'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Робота по скасуванню судового наказу по ТОВ "Новобудова"  (Прочитано 25566 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

І на останок - є ще такі три, по яким не зрозуміло яка ситуація. Якщо хтось знає - проясніть будь-ласка:
•   Розпорядження КМДА №95 від 30.01.2009р.
•   Розпорядження КМДА №96 від 30.01.2009р.
•   Розпорядження КМДА №229 від 27.02.2009р.

По РКМДА №№ 95, 96 від 30.01.2009 р. див. головну сторінку, а крім того -власне третє РКМДА
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

І на останок - є ще такі три, по яким не зрозуміло яка ситуація. Якщо хтось знає - проясніть будь-ласка:
•   Розпорядження КМДА №95 від 30.01.2009р.
•   Розпорядження КМДА №96 від 30.01.2009р.
•   Розпорядження КМДА №229 від 27.02.2009р.

По РКМДА №№ 95, 96 від 30.01.2009 р. див. головну сторінку, а крім того -власне третє РКМДА

Да, вже зрозумів. Закінчую заяву - буду завтра подавати.
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

Текст заяви про скасування судового наказу в форматах docx та doc (оновлений варіант дивись нижче).

Буду вдячний, якщо хтось із досвідчених колег прочитає та висловить критичні зауваження.
Щодо подання - суддя Антонова у відпустці до 07.01.2011 включно. Канцелярія "нібити" займається здачею звітів, але будемо завтра прориватися.
« Останнє редагування: 06 Січня 2011, 13:02:50 від aliv »
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Я не відношусь до когорти фахівців - юристів, але є невеликий досвід, отриманий у судових баталіях.
 Дуже багато зайвої, непотрібної у даному випадку інформації, яка затіняє головне. Нам, які тільки набувають досвід вирішення проблем у судах, важкувато бути лаконічними у своїх позовах, поясненнях, запереченнях, але без вміння лаконічно складати документи для суду позитивних результатів у наших судах з огляду на небажання суддів фахово і добросовісно розглядати справи та приймати законні рішення можна не дочекатись.
Загубилось на 15 сторінках представленої заяви:
1.  Що між боржником та стягувачем вирішувався спір з цього питання у позовному провадженні.
2.   Що існує договір від 01.02.2006р і виконавець (Балансоутримувач) порушують умови договору, нараховують безпідставно заборгованість застосовуючи при розрахунках не обумовлені договорами розпорядження (Докази у Вас беззаперечні: Договори та додатки до них і перелік розпоряджень, які застосовувались при нарахуванні без внесення змін до договору  в порушення ч.1  ст. 19 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», ст.629 ЦК України, п.п.10.8, 12.5 Типового договору затвердженого Постановою КМ № 529, п.п. 29.8, 31.2 Типового договору ,затвердженого Постановою КМ №630.
3.    Що в даному випадку боржником є, саме ТОВ «Н…» оскільки власник квартири переплатив Н-у суму. І т. ін..
4 Не можна доводити обставини застосовуючи припущення. Наприклад абзац:
 
«Окрім цього вимоги заяви на видання судового наказу Стягувача  №899/8 від 14 вересня 2010 року щодо інфляційної складової боргу та нарахування 3% річних відповідно до ст. 58 Конституції з її роз'ясненням рішенням КСУ від 09.02.99 р., ст. 5 ЦК, п. 10 ч. 3 ст. 20 ЗУ "Про ЖКП" можуть теоретично бути застосованими до суми боргу, що існує з моменту набрання чинності змін до ЦПК України, якими передбачені такі нарахування, а отже можуть бути нараховані тільки на борг, щодо якого буде доведено, що він виник з 30 липня 2010 року».

Я думаю для суду буде більш переконливо:
 Вимога стягувача щодо інфляційної складової боргу та нарахування 3% річних  безпідставна. Норма ст. 625 ЦК України не може бути застосована до правовідносин, які виникли на підставі договорів №№         від 01.02. 2006р. оскільки застосування її зазначеними договорами не передбачені. У відповідності до згаданої вище ч.1 ст.19 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» ( спеціальний закон, яким регламентуються правовідносини у сфері надання та споживання житлово-комунальних послуг) – «Відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах».

