'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Запитання дописувача Nimfa. Листування с ДП "Екос"  (Прочитано 43970 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

а ответ где?
А вот и ответ. Означает ли этот ответ, что тарифы, начисляемые в квитанциях, не погоджено с ОМС?
Пані Оксано! Перевірте будь ласка. Файл-відповідь ОМС до ВАшого повідомлення не приєднано.
Уже приєднано  ;) у попередньому повідомленні, але можна й тут ще раз.
« Останнє редагування: 25 Липня 2011, 16:59:15 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Вот запрос в Киевзем. Под спойлером
(click to show/hide)
               

А вот ответ из Киевзема
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Чи означає відповідь РДА, що тарифи по нашому будинку не були погоджені в ОМС? І чи це обов'язково, якщо балансоутримувач та виконавець послуг є приватними структурами?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

И куда лучше настучать, что при наличии счетчика нам начисляли по кв.м.?

Можна звернутись з позовом до суду про скасування незаконних нарахувань.

То, звичайно буде, бо саме оплата за ЦО входить у ту суму позову, що вони вони на нас подали.
Поряд з нами є будинок, що обслуговується ТОВ "Світ побуту" (приватний ЖЕК). У п'ятницю там відбувалися цікаві події. Були маски-шоу, мешканці перешкоджали вивезенню з приміщення ЖЕКу якісь документи.
За словами мешканців, вони підняли питання саме про опалення. Виявляється з них також брали плату за ЦО фіксовано за кв.метри, а не за лічильником. І тільки за сезон 2009-2010 обрахували їх удвічі. Цифри я взяла з форуму іншого будинку, що також обслуговується у цьому ЖЕКу, там якраз обговорювалися ці події і вказувалися цифри http://realt.ua/Forum/0.php?IDF=3&IDT=2396&sAkc=Desc&lngv=u&cpg=1. З тих постів зрозуміло, що суми обрахувань мешканців взято з інф-ї Держкомітету по контролю за цінами.
Виходячи з цих подій: 1) невже прокуратура працює?  :o
2) виходить, звернувшися до Держкомітету по контролю, можна одержати інф-ю про суму, сплачену мешканцями, і суму, сплачену ЖЕКом до Київенерго, ну, наприклад, комітет надає такі цифри, як відповідь на нашу заяву про незаконні нарахування.
І якщо це так, то тоді усі, хто має проблеми з нарахуваннями за ЦО можуть просто звернутися до Держкомітету по контролю за цінами?
Може і мені так зробити? Написати туди заяву "прошу перевірити правильність нарахувань за ЦО за адресою ..."
« Останнє редагування: 25 Липня 2011, 19:49:24 від Nimfa »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

З відповіді ОРДА вбачається, що ДП Екос розпорядженням ОРДА № 961 від 29.09.2006 визначено "підприємством з обслуговування та експлуатації" вашого будинку. Доцільно отримати копію цього документу.
Тобто, ДП Екос не є ні балансоутримувачем, ні управителем, ні виконавцем ЖКП. Це важливо у Вашому судовому спорі.
На всі Ваші питання ОРДА фактично не надала відповіді. Можна повторити запит до КМДА.
« Останнє редагування: 25 Липня 2011, 20:15:20 від Тетяна Academia »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

З відповіді ОРДА вбачається, що ДП Екос розпорядженням ОРДА № 961 від 29.09.2006 визначено "підприємством з обслуговування та експлуатації" вашого будинку. Доцільно отримати копію цього документу.
Тобто, ДП Екос не є ні балансоутримувачем, ні управителем, ні виконавцем ЖКП. Це важливо у Вашому судовому спорі.
На всі Ваші питання ОРДА фактично не надала відповіді. Можна повторити запит до КМДА.
Про те, що Екос є балансоутримувачем є рішення правління ХК Київміськбуд і наказ по Екосу взяти на баланс наш будинок.
Я ці документи викладала в темі про судовий наказ, вони були додані позивачем, як до СН, так і до позову після скасування СН.
Чи правильно я розумію, що балансоутримувача мають призначати або збори мешканців або ОМС. І якщо є рішення ОМС, вказане у відповіді (ОРДА № 961 від 29.09.2006), то збори мешканців уже не потрібні.

