'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Сім'я з трьох осіб має сплачувати на користь КП ГІОЦ щомісяця за цистерну води?  (Прочитано 2439 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Таких сімей у м. Києві немало. Нараховують по "фактичному" споживанню холодної води у обсягах більше 23 куб.м на особу. Сім'я з трьох осіб таким чином нібито споживає щомісяця цистерну води - 70 тонн! Вдумайтесь у цю цифру. У грошовому виразі це 200 грн.
Резюме. Самі мешканці недалекоглядні. Необхідно встановлювати прилади обліку та своєчасно передавати їх на метрологічну повірку.
Приклад рахунку - у вкладенні.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

23 куб. м.на людину - це  більше ніж в тричі  за норму споживання ХВП для квартири з наявністю ГВП.
Вірогідно в будинку встановлений загальнобудинковий лічильник холодної води, а більшість квартир має квартирні лічильники. То ж при розподілі різниці між показами загальнобудинкового та суми квартирних на тих мешканців, що квартирного не мають, і виходять ці астрономічні об`єми.
Цікаво, а чи не має тут подвійного нарахування. Я в 2006р. з таким стикався. В будинку є клуб школяра - підрозділ міського відділу освіти ( свого лічильника не мав). Відділ освіти платив водоканалу по договору по нормам споживання відповіднодо чисельності персоналу та відвідувачів. Причому договір укладався не на кожен клуб а на всі ( 7 клубів + будинок піонерів) разом узяті. Після встановлення загально будинкового лічильника водоканал продовжував брати з відділу освіти кошти по договору, а всі кубометри по лічильнику ділив на мешканців квартир. За моєю скаргою АМКУ оштрафував водоканал, зобов`язав його здійснити для тих квартир, де не встановлено квартирних лічільників, перерахунок, та зобов`язав встановити лічильник у клубі школяра.
 Що цікаво. Після того як майже всі квартири були обладнані квартирними лічильниками ( без них залишилося 2-3 квартири), а загальнобудинковому настав час повірки, водоканал просто демонтував свій лічильник зовсім.  І тепер залишившимся 2-3 квартирам нараховують просто по нормі. Чому вони не ставлять лічильники я не розумію, однаково ж переплачують. В мене за чотири роки середньомісячне споживання складає 6,9 куб. м - це менше норми на одну людину, а в мене троє осіб. Тож при сплаті по нормам довелося б платити більше ніж в тричі. Тож я завжди підтримую Вашу, Віктор Іванович, позицію про необхідність лічильників.  Особливо, якщо в будинку є загальнобудинковий лічильник, особливо якщо в будинку з загальнобудинковим лічильником є інші крім квартир помешкання ( офіси, магазини, кафе, клуби та інше).
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

23 куб. м.на людину - це  більше ніж в тричі  за норму споживання ХВП для квартири з наявністю ГВП.
Вірогідно в будинку встановлений загальнобудинковий лічильник холодної води, а більшість квартир має квартирні лічильники. То ж при розподілі різниці між показами загальнобудинкового та суми квартирних на тих мешканців, що квартирного не мають, і виходять ці астрономічні об`єми.
...
Тож я завжди підтримую Вашу, Віктор Іванович, позицію про необхідність лічильників.  Особливо, якщо в будинку є загальнобудинковий лічильник, особливо якщо в будинку з загальнобудинковим лічильником є інші крім квартир помешкання ( офіси, магазини, кафе, клуби та інше).
Ви праві, Юрію Васильовичу, у будинку знаходяться ще й СПД - один офіс та один магазин продовольчих товарів. А відсутність лічильників у квартирах пояснюється недбалістю їх власників. За що й розплачуються за чималенькі нарахування.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email