'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: моя переписка с жеком. рассудите, уважаемые юристы!  (Прочитано 90475 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Цитувати
Из выложенного не видно -что именно Вы просили.
Там в першому пості є заява в доданому файлі ( над файлом відповіді, зразу й не побачиш).

Дякую -знайшов:
Цитувати
прошу провести перерахунок незаконно нарахованих мені платежів,  за які я перерахувала на ваш поточній рахунок  за 2009-2010 рр,, тому що сплатити ЖЕКу кошти не на договірних засадах - не передбачена жодним законом

Без договору можна нараховувати платежі за послуги, від яких неможливо відмовитися (наприклад, теплопостачання). Звернення абстрактне. Тож потрібно конкретизувати платежі, яки Ви вимагаєте перерахувати. Тобто платежі за послуги, які не надавалися, або призначення яких незрозуміло. Вивести конкретну суму і просити зарахувати на майбутнє.

 Дякую ". Тобто я спочатку вімагаю перерахунку, а потім вже підпісую остаточній договір, так?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Вот вы странный человек....
Сначала вы им 1,5 года просто платили деньги не получая ничего взамен....
Счас вы проснулись, и подумали: а может они мне просто так вернут то что я им заплатила?!

Не будьте наивной. Все что вы им заплатили - можете попробовать сбить ТОЛЬКО через суд. И под очень большим вопросом, что ЭТО у Вас получится(ниже обьясню почему).

Есть еще один вариант для Вас. До 29.09.2010г. действовало РКГГА 748 (я о нем писал)
Можете перестать платить, а если обратятся в суд, то тогда заявить , что вы им переплатили... (по тому распоряжению тариф около 50 коп/метр. Следовательно у Вас переплата лет на 10 вперед. При этом срок исковой давности всего 3 года....)
Как быть? А нету у меня мыслей!
В суде Вам скорее всего откажут ссылаясь на то, что "вы ж платили, значит у Вас не было претензий, за что Вам возвращать деньги то?!" (пройденный этап)
« Останнє редагування: 10 Березня 2011, 17:22:29 від ВАВАНчик »
Записаний

uty73

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю
    • Email

И еще, я им высылала справку из жека, о том, что я проживаю по другому адресу, а  в этой квартире никто не жил ни одного дня и просила сделать перерасчет,

подскажите пожалуйста, если никто не прописан и никто не проживает - можно и не платить ?? или платить по другим тарифам ??
Записаний

uty73

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю
    • Email

Не стоит тратить время на эпистолярный жанр. Насколько договор соответствует Типовому, можете сравнить самостоятельно:
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=529-2009-%EF
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=630-2005-%EF
В аттачах -отформатированные тексты ВАВАНЧика (с)
Предлагаете эти варианты, после чего, в случае отказа, вопрос о преддоговорном споре следует разрешать в судебном порядке. На форуме масса материалов по теме.


совсем разные договора!! Вы сделали свой типовой договор на основании КабМиновского?  Можно его предлагать ЖЕКу для подписания ?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

совсем разные договора!! Вы сделали свой типовой договор на основании КабМиновского?  Можно его предлагать ЖЕКу для подписания ?


Лично я сделал строго в соответствии с ПКМУ и отправил оферты балансодержателю. Типовые договора выложены отдельным топиком:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5776.0.html
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