З приводу відповіді ОРДА, невже ОМС не ведуть ніякого реєстру, хто і як утримує будинки і надає послуги на її території?
То може і КМДА не веде реєстру?
І найголовніше, виходить, що тарифи по нашому будинку ЕКОС з ОМС не поголжував?
Чи тепер в ОРДА напряму запитати, чи погоджував  ЕКОС з ними тарифи?
« Останнє редагування: 25 Липня 2011, 20:58:03 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Врешті-решт з'ясувала найголовніше - свої справжні тарифи.
І от що цікаво, якщо РКМДА, незареєстровані в ГУЮ, є нечинними, то виходить, що взагалі досьогодні (чи до 01.05.11) немає тарифу для розрахунку по внутрішньобудинковому лічильнику обліку тепла за ЦО, замість нього маємо сплачувати 0,80 грн за 1 кв.м. житлової площі протягом календарного року. Оскільки за усіма чинними розпорядженнями є вартість 1 Гкал лише для розрахунку з виробниками тепла.
1) ЦО. Таким чином, я мала сплачувати кожного місяця 67,6 грн, а сплачувала до того, як перестала платити то 135 грн, то 191 грн, то 201 грн, то знову 135 грн - все, що нараховувалося за усіма незареєстрованими РКМДА. Таким чином, я мала всього сплатити за ЦО за час проживання в будинку 2567 грн, а насправді сплатила 3249 грн. І це без урахування перерахунку згідно з РКМДА №2306.
3249 - 2567 = 682 (грн) - переплата, але є ще один платіж у квітні (по недоразумению), значить, переплата ще більша!
2) Утримання будинку. Тариф 0,58 за 1кв.м. Мала сплатити за час проживання 2039 грн, а вже до 01.06.2009 сплатила насправді 2849 грн.
2849 - 2039 = 810 (грн) - переплата, і це не враховуючи ще один платіж у 2011 р. (той, що по недоразумению)
3) ГВ та ХВ ще не перераховувала, там буде ще більше, бо ГВ та ХВ повністю сплачувала за лічильниками по тарифах, що були у квитанціях до останнього моменту.
Але точно мала заплатити за чинними тарифами всього за 4 роки: ГВ - 856 грн, ХВ - 189 грн.

Враховуючи п.1) - 3) можу ще років зо два взагалі нічого не платити  ;D ;D ;D
« Останнє редагування: 26 Липня 2011, 03:31:19 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Врешті-решт з'ясувала найголовніше - свої справжні тарифи.
І от що цікаво, якщо РКМДА, незареєстровані в ГУЮ, є нечинними, то виходить, що взагалі досьогодні (чи до 01.05.11) немає тарифу для розрахунку по внутрішньобудинковому лічильнику обліку тепла за ЦО, замість нього маємо сплачувати 0,80 грн за 1 кв.м. житлової площі протягом календарного року. Оскільки за усіма чинними розпорядженнями є вартість 1 Гкал лише для розрахунку з виробниками тепла.
Можливо я якусь зареєстровану у ГУЮ РКМДА все-таки пропустила, бо не може ж такого бути, що вартості 1 Гкал для мешканців немає, а ПКМУ та ЗУ про обов'язковість сплати за внутрішньобудинковими лічильниками є. Хто підкаже цю РКМДА. де вказана вартість 1 Гкал для населення?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Про те, що Екос є балансоутримувачем є рішення правління ХК Київміськбуд і наказ по Екосу взяти на баланс наш будинок.
Я ці документи викладала в темі про судовий наказ, вони були додані позивачем, як до СН, так і до позову після скасування СН.
Чи правильно я розумію, що балансоутримувача мають призначати або збори мешканців або ОМС. І якщо є рішення ОМС, вказане у відповіді (ОРДА № 961 від 29.09.2006), то збори мешканців уже не потрібні.
А от з цим не все просто і прозоро. Треба застосовувати ст.23,24,25 ЗУ Про ЖКП. Для будинку, де всі квартири приватні - рішення про балансоутримувача приймає власник (власники). І ОМС тут взагалі ні до чого. Тільки добитися, щоб посадові особи зрозуміли ці норми - важко.

