'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Підготовка та порушення кримінальної справи проти ЖЕО, користувач Helen  (Прочитано 28336 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #15 : 29 Листопада 2011, 14:47:19 »

Останні фронтові події у битві ТОВ (+ прокуратура ) проти  мене..
26.08.2011 була порушена крим/справа проти ТОВ стосовно послуги опалення.
Всі мої та колективні заяви були залучені до цієї справи але жодної слідчої дії досі не проведено, тому зрозуміло, жодної офіційної  відповіді (тобто-постанови) надане не було.
 І ось для чого це було зроблено.
За відсутністю у мене будь-якої постанови, 9 листопада  (впереше за останній рік розглянувши справу за 5 хвилин), АСУ  «чомусь» повністю ігнорує всі подані мною заяви/клопотання  і  не бере до уваги факт порушення крим/справи проти позивача (в с/засіданні ТОВ нахабно заперечує про існування такої). Таким чином,  мене  відверто «зливають» з заборгованістю, скасувавши лише штрафні нарахування.
Зміст самого рішення АСУ мене  не менш вразив:  окрім всіх наявних у ньому суперечностей  виявилось, що я (єдиний ВЛАСНИК) ще й проживаю і володію спірною квартирою ?!! (цікаво, коли це трапилось і хто  саме претендує на моє приватне помешкання, може ТОВ?).
Після проголошення «чудового» рішення  ТОВ замовило гучний банкет (ми в одному будинку).
Думаю, що на наступний день,  воно вже розмахувало ним у прокуратурі , яка досі умисно продовжує мовчати….Я все чекаю, коли у ТОВ закінчаться кошти ? Адже попереду ще вищі судові інстанції (а там  у суддівському складі  кількість осіб кожного разу все збільшується та дорожчає..) .

А вчора, мені повідомив сусід, що за його зверненням через партію Кличка до міської прокуратури , було отримано відповідь, в якої повідомляється про відсутність будь-яких порушень у діях ТОВ!!!.
Я вже подала до прокуратур відповідні заяви щодо суддівських рішень (про їх оскарження), але що робити далі з тупо…лими  прокурорськими? На сьогодні мені відомо тільки де порушена крим/справа (без жодного прізвища та посади осіб, які начебто проводять досудове слідство)?
У когось є дієві поради з даного приводу?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #16 : 29 Листопада 2011, 16:37:58 »

Шановна Helen
Пропоную всі повідомлення стосовно Вашої боротьби з ЖЕО зібрати в окрему тему. І судові, і з прокуратурою. Інакше виходить плутанина.
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #17 : 29 Листопада 2011, 17:51:14 »

Дякую, за пораду пані Тетяна, як буде час – одразу викладу основне (по-шагово але не все).
Де-хто з наших форумчан «в курсі» моїх справ.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #18 : 29 Листопада 2011, 18:00:21 »

Тоді виділяю з цієї теми Ваш блок. А Ви додаватимете повідомлення в робочому порядку.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #19 : 29 Листопада 2011, 18:15:52 »

що робити далі з тупо…лими  прокурорськими? На сьогодні мені відомо тільки де порушена крим/справа (без жодного прізвища та посади осіб, які начебто проводять досудове слідство)?


Щодо прокуратури є гілка відповідна:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5366.0.html
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Продовжую фехтувати з прокуратурою на зубочистках.. ..і відчуваю, що невздовзі, встану в чергу до суду за bav.
Отже, не встигла я відправити  чергову  скаргу , як в вечорі отримую також чергову відповідь з міської прокуратури (див. нижче).
А, Постанови все немає і немає ….
Почекаю її протягом визначеного у скарзі часу – і піду до суду. Іншого виходу не бачу.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Усі слідчі дії засекречені, щоб ніхто не втручався, і розслідування проводилося "чесно і об'єктивно". У зв'язку з цим розслідування проводиться працівниками-невидимками. Тому їх ніхто не бачить, не чує, а справа при цьому просувається.
Навіть наради у ГП проводяться. А деякі Helen втручаються у процес і відволікають слідчих.

Лена, ну яка ти постраждала?
Ти спонсор ОЗУ "ЖКХ-контори&КМДА"!
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Вчора отримала чергову  (пробачте) х..рень  від районного управління МВС, з якої взагалі нічого не зрозуміла – де саме та у кого станом на даний час знаходиться к/с по моєму коханому жеку? Хтось може мені розтлумачити  її місцезнаходження з цієї відповіді (якщо враховувати, що надійшла вона безпосередньо з Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві)?

«…повідомляю, що кримінальна справа №55-3933 30.12.2011 року була передана для подальшого проведення досудового слідства до слідчого відділу Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві.
На виконання вказівки Головного управління МВС України в м. Києві (при отриманні кримінальних справ, порушених іншими органами та підрозділами, направляти їх для вивчення до слідчого управління) вказана кримінальна справа була направлена до вказаного органу для вивчення.   ????
На даний час кримінальна справа №55-3933 до СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві не поверталася, тому розглянути Ваше звернення по суді на даний час не маємо можливості.
В разі повернення вказаної кримінальної справи до слідчого відділу для подальшого розслідування Ваша заява буде розглянута.
».
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Справа на Володимирській, 15 (СУ ГУ МВС у м. Києві).
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Справа на Володимирській, 15 (СУ ГУ МВС у м. Києві).
Елена, сделайте СЮДА запрос кто Вы по делу, в каком состоянии ОНО и попросите прислать постановление о возбуждении у/д. Спросите так же почему Вас и соседей не вызывают для дачи показаний.
« Останнє редагування: 19 Березня 2012, 16:08:23 від bav »
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Да, Александр, я так и сделаю. Единственное, что меня смущает в этом тупом ответе – что «при отриманні кримінальних справ, порушених іншими органами та підрозділами»  (а ведь  у/дело то  открывала р/прокуратура, которая до сих пор молчит как партизан)?!

