'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!  (Прочитано 54700 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #15 : 13 Лютого 2011, 22:17:03 »

Ну и решение суда соответственное:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/7245790
Цитувати
Судом встановлена, що запропонована пропозиція відповідача прийнята позивачем згідно ст. 642 ЦК України, так як позивач продовжував надавати послуги,
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
« Останнє редагування: 13 Лютого 2011, 22:36:56 від focus »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #17 : 13 Лютого 2011, 22:33:23 »

Ну що ж. Тоді сам Бог велів створити нову тему в розділі судових рішень. І зберегти "добытое непосильным трудом". Тільки Володю, будь ласка, назвіть тему по-людськи.
Записаний

Dugf

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 532
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #18 : 14 Лютого 2011, 01:21:13 »

По скольку разразились такие баталии, но никто правильно не ответил на поставленный вопрос, то:
читаем ч.2 ст. 642 ГК.
Цитувати
Стаття 642. Прийняття пропозиції
1. Відповідь особи, якій адресована пропозиція укласти договір, про її прийняття (акцепт) повинна бути повною і безумовною.
2. Якщо особа, яка одержала пропозицію укласти договір, у межах строку для відповіді вчинила дію відповідно до вказаних у пропозиції умов договору (відвантажила товари, надала послуги, виконала роботи, сплатила відповідну суму грошей тощо), яка засвідчує її бажання укласти договір, ця дія є прийняттям пропозиції, якщо інше не вказане в пропозиції укласти договір або не встановлено законом.

Не забувайте в такому випадку і про необхідні умови абзац 2 ч. 1 ст. 638 ЦКУ, які також є істотними (наприклад п. 2 Типового договору по ПКМУ № 529). Інакше, така оферта буде неповною.
« Останнє редагування: 14 Лютого 2011, 01:22:57 від Dugf »
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #19 : 14 Лютого 2011, 07:43:31 »

Извиняюсь, если задал вопрос не там, но более подходящей по названию темы не нашел.
Вопрос заключается в следующем. Мое коммунальное предприятие (юридическое лицо, оно же балансодержатель дома и одновременно исполнитель услуг) предложило для заключения договор "про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій". В этом договоре, который не соответствует типовому договору, утвержденному постановлением Кабмина Украины N 529 від 20 травня 2009 р. и не нравится мне по содержанию, КП определяет себя балансодержателем, а не исполнителем услуг. Хочу предложить КП привести договор в соответствие с типовым договором, содержащимся в постановлении Кабмина Украины N 529 и назвать себя исполнителем услуг в этом договоре.
Правомерны ли мои требования к коммунальному предприятию? Как лучше это сделать? Что делать если оно откажется назвать себя в договоре исполнителем услуг?
Якщо точно відомо, що підприємство є балансоутримувачем, то договір воно укладати правомочне. Згідно ст.29 ЗУ "Про ЖКП"
Цитувати
1. Договір на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою.
Якщо договір не відповідає типовому із розумним числом розбіжностей - складаєте протокол розбіжностей і підписуєте його. Далі підписуєте договір з зазначенням, що він підписаний з протоколом розбіжностей.
Якщо розбіжностей багато - надсилаєте свою оферту.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #20 : 14 Лютого 2011, 07:49:54 »

По скольку разразились такие баталии, но никто правильно не ответил на поставленный вопрос, то:
читаем ч.2 ст. 642 ГК.
Цитувати
Стаття 642. Прийняття пропозиції
1. Відповідь особи, якій адресована пропозиція укласти договір, про її прийняття (акцепт) повинна бути повною і безумовною.
2. Якщо особа, яка одержала пропозицію укласти договір, у межах строку для відповіді вчинила дію відповідно до вказаних у пропозиції умов договору (відвантажила товари, надала послуги, виконала роботи, сплатила відповідну суму грошей тощо), яка засвідчує її бажання укласти договір, ця дія є прийняттям пропозиції, якщо інше не вказане в пропозиції укласти договір або не встановлено законом.
Технічне питання. Яким чином отримати свою копію договору? Я ж віддав на підпис дві копії. Таким чином самого договору в мене немає. Чи він і не потрібний?
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #21 : 14 Лютого 2011, 08:14:07 »

По скольку разразились такие баталии, но никто правильно не ответил на поставленный вопрос, то:
читаем ч.2 ст. 642 ГК.
Цитувати
Стаття 642. Прийняття пропозиції
1. Відповідь особи, якій адресована пропозиція укласти договір, про її прийняття (акцепт) повинна бути повною і безумовною.
2. Якщо особа, яка одержала пропозицію укласти договір, у межах строку для відповіді вчинила дію відповідно до вказаних у пропозиції умов договору (відвантажила товари, надала послуги, виконала роботи, сплатила відповідну суму грошей тощо), яка засвідчує її бажання укласти договір, ця дія є прийняттям пропозиції, якщо інше не вказане в пропозиції укласти договір або не встановлено законом.

Не забувайте в такому випадку і про необхідні умови абзац 2 ч. 1 ст. 638 ЦКУ, які також є істотними (наприклад п. 2 Типового договору по ПКМУ № 529). Інакше, така оферта буде неповною.


