ять - http://www.radiosvoboda.org/content/article/2115688.html. Втім, нехай надихають нас такі правозахисники, як, Василь Овсієнко:
Цитувати
«Тепер в Україні фактично є влада росіян, а не українців».


І тут же, з гіркотою:
Цитувати
Вважається, якщо народ втратив 3 відсотки найактивніших людей, то він – переможений. Українці в 20-му столітті втратили, напевне, третину, якщо не половину, населення. Це були найактивніші люди. Залишились слабші, плохі вівці.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

У доданому файлі заархівована таблиця Excel, окремі аркуші (листи) якої містять мої розрахункові документи за ЖКП по трьох квартирах, по-різному обладнаних приладами обліку. В одній з квартир погане ГВП, застосований чотирьохтарифний електронний лічильник ЛВ-4Т, який обліковує спожиту воду по 4-х температурних зонах відповідно до постанови КМУ № 630. В інших двох квартирах ГВП відповідає нормі, лічильники механічні. В одній з квартир вертикальна однотрубна подача теплоносія в радіатори ЦО з шістьома незалежними стояками, тому використовуються електронні радіаторні розподілювачі обліку теплової енергії з еталонним теплолічильником. В іншій квартирі горизонтальна двотрубна подача теплоносія, вистачає одного-єдиного теплолічильника. Крім того, приведені платіжні документи. Без посередництва КП ГІОЦ.
Вивчайте, користуйтеся.
« Останнє редагування: 03 Серпня 2010, 15:37:39 від gro-za »
Записаний

Dugf

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 532
    • Перегляд профілю

Доброго дня, Вікторе Івановичу! Щодо еталонного теплолічильника: вивчав технічні особливості встановлення розподілювачів і скрізь зустрічається необхідна умова - наявність загальнобудинкового теплолічильника. Необхідність цього лічильника, як я розумію, полягає щоб розподілити серед інших мешканців різницю між показаннями лічильника та квартирних розподілювачів. Для чого еталонний лічильник? Чи є обов'язковою умовою наявність загальнобудинкового т/лічильника?         
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Доброго дня, Вікторе Івановичу! Щодо еталонного теплолічильника: вивчав технічні особливості встановлення розподілювачів і скрізь зустрічається необхідна умова - наявність загальнобудинкового теплолічильника. Необхідність цього лічильника, як я розумію, полягає щоб розподілити серед інших мешканців різницю між показаннями лічильника та квартирних розподілювачів. Для чого еталонний лічильник? Чи є обов'язковою умовою наявність загальнобудинкового т/лічильника?     
При наявності загальнобудинкового лічильника квартирний еталонний лічильник можна не встановлювати, якщо вірите даним по будинку, що не завжди виправдано, і якщо у більшості квартир встановлені радіаторні розподілювачі. Якщо немає загальнобудинкового лічильника, або розподілювачі встановлені у одній чи кількох квартирах, то квартирний еталонний лічильник конче потрібен, оскільки радіаторні розподілювачі обліку не відкалібровані в одиницях енергії. Всі інші сумніви, домисли тощо, яких багато у виступах ЗМІ, користувачів Інтернету, пов'язані з безграмотністю, і як наслідок, з недооцінкою наукової дисципліни, яку вони не вивчали. Є така наука - теплотехніка. А ще - теплофізика. Я вже не кажу про термодинаміку.  Це ж стосується і чиновників, які вважають себе спеціалістами з будь-якого питання, навіть з виховання дітей. Років 10 тому назад київські чиновники мені активно заперечували проти встановлення теплолічильників зарубіжного виробництва на тій підставі, що вони не обліковують Гігакалорії, а дають покази в Мегаджоулях, або навіть гірше - в Мегават-годинах. І мені з цим довелося предметно боротися. Поборов. Тепер таких висловлювань вже давно не чутно. Мало того, коли я посилався на шкільну фізику, яку всі "проходили", то у відповідь отримував - а на підставі якого нормативно-правового акта ми будемо робити розрахунки-перерахунки? Тепер підстав не вимагають.
От до чого доводить невігластво!
« Останнє редагування: 04 Серпня 2010, 21:23:16 від gro-za »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

У липневому випуску 2010 р. газети "ЧАС" надруковане інтерв'ю про житлово-комунальні платежі.
http://gro-za.ucoz.com/_fr/0/9659532.jpg
http://gro-za.ucoz.com/_fr/0/2630531.jpg
В останньому абзаці вкралася помилка: не 63,5 грн. за 1 гігакалорію, а 65,3.


Вікторе Івановичу, гарна публікація!
А Ви можете дати посилання на обгрунтування того, що 1 Гкал коштує 65,3 грн.?
І який документ містить калькуляцію тепла, яке постачає Київенерго для мешканців б/б?
Дякую.
« Останнє редагування: 06 Серпня 2010, 17:28:43 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

У липневому випуску 2010 р. газети "ЧАС" надруковане інтерв'ю про житлово-комунальні платежі.
http://gro-za.ucoz.com/_fr/0/9659532.jpg
http://gro-za.ucoz.com/_fr/0/2630531.jpg
В останньому абзаці вкралася помилка: не 63,5 грн. за 1 гігакалорію, а 65,3.