Цитувати
Спросите так же почему Вас и соседей не вызывают для дачи показаний
Именно это и было предметом моей очередной жалобы, в которой я уже заочно обвинила всех...цветных..
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Вчора отримала лист від оболон. РДА у відповідь на свою чергову СКАРГУ (яка стосувалась незаконного зазначення/розповсюдження мого статусу та особистого «боргу» за жкх у офіційних відповідях останьої) та майже до сліз розчулиласьяка все ж таки турбота і зворушливе співчуття до громадян іноді виявляється у наших посадовців…
Подивиться нижче ….. .і інформацію вони своєчасно надали, і необхідні запити вдруге власноруч  подали, ….і належне законодавство прочитали… - ну просто «посадові бджілки», яких можна прикласти до різних (геморойних) місць …для лікування.
Відповіді та документи у Листах звичайно були тупі та очікувано не ті але ж з якою несподіваною швидкістю надані ?!! ... Жек аж двічі встиг  продублюрувати свою маячню (зрозуміло із зазначенням в  кожному мого "начебто"  боргу)
Просто не знаю, як після цього на них в подальшому скаржитись???   :o ;D ;)
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Не минуло і 3 років (насправді місяців) як районна прокуратура все ж такі вирішила  надати мені відповідь.
Прокуратурою Оболонського району м. Києва Ваше звернення щодо можливих неправомірних дій представників ТОВ «Житлобуд-1», стану досудового слідства у кримінальній справі № 55-3933, та з інших питань, розглянуто.
В ході перевірки встановлено, що 30.12.2011 року у зв'язку з порушенням справи за ознаками складу злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України підслідність у кримінальній справі № 55-3933 визначено за СВ Оболонського РУ ГУ МВС України та направлено для проведення подальшого досудового слідства.
За результатами перевірки прокуратурою району кримінальної справи в порядку ст.227 КПК України надано ґрунтовні вказівки щодо проведення необхідних слідчих дій. Встановлено контрольний термін виконання вказівок.
29.03.2012 року кримінальна справа № 55-3933, після вивчення, скерована до СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві, для проведення досудового слідства та виконання вказівок прокурора.
Крім того, повідомляю, що Ваше звернення направлено до СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві, для перевірки доводів в рамках проведення досудового слідства у кримінальній справі № 55-3933.
Роз'яснюю, що з питань досудового слідства у справі Ви можете звертатись до СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві.
   
Перший заступник прокурора^ Оболонського району м^Кйєва радник юстиції

Проте, я трошки не зрозуміла:
спочатку (26.08.11) к/справа була порушена проти "Ж" "за фактом невиконання службовими особами ТОВ «Житлобуд-1» покладених на них обов'язків, через несумлінне ставлення до них, за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст. 367 КК України" із виявленою сумою у розмірі 5 млн. грн.

Тепер інша (досить непогана стаття, хоча мені особисто більш подобається 192 ККУ).
Постає питання - це якась нова справа? і головне - де на сьогодні подівся або кому дістався "джекпот" у сумі  5 млн. грн.????   Я ж чесно займала чергу... ;D
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Добре, що взагалі розслідують. Погано, що не викликають заявника для дачі свідчень, де можна (я так думаю) заявити про інші статті ККУ (чим більше, тим краще).
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

В результате моих регулярных татаро-монгольских набегов за последний месяц в р/прокуратуру и райотдел МВС (благо они через забор друг от друга) удалось получить очередную отписку с таким тестом «…Прокуратурою Оболонського району м. Києва Ваше звернення щодо повідомлення про хід досудового слідства по кримінальній справі ххххх, порушеної за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України, розглянуто (ХВАЛА АЛЛАХУ от авт).
…..04.05.2012 року по кримінальній справі призначено судово-економічну експертизу щодо встановлення конкретної суми збитків заподіяних мешканцям будинку 16-д по хххххх  в місті Києві та матеріали кримінальної справи направлено для її проведення до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.
На даний час експертиза триває.» (АМИНЬ).
Это ж надо…какие гэнии….и без всяких там, следственных действий ….проверки моих доказательств, прочего…. и сразу БАЦ – конкретные суммы??!!.
При этом, надо отметить, что мне так ни разу и не поЩастливилось встретиться со следователями обоих ведомств: как  только я к ним являюсь с неожиданным визитом, так  все следственные отделы (вместе с начальством) резко отбывают  на  «фронт» …а учитывая то, что в это самое время я часами ожидала их личного приглашения непосредственно на входе/выходе из зданий, теперь могу ответственно заявлять -  многие из них (в своей экипировке) имеют ещё и шапки-невидимки.. для чудотворного исчезновения с рабочего места...
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email