'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Апеляц. скарга на відмову скасувати СН (5 днів на подачу) допоможіть будь ласка.  (Прочитано 17940 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

Взысканная сумма соответсвует сумме указанной в договоре?!
Записаний

Микола

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 14
    • Перегляд профілю

Взысканная сумма  превышает   сумму, которая должна быть оплачена по договору в 7 раз.

Як можна використати цю статтю в  ап.скаргі, не можу зрозуміти висловлювання: "відсутність  між  стягувачем  та
боржником  спірних  правовідносин,"

 Стаття 309-1. Підстави для скасування судового наказу

     1. Судовий  наказ підлягає скасуванню в апеляційному порядку,
якщо апеляційний суд  встановить  відсутність  між  стягувачем  та
боржником  спірних  правовідносин,  на  основі  яких була заявлена
вимога, передбачена частиною першою статті 96 цього Кодексу.
« Останнє редагування: 24 Липня 2011, 21:19:28 від Микола »
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Миколаю!
Будь ласка апеляційну скаргу (в нової редакції) в студію! (оформлену відповідно ст.295, 296 ЦПК).
Ще є час підредагувати.

Записаний

Микола

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 14
    • Перегляд профілю

Не знаю, с моими знаниями юриспруденции , все смешалось в голове, написал по новому:

Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Не потрібно нічого змішувати у голові!
Потрібно відпрацювати документ згідно ст. 295, 296  ЦПК.
За Вас це ніхто не зробить.
Миколаю,   хочу побачити остаточну а/с а не "полуфабрикат". Прошу за роботу.

http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5694.0.html
« Останнє редагування: 24 Липня 2011, 22:28:45 від Георгий »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

.....
Я не маю заборгованості, так як сплачувала за комунальні послуги згідно укладеного договору, ...
Ай-яй-яй Коляна :)
Записаний

Микола

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 14
    • Перегляд профілю

Не смейтесь, за жену пишу.


А так подойдет:


АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
на судовий наказ , виданий Печерским районним судом 23.05.2011 року та ухвалу від 14.07.2011 р.



         23 травня 2011 року Печерським районним судом міста Києва на підставі заяви ТОВ „ЖЕП ”   виданий  судовий наказ про стягнення з мене заборгованості за житлово-комунальні послуги в сумі   4647,34 грн.   
         06.06.11 я звернулась до суду із заявою про скасування судового наказу через безпідставність заявлених стягувачем вимог. Ухвалою Печерського районного суду від 14 липня 2011 року мою заяву про скасування судового наказу від 23.05.2011 залишено без задоволення.
      Вважаю, що судовий наказ Печерського районного суду міста Києва від 23.05.2011 року про стягнення з мене заборгованості за житлово-комунальні послуги в сумі   4647,34 грн.  та судова ухвала від 14.07.2011 про залишення моєї заяви про скасуванню судового наказу без задоволення підлягають оскарженню, оскільки прийняті  при неповному  з’ясуванні  судом  обставин , які мають суттєве значення для правильного вирішення справи та    установлення обставин, які мають значення для справи, внаслідок  неправильного  дослідження доказів   та  їх  оцінки;

      Статтею 19 Закону України „Про житлово- комунальні послуги” встановлено, що відносини між споживачем та  виконавцем послуг, здійснюються виключно на договірних відносинах. Згідно договору №32Б „Про надання комунальних послуг та участь у витратах на утримання будинку та прибудинкової території”, укладеному між ТОВ „ЖЕП  ” та мною, я  сплачувала за спожиті послуги  кошти згідно тарифу, який обумовлений цим договором.  В додаткі №1 до договору  від  04.07.2006 року тариф на утримання будинку та при будинкової території складає 0,58 копійок.  Позивач, порушуючи вимоги  п2.абз.5 Постанови Кабінету Міністрів №529 від     20 травня 2009 р. «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд  та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», застосовував за  період з 01.08.2009 року по 31.12.2010 року тариф на  утримання будинку та при будинкової території в розмірі 3,64 грн. без  укладеної зі мною угоди або змін до договору.  Таким чином, за вказаний період виникла , на думку позивача, заборгованість за житлово-комунальні послуги.
         
