'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: моя переписка с жеком. рассудите, уважаемые юристы!  (Прочитано 83823 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Вот получен теперь уже ответ из районной администрации по запросу о тарифах по моему дому. Выходит, что тариф на сегодняшний день 1.76, а из жека присылают платежки с тарифом 3.25.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8678
    • Перегляд профілю

Выходит, что тариф на сегодняшний день 1.76

Замечу, что 1,76 грн. это по не действующим тарифам (таким, которые не подлежат применению).
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Выходит, что тариф на сегодняшний день 1.76

Замечу, что 1,76 грн. это по не действующим тарифам (таким, которые не подлежат применению).

а можно ли этот тариф вписать в договор с жеком, сославшись на этот  ответ из рда?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Вас устраивает?
Конечно ВПИСЫВАЙТЕ!

(У меня 40 или 45  коп. ;) )
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Вас устраивает?
Конечно ВПИСЫВАЙТЕ!

(У меня 40 или 45  коп. ;) )

ну это не 3.25, ну и не 45 копеек, ну как бы и устраивает..
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

ну просто кино и немцы :))) жековские юристы в ответ на мою оферту, на которую 2 месяца не давали  ответа, прислали на подписание опять свой экземпляр договора, и просят подписать один из экземпляров и отослать им, ну и что мне теперь делать? опять свою же оферту им отправлять ту же самую или внести изменения какие то? 
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8678
    • Перегляд профілю

опять свою же оферту им отправлять ту же самую или внести изменения какие то?

Не слід втрачати час на це безглуздя. Або не укладати договір взагалі (особисто я так і роблю), або через суд вирішувати питання укладання договору в редакції, яка відповідає Типовому, затвердженому ПКМУ.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

опять свою же оферту им отправлять ту же самую или внести изменения какие то?

Не слід втрачати час на це безглуздя. Або не укладати договір взагалі (особисто я так і роблю), або через суд вирішувати питання укладання договору в редакції, яка відповідає Типовому, затвердженому ПКМУ.

Ну дак если я не подпишу и не отвечу им на новый их договор, то не будет ли это означать, что этот их  договор вступит в силу автоматически через месяц?
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Ні. тоді їх шлях - подати в суд.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Ну дак если я не подпишу и не отвечу им на новый их договор, то не будет ли это означать, что этот их  договор вступит в силу автоматически через месяц?
Ст. 642 ЦК України може бути застосована в тому випадку, коли Ви вчините будь-які дії, які означають прийняття пропозиції. Наприклад, виконаєте оплату за наданими ЖЕО реквізитами. Або ЖЕО отримає докази, що Ви використовуєте надані послуги. А з огляду на те, що ЖКП надаються безперервно, такі докази зібрати не складно.

Згодна з Перо. У споживача в київській договірній епопеї, що тягнеться в "дурну безкінечність" є дві коректні можливості захищати себе: або подати заяву про відмову підписувати договір на умовах ЖЕО (позиція Перо) або через суд зобов`язати ЖЕО укласти договір, що відповідає вимогам ПКМУ (я так зробила, і відпрацювала етап виконавчого провадження).

Ще один, мало ймовірний варіант - коли споживач подає власну оферту і ЖЕО її повністю проігнорує. Є підстави в судовому порядку визнати договір укладений згідно тієї ж ст.642 ЦК.

При цьому споживачам треба продовжувати фіксувати факти ненадання послуг. Та подавати регулярні претензії.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Замечу, что 1,76 грн. это по не действующим тарифам (таким, которые не подлежат применению).
А разве 1,1 грн подлежит к применению?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8678
    • Перегляд профілю

Замечу, что 1,76 грн. это по не действующим тарифам (таким, которые не подлежат применению).
А разве 1,1 грн подлежит к применению?

Вже неодноразово на форумі наголошувалося, що в Києві з 01.12.2006 р. немає законно встановлених тарифів. Кожен самостійно для себе вирішує -сплачувати за ЖКП чи ні, і якщо сплачувати -то за якими саме тарифами (останніми, що були затверджені/погоджені РКМДА, зареєстрованими в КМУЮ, а пізніше визнані такими, що втратили чинність, або ж за "справедливими" ім. Черновецького/Голубченка/Попова).
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Прокомментируйте, у кого есть время, стоит ли отправлять очередное послание "любимому" жеку? ( не хочется с судами связываться...)
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Згідно ст.641, 642 ЦК, якщо Ви не отримали відповіді, з цього часу рахується Ваша пропозиція прийнятою другою стороною. Але, ... це потрібно іще доказувати у суді та додавати докази у виді цієї оферти та повідомлень до балансоутримувача (зереєстровано належним чином чи відправлену поштою з відповідним повідомленням про отримання Вашого листа з офертами). Тільки суд може встановити цей факт, а потім через виконавчу службу зобовязати укласти з Вами цей договір!
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Згідно ст.641, 642 ЦК, якщо Ви не отримали відповіді, з цього часу рахується Ваша пропозиція прийнятою другою стороною. Але, ... це потрібно іще доказувати у суді та додавати докази у виді цієї оферти та повідомлень до балансоутримувача (зереєстровано належним чином чи відправлену поштою з відповідним повідомленням про отримання Вашого листа з офертами). Тільки суд може встановити цей факт, а потім через виконавчу службу зобовязати укласти з Вами цей договір!

Спасибо. Т.е.  я буду оплачивать жеку по моей оферте по моему тарифу, а если жек это не устраивает - то сам пусть подает в суд?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email