( до речі зміни до ЦПК тут недоречні. Посилання стягувача на ч.3 п.1 ст.69 ЦПК України не зрозуміле. По-перше, до чого строк процесуальної дії, по друге ця ст. 69 має всього одну частину. Для  успішного захисту своїх прав, завжди необхідно досліджувати норми, на які посилається інша сторона, щоб вона не застала зненацька. Для інфорації :норма ст. 625 діє з 2005р. і передбачає – «Боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого  індексу інфляції за весь час прострочення,  а також три проценти річних  від  простроченої  суми,  якщо  інший  розмір процентів не встановлений договором або законом».
 Сьогодні,  пізніше надам більш детальні пропозиції, якщо Вас це зацікавить.
« Останнє редагування: 06 Січня 2011, 11:37:35 від Валентина »
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

Валентина, дякую - додам скорочене формулювання фактів на початку заяви.
Дякую за правки щодо 3% та інфляції - виправлю.
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

Не можу знайти копію ухвали Київського апеляційного адміністративного суду від 23 грудня 2008 р. у справі № 22а-5383/08.
Може хтось підкине лінк на фотокопію? Все інше знайшов.
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

Онолений варіант із виправленнями та доповненнями згідно коментарів Валентини.
На жаль не маю копії ухвали Київського апеляційного адміністративного суду від 23 грудня 2008 р. у справі № 22а-5383/08.
Дуже потребую. Заяву буду подавали в 14:00 сьогодні. Допоможіть, в кого є копія.

Досвідчених дописувачей прошу надати коментарі, якщо є.

Дякую!
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

Варіант із попереднього повідомлення поданий через канцелярію Голосіївського районного суду разом із заявою про виправлення помилки в моїй адресі (використаний індекс 03039 замість вірного 03028), щоб повідомлення доходили скоріше.
Подано ще одну заяву про планування дати засідання по розгляду заяви про скасування судового наказу з урахуванням того, щоб я встиг повернутися із відрядження (буду відсутній з 16 січня по 24 січня). Подивимось, чи суддя задовольнить прохання.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Не можу знайти копію ухвали Київського апеляційного адміністративного суду від 23 грудня 2008 р. у справі № 22а-5383/08.
Може хтось підкине лінк на фотокопію? Все інше знайшов.

У мене немає, але вона Вам і не потрібна, оскільки ця ухвала суто процесуальна -щодо неприйняття скарги на постанову від 05 липня 2007 р. у справі № 2а-166/07 (здається там були пропущені строки).
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Досвідчених дописувачей прошу надати коментарі, якщо є.

Наказ скасують -успіху! ;)
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

Не можу знайти копію ухвали Київського апеляційного адміністративного суду від 23 грудня 2008 р. у справі № 22а-5383/08.
Може хтось підкине лінк на фотокопію? Все інше знайшов.

У мене немає, але вона Вам і не потрібна, оскільки ця ухвала суто процесуальна -щодо неприйняття скарги на постанову від 05 липня 2007 р. у справі № 2а-166/07 (здається там були пропущені строки).

Ну так я вольовим рішенням її і викреслив із списку додатків :)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Ну так я вольовим рішенням її і викреслив із списку додатків :)

Якщо знадобиться -вона у вкладенні.



Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Шановний Олександре! Я вважаю, що надана Вами заява про скасування наказу дуже перевантажена зайвою інформацією, повтореннями. Щодо розпоряджень, які неправомірно застосовувало ТОВ "Новобудова" можна було у Вашому конкретному випадку багато не викладати, адже достатньо вказати на неправомірність їх застосування за відсутності посилань щодо них у договорах.
Залишила я їх у викладенній за моїм баченням заяві ( як зразок, який може стати в нагоді іншим) стосовно скасування судового наказу щодо Вас.
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

Шановний Олександре! Я вважаю, що надана Вами заява про скасування наказу дуже перевантажена зайвою інформацією, повтореннями. Щодо розпоряджень, які неправомірно застосовувало ТОВ "Новобудова" можна було у Вашому конкретному випадку багато не викладати, адже достатньо вказати на неправомірність їх застосування за відсутності посилань щодо них у договорах.
Залишила я їх у викладенній за моїм баченням заяві ( як зразок, який може стати в нагоді іншим) стосовно скасування судового наказу щодо Вас.

Валентина, дякую за коментар. Заяву вже подано, але на черзі окремий позов, в якому я скористаюсь вашими порадами. Ще раз дякую.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email