'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Запитання дописувача Nimfa. Листування с ДП "Екос"  (Прочитано 43981 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

Оксана, еще раз говорю Вам свое мнение (надеюсь вы меня услышите)
Ваши фото НИЧЕГО не докажут, т.к. договора с Экосом/шмэкосом у Вас нет! Он Вам НИЧЕГО не должен делать. Вы его (как собственник) на это не уполномачивали! ТОЧКА!
Фото могут доказать (и суд их приймет, и будет исселедовать) некачественное выполнение работ ПО ВЗЯТЫМ НА СЕБЯ ОБЯЗАТЕЛЬСТВАМ!
Поверьте, это все мы же проходили! Когда у человека через всю комнату проходит ТРЕЩИНА дома, а накто ему ничего не должен!
Больше того, с него за ЖКП через суд содрали(без договора), а за ремонт трещины - с жека/балансодержателя - дули!
Фото конечно делайте и собирайте, но воспользоваться вы ими врядли сможете. Разве что когда с Вас за ЖКП без договора будут требовать... А хотя, у Вас есть договор!

ПС: буду рад ошибиться!
« Останнє редагування: 06 Липня 2011, 11:33:28 від ВАВАНчик »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

фото порушень при наданні ЖКП за умови належного їх оформлення є таким самим доказом (а за умови явного фіксування безладу - дуже добрим доказом), як і інші докази. Звичайно, фото повинні відповідати вимогам щодо належності та допустимості доказів, бути, наприклад, додатками до скарг чи претензій. Від ретельності проведення досудового етапу, якості та кількості зібраних доказів залежить Ваша переконливість в суді, і, як наслідок, мотивованість та обгрунтованість рішення (за умови неупередженого суду, звичайно).

Оксана, еще раз говорю Вам свое мнение (надеюсь вы меня услышите)
Ваши фото НИЧЕГО не докажут, т.к. договора с Экосом/шмэкосом у Вас нет! Он Вам НИЧЕГО не должен делать. Вы его (как собственник) на это не уполномачивали! ТОЧКА!
Фото могут доказать (и суд их приймет, и будет исселедовать) некачественное выполнение работ ПО ВЗЯТЫМ НА СЕБЯ ОБЯЗАТЕЛЬСТВАМ!
Поверьте, это все мы же проходили! Когда у человека через всю комнату проходит ТРЕЩИНА дома, а накто ему ничего не должен!
Больше того, с него за ЖКП через суд содрали(без договора), а за ремонт трещины - с жека/балансодержателя - дули!
Фото конечно делайте и собирайте, но воспользоваться вы ими врядли сможете. Разве что когда с Вас за ЖКП без договора будут требовать... А хотя, у Вас есть договор!
ПС: буду рад ошибиться!
Це повідомлення розцінюю як ілюстрацію реалій нашого "незалежного" судочинства. Іх слід враховувати, однак неправосудні рішення - не причина відмовлятися від належної підготовки до відстоювання своїх прав.

По тарифним адмінпозовам судді теж відмовляють. Однак адмін. позови подаються. Робота продовжується.
« Останнє редагування: 06 Липня 2011, 14:44:54 від Тетяна Academia »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Оксана, еще раз говорю Вам свое мнение (надеюсь вы меня услышите)
Ваши фото НИЧЕГО не докажут, т.к. договора с Экосом/шмэкосом у Вас нет! Он Вам НИЧЕГО не должен делать. Вы его (как собственник) на это не уполномачивали! ТОЧКА!
...
Фото конечно делайте и собирайте, но воспользоваться вы ими врядли сможете. Разве что когда с Вас за ЖКП без договора будут требовать... А хотя, у Вас есть договор!
ПС: буду рад ошибиться!
Я Вас слышу. И чем больше я слышу, тем сложнее понять, чего я хочу.
А если еще и в одном сообщении одновременно звучит. что у меня есть договор и нет договора,
то от этого еще сложнее.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Ну в данный момент есть, но ведь Вы хотите его признать таким - что его НЕТ :)
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Прохання до Георгія.
Наприкінці минулого тижня Ви виклали у якійсь темі розпорядження КМДА про підвищення (чи затвердження?) тарифів з 01.02.2011 по окремих адресах у Києві (згідно з додатком до цього розпорядження). Тепер не можу знайти це повідомлення.
Може дасте посилання?
Цікаво, ці адреси - це новобудови, що заселяються, чи бажання підвищити тарифи для окремих вже давно заселених будинків?
« Останнє редагування: 11 Липня 2011, 21:32:20 від Nimfa »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Они есть на сайте Хрещатика, ПОЦа, КМДА.
Номер знаете?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Они есть на сайте Хрещатика, ПОЦа, КМДА.
Номер знаете?

Уже знаю №617 - виклав Георгій http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6144.0.html..
На ній немає печатки про реєєстрацію у ГУЮ. То вона так само незаконна, як і усі попередні, що оскаржуються чи оскаржені в судах?

« Останнє редагування: 12 Липня 2011, 09:20:17 від Nimfa »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

ВСЕ ВСЕ ВСЕ РАСПОРЯЖЕНИЯ по установлению тарифов на ЖКП начиная с 1999г. - незаконны!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

А щодо 1999 - то не занадто?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

ОШИБСЯ!
с 1997г!
ЗУ про "місцеве самоврядування в У."
« Останнє редагування: 12 Липня 2011, 11:37:30 від ВАВАНчик »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Но последняя точка в этом вопросе поставлена в 2005!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Щодо тарифів. Вважаю незаконними всі тарифні розпорядження Черновецького та Попова.
Щодо розпоряджень до 2006 року - не все так однозначно. Критерій законності, як на мене - в ЗУ Про ЖКП.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Щодо тарифів. Вважаю незаконними всі тарифні розпорядження Черновецького та Попова.
Щодо розпоряджень до 2006 року - не все так однозначно. Критерій законності, як на мене - в ЗУ Про ЖКП.
Залишилося знайти тарифи, що діяли до 2006 року  ;)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

В розділі Файли викладала "Зведені таблиці - тарифні РКМДА, розміри тарифів, дати прийняття, суди". Готувала собі до спору з Калініченко. Там є тарифи, які я вважала чинними та перелік незаконних РКМДА з 2006 до травня 2009.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5591.0.html

Також досить структуровано подана тарифна інформація на сайті ГІОЦ КМДА.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість


Залишилося знайти тарифи, що діяли до 2006 року  ;)
Элементарно, Ватсон ;)
РКМДА №748 (2000год) обслуживание домов
РКМДА 1245 (2002год) - все остальное.

См. это http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6398.0.html
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email