Додаткова угода про застосування  тарифу на утримання будинку та при будинкової території  між мною та позивачем  була підписана 01.06.2011 року. При цьому  позивач погодився  з моїми доводами щодо того, що  за період з 01.08.2009 року по 31.12.2010 року заборгованість за житлово – комунальні послуги, яка виникла, є штучною,   і провів реструктуризацію боргу, надавши мені для сплати платіжний документ за травень місяць 2011 року  без  наявної заборгованості.  Я надав суду копію платіжного документу , який підтверджує реструктуризацію боргу, як такого , який нарахований незаконно.     

        Також  суд, дослідивши матеріали справи,  не взяв до уваги докази по справі, які показують, що  житлово- комунальні послуги  надавались мені не в повному обсязі  та  неналежної якості.  Про це свідчать  додані до матеріалів справи  акти- претензій про ненадання або  неналежне надання житлово- комунальних послуг, які були мною подані в ТОВ „ ” , та  оформлені  відповідно до статті. 18 Закону України „Про житлово- комунальні послуги.

          З незрозумілих причин, в позовній заяві  про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги з  МЕНЕ , вказано про те, що ІНШЕ ПРІЗВИЩЕ не сплачує в установлені строки та в повному обсязі плату за спожиті послуги. А заборгованість стягується з мене. Це підтверджує те , що суд  не  провів  достатнього дослідження матеріалів справи, порушивши ст. 57-58, 96, 98, 119  ЦПК України.

    Всі ці  наведені мною докази підтверджують той факт, що при подачі позову про стягнення з мене заборгованості  між  позивачем та мною були  відсутні  спірні  правовідносини,  на  основі  яких була заявлена вимога, передбачена частиною першою статті 96 ЦПК України.

                  Порушивши ст. 213, 214 ЦПК України і   залишивши мою   заяву про скасування судового наказу від 23.05.2011 без задоволення , суд,  на мій погляд не дослідив (всебічно і повно), що у мене  зі   стягувачем  існує спір про право, що безперечно є підставою про скасування судового наказу.  І заявник, згідно ч.2 ст.101 має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.

        Копію ухвали Печерського районного суду від 14.07.2011 р. про залишення заяви про скасування судового наказу від 23.05.2011  без задоволення  , отримала 20.07.2011 року.


        На підставі вищевикладеного, керуючись  ст. ст. 291, 292, 293, 296 ,307, 308, 309 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:
1.   Скасувати судову ухвалу від 14.07.2011 року про залишення без задоволення моєї заяви про скасуванню судового наказу від 23.05.2011р.
2.   Судовий наказ від 23.05.2011 року , виданий Печерським районним судом міста Києва про стягнення з мене заборгованості за комунальні послуги в сумі 4 647 гривень 34 коп. скасувати.
« Останнє редагування: 24 Липня 2011, 22:41:31 від Микола »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Хорошо, не буду :)
Цитувати
   Копію ухвали Печерського районного суду від 14.07.2011 р. про залишення заяви про скасування судового наказу від 23.05.2011  без задоволення  , отримав 20.07.2011 року.
....

Копію ухвали Печерського районного суду від 14.07.2011 р. про залишення заяви про скасування судового наказу від 23.05.2011  без задоволення  , отримала 20.07.2011 року.
;)
На этом сайте Ваш СН первый который не отменен ДО апелляции :(
Впринципе это и не удивительно.... Вы вместо того, чтобы акцентировать внимание на том, что с Вас в 7 раз больше дерут, начали про какие-то ГС демагогию разводить :(

Ответить на Ваш вопрос (ПРАВИЛЬНО)
...
Як можна використати цю статтю в  ап.скаргі, не можу зрозуміти висловлювання: "відсутність  між  стягувачем  та
боржником  спірних  правовідносин,"