Шановні колеги! Перечитав тему,  ніде не знайшов  і не  розумію, який статус у ТОВ
"Ковальська-Житлосервіс"? Ви збираєтесь з ним укладати договір, але інформації  про те що це за ТОВ немає.  Чи має  ТОВ   право  укладати договори  на  надання  ЖКП?  Чи має право вести бухоблік  стосовно  будинку?
 Який у неї статус: балансоутримувач, управитель,  виконавець послуг, якщо так то яких?
Так, може хто з  колег  заперечуватиме,  я недолюблюю балансоутримувачів.
Шановна psandra! Причина по якій Ви не мешкаєте в квартирі - вона непридатна до проживання -  стіни - вікна - вхідні двері?   
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Договора делал Я.
Немного усовершенствовал. От этого (по моему) они стали только практичнее :)
Суть не изменилась "ни на йоту"!
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Шановні колеги! Перечитав тему,  ніде не знайшов  і не  розумію, який статус у ТОВ
"Ковальська-Житлосервіс"? Ви збираєтесь з ним укладати договір, але інформації  про те що це за ТОВ немає.  Чи має  ТОВ   право  укладати договори  на  надання  ЖКП?  Чи має право вести бухоблік  стосовно  будинку?
 Який у неї статус: балансоутримувач, управитель,  виконавець послуг, якщо так то яких?
Так, може хто з  колег  заперечуватиме,  я недолюблюю балансоутримувачів.
Шановна psandra! Причина по якій Ви не мешкаєте в квартирі - вона непридатна до проживання -  стіни - вікна - вхідні двері?
Шановній funmaster, у своєму письмі на мій запрос стосовно правомочності  на обслуговування  дома та при домової  території  ТОВ Ковальска-Житлосервіс  посилаються на розпорядження Дарницької районної адміністрації  № 1014 від 28.09.2007, яке я не можу ніде знайти.
Квартира порожня після здачи будинку,  немає грошей зробити ремонт -  криза:((
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Вот вы странный человек....
Сначала вы им 1,5 года просто платили деньги не получая ничего взамен....
Счас вы проснулись, и подумали: а может они мне просто так вернут то что я им заплатила?!

Не будьте наивной. Все что вы им заплатили - можете попробовать сбить ТОЛЬКО через суд. И под очень большим вопросом, что ЭТО у Вас получится(ниже обьясню почему).

Есть еще один вариант для Вас. До 29.09.2010г. действовало РКГГА 748 (я о нем писал)
Можете перестать платить, а если обратятся в суд, то тогда заявить , что вы им переплатили... (по тому распоряжению тариф около 50 коп/метр. Следовательно у Вас переплата лет на 10 вперед. При этом срок исковой давности всего 3 года....)
Как быть? А нету у меня мыслей!
В суде Вам скорее всего откажут ссылаясь на то, что "вы ж платили, значит у Вас не было претензий, за что Вам возвращать деньги то?!" (пройденный этап)
Уважаемый ВАВАНчик, я им платила полтора года из-за своей неграмотности юридической, (вы ж может тоже не шибко разбираетесь в медицине?)  а быть должной я не привыкла никому, даже жеку. А сейчас с помощью форумов и таких хороших людей, как здесь в том числе, начинаю понемногу прозревать... И за любой правильный совет и помощь всем уважаемым форумчанам спасибо зараннее, и вам в том числе :))
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Напишите письмо в РДА, они Вам дадут текст решения.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

До 29.09.2010г. действовало РКГГА 748 (я о нем писал)

Утратило действие согласно РКМДА № 485 от 25.06.2010 г. А когда оно было опубликовано?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

РКГГА 485 это о отмене 641 РКГГА, которое в свою очередь было отменено не позднее чем 23.12.2008г. решением суда в деле Кули 2а-166/07 (а если учитывать отсутствие разяснений по делу, то возможно оно недействительно с 30.05.2007г., а тарифы установленные им с 01.12.2006г.)

РКГГА 748 отменено РКГГА 505, которое опубликовано 29.09.2010г. http://www.kreschatic.kiev.ua/file/6616.pdf
« Останнє редагування: 11 Березня 2011, 09:39:24 від ВАВАНчик »
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

