'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: моя переписка с жеком. рассудите, уважаемые юристы!  (Прочитано 90654 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Цікаво б було поцікавитися у "Ковальської" згідно яких розпоряджень КМДА встановлений тариф для вашого будинку.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Пока я им напишу, пока они мне ответят в установленные законом сроки ( а отвечают они как правило на 29-й день), то сроки по моему ответу насчет заключения договора с Ковальской пройдут....
Вы Ковальской сейчас ответьте, что " Запропонований Вами до  підписання "Договір про участь у витратах..." не відповідає  нормам чинного законодавства. "договори про участь у витратах..." були передбачені НПА, які діяли до прийняття ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", такі договори втратили силу з 01.001.2006р.. Станом на сьогодні є чинною форма  договору, затверджена ПКМУ № 529 від 20.05.2009р.. Через зазначені вище причини, підписувати договір у тому вигляді, що Вами  наданий, я не зобов`язана."
Далі вимагаєте надати договір відповідний до типового з  усіма передбаченими додатками, а також надати завірені копії документів, які підтверджували б статус цього ЖЕКу як  балансоутримувача, виконавця т.  ін.   та наявність повноважень надавати послуги та укладати договори.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Пока я им напишу, пока они мне ответят в установленные законом сроки ( а отвечают они как правило на 29-й день), то сроки по моему ответу насчет заключения договора с Ковальской пройдут....
Вы Ковальской сейчас ответьте, что " Запропонований Вами до  підписання "Договір про участь у витратах..." не відповідає  нормам чинного законодавства. "договори про участь у витратах..." були передбачені НПА, які діяли до прийняття ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", такі договори втратили силу з 01.001.2006р.. Станом на сьогодні є чинною форма  договору, затверджена ПКМУ № 529 від 20.05.2009р.. Через зазначені вище причини, підписувати договір у тому вигляді, що Вами  наданий, я не зобов`язана."
Далі вимагаєте надати договір відповідний до типового з  усіма передбаченими додатками, а також надати завірені копії документів, які підтверджували б статус цього ЖЕКу як  балансоутримувача, виконавця т.  ін.   та наявність повноважень надавати послуги та укладати договори.
Спасибо вам за совет, буду готовить им ответ.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Цікаво б було поцікавитися у "Ковальської" згідно яких розпоряджень КМДА встановлений тариф для вашого будинку.
А самое интересное, что они еще хотят за дополнительные услуги по 3гр 23 коп с кв. метра ежемесячно!!!! А это дополнительно к коммунальным столько же, как и сами коммунальные. Не хило, да? А перечень дополнительных услуг настолько неадекватен, что слов нет. Кроме консьержки, я считаю другие услуги мне не нужны, поэтому и оплачивать их не собираюсь.
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

 О консьержке.  В нашем доме есть таковая.  В соседнем  стоит домофон. Толку больше, чужой к тебе без спросу не зайдет,  и дешевле в 10 раз.   Так, что  пока дом новый, обсудите  этот  вопрос с жильцами.   
 
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

О консьержке.  В нашем доме есть таковая.  В соседнем  стоит домофон. Толку больше, чужой к тебе без спросу не зайдет,  и дешевле в 10 раз.   Так, что  пока дом новый, обсудите  этот  вопрос с жильцами.

Консьержка там уже сидит и получает зарплату, как я понимаю, т.к. эту услугу они включили в "додаткові послугі". Дом очень большой, в подїезде 28 єтажей по 8 квартир на площадке (по-моему), ну да и пусть себе работает, я не против.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Цікаво б було поцікавитися у "Ковальської" згідно яких розпоряджень КМДА встановлений тариф для вашого будинку.

Посмотрите платежку ради интереса, что они начисляют.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Нагадує анекдот про блондинку, яка взялася вести облік витрат (домашня бухгалтерія).
"Хліб - 2 грн; молоко - 5 грн; інше - 280 грн."

Для мене термін "блондинка" - це стан душі. І він не залежить ні від статі людини, ні від кольору волосся.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Нагадує анекдот про блондинку, яка взялася вести облік витрат (домашня бухгалтерія).
"Хліб - 2 грн; молоко - 5 грн; інше - 280 грн."

Для мене термін "блондинка" - це стан душі. І він не залежить ні від статі людини, ні від кольору волосся.
Ну да, просто анекдот, иначе не назвать.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Нагадує анекдот про блондинку, яка взялася вести облік витрат (домашня бухгалтерія).
"Хліб - 2 грн; молоко - 5 грн; інше - 280 грн."
Поржал :)
А хочу обратить внимание: оплата прямая, не через КП "ПОЦ"


Ну и мое любимое:
« Останнє редагування: 11 Березня 2011, 22:47:39 від ВАВАНчик »
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Нагадує анекдот про блондинку, яка взялася вести облік витрат (домашня бухгалтерія).
"Хліб - 2 грн; молоко - 5 грн; інше - 280 грн."
Поржал :)
А хочу обратить внимание: оплата прямая, не через КП "ПОЦ"


Ну и мое любимое:

А что это означает, если не через КП "ПОЦ" (слово то какое вышло :)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

А...ь 850 грн/мес. абонплата за квартиру!
У меня гдето 250 - и я не плачу :)
ХМ: а по новому счету 460.
НУ ничо, пусть считают :)


Шото я со счетчиками воды не могу разобраться?!
Почему показания 1х счетчиков почти ровно в 5 раз больше показания 2х?
Откуда они показания для счетчиков взяли?!
« Останнє редагування: 11 Березня 2011, 23:10:52 від ВАВАНчик »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

А что это означает, если не через КП "ПОЦ" (слово то какое вышло :)
Найдите 10 отличий: КП "ГІОЦ" и КП "ПОЦ".
Вот у В.И. "фаинридер" и не смог найти отличие, а мне понравилось :), теперь использую.

А что это означает: то что вы не теряете до Х.Х% на услуги этого спекулянта.
А еще это означает, что те деньги (дельта) которые с Вас берут за отопление, идут не в карман ЧеиПо, а в карман хорошей дамы Ковальской!
Блин, кавычки пропустил :) .
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

що нібито між нами бул усній договір, тому  що я все оплачувала по  квитанціях


Знайома фраза з відомих судових рішень. 8-) psandra, див. ст. 26 ЗУ "Про ЖКП". Цю норму, як і ч. 1 ст. 19 слід запам'ятати як 2X2.

Пошукайте про свою контору:
Ковальська Житлосервіс
http://www.reyestr.court.gov.ua/Search
(цивільні справи)
« Останнє редагування: 11 Березня 2011, 23:10:28 від Перо »
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

А...ь 850 грн/мес. абонплата за квартиру!
У меня гдето 250 - и я не плачу :)
ХМ: а по новому счету 460. У ничо, пусть считают :)

Шото я со счетчиками воды не могу разобраться?!
Почему показания 1х счетчиков почти ровно в 5 раз больше показания 2х?
Откуда они показания для счетчиков взяли?!

на показания счетчиков не смотрите, это 2 санузла, в каждом по 2 счетчика, оплачивалось по тарифам наперед, что б потом меньше платить надо б было, (были возможности оплачивала наперед)
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email