'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Робота по скасуванню судового наказу по ТОВ "Новобудова"  (Прочитано 25568 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

Продовжуємо по справі щодо комунального спору із ТОВ "Новобудова".
Сьогодні отримав копію ухвали від 05.12.2010 про відкриття наказного провадження за заявою ТОВ Новобудови та копію судового наказу від 07.12.2010. Ухвала підписана та з печаткою. Наказ не підписаний і печатки немає. Повідомлення від судді датоване 20.12.2010.
Сьогодні 28.12.2010.

Бажання Новобудови скористатися наказним провадженням було очікуваним. Цікаво, що зараз вони жадають отримати 8090,76 грн начебто боргу, 445,55 грн 3% річних згідно ч3 п1 ст 69 ЦПКУ, ст 625 ЦКУ та інфляційну складову боргу в розмірі 1731,42 грн. Відскановані документи викладу сьогодні.

Поки пойду порахую скільки в мене часу і для якої реакції - які будуть рекомендації?

« Останнє редагування: 28 Грудня 2010, 21:38:12 від aliv »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Продовжуємо по справі щодо комунального спору із ТОВ "Новобудова".
Сьогодні отримав копію ухвали від 05.12.2010 про відкриття наказного провадження за заявою ТОВ Новобудови та копію судового наказу від 07.12.2010. Повідомлення від судді датоване 20.12.2010.
Сьогодні 28.12.2010.

Бажання Новобудови скористатися наказним провадженням було очікуваним. Цікаво, що зараз вони жадають отримати 8090,76 грн начебто боргу, 445,55 грн 3% річних згідно ч3 п1 ст 69 ЦПКУ, ст 625 ЦКУ та інфляційну складову боргу в розмірі 1731,42 грн. Відскановані документи викладу сьогодні.

Поки пойду порахую скільки в мене часу і для якої реакції - які будуть рекомендації?

Отримали 28-го (сьогодні), отже строк для заяви по ст. 105 ЦПК відлічується з 29-го. У заяві слід вказати -коли саме отримали наказ, що підтверджується зворотнім повідомленням. Вимоги щодо інфляційних та 3% річних теоретично можуть нараховуватися на борг, що існує з моменту змін до ЦПК з 30.07.2010 р., оскільки до цього у ЦПК такого передбачено не було (на борг до 30.07.2010 р. ніяких нарахувань бути не може). Голове -довести про існування спору про право для скасування наказу.
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Пане Олександре! Як на мене, то краще негайно, поштою направити заяву про скасування судового наказу (може стануть в нагоді матеріалами по судовому наказу, скасованому Оболонським райсудом м. Києва). Дуже невдалий час для Вас, суди вже не приймають документів і невідомо , що буде після новорічних свят. Матеріали викладаю. Після отримання ухвали щодо судового засідання стосовно заяви про скасування судового наказу Ви зможете подати доповнення до заяви, яке легше буде скласти, адже буде більше часу. Ухвала, щодо скасування судового наказу знаходиться в розділі запитання, моя гілка Судовий наказ
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Пане Олександре, на всяк випадок...
Заяву про скасування наказу подаємо цінним листом з описом вкладення, з повідомленням про вручення. В описі зазначаємо зміст документу, № справи, ПІБ судді, дату наказу. Свій екземпляр опису та чек зберігаємо.
А раптом не знаєте :)
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

Перо, Валентино, Тетяно - дуже дякую за відповіді! На повідомленні про вручення я поставив дату 28 грудня 2010 та повідомлення із печаткою пошти та датою 28 грудня, що поставила співробітниця пошти, я сфотографував. Отже є копія.

Нагадаю попередній перебіг подій. 14 вересня 2010 року і першій справі за позовом Новобудови інша суддя Голосіївського суду постановила ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду. У тій справі Новобудова так і не надала жодного документу, що я витребовував (суддя постановила ухвалу про витребовування документів, але Новобудова її не виконала). Але фінальна ухвала судді грунтувалася на факті повторної неявки представника Новобудови в судове засідання (є вище в цій темі).

