'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Запитання дописувача Nimfa. Листування с ДП "Екос"  (Прочитано 44020 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Якщо уважно придивитись до імені автора теми про перерахунок плати.  ;)
Це моя справа, яку ще продовжує слухати суддя Шевченківськогог райсуду Голік Н.О. Справа знаходиться в стадії отримання витребуваних доказів.
Ще є справи про перерахунок по РКМДА 2306 на сайті-попереднику. Здається, щось було у справі Бреничів.
Брати та використовувати можна всі документи, в тому числі тексти позовів, що опубліковані на сайті. Сайт власне для цього був і створений.

І Засновник, і досвідчені учасники неодноразово повідомляли, що в якості захисту від необгрунтованих вимог ЖЕО по стягненню боргу слід подавати максимальну кількість власних позовів. Ця рекомендація є досить ефективною на досудових етапах спорів. Однак у Вас трошки інша ситуація. Думаю, що зараз в першу чергу ВАм слід зосередитись на підготовці пакету документів до розгляду справи про борг за ЖКП.

Подавати можна будь-які позови. І в будь-якій кількості. Це Ваше право. Якісна підготовка та подача позовів теж потребує часу. Чи є він у Вас? Слід ще справу належним чином супроводжувати, якісно провести і перемоги добитися.

РКМДА 2306 застосовується як для будинків з будинковими приладами обліку тепла таГВП, так і без.

Постанова КМУ 151 до щорічного перерахунку плати за ЦО та ГВП не має жодного відношення. Там регламентовані питання повернення плати за ненадані послуги чи за послуги неналежної якості.

Планую відвідати Ап.суд в понеділок чи у вівторок в першій половині дня. Можете зателефонувати мені в неділю після 20 години.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість


Пан пОпов его отменил осенью прошлого года. (РКМДА 505 (или 553, точно не помню) действет с 27.09.2010.)
Естественно обжалуется мною в 247 деле :) Ну вы в курсе :)
Спасибо, ВАВАНчик. Это радует. Обжалуется Вами, я так понимаю, в том иске, где все пОповские РКМДА скопом?
Я ж даже номер дела написал:. Вот и найдитите ЭТО дело ;) Справа № 2а-247/11/2670 ФАХ до КМДА (РКМДА 505-1222 Попова)
Цитувати
А он вместо нее ничего не принял, где бы это тоже звучало?
НЕТ.
Цитувати
Думаю, что при этом с Киевэнерго ЖЭКи продолжают расчитываться без двойной оплаты тепла  ???
ЖЕКи не расчитываются с Киевэнерго, при условии если жильцы все вовремя платят и в правильном объеме!
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

...
РКМДА 2306 застосовується як для будинків з будинковими приладами обліку тепла таГВП, так і без.
Кто Вам ТАКОЕ сказал?
Цитувати
Постанова КМУ 151 до щорічного перерахунку плати за ЦО та ГВП не має жодного відношення. Там регламентовані питання повернення плати за ненадані послуги чи за послуги неналежної якості.
Отопление +15 в квартире - это услуга положенного качества?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Цитувати
Думаю, что при этом с Киевэнерго ЖЭКи продолжают расчитываться без двойной оплаты тепла  ???
ЖЕКи не расчитываются с Киевэнерго, при условии если жильцы все вовремя платят и в правильном объеме!
Не знаю, яка ситуація з Вашим Екосом.
Щодо комунальних підприємств, які обслуговують будинки та уклали договори з Київенерго (на прикладі КП Солом`янського району). З Київенерго вони повинні розраховуватись А нічим. Ситуація трагікомічна. КП Чоколівське, Інддустріальне та інші кошти від населення не отримують (бо "всі" платять на КП ГІОЦ). А рахунки від Київенерго та Київводоканалу повинні оплачувати. І практично у всіх - позови від Київенерго в господарських судах.
Матеріали на сайті є, можна пошукати.
Засновник сайту не раз повідомляв, що він проводить роботу "подвійну". З одного боку захищає споживачів від безпідставних позовів КП про стягнення боргу за ЖКП. З другого боку, захищає те саме КП Індустріальне від наїздів Київенерго.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

РКМДА 505 (или 553, точно не помню) действет с 27.09.2010.)

На сайте КМДА таких не нашла, там вообще все РКМДА с похожими номерами перемешаны, среди 400-х номеров попадаются 500-е, но ни 505, ни 553 нет.
А 600 не попадаются среди 400х? (мерседесы :) )
Вы меня простите, но вы в лесу с 2мя соснами заблудились!
Вот 553 (и при чем тут 400е?)
http://kmv.gov.ua/directive.asp?IdType=2&Page=64 (как и положено после 555 и перед 558 :) )
А вот 505 http://kmv.gov.ua/directive.asp?IdType=2&Page=66 (снова как положено после 502 и перед 521 :) , и опять таки при чем тут 400е?)