Вікторе Івановичу, гарна публікація!
А Ви можете дати посилання на обгрунтування того, що 1 Гкал коштує 65,3 грн.?
І який документ містить калькуляцію тепла, яке постачає Київенерго для мешканців б/б?
Дякую.

Можу послатися лише на судові рішення, які оприлюднені на моїх сайтах. У тому числі й на Мирову угоду, затверджену судом. А суди мають повноваження вирішувати будь-які питання.
Обставини, встановлені судовими рішеннями у справах, в яких приймають участь ті ж самі особи або особа, повторно не доводяться. Тому вигідно у нових судових справах розширювати коло учасників процесу. Маємо такий собі сурогат чи рудимент, як кому більше подобається, прецедентного права. Можна скористатися.
« Останнє редагування: 06 Серпня 2010, 17:32:40 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Доброго дня, Вікторе Івановичу! Щодо еталонного теплолічильника: вивчав технічні особливості встановлення розподілювачів і скрізь зустрічається необхідна умова - наявність загальнобудинкового теплолічильника. Необхідність цього лічильника, як я розумію, полягає щоб розподілити серед інших мешканців різницю між показаннями лічильника та квартирних розподілювачів. Для чого еталонний лічильник? Чи є обов'язковою умовою наявність загальнобудинкового т/лічильника?       

На цю тему я вже багато разів відповідав. Не полінуйтеся розшукати відповідь у темах даного ФОРУМУ. Ну, наприклад, тут - http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4711.0.html
« Останнє редагування: 07 Серпня 2010, 15:52:42 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Спасибо за ответ. Поищу обязательно. Просто сейчас со временем тяжко. Работа+нескончаемая череда судов. Сейчас в первую очередь по тарифам и с теплосетью (иски связанные). Чтобы не краснеть в суде усиленно учу нормативку (впрочем не первый год).
Чем больше с ней знакомлюсь, тем больше понимаю что нашу власть и коммунальщиков надо гнать этапом до Магадана без остановки. А вместо этого мы сейчас все получили пять лет строгого режима.
Так воно і є, на жаль. Та ще й з частковою конфіскацією.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

У липневому випуску 2010 р. газети "ЧАС" надруковане інтерв'ю про житлово-комунальні платежі.
http://gro-za.ucoz.com/_fr/0/9659532.jpg
http://gro-za.ucoz.com/_fr/0/2630531.jpg
В останньому абзаці вкралася помилка: не 63,5 грн. за 1 гігакалорію, а 65,3.


Вікторе Івановичу, гарна публікація!
А Ви можете дати посилання на обгрунтування того, що 1 Гкал коштує 65,3 грн.?
І який документ містить калькуляцію тепла, яке постачає Київенерго для мешканців б/б?
Дякую.

Можу послатися лише на судові рішення, які оприлюднені на моїх сайтах. У тому числі й на Мирову угоду, затверджену судом. А суди мають повноваження вирішувати будь-які питання.
Обставини, встановлені судовими рішеннями у справах, в яких приймають участь ті ж самі особи або особа, повторно не доводяться. Тому вигідно у нових судових справах розширювати коло учасників процесу. Маємо такий собі сурогат чи рудимент, як кому більше подобається, прецедентного права. Можна скористатися.


На жаль, не можу знайти ці судові рішення на ваших сайтах.
І пошук не працює.  :-[
А який документ містить калькуляцію тепла, яке постачає Київенерго для мешканців б/б?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

На жаль, не можу знайти ці судові рішення на ваших сайтах.
І пошук не працює.  :-[
А який документ містить калькуляцію тепла, яке постачає Київенерго для мешканців б/б?
Можливо, не навчилися шукати. Потренуйтеся. Що-що, а судові рішення точно знайдете, ну хоча б у НАРИСАХ первісних сайтів. Функція ПОШУК на цьому сайті працює відмінно. Слід лише звертати увагу на загальновідомі рекомендації щодо змісту пошукових фраз.
"Калькуляція тепла" - це нововведення, яке мені зустрічається вперше. Можливо, Ви мали на увазі "Табуляграми Київенерго", або по-новому - "Облікові картки Київенерго".
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

На жаль, не можу знайти ці судові рішення на ваших сайтах.
І пошук не працює.  :-[
А який документ містить калькуляцію тепла, яке постачає Київенерго для мешканців б/б?
Можливо, не навчилися шукати. Потренуйтеся. Що-що, а судові рішення точно знайдете, ну хоча б у НАРИСАХ первісних сайтів. Функція ПОШУК на цьому сайті працює відмінно. Слід лише звертати увагу на загальновідомі рекомендації щодо змісту пошукових фраз.
"Калькуляція тепла" - це нововведення, яке мені зустрічається вперше. Можливо, Ви мали на увазі "Табуляграми Київенерго", або по-новому - "Облікові картки Київенерго".

Пошук працює тільки на одній сторінці. І слово треба точно вказувати (парадігма слова не шукається).

Калькуляція тепла - це звісно не бюрократичний термін. Я мав на увазі підрахунок кількості теплоти, яка постачалась Київенерго за конкретному будинку або на конкретний розподільчий вузел.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email