'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Оплата послуг по тарифам, що відрізняються від тарифів ЖЕКа  (Прочитано 19545 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Георгію, це корисні документи. Прохання викласти їх окремо у файлах. ;)
Мабуть це до адміна, бо я не можу відкривати в "файлах" теми.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Мне особенно *.doc понравилась :)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Ай яй яй Т.И.! Стыдно должно быть ;)

ВАВАНчик, щодо пункту РКМДА про 1 % установам банку. Я про нього забула. А Ви ніде ніколи і нічого в житті не забували? Вітаю, тоді Ви робот. Тож з якого це щастя мені повинно бути соромно?

Додатково. Положення РКМДА щодо закладеного в тариф на ЖКП 1 % установам банку (до речі, не зазначені реквізити процитованого розпорядження) я вважаю взагалі незаконним. Бо воно суперечить ЗУ Про ЖКП та ПКМУ № 529 та 630. Зазначену норму не можна однозначно вважати комісією банку за прийняття і переказ готівки. Розмір комісії в кожному окремому банку визначається його тарифною політикою, а ніяк не розпорядженнями КМДА.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

По правде я открыл 1е попавшееся... (вроде 640)
Можно проверить на других :)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Відповідь професійна  :)
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Як варіант – відкриття звичайного рахунку у облюбованому банку і через послугу «кліент-банк»  здійснення необхідних перерахунків (тільки потрібно уважно ознайомитись зі всіма умовами  банку). Кожне платіжне доручення (грошовий переказ) дорівнює 2,00 грн. незалежно від обсягу перерахованої суми, в той час, як  за особистий переказ – мінімальні банківські комісійні складають в середньому  5,00 грн. (при сплаті до 200,00 грн.).
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

В НАДРЕ до 1000 грн. - коммисия 3 грн. :)

Еще в Кредобанке выгодное предложение: за интернет платеж комисия 1 грн.
Но там геморойно и дорого начать пользоваться этой услугой! (гдтето 70-100 грн.).
И главное что для платежа - нужно сначала на счет денег положить.

Итак схема примерно такая:
идем в банк, кладем на счет деньги.
Идем домой - осуществляем платеж.
Идем опять в банк- для плучения квитанции :) . (получения печати на квитанцию)
Вообщем ЖЖЖ.
« Останнє редагування: 08 Серпня 2011, 19:07:22 від ВАВАНчик »
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Я поражена - неужели у нас ещё есть люди, которые до сих пор несут свои в деньги в «Надру»?
Этот банк ещё не такие сладкие условия предложит, чтобы получить  нал (хоть за 0 %) , вот только дойдёт  ли платёж до нужного адреса и своевременно?

Что касается схемы.
Возможно, она не самая удобная, но лучше 1 раз в полгода кинуть на счёт сумму с запасом и осуществлять с неё необходимые перечисления (в т.ч. в один день забирать банковские выписки за весь период).
Записаний

Лана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 161
    • Перегляд профілю

Цитувати
Я поражена - неужели у нас ещё есть люди, которые до сих пор несут свои в деньги в «Надру»?
Этот банк ещё не такие сладкие условия предложит, чтобы получить  нал (хоть за 0 %) , вот только дойдёт  ли платёж до нужного адреса и своевременно?
По поводу Надра Банк проводила сама лично платежи не один раз,  все нормально,   все деньги дошли, они предупреждают что в течении 3-х банковских дней  с 16,00 до 18,00  без комиссии любые платежи
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

На мою думку: "Каждый выбирает для себя". Всі дорослі розумні адекватні.
Ліквідатор в НАдра не введений. Для проплати судових зборів, ІТЗ, того ж комуналу без комісії - цілком підходить. Ви ж доказ проплати (квитанцію на руки про внесення коштів) отримали.
Щодо ведення поточного рахунку - там можуть бути інші критерії вибору.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Надра счас "живее всех живых"!
Его Фирташ приобрел :)
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

12 августа истекает срок временной администрации в Надре. Банк возвращается к обычной жизни. НБУ уже окончательно согласовал кандидатуру на главу правления. Это нынешний временный администратор Надры - Жуковская. Моя сотрудница уже давно вернула оттуда свои ... тыс. енотов (за три раза  ::)).
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

В.І. неодноразово публікував свої рахунки на оплату ЖКП. Наприклад:
http://io.ua/4210910p
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=2631.msg6717.html#msg6717


Все це добре, але ВІ надавав роз'яснення: Я ці рахунки щомісяця надаю в КП "Індустріальне" головбуху разом з копіями квитанцій про сплату. Головбух розносить по особових рахунках відповідні суми. Підстава - укладені Мировою угодою Типові договори. Мирова угода визнана судовим рішенням. От і вся технологія.

