'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: №2-16307/2010 Скасування нарахувань за утримання та переддоговірний спір  (Прочитано 54440 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

До вашого обговорення, шановні панове.
Пропоную додатково переглянути мотиваційні частини судових рішень за позовами на укладання договорів.
Тексти рішень з сайтів-попередників.

Справа № 2-563-1/07 http://io.ua/s23756
Справа №2-611/06р.  http://io.ua/s20211
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Андрей, ты меня вдохновил на мысли. (наверно как всегда глупые)
Твой иск есть смысл направить в русло установления придомой территории.
Поможет не только тебе, но и сможешь решение использовать и для всех жителей твоего дома (соседей).
Глянь в соответственной ветке.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Андрей, ты меня вдохновил на мысли. (наверно как всегда глупые)
Твой иск есть смысл направить в русло установления придомой территории.
Поможет не только тебе, но и сможешь решение использовать и для всех жителей твоего дома (соседей).
Глянь в соответственной ветке.

Якщо мається на увазі тема Устанавливаем придомовую территорию, то відповідні документи витребовані мною в рамках цього процесу. Акт на право користування ділянкою наданий поки що не був. Пояснень по цьому пункту теж не надано.

Щодо участі представника ГІОЦ в процесі у якості третьої особи. Як я вже казав, не бачу підстав для цього. У КП ГІОЦ не існує прав чи обов'язків щодо мене. В рамках цього процесу, я обстоюю думку, що спосіб оплати послуг через КП ГІОЦ є одним із можливих способів оплати, який наразі не є для мене зручним. Така постановка питання не зачіпає ніяких прав та обов'язків КП ГІОЦ взаґалі. Правда, за умови що ексклюзив не прописаний у договорі між ГІОЦ і ЖЕК. Але це малоймовірно, тому що виглядало б ну дуже протизаконно. Колись був такий фільм "Не бойся, я с тобой" з епізодом про зуб
Цитувати
Ты думешь -это твой зуб? Это не твой зуб, это даже не мой зуб. Это-их зуб.

Тож явне прописання ексклюзиву у договорі саме так і вигладало б.
Я розглядаю можливість підключення представника КП ГІОЦ до справи у якості максимум експерта.
Але, якщо КП ГІОЦ таки приєднається до справи у якості третьої особи, буду просити суд визнати законним спосіб оплати за послуги на р/р КП ГІОЦ без використання квитанції, що надсилається, з використанням стандартної банківської процедури переказу коштів з зазначенням призначення платежу платником.
Якщо це буде визнано, то, за великим рахунком, буде байдуже, яким чином платити.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

А что сейчас запрещает оплачивать на счет КП"ПОЦ" по обычной платежке?
« Останнє редагування: 17 Травня 2011, 10:58:04 від ВАВАНчик »
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

По-перше, не хочу платити без укладеного договору. По-друге, були чутки, що такі квітанції не приймаються ГІОЦ. По-трете, спитав у ЖЕК, яким чином платити ГІОЦ, уникаючи розщеплення - відповіді не отримав. Волію не шукати собі пригод і просто відмовитись від такого методу розрахунку.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

якщо КП ГІОЦ таки приєднається до справи у якості третьої особи, буду просити суд визнати законним спосіб оплати за послуги на р/р КП ГІОЦ без використання квитанції, що надсилається, з використанням стандартної банківської процедури переказу коштів з зазначенням призначення платежу платником.
Якщо це буде визнано, то, за великим рахунком, буде байдуже, яким чином платити.

Андрій, навіщо тобі КП ГІОЦ? Забудь про нього взагалі. Оплачувати слід балансоутримувачу на його поточний рахунок за фактично надані послуги.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Повністю погоджуюсь з Дмитром.
Додатково. З спілкування на цьому форумі і на форумах-попередниках. Для киян найважче прийняти для себе саме цей момент - не платити на користь КП ГІОЦ.
Хто отримує кошти, той і повинен відповідати за якість послуг. Плата на КП ГІОЦ - карт-бланш балансоутримувачу нічого не робити. З простим поясненням - недофінансування.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Документи до наступного засідання:
(click to show/hide)

(click to show/hide)

Записаний

Юро_Тат

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Цитувати

Андрій, навіщо тобі КП ГІОЦ? Забудь про нього взагалі. Оплачувати слід балансоутримувачу на його поточний рахунок за фактично надані послуги.