Соответственно правильный ответ был 553 :)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

...
Не завадить перерахувати і за неспірний період, т.б. з 2007 до 06.2009, де я сплачувала в повному обсязі суми, виставлені у квитанціях. Адже ці переплати мали бути враховані у майбутні платежі, в т.ч. і у спірний період.
В принципе Вам нужно НЕМЕДЛЕННО подать иск за 2007-2008 года, ибо срок давности истекает через 2 недели! (хотя это не точно, может через 2 месяца и 2 недели)
Цитувати
У моїй справі спірний період аж до 05.2011. А що тоді для опалювального сезону 2010-2011 застосовувати? ПКМУ 151 (2010), на яку вказав ВАВАНчик, чи є щось інше, чи можна все одно 2306, оскільки її скасування зараз оскаржує ВАВАНчик?
РКМДА ОТМЕНЕНО! использовать его ЗАСЬ. Но Вам оно и не нужно, у вас СЧЕТЧИК!

Цитувати
І ще:  РКМДА 2306 розповсюджується на усіх споживачів ЦО та ГВ (і тих, що з внутрішньобудлічильником, і тих, що платять фіксовану суму протягом усього року)?
только на тех кто БЕЗ СЧЕТЧИКОВ!
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість


Посмотрела ПКМУ 151, она касается методики перерасчета за ненадані, недостатньої к-сті та якості послуги. Так что для перерасчета за тепло в 2010-2011 мне не подходит.
Так что вопрос по 2010-2011 остался открытым.
Как я уже писал: температура зимой в квартире +15 - это КАЧЕСТВЕННАЯ УСЛУГА?
Но если у Ввас теплосчетчик, и он правильно показывает - то Вы не заплатите лишнего! (при оплате по счетчику)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

...
РКМДА 2306 застосовується як для будинків з будинковими приладами обліку тепла таГВП, так і без.
Кто Вам ТАКОЕ сказал?
Це випливає з аналізу тексту РКМДА 2306. І фізичної суті того, що підлягає перерахунку.
Ще раз повторю, на відміну від ПКМУ № 151, РКМДА 2306 регламентує порядок перерахунку за послуги, який виникає в результаті двох різних підходів до предмету оплати.
Зі споживачів беруть оплату за послугу ЦО та ГВП (обсяг визначається за показниками будинкових лічильників чи за нормами споживання, тариф - рішенням ОМС).
Київенерго виставляє ЖЕО рахунки за надану товарну продукцію - вироблену теплову енергію.

Моя власна справа стосується перерахунку по РКМДА 2306 плати за опалення за відсутності будинкового приладу обліку.
Додатково цитати з РКМДА 2306.
Цитувати
3.2. Перерахунки нарахованих платежів населення здійснюються в разі виявлення у зведеному та зведеному тристоронньому актах в цілому за розрахунковий опалювальний період відхилення:
- по центральному опаленню - між сумою, нарахованою ЖЕО за цю послугу мешканцям житлового будинку згідно з тарифами для населення, та сумою, нарахованою теплопостачальною організацією за постачання теплової енергії для цих потреб за тарифами на виробництво теплової енергії;
- по гарячому водопостачанню - між сумою, нарахованою ЖЕО мешканцям житлового будинку за цю послугу згідно з тарифами для населення, та сумою, нарахованою за фактично поставлений обсяг гарячої води, який визначається шляхом узгодження між водо- та теплопостачальною організаціями (за фактичним обсягом холодної води, спожитої для підігріву, та обсягом теплової енергії на підігрів).
Цитувати
3.13. Квартиронаймачам (власникам квартир), які протягом всього розрахункового опалювального періоду сплачували за послуги центрального опалення чи гарячого водопостачання (або обох видів послуг) за показаннями квартирних лічильників, встановлених відповідно до установленого порядку, перерахунок нарахованих платежів за відповідну послугу (послуги) не здійснюються.
Якщо оплата послуги (послуг) за показаннями квартирного лічильника (лічильників) здійснювалась не за весь розрахунковий період, перерахунок квартиронаймачу (власнику квартири) проводиться тільки за термін оплати послуги (послуг) за тарифами.
Цитувати
4.1. Зведений акт звірки нарахувань за спожиту теплову енергію для потреб центрального опалення - документ, яким теплопостачальна організація, з одного боку, та житлово-експлуатаційна організація, з другого боку, уточнюють та остаточно узгоджують обсяг постачання та споживання теплової енергії для потреб центрального опалення та відповідні нарахування за ці послуги в цілому за розрахунковий опалювальний період.
Цитувати
5.1. Зведений тристоронній акт звірки нарахувань за фактично поставлений обсяг холодної води на підігрів та теплової енергії для потреб гарячого водопостачання - документ, яким водопостачальна організація, виробник гарячої води та житлово-експлуатаційна організація уточнюють та остаточно узгоджують обсяги постачання та споживання холодної води на підігрів і теплової енергії для потреб гарячого водопостачання та відповідні нарахування за ці послуги в цілому за розрахунковий опалювальний період по окремому житловому будинку.
Цитувати
Додатки:
"Інформація про проведення перерахунків"
- ЦО. Нараховано ЖЕО за тарифами та лічильниками.
- ГВП. Нараховано ЖЕО за гаряче водопостачання за тарифами та лічильниками
"Зведений акт звірки нарахувань за спожиту теплову енергію"
- Нараховано ЖЕО за тарифами та лічильниками
"Зведений тристоронній акт звірки нарахувань за фактично поставлений обсяг холодної води на підігрів та теплової енергії для потреб гарячого водопостачання"
- Нараховано ЖЕО за гаряче водопостачання за тарифами та лічильниками

