'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Тупий і ще тупіший: відповіді "поважних" установ на наші заяви  (Прочитано 10935 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

У зв'язку з інцидентом, що стався у нашому будинку внаслідок невиконання ЖЕКом своїх прямих обов'язків, було повторно заявлено до міліції. Перше звернення було зафіксовано нарядом міліції, що прибув на виклик (складено заяву і протокол).
Оскільки зрушень не сталося, мешканці повторно звернулись до райвідділу із заявою (у ній детально розписано, що сталося, коли, чому і можливі наслідки). Під спойлером

(click to show/hide)

Мабуть я не публікувала б тут цих документів, якби не відповідь, яку ми одержали з міліції.

« Останнє редагування: 09 Вересня 2011, 14:53:44 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Барабанная дробь: відповідь. Червоним і синім виділено мною.
« Останнє редагування: 09 Вересня 2011, 14:54:06 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Тепер дуже хочеться діяти, особливо за відсутності місця події злочину.
Куди краще звертатися далі? Бо без отаких відповідей життя стає просто нецікавим.
На черзі заява до Ліфтсервісу і відповідь на неї.

П.С. до адміністратора: вибачте, але не знайшла підходящого розділу для такої теми.
А тема ну дуже актуальна  ;)
Може створити розділ "Переписка з "поважними" установами" ?

« Останнє редагування: 09 Вересня 2011, 14:57:27 від Nimfa »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Куди краще звертатися далі?

Фіксувати актами і фотографіями ці випадки. І звертатися до суду за перерахунками "послуг". А в прокуратуру -заяву про злочин (недбалість службових осіб).
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Куди краще звертатися далі?

Фіксувати актами і фотографіями ці випадки. І звертатися до суду за перерахунками "послуг". А в прокуратуру -заяву про злочин (недбалість службових осіб).
Фото інциденту, що описаний у заяві в міліцію є, причому декілька. На одному з них міліціянти саме складають протокол по цьому інциденту і поряд лежить предмет, який впав з даху 16-поверхівки. На фото є дати, як і на міліцейському протоколі і моїй заяві про скоєння злочину. На повторній заяві, що тут я опублікувала також є дата і дата звернення до ЖУ з вимогою прибрати сміття з даху аби воно не загрожувало людям. Різниця в датах 20 днів (протокол міліції від 21.07.11, звернення до ЖУ прибрати 22.07.11, повторна заява в міліцію на злочинну недбалість ЖУ 11.08.11).
Куди тепер писати на міліцію, що відмовилась відкривати карну справу за відсутністю "місця злочину". Тобто злочин не відкидається, а відкидається його місце  ;D.
П.С.: недавно сміття все-таки прибрали, але на час написання заяви сміття прибране не було.
Чи є сенс писати в прокуратуру, прикладаючи фото, якщо на сьогодні все прибрано.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Чи є сенс писати в прокуратуру, прикладаючи фото, якщо на сьогодні все прибрано.

Це Вам вирішувати.
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Спробуйте отримати сам протокол мвс (з живим підписом) - зверниться до них з проханням ознаймити Вас (як безпосереднього заявника) з матеріалами по цьому випадку.

Два місяця тому,  той же Ліпандін надав і мені відповідь (стосовно відвертих злочинів Жеку, виявлених нами разом з його працівником на перевірці) – вона повністю співпадає з назвою цієї теми.
 
Я вже не кажу про випадок в минулому, коли у нашому підїзді  обікрали де-кілько квартир.
До мене також лізли але двері встояли (чи то їх спугнули чи ще щось трапилось), а от яскраві сліди «попитки взлому» - залишились.
Зрозуміло, що я, як нормальна людина, негайно звернулась із заявою до вище зазначеного органу і протягом наступних днів лілеяла і оберігала ці сліди.  І, що Ви думаете ..? 
Вони не те що взагалі не приїхали (хоча б подивись) - через 2 місяця надіслали мені листа з нахабною пропозицією звернутись ….до суду!!????  Забули ще вказати, щоб я самостійно відшукала та затримала самого злочинця і привела в суд.
То що тут можна казати ...
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Да, особенно издевательски от милиции после каждого обращения к ним звучит фраза: Если что, обращайтесь, всегда рады помочь.  ;D
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

А вот еще одна контора, очень грамотная юридически  ;D Ее зовут КП "Оболонь-лифтсервис".
После случая, когда лифт, в к-ром я спускалась с 16-го этажа, выскочил из направляющих и начал свободное падение вниз (ощущение не из приятных, пролетев за 1 сек 4 этажа, лифт остановился, я боялась дышать, мне казалось, что любое движение спровоцирует дальнейшее падение), я решила узнать в лифтконторе, что же ждет жильцов дальше, может пешком по темным лестницам ходить безопаснее. И подала от имени жильцов такой инф. запрос, узнав заранее, кто же технически обслуживает лифты в нашем доме. Вот оно (под спойлером)
                                                 
(click to show/hide)
А вот ответ (подчеркнуто и выделено мною):
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 12 Вересня 2011, 18:52:00 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Мне понравилась юр.грамотность этого КП, особенно по поводу того, что владельцем дома явл-ся ЖУ, и что посылают нас в ЖУ. И написала такое заявление (в ближ.дни подам) под спойлером:

(click to show/hide)
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Куди краще звертатися далі?
Фіксувати актами і фотографіями ці випадки. І звертатися до суду за перерахунками "послуг". А в прокуратуру -заяву про злочин (недбалість службових осіб).
Фото з місця події - будинок, дитячий майданчик поряд з ним, шматок металочерепиці, що впав з даху внаслідок пориву вітру і наряд міліції, що складає протокол про цю подію і заяву про злочин.
« Останнє редагування: 24 Листопада 2011, 17:34:53 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Питання залишається актуальним.
Відповідь від РУ МВС є. І вона не є Постановою, яку треба протягом 7 днів встигнути оскаржити в суді.
Тому виникло питання, куди далі писати скаргу про "відсутність місця події злочину"?
В ГУ МВС?
Чи маю я право витребувати в РУ МВС, що надало мені цю шедевральну відповідь, копію протоколу та заяви про скоєння злочину, як заявник і свідок?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Незрозуміло -про що відповідь і що за місце.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Незрозуміло -про що відповідь і що за місце.
Так звідси і пішла назва теми.
 
Це відповідь з МВС на заяву про злочин, про який написано під спойлером у першому пості.
Ця заява - показник "якісної" роботи наших ЖЕКів  >:(
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email