'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Запитання дописувача Nimfa. Листування с ДП "Екос"  (Прочитано 43878 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

В розділі Файли викладала "Зведені таблиці - тарифні РКМДА, розміри тарифів, дати прийняття, суди". Готувала собі до спору з Калініченко. Там є тарифи, які я вважала чинними та перелік незаконних РКМДА з 2006 до травня 2009.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5591.0.html
Також досить структуровано подана тарифна інформація на сайті ГІОЦ КМДА.

Дуже зручна таблиця. Чи всі рішення судів, що там вказані, вступили у законну силу?
В таблицях знайшла таке  Ухв. ОАСм.Києва №2а-9705/09/2670 (позов КМУ) від 12.08.2009 заб. Позову .
Що таке заб.позову?
І де можна почитати матеріали справи, для якої Ви готували ці документи?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Хочу проконсультуватися з питань нарахувань за ЦО та ГВ при наявності внутрішньобудинкового лічильника обліку тепла. Ми маємо сплачувати за ЦО за показниками, якими вирахована вартість на опалення 1 кв.м. площі квартири, виходячи з вартості 1 Гкал. Але ж ці показники включають сумарну к-сть тепла, витраченого як на нагрів води для теплоносіїв, так і для ГВ. При цьому за ГВ ми маємо сплачувати по тарифу на ГВ (а не ХВ), тобто у вартості 1 куб.м гар.води враховується вартість 1 куб.м. хол.води і вартість тепла, що пішло на його нагрів.   
Виходить, що ту к-сть тепла, що використовується для нагріву ГВ, ми маємо сплачувати двічі: один раз як складову у вартості опалення, а другий - як різницю між вартістю 1 куб.м холодної води і 1 куб.м гарячої води. Чи є якісь НПА, що регулюють розщеплення витраченої к-сті тепла за місяць (або за рік), згідно з яким має робитися перерахунок з метою уникнення подвійних нарахувань за тепло, що пішло на нагрів води для ГВ.
Я розумію, що ЖЕКи цього не роблять. Але чи мають робити?

Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

заб. позову: забезпечення позову.
Дело КМУ к КМДА есть на сайте. Не поленитесь его найти ;)
Там максимум докуметов которые на данный момент изветны, и/или могут быть доступны общественности!
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Хочу проконсультуватися з питань нарахувань за ЦО та ГВ при наявності внутрішньобудинкового лічильника обліку тепла. ....Чи є якісь НПА, що регулюють розщеплення витраченої к-сті тепла за місяць (або за рік), згідно з яким має робитися перерахунок з метою уникнення подвійних нарахувань за тепло, що пішло на нагрів води для ГВ.
Я розумію, що ЖЕКи цього не роблять. Але чи мають робити?
РКМДА № 2306 (2002 год).
Пан пОпов его отменил осенью прошлого года. (РКМДА 505 (или 553, точно не помню) действет с 27.09.2010.)
Естественно обжалуется мною в 247 деле :) Ну вы в курсе :)

Сечас чтото на подобии есть в ПКМУ 151 (2010г.)
« Останнє редагування: 15 Липня 2011, 21:28:15 від ВАВАНчик »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

заб. позову: забезпечення позову.
Дело КМУ к КМДА есть на сайте. Не поленитесь его найти ;)
Там максимум докуметов которые на данный момент изветны, и/или могут быть доступны общественности!
Отсюда вопрос, что такое забезпечення позову. Счас буду Гуглить
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Дествие суда направленное на возможность выполнения БУДУЮЩЕГО решения суда, в случае победы истца!

ПС: Например: если спорным есть имущество (автомобиль), то запрет его продажи до вынесения судебного решения, и набрания им силы.
« Останнє редагування: 15 Липня 2011, 21:29:56 від ВАВАНчик »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Хочу проконсультуватися з питань нарахувань за ЦО та ГВ при наявності внутрішньобудинкового лічильника обліку тепла. ....Чи є якісь НПА, що регулюють розщеплення витраченої к-сті тепла за місяць (або за рік), згідно з яким має робитися перерахунок з метою уникнення подвійних нарахувань за тепло, що пішло на нагрів води для ГВ.
Я розумію, що ЖЕКи цього не роблять. Але чи мають робити?
РКМДА № 2306 (202 год)
Пан пОпов его отменил осенью прошлого года. (РКМДА 505 (или 553, точно не помню) действет с 27.09.2010.)
Естественно обжалуется мною в 247 деле :) Ну вы в курсе :)
Спасибо, ВАВАНчик. Это радует. Обжалуется Вами, я так понимаю, в том иске, где все пОповские РКМДА скопом?
А он вместо нее ничего не принял, где бы это тоже звучало?
Думаю, что при этом с Киевэнерго ЖЭКи продолжают расчитываться без двойной оплаты тепла  ???
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Дествие суда направленное на возможность выполнения БУДУЮЩЕГО решения суда, в случае победы истца!
Это не поняла  :)
ПС: Например: если спорным есть имущество (автомобиль), то запрет его продажи до вынесения судебного решения, и набрания им силы.
А вот так гораздо понятнее  :)
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Погуглила, хорошая вещь забезпечення позову, но только смотря для кого.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