Тобто, в розпорядженні явно прописано, що перерахунки не здійснюються лише за наявності квартирних засобів обліку.
Інформація про застосування будинкових приладів обліку присутня в вихідних документах за результатами проведення перерахунків. І повинна враховуватись в розрахунках.

Додатково: вирішення питань якості надання послуг і відповідного зменшення оплати РКМДА 2306 не ставить. Хоча, після проведення всіх розрахунків споживач бачить реальну картину недогріву теплоносія та розуміє причину неякісно наданої послуги.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Мушу не погодитись з рекомендаціями ВАВАНчика. Вони не відповідають положенням РКМДА 2306.

...
Не завадить перерахувати і за неспірний період, т.б. з 2007 до 06.2009, де я сплачувала в повному обсязі суми, виставлені у квитанціях. Адже ці переплати мали бути враховані у майбутні платежі, в т.ч. і у спірний період.
В принципе Вам нужно НЕМЕДЛЕННО подать иск за 2007-2008 года, ибо срок давности истекает через 2 недели! (хотя это не точно, может через 2 месяца и 2 недели)
Термін позовної давності по перерахункам за РКМДА 2306 вираховується від дати закінчення розрахункового опалювального періоду (з 01 травня по 30 квітня).

Цитувати
У моїй справі спірний період аж до 05.2011. А що тоді для опалювального сезону 2010-2011 застосовувати? ПКМУ 151 (2010), на яку вказав ВАВАНчик, чи є щось інше, чи можна все одно 2306, оскільки її скасування зараз оскаржує ВАВАНчик?
РКМДА ОТМЕНЕНО! использовать его ЗАСЬ. Но Вам оно и не нужно, у вас СЧЕТЧИК!
Застосовувати скасоване РКМДА 2306 і можна і доцільно протягом частини спірного періоду, до дати скасування. Це вагома обставина для Вашого захисту від позову Екосу.

Цитувати
І ще:  РКМДА 2306 розповсюджується на усіх споживачів ЦО та ГВ (і тих, що з внутрішньобудлічильником, і тих, що платять фіксовану суму протягом усього року)?
только на тех кто БЕЗ СЧЕТЧИКОВ!
РКМДА 2306 не застосовується тільки у випадку використання квартирних засобів обліку тепла та/або  води.

Обгрунтування - в попередньому дописі.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Т.И., простите, но Вы, мягко сказать, НЕ В ТЕМЕ! И как следствие просто не понимаете о чем пишете!
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

ВАВАНчик, Вы, наверное, не совсем поняли, что я имела в виду, поднимая вопрос о пересчете за тепло.
СМ. Reply #31.
Вопрос был о том, что независимо от того, как начисляют, по внутридомовому счетчику или нет, в любом случае, мы дважды оплачиваем нагрев горячей воды: один раз в показателях за тепло, а второй раз в тарифе горячей воды. Т.к. внутридомовой счетчик у нас один (!), то его показатели = тепло на ЦО+тепло на нагрев ГВ.
Вот я и спрашивала, существует ли НПА для расщепления показаний счетчика на тепло для ЦО и нагрев воды для ГВ, чтобы дважды не оплачивать нагрев воды для ГВ.
Прочитав №2306 я понимаю, что описанная здесь и в Reply #31 проблема двойной оплаты ГВ никем и никогда не поднималась, а ведь это от 15 до 20% сумм оплаты за ЦО. Т.е. все население страны, у кого нет внутриквартирного счетчика ЦО, оплачивают нагрев воды для ГВ дважды!!!
 