Нажаль, я досі не досяг прийняття окремого позову в Печерському суді. Першу відправку матеріалів нібито загубили на пошті, а до другої "не дійшли" руки.

Але. Що ми маємо:

1. Пепередню справу за позовом Новобудови залишено без розгляду.
2. Позов до Печерського суду готовий, але до відкриття впровадження справа не дійшла. Подавати його в Печерський суд замість Голосіївського була ініціатива ВІ. Зараз, за відомих обставин, тимчасово узгодити позицію з ним неможливо.
3. В Голосіївському суді видано судовий наказ про стягнення заборгованності.

Вочевидь, я буду подавати заяву про скасування судового наказу.
Якщо хтось знайомий із матеріалами моєї попередньої справи, то в мене дуже багато листів до Новобудова та деякі відписки від них. Є також заключені договори, що не відповідають типовим та є листи із пропозицією укласти нові та відписки від Новобудови.

Отже, оскільки я розумію, найголовніше в заяві про скасування довести, що є спір та його необхідно вирішувати в порядку судового впровадження.

Досвід попередньої справи показав, що Голосіївський суд працює дуже пагано, отже зараз канцелярії  закриті та будуть закриті десь до 11 січня. Отже заяву про скасування я буду відправляти поштою. Спасибі Тетяно, за нагадування, як це робити!

Чи є сенс негайно подавати заяву чи подати її 5 січня ретельно підготувавши?
Чи є сенс негаючи часу відправляти позов до Печерського суду повторно? Чи це не вплине на скасування наказу?
« Останнє редагування: 28 Грудня 2010, 22:18:59 від aliv »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

0. Публікуємо всі документи (вже ж маєте досвід!). Або прямі посилання на опубліковані документи. Позов Новобудови, ухвалу про залиш. без розгляду, Ваш позов, поштові документи на підтвердження надсилання позову, судовий наказ.
1 .Що таке 5 січня, до якої події прив`язана ця дата?
2. Якщо не помиляюсь, у Валентини на сьогодні найактуальніші напрацювання по зупинці судового наказу.
3. В заяві про скасування наказу додатково можна повідомити, що позов до Новобудови поданий такого-то числа. Поштові чеки в якості доказу. Позов на етапі до відкриття провадження.
4. Щодо повторного подання позову - може й подати. Були у Віктора Івановича такі випадки, коли один позов загублений, по другому провадження відкрите, перший знайшовся. Далі зорієнтуєтесь. У крайньому випадку в одній з двох справ до попереднього с/з напишете заяву про залишення без розгляду. Винні є - пошта.

Пане Олександре! А може не чіпати цю тему, хай живе, а дати ім`я з номером вже новій темі і справі? І Віктору Івановичу менше мороки.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Чи є сенс негайно подавати заяву чи подати її 5 січня ретельно підготувавши?
Заяву складати треба ретельно у будь-якому разі. Врахуйте зауваження пана Перо.
Обов`язково посилання на  те що в позовному провадженні вже був "спір про право"  і позивач, після отримання ухвали про витребування документів,  так нічого в підтвердження позовних вимог і не надав. та перестав з`являтися у судове засідання. А заява про видачу судового наказу подана саме з метою  уникнути вимоги про надання доказів  і таким чином стягнути з Вас кошти, підтвердити правомірність нарахування яких у позовному провадженні позивач не зміг.
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Цілком слушна порада Юрія Васильовича. Ухвалу про залишення без розгляду позову обов язково додати, не будуть зайві додатки судових рішень, якими скасовані розпорядження КМДА, особливо апеляційних інстанцій. Можете додати листи ГУЮ м. Києва про відсутність чинних розпоряджень, там непоганий останній та передостанній абзаци. Щодо 5-го січня направити заяву стосовно скасування наказу - ризиковано, Не потрапить лист 10-го до судді, то невідомо, як йому заманеться рахувати 3-х денний строк після закінчення строку на подання заяви: з 8-го січня чи з 10-го. Треба врахувати, що на св ята, особливо новорічні, пошта перевантаженна. Я це добре знаю, сама підробляла на головпоштамті у передсв яткові і кілька днів після св ят. Є ризик, що суддя 11.01.2011 видасть стягувачеві судовий наказ для пред явлення до виконання. Якщо таке трапиться важко буде змусити суддю поновити строк подання заяви про скасування судового наказу навіть за вини пошти. Вирішувати Вам.
« Останнє редагування: 29 Грудня 2010, 20:54:08 від Валентина »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Дублюю у цій гілці. По ТОВ "Новобудова" наштовхнувся на свіжіше "тарифне" РКМДА № 1164 від 24.12.2010 р. (у вкладенні).
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Дублюю у цій гілці. По ТОВ "Новобудова" наштовхнувся на свіжіше "тарифне" РКМДА № 1164 від 24.12.2010 р. (у вкладенні).