І де можна почитати матеріали справи, для якої Ви готували ці документи?

Ці матеріали можна почитати, якщо домовитись і відвідати разом зі мною ап.суд, коли я буду знайомитись зі справою та готуватись до чергової апеляції по черговій заяві за н/о (чи то третій, чи то сьомій  :)).
ТАм матеріалів всього на 5 томів. Дещо по справі було в темі http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4532.0.html ТАкож є щось в нарисах на сайті-попереднику.
Справа давня. Та повчальна. В тій справі мені довелось змагатись не з позивачами-комунальниками, а з суддею Калініченко (з урахуванням її процесуальних прав головуючого в с/з і моїх прав відповідача та позивача за зустрічним позовом).

Зараз цю справу використовую як тестовий майданчик для відпрацювання певних ідей та технологій. Витребувані та надані комунальниками в рамках цієї справи статути та договори наших КП опубліковані на сайті та використовуються учасниками форуму з Солом`янського району.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Чи є якісь НПА, що регулюють розщеплення витраченої к-сті тепла за місяць (або за рік), згідно з яким має робитися перерахунок з метою уникнення подвійних нарахувань за тепло, що пішло на нагрів води для ГВ.
Я розумію, що ЖЕКи цього не роблять. Але чи мають робити?
РКМДА № 2306 (2002 год).
Пан пОпов его отменил осенью прошлого года. (РКМДА 505 (или 553, точно не помню) действет с 27.09.2010.)
Естественно обжалуется мною в 247 деле :) Ну вы в курсе :)
Сечас чтото на подобии есть в ПКМУ 151 (2010г.)
РКМДА 2306. Встановлює обов`язок і порядок для Київенерго, ЖЕО та КП ГІОЦ по закінченню розрахункового опалювального періоду здійснювати звірку між нарахуваннями за нормами споживання та за фактично спожитий обсяг тепла. Та виконати перерахунок, зайво сплачене споживачами враховувати в оплату наступних періодів.
Звичайно, не виконувалось. Є на сайті кілька справ, в яких цей перерахунок виконаний та зайво сплачені кошти повернуті.
Вважаю, що для Вас це РКМДА є корисним. і Ви можете його використати для зустрічного позову та для заперечення проти  вимог вашого позивача.
Хоч РКМДА 2306 і скасоване восени 2010 року, але протягом частини спірного періоду у ВАшій ситуації воно діяло. І може застосовуватись у Вашій справі.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

РКМДА 505 (или 553, точно не помню) действет с 27.09.2010.)
На сайте КМДА таких не нашла, там вообще все РКМДА с похожими номерами перемешаны, среди 400-х номеров попадаются 500-е, но ни 505, ни 553 нет.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

РКМДА 2306. Встановлює обов`язок і порядок для Київенерго, ЖЕО та КП ГІОЦ по закінченню розрахункового опалювального періоду здійснювати звірку між нарахуваннями за нормами споживання та за фактично спожитий обсяг тепла. Та виконати перерахунок, зайво сплачене споживачами враховувати в оплату наступних періодів.

Я вже знайшла і ознайомилась з 2306. Зрозуміло, що ЕКОС нічого такого не робив. Але от що значить враховувати в оплату наступних періодів. В квитанції все одно ж мали висвітити цю суму, щоб споживач бачив, скільки переплатив (чи недоплатив).
Є на сайті кілька справ, в яких цей перерахунок виконаний та зайво сплачені кошти повернуті.

