Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.
В Украине снова повысили тарифы на отопление и холодную водуЕкатерина НОВОСВИТНЯЯ, «ФАКТЫ». 19.04.2011На сколько подняла цены Нацкомиссия по регулированию энергетики, пока не известноСегодня на заседании Нацкомиссии по регулированию энергетики в закрытом режиме обсуждался вопрос о повышении тарифов на отопление и холодную воду. Новые тарифы будут доведены до сведения обладминистраций завтра. В свою очередь местные администрации пересчитают установленный тариф «под себя», иными словами, еще больше увеличат.Как ранее писали «ФАКТЫ», НКРЭ намерена поднять тарифы на тепловую энергию на 62 процента в течение 2011 года в два этапа: первый раз — в апреле, второй — в октябре. Также повысятся тарифы на газ на 30 процентов.
Ахметов признался в покупке драгоценной лондонской недвижимости19.04.2011 // 22:32Журналисты из «Financial Times» задались целью выяснить, кто же этот таинственный гражданин Украины, купивший самую дорогую квартиру в Лондоне - за 136 млн. евро.Естественно, первым делом они задали вопрос о причастности к данной покупке самого богатого украинца - Рината Ахметова. Первое попадание оказалось точным - личный пресс-секретарь Рината Ахметова Елена Довженко подтвердила, что холдинг System Capital Managemen, принадлежащий Ахметову, является одним из инвесторов строительства комплекса One Hyde Park, где и расположена скандальная квартирка.А в прессе тем временем распространяются слухи о том, что Ахметов купил не одну, а сразу две драгоценные квартиры в том самом жилом комплексе. Эти квартиры перестроены в одну и сформировали пентхаус общей площадью 2300 кв.м с винным погребом.Теперь владельцу украинской металлургии предстоит потратить 60 млн. долларов на ремонтные работы и обустройство нового жилья.
Регулюванням тарифів на житлово-комунальні послуги для всієї України сьогодні займається всього 19 осіб. Ця «жменька» людей має визначати тарифи на водопостачання, водовідведення, підігрів води, опалення і газ для кожного регіону. Це при тому, що всі вони сидять у Києві і поняття не мають, як використовувати свої «повноваження». Така ситуація – наслідок повної невизначеності, в якій сьогодні опинилася Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ).Ще 1 січня в Україні замість НКРЕ мала бути створена Національна комісія регулювання ринку комунальних послуг. Це було передбачено відповідним законом, прийнятим Верховною Радою 9 липня 2010 р. Втім, з нового року ця комісія так і не запрацювала. Далі президент публічно (наголошую!) пообіцяв, що новий орган буде створено до 1 квітня. Час пройшов – а його як не було, так і немає.Проблема в тому, що в такій ситуації НКРЕ ставиться до питання регулювання житлово-комунальних тарифів – такого болючого для всіх українців – виключно як до тимчасового громадського навантаження. Тобто у державі з 46-мільйонним населенням зараз ніхто всерйоз не займається розробкою тарифної політики, ніхто не проводить оперативного реагування на подані розрахунки, ніхто їх не аналізує. Тарифна політика має бути чітко сформульована державою, визначена на роки вперед. Хіба можуть ті 19 людей, які сьогодні працюють у повній невизначеності, впоратися із таким важливим навантаженням? Очевидно, що ні!Зрештою, ці люди і не повинні виконувати таких завдань, бо не їм це насправді доручено. У перехідних положеннях до згаданого закону на них тільки тимчасово (до створення Нацкомісії регулювання ринку комунальних послуг, тобто до 1 січня) покладалися функції тарифного регулювання. З нового року комісія не була створена, а у працівників НКРЕ відповідно немає законних повноважень на таку роботу. В цьому і полягає основна проблема, яка сьогодні призводить до повної тарифної невизначеності в Україні. А тепер уявіть собі, що регулюванням тарифів тільки на одну електроенергію по всій країні займається розгалужена система працівників НКРЕ, тобто сотні людей по всіх регіонах, які працюють там вже багато років. За вирішення проблем по регулюванню всієї решти тарифів, по суті, не може взятися ніхто.
валентина 21.04.2011 13:53Хотелось бы еще ЗНАТЬ, почему НИКТО не контролирует выполнения тех услуг, что ДОЛЖНЫ быть выполнены,но НЕ выполняются. ПЕРЕРАСЧЕТОВ никто не делает и НИКТО не только не наказан за это,но и добиться КУДА ЖЕ УШЛИ ОПЛАЧЕННЫЕ СРЕДСТВА невозможно!
P. S. Це "новина" від 25.11.2011 р., але дуже актуальна.
1.8. Рішення Комісії щодо рівнів встановлених тарифів підлягають публікації у друкованому виданні Комісії - Інформаційному бюлетені НКРЕ. До рішення про встановлення тарифів додається структура тарифів, яка не підлягає опублікуванню.