А якщо громадські слухання відбулися в не спосіб, що передбачений статутом територіальної громади(якщо цей статут є)? тобто порушено порядок формування тарифів. Як тоді бути??
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #22 : 14 Лютого 2011, 08:25:52 »

А якщо громадські слухання відбулися в не спосіб, що передбачений статутом територіальної громади(якщо цей статут є)? тобто порушено порядок формування тарифів. Як тоді бути??
Я в такому випадку приймала участь в псевдослуханнях. Була обрана мешканцями секретарем зборів. Проконтролювала, щоб керівництво КП не сфальсифікувало протоколи. Надала до РДА весь пакет документів (з відеофіксацією, протоколом мешканців, протоколом від КП). Вимагала визнати слухання такими, що не відбулись. Докази для адмін. позову були зібрані. Необхідності скасовувати слухання не було. А якщо необхідність би з`явилась - то ми озброєні й підготовлені. Читайте http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4869.0.html
 http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5097.0.html
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #23 : 14 Лютого 2011, 08:41:26 »

А якщо громадські слухання відбулися в не спосіб, що передбачений статутом територіальної громади(якщо цей статут є)? тобто порушено порядок формування тарифів. Як тоді бути??
Я в такому випадку приймала участь в псевдослуханнях. Була обрана мешканцями секретарем зборів. Проконтролювала, щоб керівництво КП не сфальсифікувало протоколи. Надала до РДА весь пакет документів (з відеофіксацією, протоколом мешканців, протоколом від КП). Вимагала визнати слухання такими, що не відбулись. Докази для адмін. позову були зібрані. Необхідності скасовувати слухання не було. А якщо необхідність би з`явилась - то ми озброєні й підготовлені. Читайте http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4869.0.html
 http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5097.0.html


Це звичайна історія....але я зі сторони споживача просто задаю таке питання....якщо немає істотних умов взагалі........як договір підписати і чи треба такий договір підписувати?

У вас немає

1)- прибудинкової території в межах і в натурі (див ЗУ ст.16 про планування і забудову територій)-
2) якщо немає прибудинкової території, то і немає законних тарифів, оскільки
   а) у тарифах враховано обслуговування прибудинкової території, якої немає
   б) порушено порядок формування тарифів, оскільки громадські слухання проходять в не спосіб визначений статутом територіальної громади (псевдослухання)
в) регяляторна політика і т.д.

От як підписати договір у такому випадку(досягнути істотних умов)? а він повинен бути узгоджений на протязі місяця...


Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #24 : 14 Лютого 2011, 09:00:13 »

Для фокуса. Як бути в цьому випадку - про це весь цей ресурс.
Подати оферту. Зафіксувати проблему. Зібрати докази. Подавати позови. Вигравати справи. Про укладення договору (з нульовим тарифом). Про скасування нарахувань оплати за прибудинкову територію в умовах відсутності держ. акту на територію. І далі по тексту. Подивіться в судових справах мої позови, справи В.І. Справи Бреничів, Захарченко.

Технічне питання. Яким чином отримати свою копію договору? Я ж віддав на підпис дві копії. Таким чином самого договору в мене немає. Чи він і не потрібний?
З моєї практики. Подаю оферту з тим-таки нульовим тарифом, до неї додатком 2 екземпляра договору. У мене на руках мій екземпляр оферти з штампом отримання в КП (дата, номер, підпис). І додатком до мого екземпляра оферти третій екземпляр договору тільки з моїми підписами. Таким чином оформлені докази подавала суду. Прийняті. Справи слухаються.

Якщо тема "О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!" вичерпана і далі буде тільки флуд, пропоную автору закрити тему для обговорення.
« Останнє редагування: 14 Лютого 2011, 11:03:16 від Тетяна Academia »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #25 : 15 Лютого 2011, 00:13:16 »

По скольку разразились такие баталии, но никто правильно не ответил на поставленный вопрос, то:
читаем ч.2 ст. 642 ГК.
Цитувати
Стаття 642. Прийняття пропозиції
1. Відповідь особи, якій адресована пропозиція укласти договір, про її прийняття (акцепт) повинна бути повною і безумовною.
2. Якщо особа, яка одержала пропозицію укласти договір, у межах строку для відповіді вчинила дію відповідно до вказаних у пропозиції умов договору (відвантажила товари, надала послуги, виконала роботи, сплатила відповідну суму грошей тощо), яка засвідчує її бажання укласти договір, ця дія є прийняттям пропозиції, якщо інше не вказане в пропозиції укласти договір або не встановлено законом.
Элементарно не пройдет уже хотя бы потому, что не может ЖЭО перекрыть вентиль на весь дом (да еще зимой!), в день получения оферты. (И на это есть веские основания.) Так что здесь сработает именно "інше, встановлене законом".