Знайшла тільки оце http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4754.45.html, але там невідомо, чим справа закінчилась.
Вважаю, що для Вас це РКМДА є корисним. і Ви можете його використати для зустрічного позову та для заперечення проти  вимог вашого позивача. Хоч РКМДА 2306 і скасоване восени 2010 року, але протягом частини спірного періоду у ВАшій ситуації воно діяло. І може застосовуватись у Вашій справі.

Я теж зрозуміла, що 2306 стане в нагоді. Чи можна за зразок взяти позов з тої теми, посилання на яку що я тільки-но трьома рядками вище вказала?
Не завадить перерахувати і за неспірний період, т.б. з 2007 до 06.2009, де я сплачувала в повному обсязі суми, виставлені у квитанціях. Адже ці переплати мали бути враховані у майбутні платежі, в т.ч. і у спірний період.
У моїй справі спірний період аж до 05.2011. А що тоді для опалювального сезону 2010-2011 застосовувати? ПКМУ 151 (2010), на яку вказав ВАВАНчик, чи є щось інше, чи можна все одно 2306, оскільки її скасування зараз оскаржує ВАВАНчик?

І ще:  РКМДА 2306 розповсюджується на усіх споживачів ЦО та ГВ (і тих, що з внутрішньобудлічильником, і тих, що платять фіксовану суму протягом усього року)?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

І де можна почитати матеріали справи, для якої Ви готували ці документи?

Ці матеріали можна почитати, якщо домовитись і відвідати разом зі мною ап.суд, коли я буду знайомитись зі справою та готуватись до чергової апеляції по черговій заяві за н/о (чи то третій, чи то сьомій  :)).
ТАм матеріалів всього на 5 томів. Дещо по справі було в темі http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4532.0.html ТАкож є щось в нарисах на сайті-попереднику.

Опрацюю. А коли Ви збираєтеся відвідати ап.суд?

Пан пОпов его отменил осенью прошлого года. (РКМДА 505 (или 553, точно не помню) действет с 27.09.2010.)
Естественно обжалуется мною в 247 деле :) Ну вы в курсе :)
Сечас чтото на подобии есть в ПКМУ 151 (2010г.)

Посмотрела ПКМУ 151, она касается методики перерасчета за ненадані, недостатньої к-сті та якості послуги. Так что для перерасчета за тепло в 2010-2011 мне не подходит.
Так что вопрос по 2010-2011 остался открытым.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Цей діалог взято з теми про перерахунок за ЦО http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4754.30.html

Тетяно, декілька питань.
  • Перед подачею позову, чи зверталися Ви з вимогою про перерахунок до Київенерго? Наскільки я розумію, договірних відносин між Київенерго і Вами не може бути.
  • Якщо зверталися, то на яку адресу і що Вам відповіли?
  • Якщо ні, то я не розумію такої речі. Мені здавалося, що перед тим, як подавати на організацію в суд треба якимось чином спробувати врегулювати з нею суперечності. За неможливості це зробити ми і йдемо у суд. Де я неправий?
  • В якості доказів Вами надавалися квитанції, я так розумію, ГІОЦ. На Вашу думку, чи можна не додавати такий доказ при первісному позові? У мене паперові квітанції за спірний період відсутні.


1. Не зверталась.
2. Не було відповідей.
3. Мені теж здавалось. В.І. поясняв це так. Інколи не треба заморочуватись, щоб врегульовувати з порушниками щось, що повинно бути виконано і не виконано. Є РКМДА № 2306. В ньому написано, що ЖЕО-балансоутримувач по закінченню розрахункового опалювального періоду повинна надати споживачу довідку про перерахунок. Я такі довідки не отримувала. Зайво нараховані (а за допотопний період 2005-2006 року ще й зайво сплачені) кошти не повернуті та не скасовані нарахування. Є підстава звернутись до суду.
4. Нікчемні квитанції ГІОЦ я надавала потім, з заявою про залучення доказів. Але ніхто не заважає споживачу в суді заявляти про витребування доказів у відповідача - ЖЕО. Я витребувала у КП Дирекція довідку про здійснені нарахування, скасування нарахувань та оплати за спірний період. Витребуваний доказ поки не отримала.

Чи можна слідуючи цим аргументам подати позов з метою зобов'язати відповідача укласти (або підготувати) Договір на утримання будинку і ком.послуги, що відповідає Типовому.  Адже є ЗУ "Про ЖКП", є відповідні ПКМУ, де вказано, що балансоутримувач зобов'язаний підготувати такий Договір.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email