'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Оплата послуг по тарифам, що відрізняються від тарифів ЖЕКа  (Прочитано 19509 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

Шановні добродії.

Ті, хто кожного місяця сплачують за комунальні послуги, воду та опалення по тарифах, що діяли на 1 грудня 2006 року і не хочуть сплачувати по квитанція ГІОЦ, як ви сплачуєте? Чи прямим переказом через банк на рахунок ЖЕКу, чи друкуєте свою квитанцію? Якщо прямим переказом - які комісії по сплаті?

Дякую.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Шановні добродії.
... Якщо прямим переказом - які комісії по сплаті?
...
Я плачу прямым переводом через "НАДРА".
В НЕКОТОРЫХ отделениях после 16:00 - БЕЗ КОМИССИИ!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

В.І. неодноразово публікував свої рахунки на оплату ЖКП. Наприклад:
http://io.ua/4210910p
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=2631.msg6717.html#msg6717

КП в Солом`янському районі обслуговуються в Укргазбанку. Бланки - можна взяти в тому ж банку. Комісія за внутрішньобанківський платіж повинна бути меншою, ніж за міжбанк.
Можна платити через будь-який банк.
Можна сплачувати і через Надра. Якби ВАВАНчик не морочив голову, в зразу назвав відомі йому відділення, в яких платежі приймають без комісії. То була б допомога. А так маємо черговий ребус.
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

Шановні добродії.
... Якщо прямим переказом - які комісії по сплаті?
...
Я плачу прямым переводом через "НАДРА".
В НЕКОТОРЫХ отделениях после 16:00 - БЕЗ КОМИССИИ!

У моей любимой Новобудовы счет в Укрсоце. Надра переведет без комисси?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

ДА!
Абсолютно любой платеж, абсолютно на любую сумму, в абсолютно любой банк!
Но нужно в каждом конкретном отделении спрашивать: есть у них эта "акция" или нет :) , поэтому однозначно на вопрос Т.И. ответить нельзя.
Я знаю что такое точно есть: на Красноармейской 110, Саксаганского(угол красноармейской), на Якира (вроде так называется) (угол  мельникова)
На Артема 15 и на Мира 6 - вроде НЕТ
« Останнє редагування: 05 Серпня 2011, 17:45:09 від ВАВАНчик »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Я знаю что такое точно есть: на Красноармейской 110, Саксаганского(угол красноармейской), на Якира (вроде так называется) (угол  мельникова)
На Артема 15 и на Мира 6 - вроде НЕТ
Дякую
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Наскільки мені відомо у відділеннях Приватбанку висять оголошення "Вся коммуналка - без комиссии", але може це тільки на рахунки ПОЦу без комісії. 
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Наскільки мені відомо у відділеннях Приватбанку висять оголошення "Вся коммуналка - без комиссии", але може це тільки на рахунки ПОЦу без комісії. 
В счете ПОЦа - включена коммисия :(
Вот поэтому практически ВСЕ банки принимают ее "без комиссии"!
« Останнє редагування: 05 Серпня 2011, 21:10:13 від ВАВАНчик »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

В счете ПОЦа - включена коммисия :(
Вот поэтому практически ВСЕ банки принимают ее "без комиссии"!
Ну навіщо плутати мух з котлетами? ВІдсоток, закладений в комунальних платежах на користь КПГІОЦ за "розщеплення платежів" - це одна річ. А банківська комісія як плата за здійснення операції переказу коштів - то  зовсім інше. Питання ставилось про банківську комісію.

Наскільки мені відомо у відділеннях Приватбанку висять оголошення "Вся коммуналка - без комиссии", але може це тільки на рахунки ПОЦу без комісії. 
Зазвичай так, банки укладають договори з КПГІОЦ, поставляється спеціалізоване програмне забезпечення і "без комісії", а також з забороною міняти суми до сплати та інші реквізити, виконуються платежі саме по квитанціям КПГІОЦ.
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Во вкладенні квітанція на сплату будь чого
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

...
Ну навіщо плутати мух з котлетами? ВІдсоток, закладений в комунальних платежах на користь КПГІОЦ за "розщеплення платежів" - це одна річ. А банківська комісія як плата за здійснення операції переказу коштів - то  зовсім інше. Питання ставилось про банківську комісію....
Ай яй яй Т.И.! Стыдно должно быть ;)

Цитувати
Примітки:
...

6. 5,5 відсотка від тарифів на комунальні послуги для населення відповідно до укладених угод залишаються в розпорядженні виконавців послуг, установ банків та КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" для відшкодування витрат, пов'язаних з нарахуванням, збором, обліком та розщепленням платежів населення за житлово-комунальні послуги, в таких розмірах:

4 відсотки - виконавцям послуг або організаціям, що займаються збором та обліком платежів;

1 відсоток - установам банків;

0,5 відсотків - КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр".

7. 3,5 відсотка від коштів, отриманих від населення за комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води, відраховуються для формування цільового фонду для фінансування виконання графіків установлення засобів обліку холодної води в жилих будинках усіх форм власності і в теплових пунктах.

8. 5,5 відсотка від коштів, отриманих від населення за комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення відраховуються на рахунки підприємств, житлово-експлуатаційних організацій, житлово-будівельних кооперативів, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, інших балансоутримувачів жилих будинків усіх форм власності, які експлуатують та обслуговують насосне обладнання у центральних теплових пунктах, а також у прибудовах до них, відповідно до укладених договорів.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Во вкладенні квітанція на сплату будь чого
Без обид!
Цитувати
Квита́нциярасписка ... в приёме денежных средств, каких-либо документов, ценностей и так далее.
Цитувати
официальная расписка установленной формы, подтверждающая принятие денег, ценностей, документов и т. п.
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Які ми молодці, так широко розглядаємо тему.
Во вкладенні заява на переказ готівки  з квітанцією (розпискою у прийомі готівки) ;D
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Георгію, це корисні документи. Прохання викласти їх окремо у файлах. ;)
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Георгію, це корисні документи. Прохання викласти їх окремо у файлах. ;)
Мабуть це до адміна, бо я не можу відкривати в файлах теми.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email