А хто є власником неподільного майна в будинках, збудованих за інвесткошти? НЕ аналізувала детально законодавство. Однозначної відповіді не знаю. Закон "Про приватизацію держ. фонду" тут не застосовується. В Законі "Про ОСББ" - не дуже все й прозоро. Чи є власником забудовник? Чи є власниками інвестори? Що написано з цього приводу в договорах на будівництво житла?
Певні роздуми з цього приводу публікували Юрій Васильович, Валентина, owner. Зовсім недавно я викладала матеріали про балансоутримувачів (тільки дивіться на матеріал критично).
« Останнє редагування: 26 Липня 2011, 17:34:45 від Тетяна Academia »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Власником майна (будинку, збудованому за кошти інвесторів) є ці інвестори, т.б. власники квартир.
Треба перечитати документи та ЗУ "Про інвестиції". Але сам Екос мені на мою заяву надати для ознайомлення проектно-виконавчу документацію на будинок відмовив, пославшися на те, що документація є власністю усіх мешканців і тому потрібна згода усіх співласників будинку (!!!)  ;D
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Запитання залишається, яким є чинний тариф на 1 Гкал для населення протягом 2007-2010 рр?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

РКМДА 1245.
80коп./0,01225= 65,3 грн.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

РКМДА 1245.
80коп./0,01225= 65,3 грн.
Спасибо. Не догадалась посчитать.  8-)
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Шукаю відповіді на такі запитання:
1) Якщо ЖЕК вирахував свій так званий "обгрунтований тариф" на утримання будинку і прибудинкової території по окремому будинку, куди він має подати свої розрахунки на узгодження, затвердження тощо. Наприклад, в КМДА чи РДА? Де і ким це має бути зафіксовано? Який документ, що підтверджував би факт експертизи чи перевірки обгрунтованості тарифу та правильності його нарахування, має бути складено і ким?
2) Якщо у ЖЕКу немає державного акту на землекористування прибудинковою територією, але ділянка, закріплена за ним, є у базі земельного кадастру, то чи маю я сплачувати за прибудинкову?
3) Прочитала в Правилах на утримання будинку, як розраховується плата за прибирання сходових кліток і допоміжних приміщень. То там мова йде про квартири, з яких є вихід на сходові клітки. У нас є вихід до ліфтових відсіків, а щоб потрапити до сходових кліток треба пройти ще декілька коридорів, в т.ч. відкритих переходів (без зовнішньої стіни) під'їзду, бо сходова клітка знаходиться в окремому відсіку і з неї свій окремий вихід з під'їзду. То чи маємо ми сплачувати за прибирання таких сходових кліток, на які ми безпосередньо вийти з квартир не можемо? Про такі сходові клітки в Правилах мови немає. :(

 
« Останнє редагування: 01 Серпня 2011, 17:46:34 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Уточнюю питання: погодження сформованого приватним ЖЕКом тарифу на утримання будинку, що є спільною власністю його мешканців (побудований за кошти інвесторів), відбувається в ОМС. Про який ОМС у цьому випадку іде мова: РДА чи КМДА?
Чи правильно я розумію, що після ліквідації районних рад у Києві, ОМС для будь-якого району Києва - це КМР (з 01.2011 року).
А до 01.2011 року ОМС - це були райради. Отже, вони мали погоджувати тарифи на утримання будинків по кожному будинку окремо станом до 2011 року, а після 2011 року - це має робити КМР. Так?
« Останнє редагування: 01 Серпня 2011, 18:28:15 від Nimfa »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email