А оскільки в мене спірна ситуація, ніхто в Новобудові рахунки розносити для мене поки за власним бажанням не буде.
Єдиний вихід, який я бачу - три окремих платежі щомісяця:
0.58 помножити на площу квартири за місяц такий-то згідно договору №1: сума
За ХВП та ГПВ відповідно до Договору №2 та показників лічильників (поточні хвп: ХХХХ, гвп: ХХХХ): сума
За опалення відповідно до Договору №2 згідно норм 0.147 помножити на площу квартири за рік: сума

І потрібно слідкувати, щоб вони рахунки не змінили.
Якщо ж я заплачу однією суммою - просто зарахують в погашення неіснуючого боргу.

Чи є в когось кращий варіант?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

А оскільки в мене спірна ситуація, ніхто в Новобудові рахунки розносити для мене поки за власним бажанням не буде.
Єдиний вихід, який я бачу - три окремих платежі щомісяця:
0.58 помножити на площу квартири за місяц такий-то згідно договору №1: сума
За ХВП та ГПВ відповідно до Договору №2 та показників лічильників (поточні хвп: ХХХХ, гвп: ХХХХ): сума
За опалення відповідно до Договору №2 згідно норм 0.147 помножити на площу квартири за рік: сума

І потрібно слідкувати, щоб вони рахунки не змінили.
Якщо ж я заплачу однією суммою - просто зарахують в погашення неіснуючого боргу.
В перерахуваннях коштів за ЖКП, на мою думку, важливими є два моменти.Обов`язково слід зазначати:
- період,за який проводиться оплата;
- за що саме здійснюється оплата;
- щомісяця надавати до ЖЕО копію документу на оплату.
Це питання обговорювали раніше. Наприклад, в розділах по спілкуванню з Київенерго.

Щодо суми до сплати. Тут кожен вибирає для себе сам. Які бачу варіанти:
- оплата по тарифу 0.
- оплата по якомусь з раніше існувавших тарифів, або суми, що зазначена в договорі
- оплата вартості окремих послуг (якщо є документи для роозрахунку частки вартості послуги для Вас і Ви вважаєте цю послугу наданою).

Якось Юрій Васильович повідомляв, що він оплачує окремо квитанції "за вивезення сміття", "за ліфт" (якщо я нічого не плутаю).

Щодо одного чи трьох платежів - думаю, це лишається на Ваш розсуд.
Якщо Ви щомісяця надаєте ЖЕО копію квитанції з періодом оплати, а до неї додаєте пояснення-розшифровку що саме входить в платіж (копію з вхідним номером лишаєте собі), то належний доказ на підтвердження оплати зазначених Вами послуг є. А що там буде робити ЖЕО? Не у Вашій владі їм заборонити щось кудись враховувати.

Щодо заміни рахунку. Можна надіслати в Новобудову заяву з проханням повідомляти про зміну рахунку.
Якщо рахунок, на який Ви сплачували, закриється - кошти повернуться до банку-відправника. І Вам повинні їх повернути.
Приблизно так.

Про "кращий варіант". РАхунки КП ГІОЦ ми ж не розглядаємо  ;) Іншого нічого з повідомлень учасників форуму не бачила.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Якось Юрій Васильович повідомляв, що він оплачує окремо квитанції "за вивезення сміття", "за ліфт" (якщо я нічого не плутаю).
Саме так. Правда у нас "Видалення ТПВ (сміття)" виведене в окрему послугу. ЖЕК надавав дві послуги "утримання будинку" і "Видалення ТПВ (сміття)". І агітував народ платити однією квитанцією все разом, начебто так простіше. насправді так простіше ЖЕКу - потім нічого не доведеш що платив і за що. Зараз у них послугу "Видалення ТПВ (сміття)" відібрали. Призначено нового виконавця, тож цей платіж уже не ЖЕКу. А от після відновленя освітленння місць загального користування, з травня минулого року, з`явилася інша окрема квитанція в ЖЕК "За освітлення МЗК". Так і живемо. І, у разі судових розборок, на улюблений аргумен жеківців: " А ми ж от те-то й те-то робимо" буде належна відповідь, що за "от те-то й те-то" сплачено і окремі квитанції як доказ.
Звісно Акти-претензії на іншу, невиконану частину послуг, теж подаються.
« Останнє редагування: 15 Серпня 2011, 15:38:11 від Юрій Васильович »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email