Цитувати
Шановній funmaster, у своєму письмі на мій запрос стосовно правомочності  на обслуговування  дома та при домової  території  ТОВ Ковальска-Житлосервіс  посилаються на розпорядження Дарницької районної адміністрації  № 1014 від 28.09.2007, яке я не можу ніде знайти.
Квартира порожня після здачи будинку,  немає грошей зробити ремонт -  криза:((
Пані Psandra! З тексту розумію, що  Ви КУПИЛИ квартиру недавно. Тобто квртира дісталась Вам  не даром, і не є державною чи  комунальною? ЇЇ хтось будував за  власні гроші, чи за гроші  інвесторів? Майте на увазі, що  РДА може розпоряджатися лише комунальним майном (хоча намагається розпоряджатися і Вашим). 
Подайте запит до ОМС  і зясуйте  ( на сайті є зразки відповідних запитів)  хто балансоутримувач будинку, управитель,  виконавець послуг  з  утримання,  водопостачання- водовідведення,  теплопостачання,  газо, електро -постачання? На якій законній підставі вони ними являються?   
Що таке пуста квартира? Непридатна до проживанння? Чи Ви просто не хочете в ній жити, бо не подобається колір шпалер?
В залежності  від відповідей на дані питання, можливий різний  подальший розвиток
подій. Те , що Ви платили ТОВ Ковальська...  тепер скоріше за все,  використають проти Вас. Одного прекрасного  дня  знайдете у поштовій скрині листа щастя - що Ви повиині сплатити  фірмі пані  Ковальської   чималеньку суму.  Тож не гайте дарма часу: читайте матеріали сайту, озброюйтесь  знаннями  та  впевненістю у перемозі,  і нападайте.   
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Напишите письмо в РДА, они Вам дадут текст решения.
Пока я им напишу, пока они мне ответят в установленные законом сроки ( а отвечают они как правило на 29-й день), то сроки по моему ответу насчет заключения договора с Ковальской пройдут....
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Цитувати
Шановній funmaster, у своєму письмі на мій запрос стосовно правомочності  на обслуговування  дома та при домової  території  ТОВ Ковальска-Житлосервіс  посилаються на розпорядження Дарницької районної адміністрації  № 1014 від 28.09.2007, яке я не можу ніде знайти.
Квартира порожня після здачи будинку,  немає грошей зробити ремонт -  криза:((
Пані Psandra! З тексту розумію, що  Ви КУПИЛИ квартиру недавно. Тобто квртира дісталась Вам  не даром, і не є державною чи  комунальною? ЇЇ хтось будував за  власні гроші, чи за гроші  інвесторів? Майте на увазі, що  РДА може розпоряджатися лише комунальним майном (хоча намагається розпоряджатися і Вашим). 
Подайте запит до ОМС  і зясуйте  ( на сайті є зразки відповідних запитів)  хто балансоутримувач будинку, управитель,  виконавець послуг  з  утримання,  водопостачання- водовідведення,  теплопостачання,  газо, електро -постачання? На якій законній підставі вони ними являються?   
Що таке пуста квартира? Непридатна до проживанння? Чи Ви просто не хочете в ній жити, бо не подобається колір шпалер?
В залежності  від відповідей на дані питання, можливий різний  подальший розвиток
подій. Те , що Ви платили ТОВ Ковальська...  тепер скоріше за все,  використають проти Вас. Одного прекрасного  дня  знайдете у поштовій скрині листа щастя - що Ви повиині сплатити  фірмі пані  Ковальської   чималеньку суму.  Тож не гайте дарма часу: читайте матеріали сайту, озброюйтесь  знаннями  та  впевненістю у перемозі,  і нападайте.
Так, квартиру я купляла за свої гроші, інвестувала коли ще бул лише фундамент. Будинок здали, але у квартирі немає оздоблення, треба робіті самої, тому вона і стоїть порожня і ніхто там не мешкає вже 2-й рік, тому я і хочу шоб  перерахували мою оплату за ці роки, бо я не користувалась ані ліфтами, ані консьєржкою, ані освітленням і т.п.... Згодна оплачувати тільки опалення та обслуговування будинка, тому і прошу жек про це. А вони у своєму  листі мені відмовляють, посилаючись на те, що нібито між нами бул усній договір, тому  що я все оплачувала по  квитанціях
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email