Я не понимаю: а что, уже тот факт, что у ЖКО нет квитанций, подтверждающих объем и качество предоставленных ЖКУ, в природе нет документов о границах придомовых территорий в Киеве, что нет доказательства законности тарифов (что выполнены все необходимые условия их законности) и даже есть доказательства их незаконности, что тарифы формируются в нерыночных услових (злоупотребление монопольным положением) - этого всего мало для украинского суда? Я не против платить даже по факту предоставленных услуг (без договора), но пусть мне ДОКАЗАТЕЛЬНО предъявят объем предоставленных услуг по ПРОЗРАЧНО, ОБОСНОВАННО и ЗАКОННО сформированным тарифам в УСЛОВИЯХ РЫНОЧНОЙ КОНКУРЕНЦИИ.

С другой стороны, если президент узурпировал все ветви власти, то что тут "плакать" про узурпацию в сфере ЖКУ монополистами-олигархами?

А как только повысят тарифы еще в 2-3 раза и введут 100%-ю пеню, "метод Виктора Ивановича" сразу перестанет работать, так как тогда "моральна шкода" в несколько тысяч уже не перекроет риск потерь от пени за пару лет судов, да и в условиях полицейского государства смешно надеяться на существование "независимого от власти судьи".

А все акты-претензии - мышиная возня. У меня к примеру относительно нормальное качество ЖКУ (кроме лифта, который нужно менять, так как прошло 25 лет его эксплуатации и он не прошел ТО, ну и того, что ремонта за 25 лет не сделано ни одного в подъездах).
Меня не устраивает то, что я должен платить за разгильдяйство ЖЭО, что они вкладывают в тарифы ВСЕ ЗАРАНЕЕ (все потери, свою з/пл и т.д., включая то, что часть жильцов не платит). Хорошая тактика - скоро будет по дороге теряться 99% тепла, а мы будем платить как за 100%! И аргументом у них будет: "ведь у вас в квартире тепло, не правда ли?". А то, что 99% уходит мимо - это "не в счет". То есть, с такими "хозяйничками" мы будем "палить печку долларовыми купюрами"!
Я уже молчу, что за наш счет идет воровство и обогащение монополистов...
« Останнє редагування: 15 Лютого 2011, 00:16:03 від Олександр »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #26 : 10 Березня 2011, 10:07:01 »

Саша, такое впечатление что вы сами ответили на свой вопрос!
Если не могут отключить отопление, ТО ДОГОВОР ЗАКЛЮЧЕН. Осталось только подать в суд, и в судебном порядке его признать заключенным (утвердить)!
Если же они заявят что услуги не предоставлялись - то иск (этот) ПРОИГРАН.
Но зато в другом деле (про взыскание задолженности) - ИСК ВЫИГРАН ибо сам ЖЕК признал, что услуг то не было :)

(раз расклад нет договора - нет оплаты не подходит!)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #27 : 02 Червня 2011, 20:52:57 »

Ну чтож, любая система, даже самая надежная - дает сбой.
Сегодня суд вынес решение в пользу ЖЕО.

ПС: жду решения еще 3х судов по теме :)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #28 : 02 Червня 2011, 21:16:21 »

Я знаю только один договор в Киеве в котором записан счет для оплаты - р/р исполнителя.
Это договор МОЙ!
Остальные договора с таким счетом даже через суд не получилось заключить :(
ВАВАНчик, будь ласка, а можна надати посилання на цей договір? Шукала по сайту, не знайшла. І ще одне, давно хотіла спитати. Ваш договір підписаний виконавцем? Чи реалізований Ваш метод "оферта + 1 місяць без відповіді" з застосуванням ч.2 ст.642 ЦК? http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5616.msg19806.html#msg19806

Щодо відсутності інших договорів з оплатою виконавцю - повідомлення, думаю, не зовсім коректне. Ось договори. З підписами та печатками виконавця і підписами споживача. http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4511.0.html
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: О типовых договорах с ЖЭО. !ЭВРИКА!
« Reply #29 : 02 Червня 2011, 21:37:13 »

Спор должен быть следующий: есть удобная для тебя оферта - вот ее и пытаешься превратить в договор (и что бы без ДВС).
А не как у тебя: есть неудобная, и пытаешься ее исправить под себя! (вот тут ДВС и нужно)
Цілком погоджуюсь з тим, що не корисно для споживачів узгоджувати розбіжності по оферті ЖЕО. Шлях малоперспективний і в плані судового врегулювання спору.

Згодна з ВАВАНчиком. Вважаю на сьогоднішній день найкращою відповіддю на оферту ЖЕО - надсилання власної оферти. І додатково – скарга до ОМС на підставі ст.7 ЗУ Про ЖКП на ЖЕО, яка надає споживачам не відповідні ПКМУ № 529 та 630 оферти.

Одночасно. ВАВАНчику, будь ласка, можна пояснити? Мені абсолютно не зрозуміло – як, яким чином виконати ось це: "есть удобная для тебя оферта - вот ее и пытаешься превратить в договор (и что бы без ДВС)"? Якими діями, в який спосіб? Як отримати підпис виконавця на тому документі, який йому підписувати аж ніяк не дозволяють. І ще й без ВДВС ???
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email