'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Потрібно знайти КТМ-204 в "документальному" вигляді.  (Прочитано 19801 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Питання полягає в наступному. Судова справа по перерахунку за ЦО по РКМДА № 2306.
Представник Київенрго не надав суду КТМ-204. І з чесними очима повідомив, що не знає , що це таке і нащо воно мені взагалі потрібно. В загальновідомих юридичних БД  (Ліга, НАУ, Рада) КТМ-204 відсутній.

Підтвердити, що норматив відпуску теплоенергії для потреб ЦО "в унормованому КТМ-204 розмірі 0,147 Гкал/кв.м опалювальної площі упродовж сезону"  - нічим.
Якщо хтось має КТМ-204 в вигляді, придатному для надання на огляд суду (і приєднання відсканованих сторінок  про "0,147 Гкал" до справи). Прошу поділитись. "Прийму в тимчасове користування". Документ потрібен в 2 половині березня.
« Останнє редагування: 15 Лютого 2011, 17:31:47 від Тетяна Academia »
Записаний

Andy

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5
    • Перегляд профілю
    • Email

Може це вони???
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Так, це вони. І їх в мене, звичайно, на диску є (як кажуть в Одесі).
Але. До суду дежавюшний файл не понесеш. Мені потрібна не роздруківка. А, наприклад, книжка. Чи якийсь тематичний теплотехнічний журнал, в якому надрукований цей нормативний документ.
Оригінал письмового доказу.
Записаний

Лана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 161
    • Перегляд профілю

Таня добрый вечер, а с учетом ссылки Информационно правовой портал не пойдет
http://uazakon.com/documents/date_c0/pg_gbcfxn/index.htm
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Світліно, дякую. Тільки не смійтеся  ;D
Ви знайшли Технічні правила ремонту і утримання міських вулиць та доріг КТМ 204 України 010-94.
А я шукаю нормування витрат палива на виробництво та відпуск теплової енергії.

В загальновідомих базах цієї методики катма.
Записаний

Лана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 161
    • Перегляд профілю

Понятно.  Я не волшебник я только учусь
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Тетяно Іванівно, десь на сайтах з технічними нормативами  ( ДБН, ГОСТ та ін.) воно є. Складність пошуку виникає саме через те що частина назви, а саме "КТМ - 204" однакова для різних документів. Приклад тому:
Цитувати
Ви знайшли Технічні правила ремонту і утримання міських вулиць та доріг КТМ 204 України 010-94.
В мене, на жаль, посилання не збереглося.
Можна спробувати пошукати в технічній бібліотеці. Як що є, спробувати замовити завірену копію потрібної сторінки. Або просто копію, а потім колпотати про витребування завіреної судом.
Вмене колись була подібна проблема з пошуком іншого технічного нормативного документу. Підчас пошуку в обласній бібліотеці з`ясувалось, що бібліотека надає й послугу копіювання документу з бази даних на єлектронні носії ( за окрему плату, що залежить від об`єму скопійованого в байтах). Якщо скопіювати на диск ( тільки не RW, щоб не було можливості внесення змін після закінчення запису), то приналежному оформленні його теж можна буде використати в суді.
Ще спосіб. Потрібно знайти якийсь офіційний розрахунок, наприклад для підвищення тарифу. Там мають бути посилання на КТМ - 204. Показавши такий документ судді Ви доведете що опоненти брешуть (ну не можуть вони не мати і не знати про цей норматив), далі наполягати на на витребуванні самого документу повторно.
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Стосовно КТМ - 204, який потрібний може є сенс звернутись до держархиву: Державний архів м. Києва, місцезнаходження: 04060, м. Київ, вул. О.Теліги, 23.

Деякі документи ми отримали самотужки від архіву, той на який отримали відмову від працівників архіву, спробували витребували через суд, клопотання задоволене. Чекаємо відповідь до судового засідання 02.03 20011р.
Записаний

alekan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю

Цитувати
Підтвердити, що норматив відпуску теплоенергії для потреб ЦО "в унормованому КТМ-204 розмірі 0,147 Гкал/кв.м опалювальної площі упродовж сезону"  - нічим.


Довести дуже просто. Для цьго берете рахунок КП ГіОЦ за певний місяць, разпорядження КМДА, яким встановлено тариф на ЦО за цей період. Далі рахуєте.  Навожу приклад розрахунку по моїй квартирі за січень 2011р.
Опалювальна площа квартири - S=45,6 м.кв.
За опалення нараховано - N=103,06гр.
Норматив відпуску теплоенергії - Х
Тариф на ЦО відповідно розп. КМДА від 31.05.10 - Т=184,41гр./міс
кількість місяців в році - М=12

N = S x X x T / M    X = N x M / S x T = 103,06 x 12 / 45,6 x 184,41 = 0,147Гкал/кв.м в рік
Який би рахунок Ви не взяли, отримаєте - 0,147. якщо застосуєте відповідний тариф на ЦО.
« Останнє редагування: 25 Лютого 2011, 23:20:08 від alekan »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Дякую всім. Дякую.
І за поради, і за розрахунки.
Мала надію, що потрібний документ у когось є. І я його просто "візьму в тимчасове користування для огляду в с/з". Як немає - то піду до бібліотеки.

Записаний

Олександр ДУТКА

  • Гість

маю «КТМ 204 України 244-94», який нормує витрати палива та теплової енергії на потреби опалення житлових та громадських споруд, а також на господарсько-побутові потреби в Україні. можу вислати на е-мейл, якщо Вам треба, то напишіть
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

В ПДФе он в инете ЕСТЬ :)
Дама просила в ПЕЧАТНОМ варианте!
Записаний

ІванЯК

  • Гість

маю «КТМ 204 України 244-94», який нормує витрати палива та теплової енергії на потреби опалення житлових та громадських споруд, а також на господарсько-побутові потреби в Україні. можу вислати на е-мейл, якщо Вам треба, то напишіть
Якщо можете, то вишліть мені  «КТМ 204 України 244-94» на пошту. Потрібнен для роботи, а в мережі не можу знайти. Заздалегідь вдячний! (Мейл - ivanJK9@gmail.com).
Записаний

Вікторія

  • Гість

Вишліть мені КТМ 204 - про теплову енергію)) Потрібний для роботи)) Дякую) viktrijarabta@rambler.ru
Записаний

стас

  • Гість

доброго дня вишліть будьласка і мені «КТМ 204 України 244-94» на пошту. sviridstasv@rambler.ru? дякую
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email