 Стаття 309-1. Підстави для скасування судового наказу

     1. Судовий  наказ підлягає скасуванню в апеляційному порядку,
якщо апеляційний суд  встановить  відсутність  між  стягувачем  та
боржником  спірних  правовідносин,  на  основі  яких була заявлена
вимога, передбачена частиною першою статті 96 цього Кодексу.
врядли ктото сможет.
Я себе дипломную работу выбрал про СН, так что через пол года наверно смогу ВНЯТНО ответить на Ваш вопрос :) (после досканального изучения темы)

Примерно это словосочетание нужно понимать так: если между Вами и взыскателем ВООБЩЕ нет правоотношений, то ТОЛЬКО В ЭТОМ случае апелляция может отменить СН.
Совет: сейчас подавайте апелляционную жалобу на ОПРЕДЕЛЕНИЕ, а через 3 дня - на СН. (подайте "пустышку")
На определение подайте ПРЯМО В СУД, а на СН - пошлите по почте! 
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

В СН - нет "позивача"!!!!!!
И "позовной заяви" - тоже нет :)
« Останнє редагування: 24 Липня 2011, 22:54:40 від ВАВАНчик »
Записаний

Микола

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 14
    • Перегляд профілю

[quote .
Совет: сейчас подавайте апелляционную жалобу на ОПРЕДЕЛЕНИЕ, а через 3 дня - на СН. (подайте "пустышку")
На определение подайте ПРЯМО В СУД, а на СН - пошлите по почте!
[/quote]

Т.Е  подать завтра в суд заявление  такого содержания, как вы указали  на http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5435.0.html
, а то , что я сейчас писал, отправить по почте, так я понимаю.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

НЕТ!
Завтра подать в суд ап. жалобу НА ОПРЕДЕЛЕНИЕ об отказе в удовлетворении заявления на отмену СН. "Апеляційна скарга на ухвалу суду".
Через 3 дня (на 10 й день после вынесение определения которое обжалуется), подать пустышку с надписью "Апеляційна скарга на СН"
Записаний

Микола

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 14
    • Перегляд профілю

Т.Е.  Завтра подать в суд

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
на ухвалу Печерського районного суду  від 14.07.2011 р.

Далее по тексту, который ,судя по всему Вами одобрен. И в заключение

ПРОШУ:
1.   Скасувати судову ухвалу від 14.07.2011 року про залишення без задоволення моєї заяви про скасуванню судового наказу від 23.05.2011р.


Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Т.Е.  Завтра подать в суд

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
на ухвалу Печерського районного суду  від 14.07.2011 р.
Немного лучше так:
Цитувати
АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА.
Оскаржується ухвала Печерського районного суду  від 14.07.2011 р.
Но это не принципиально.
Цитувати
Далее по тексту, который ,судя по всему Вами одобрен.
Не одобрен, но за неимением лучшего :)
Цитувати
И в заключение

ПРОШУ:
1.   Скасувати судову ухвалу від 14.07.2011 року про залишення без задоволення моєї заяви про скасуванню судового наказу від 23.05.2011р.
2. винести нову ухвалу якою скасувати судовий наказ від...
В самом тексте акцентируйте внимание не на ПКМУ 529, на на то, что не было ГС, а на то, что вы выполняли условия договора! Своевременно оплачивали ВСЕ услуги.(копии платежек есть в материаллах?).
Если есть копии актов, то можете еще раз акцентировать внимание на то, что услуги представлялись не в полном объеме!
Апелляционный суд как правило не исследует новых доказательств, поэтому если в деле нет платежек (и актов), то Ваши шансы стремительно уменьшаются!
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Копия договора есть в деле?
Записаний

Микола

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 14
    • Перегляд профілю

В материалах дела есть копии всех платежек с оплатой их. Также есть копии договора, Но отсутствует копия последней додатковой угоды, которую я направлю в додатке к апел. жалобе.
 Мне не понятно одно,  а что нельзя одним заявлением подать на скасування ухвали про залишення без задоволення  и  самого СН.?


Чуть изменил, с учетом замечаний.
« Останнє редагування: 25 Липня 2011, 09:59:45 від Микола »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email