Незрозуміло з якої дати вводится це розпорядження. Чи з цього приводу (дати введення) може бути видано на гора нове розпорядження.
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

Усім дякую за відповіді. Вже працюю над матеріалами і знайшов дві обставини неналежного виконання суддєю своїх обов'язків. Перше: відповідно до ч.6 ст. 100 ЦПК:

6. У  разі якщо боржником у заяві про видачу судового наказу,
щодо якої відсутні підстави для її повернення чи відмови у  видачі
судового  наказу,  вказана  фізична  особа,  яка  не  має  статусу
підприємця,  суддя не пізніше двох днів з  дня  надходження  такої
заяви   звертається   до   відповідного  органу  реєстрації  місця
перебування та місця проживання особи щодо надання інформації  про
зареєстроване  у  встановленому  законом  порядку місце проживання
фізичної особи - боржника.

     Інформація про  місце   проживання   (перебування)   фізичної
особи -  боржника  має  бути  надана протягом трьох днів з моменту
отримання  відповідним   органом   реєстрації   місця   проживання
(перебування) особи відповідного звернення суду.


і ч. 3 ст. 104:

3. Копія  судового  наказу  разом  з  додатками  надсилаються
фізичній особі -  боржнику  на  адресу,  зазначену  в  документах,
передбачених частиною   шостою   статті   100   цього  Кодексу,  а
боржнику - юридичній особі чи фізичній особі -  підприємцю,  -  за
адресою місцезнаходження (місця проживання),  зазначеній в Єдиному
державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.


суддя надіслала мені листа за адресою із індексом 03039, хоча вже давно індекс змінено на 03028. Через це лист йшов до мене 8 днів.
Друге - відповідно до ч.1 ст. 104:

1. Після видачі судового наказу суд не пізніше наступного дня
надсилає   його   копію   боржникові   рекомендованим   листом  із
повідомленням.


але на судовому наказі стоїть дата 07 грудня, а в листі, підписанім суддєю із повідомленням, що мені направлено документи, стоїть дата 20 грудня. Отже суддєю порушено терміни відправлення мені листа.

Думає окрім заяви про скасування подати заперечення про дії головуючого. Як гадаєте - потрібно це робити?


« Останнє редагування: 30 Грудня 2010, 09:55:49 від aliv »
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

Знайшовся ще один момент: Новобудова витребовує 8090,76 боргу, 445,55 3% річних та 1731,42 інфляційної складової. В сумі це 10267,73, а в заяві вказано 10266,73.

Два питання:

1. На шо посилатися з приводу того, что відсотки та інфляційна складова застосована за весь період, що вони наводять, а не з 1 липня 2010 року?
2. Як правильно використати їх помилку в сумі? Бо ж заявлена сума не відповідає сумі їх розрахунків?

Дякую.