але договори ми укладаємо не з балансоутримувачем, а з виконавцями ЖКП.
У мене запитання = Як варіант при підписанні договорів слід вимагати сплату рахунків на користь балансоутримувача (замість р/р КП ГІОЦ зазначити р/р балагсоутримувача)?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Я знаю только один договор в Киеве в котором записан счет для оплаты - р/р исполнителя.
Это договор МОЙ!
Остальные договора с таким счетом даже через суд не получилось заключить :(
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

 Андрію, У Вас ще не почали розгляд по суті? Річ у тім, що змінювати предмет та підстави можна тільки до початку розгляду справи по суті. ( ч. 2 ст 31 ЦПК після змін).
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Андрію, У Вас ще не почали розгляд по суті? Річ у тім, що змінювати предмет та підстави можна тільки до початку розгляду справи по суті. ( ч. 2 ст 31 ЦПК після змін).
Навряд чи. Ще необхідних доказів не зібрано. Наскільки я розумію, без цього не можна розглядати по суті. Завтра подивимося, що буде.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Пройшло наступне засідання по справі. Короткий звіт в першому повідомленні теми.
На засіданні, як прогнозувалося на форумі, по проханню відповідача залучено третьою особою КП ГІОЦ.

В мене питання, яким чином я можу порушити права ГІОЦ при розгляді справи. Суддя щось намагався мені пояснити, але я не зрозумів.
Як на мене, ситуація з оплатою через ГІОЦ повністю аналогічна наступній гіпотетичній ситуації:
При укладенні договору, одна з сторін вимагає проведення оплати саме пластиковою карткою Visa через банкомат, наприклад, Приват-банку. Інша сторона не погоджується, пропонує звичайний банківський переказ на р.р. І, якщо вони до суду пойдуть, представників Приват-банку і Visa International теж залучать третіми особами? Я вважаю це абсурдом. На ринку декілька платіжних систем. Користувач вибирає зручнішу. Ніяка платіжна система не може примусити споживача користуватися своїми послугами. Але, в випадку, що розглядається, є два користувачі (дві сторони договору). Одній стороні за якихось підстав зручно користуватися наведеним способом розрахунку, іншій - ні. Хто правий - хай суд вирішує, але права самої платіжної системи будь-яке рішення суду ніяк не зачепить.

Я вважаю, що те саме дійсне і з приводу КП ГІОЦ. Вводилося воно як зручна система розрахунків. Колись, коли всі на пошті платили, це дійсно було зручно. Суми невеликі, та й якійсь бабці легше одну суму за всі послуги проставити і не морочитися. Але я не бачу ні одного законодавчого акту, чи іншого документу, який забороняв би інші способи розрахунків із введенням в дію розрахунків через ГІОЦ. ЖЕКу наразі "зручно" заставити мене платити через ГІОЦ, мені - ні. Йдемо до суду. Будь-яке рішення права КП ГІОЦ порушити не може. Ну, немає у них ексклюзиву на оплату комунальних послуг, і бути не може.

Прошу пояснень, де я не правий.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

ОООООООООООООООООООоооооооооо
ВИВАТ МНЕ!

ПС: у "КП НИВКИ" и КП "ПОЦ" есть договор, по которому 1е платят последним за распечатку платежек, ведение лицевых счетов, сбор с тебя денег и т.п.
Значит если ты не будешь платить последним, то и они за тебя не будут по договору получать деньги. Т.е. ты будешь нарушать ИХ договор.
Вот так на их права воздействуешь ты, и твое нежелание платить на счет КП "ПОЦ"!


ПС2: ну раз мои прогнозы начинают сбываться, может пара начать слушать мои советы, и действовать соответственно?!
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Немає мене в тому договорі. Там роботи проводяться згідно інформації, яка надана замовником. Тобто, що ЖЕК подав на ГІОЦ, те ГІОЦ і зробив. Схотів ЖЕК мене "обробляти" - подав. Не схотів - не подав. Немає по договору зобов'язання для ЖЕКу мене подати. А як немає зобов'язання - ніякі права ГІОЦ від такого неподання порушуватись не повинні.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email