« Останнє редагування: 18 Липня 2011, 00:08:26 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

РКМДА 505 (или 553, точно не помню) действет с 27.09.2010.)

На сайте КМДА таких не нашла, там вообще все РКМДА с похожими номерами перемешаны, среди 400-х номеров попадаются 500-е, но ни 505, ни 553 нет.
А 600 не попадаются среди 400х? (мерседесы :) )
Вы меня простите, но вы в лесу с 2мя соснами заблудились!
Вот 553 (и при чем тут 400е?)
http://kmv.gov.ua/directive.asp?IdType=2&Page=64 (как и положено после 555 и перед 558 :) )
А вот 505 http://kmv.gov.ua/directive.asp?IdType=2&Page=66 (снова как положено после 502 и перед 521 :) , и опять таки при чем тут 400е?)
Соответственно правильный ответ был 553 :)

Хорошо, что эти идут в нужном порядке. Но если внимательно посмотрите на эти страницы, то там как раз не всегда все идет в порядке возрастания, а иногда совсем наоборот. Например, 502-я нах-ся между 505-й и 506-й это нормально? Так что там не все в порядке, да и поиск по сайту у них не работает. И вообще поиск РКМДА у них на сайте это вообще маленькая беленькая лисичка ... Пока найдешь нужную страницу, пересмотришь с десяток других.
Я пока сразу на нужную страницу с нужной РКМДА попасть с первого (с пятого и т.п.) раза не могу.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

ВАВАНчик, Вы, наверное, не совсем поняли, что я имела в виду, поднимая вопрос о пересчете за тепло.
Я все прекрасно понял! Я назвал НПА, которые регламентируют СХОЖИЕ с Вашей темы. Других вообще не существует в природе!

Цитувати
Вопрос был о том, что независимо от того, как начисляют, по внутридомовому счетчику или нет, в любом случае, мы дважды оплачиваем нагрев горячей воды:
Неправильно! Тепло вы оплачиваете минимум 5 раз. (учитывайте незаконно завышенные тарифы) 
Цитувати
один раз в показателях за тепло, а второй раз в тарифе горячей воды.
Бывает! И знаете почему:? А потому что нет исполнителей ГВП в Киеве! Не к кому предъявить претензию! Не с кого спросить!
Цитувати
Т.к. внутридомовой счетчик у нас один (!), то его показатели = тепло на ЦО+тепло на нагрев ГВ.
Правильно! Вот и попытайсь разорваь этот замкнутый круг!
Цитувати
Вот я и спрашивала, существует ли НПА для расщепления показаний счетчика на тепло для ЦО и нагрев воды для ГВ, чтобы дважды не оплачивать нагрев воды для ГВ.
НЕТ.
Цитувати
Прочитав №2306 я понимаю, что описанная здесь и в Reply #31 проблема двойной оплаты ГВ никем и никогда не поднималась, а ведь это от 15 до 20% сумм оплаты за ЦО.
А с 2306 еще интереснее. Ведь табуляграммы рисуются Киевэнерго с "потолка". Т.е. сколько захотели, столько и указали..... Хотя странно, ибо почемуто в итоге на 30% тепла меньше чес по тарифу отпускается :)
Цитувати
Т.е. все население страны, у кого нет внутриквартирного счетчика ЦО, оплачивают нагрев воды для ГВ дважды!!!
Это касательно только тех, у кого есть один ДОМОВОЙ счетчик тепла!  При этом есть и ЦО, и ГВП. А таких МИЗЕР!

Способ борьбы только один: вообще не платить! Если кто считает что я не прав - .... пусть первый кинет в меня камень :)
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Тепло вы оплачиваете минимум 5 раз. (учитывайте незаконно завышенные тарифы)

Я имела в виду без учета завышенных тарифов. Где-то здесь я нашла, что в тех домах, где балансосодержатель не коммунальный и тепло поставляется от Киевэнерго, тарифы формирует КМДА на основании расчетов НКРЕ. И В.И.Куля писал, что с этими тарифами нужно соглашаться. У нас ЖЭК не коммунальный, исходя из этого ссылаться на незаконность РКМДА по теплу можно только исходя из того, что они не зарегистрированы в ГУЮ.
Подала в РДА информационный запрос на предоставление информации об исполнителе и производителе услуг в нашем доме по каждой услуге отдельно, о балансосодержателя теплопункта, о тарифах, к-рые использовались при начислениях. Ответить обещали в течение 5 дней.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Прошло 5 дней, никто не ответил, хотя им был оставлен е-мейл для ускорения процесса.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email