Уточнення: в заяві про скасування судового наказу я повинен навести "посилання  на  обставини,  які  свідчать  про  повну   або часткову необґрунтованість вимог стягувача;" та "посилання   на  докази,  якими  боржник  обґрунтовує  свої заперечення проти вимог стягувача;". Це зрозуміло. А от як саме подавати заперечення проти дій судді при виданні наказу та вказувати про те, що наказ був виданий із порушенням процедури видачі наказу відповідно до ЦПК?
« Останнє редагування: 30 Грудня 2010, 10:55:36 від aliv »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Пане Олександре, на мою думку, Ви відволікаєтесь від головного на несуттєві моменти. Всі зауваження і заперечення можна буде подавати перед с/з по скасуванню наказу. Зараз у Вас задачі:
- подати заяву про скасування судового наказу
- добитись ухвали суду про прийняття її до розгляду.
- добитись, щоб Новобудова тишком-нишком не отримала виконавчий лист.

Тому:
1. Якнайшвидше  викладаєте на форумі текст заяви про скасування судового наказу з зазначенням всіх заперечень по суті (був позов Новобудови, ухилялись від надання доказів, існує Ваш позов до Новобудови на етапі до відкриття провадження, все інше), щоб встигнути отримати зауваження і поради учасників форуму.
2. Після рецензування (або саморецензування) якнайшвидше в межах наявного у Вас строку відсилаєте ц.листом з описом і повідомленням заяву про скасування наказу до суду.
3. Як вбачається з попередніх повідомлень, підстав для пропуску строку і звернень за його поновленням у Вас немає.
4. Для захисту від ефекту "новорічних канікул" в перший робочий день року реєструєте в канцелярії суду заяву такого змісту:
"Повідомляю, що заява про скасування судового наказу подана мною засобами поштового зв`язку такого-то числа. Копії чеку з датою та опису вкладення додаються. Відповідно до ст. 70 ЦПК слід вважати строк не пропущеним".
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

1. На шо посилатися з приводу того, что відсотки та інфляційна складова застосована за весь період, що вони наводять, а не з 1 липня 2010 року?
2. Як правильно використати їх помилку в сумі? Бо ж заявлена сума не відповідає сумі їх розрахунків?

1. Не з 01.07.2010 р, а з 30.07.2010 р. (коли набрали сили зміни до ЦПК). Посилатися на ст. 58 Конституції з її роз'ясненням рішенням КСУ від 09.02.99 р., ст. 5 ЦК, п. 10 ч. 3 ст. 20 ЗУ "Про ЖКП" (тобто ніяким законом на час заявлення позову пеня та її розмір не встановлювалися, а сплата інфляційних спеціальними порівняно з ЦК нормами ЗУ Про ЖКП" взагалі не передбачена). Також окремо підкреслити -що положення ЦПК взагалі не є нормами матеріального права.
2. Це несуттєва описка, яку мабуть буде виправлено уточненням.

Цитувати
А от як саме подавати заперечення проти дій судді при виданні наказу та вказувати про те, що наказ був виданий із порушенням процедури видачі наказу відповідно до ЦПК?

Звичайними запереченнями, з посиланням на ч. 3 ст. 160 ЦПК.
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

1. На шо посилатися з приводу того, что відсотки та інфляційна складова застосована за весь період, що вони наводять, а не з 1 липня 2010 року?

1. Не з 01.07.2010 р, а з 30.07.2010 р. (коли набрали сили зміни до ЦПК). Посилатися на ст. 58 Конституції з її роз'ясненням рішенням КСУ від 09.02.99 р., ст. 5 ЦК, п. 10 ч. 3 ст. 20 ЗУ "Про ЖКП" (тобто ніяким законом на час заявлення позову пеня та її розмір не встановлювалися, а сплата інфляційних спеціальними порівняно з ЦК нормами ЗУ Про ЖКП" взагалі не передбачена). Також окремо підкреслити -що положення ЦПК взагалі не є нормами матеріального права.

Дуже дякую за відповідь. А як бути з ст. "Відповідальність за порушення грошового зобов'язання" ЦК України?

Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email