'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: моя переписка с жеком. рассудите, уважаемые юристы!  (Прочитано 90682 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

.... може мені ще одну спробу зробити і в листі до Ковальської ще раз вимагати перерахунку за ці додаткові послуги згідно з договором?
СТОП!
Так договор УЖЕ есть?!
Цитувати
як бути з наступними квитанціями - відкладати в шухляд, або оплачувати всі, крім додадкових послуг, поки не підпишу договір з ними?
Мое мнение: все в мусоропровод!
Цитувати
Борг вже понад 2000гривен. 
Фактический? Или по расчетам известной ПАНИ???
Цитувати
І чи можу я відмовитися від цих додаткової послуг у подальшому? Дякую.
А Вы их уже заказали, для того чтобы от них отказываться???

Аналогия: Как можно позвонить в службу такси и отказаться от их услуг, если Вы не им не звонили и не заказывали услуги перевозки???
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

До коментаря ВАВАНчика одне маленьке зауваження. От не слід в сміттєпровід перенаправляти платіжні документи. Іх краще в окрему теку, і зберігати. Дивись - в судовому процесі знадобиться.
А з ковальською - починати встановлювати договірні правовідносини відповідно до ЗУ Про ЖКП.
Для psandra: повторю ще і ще раз. Не виконують наші ЖЕО добровільно ніякі перерахунки. Цього не буває. ВИвчіть матеріали форуму.
Ваше листування має сенс виключно як збір доказів для судових процесів. То відповідайте самі собі: чи слід робити ще одну спробу?
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

.... може мені ще одну спробу зробити і в листі до Ковальської ще раз вимагати перерахунку за ці додаткові послуги згідно з договором?
СТОП!
Так договор УЖЕ есть?!
Цитувати
як бути з наступними квитанціями - відкладати в шухляд, або оплачувати всі, крім додадкових послуг, поки не підпишу договір з ними?
Мое мнение: все в мусоропровод!
Цитувати
Борг вже понад 2000гривен. 
Фактический? Или по расчетам известной ПАНИ???
Цитувати
І чи можу я відмовитися від цих додаткової послуг у подальшому? Дякую.
А Вы их уже заказали, для того чтобы от них отказываться???

Аналогия: Как можно позвонить в службу такси и отказаться от их услуг, если Вы не им не звонили и не заказывали услуги перевозки???

Уважаемый ВАВАНчик, договора у меня с ними никогда не было, только свой отказ сделать перерасчет ковальская мотивирует тем, что я, оплачивая квитанции - УСТНО вступила с ними в договорные отношения. Я просто хочу напомнить, что в квитанциях помимо опалення и коммунальных послуг они еще отдельной графой выставляют счет за ДОДАТКОВИ ПОСЛУГИ СОГЛАСНО ДОГОВОРУ (додатковы послуги это пункт. 2.2.10 их договора). Какогог договора? С кем подписанного? Со мной??? Но я ничего не подписывала....
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

.... може мені ще одну спробу зробити і в листі до Ковальської ще раз вимагати перерахунку за ці додаткові послуги згідно з договором?
СТОП!
Так договор УЖЕ есть?!
Цитувати
як бути з наступними квитанціями - відкладати в шухляд, або оплачувати всі, крім додадкових послуг, поки не підпишу договір з ними?
Мое мнение: все в мусоропровод!
Цитувати
Борг вже понад 2000гривен. 
Фактический? Или по расчетам известной ПАНИ???
Цитувати
І чи можу я відмовитися від цих додаткової послуг у подальшому? Дякую.
А Вы их уже заказали, для того чтобы от них отказываться???

Аналогия: Как можно позвонить в службу такси и отказаться от их услуг, если Вы не им не звонили и не заказывали услуги перевозки???

Долг образовался из-за неуплаты последних 3 месяцев.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Уважаемый ВАВАНчик, договора у меня с ними никогда не было, только свой отказ сделать перерасчет ковальская мотивирует тем, что я, оплачивая квитанции - УСТНО вступила с ними в договорные отношения. Я просто хочу напомнить, что в квитанциях помимо опалення и коммунальных послуг они еще отдельной графой выставляют счет за ДОДАТКОВИ ПОСЛУГИ СОГЛАСНО ДОГОВОРУ (додатковы послуги это пункт. 2.2.10 их договора). Какогог договора? С кем подписанного? Со мной??? Но я ничего не подписывала....
"УСТНО вступила с ними в договорные отношения. " І Ви збираєтесь продовжувати якесь листування?
На сайті розміщено купа прикладів неправосудних судових рішень про стягнення боргу на підставі таких фантомних "усних договорів". Маєте намір поповнити цей перелік своєю історією?
Вивчіть матеріали форуму. Пропоную припинити пусті балачки і почати працювати.
Вам для захисту своїх прав слід припинити всі прохання щось перерахувати. Подати оферти з вимогою укладання договорів. ВІдповідно до ЗУ Про ЖКП. Письмових, що відповідають Типовим по ПКМУ № 529 та 630.
Вам або відмовлять або підсунуть якийсь непотреб. Після цього - повторна оферта і звернення до суду.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Шановні учасники форуму. Наговорили "ні про що" 6 сторінок. Далі буде переливання з пустого в порожнє. Пропоную припинити обговорення.  psandra пропоную починати роботу по захисту своїх прав. Готувати документи, викладати їх на рецензію, отримувати досвід.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

.... договора у меня с ними никогда не было, только свой отказ сделать перерасчет ковальская мотивирует тем, что я, оплачивая квитанции - УСТНО вступила с ними в договорные отношения. .....
Ну вот и созрел совет: подаете им заявление про то, что Вы ошибочно на их счет зачислили сумму Х в соответствии с квитанциями У1, У2... Ун, и о том, что просите вернуть указанную сумму Вам или наличными, или перевести на ваш счет в банке.
Ждете ответ, (нужно ли говорить что Вам откажут?) и идете на ... тьфу В СУД, и в судебном порядке стребуете с них эти деньги!!!
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

годится ли такой запрос в жек?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Саша, Вы правда издеваетесь?
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Саша, Вы правда издеваетесь?

Єто ві к кому обращаетесь?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

К Вам!

Я не Саша. И почему издеваюсь, если б біла Сашей?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Сравните то предложение которое я сделал, и то что вы написали....
Если в результате обсуждения вы все-равно приймете свое мнение, ТО КАКОЙ СМЫСЛ ОБСУЖДЕНИЯ?
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Сравните то предложение которое я сделал, и то что вы написали....
Если в результате обсуждения вы все-равно приймете свое мнение, ТО КАКОЙ СМЫСЛ ОБСУЖДЕНИЯ?
Я и так вам признательна за все советы, но если вы даете совет человеку, далекому от юриспруденции, то попрошу вас более доступно объяснять что к чему.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Что может быть проще?
....заявление:... Вы ошибочно на их счет зачислили сумму Х в соответствии с квитанциями У1, У2... Ун  .... просите вернуть указанную сумму Вам или наличными, или перевести на ваш счет в банке....
« Останнє редагування: 15 Березня 2011, 22:31:50 від ВАВАНчик »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email