Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.
У вашому випадку, я так розумію, батько не хоче добровільно реєструвати дитину. При цьому мати дитину прописати до його житла права не має. У такому випадку можна вимагати реєстрації дитини за місцем проживання батька через суд. При цьому неважливо, чи був шлюб. Головне, щоб у св-ві про народження дитини було вказано, що це її батько.
чи можуть жінка з малолітнєю дитиною, зареєструватсь за місцем фактичного проживання без згоди на прописку з боку власників квартири.
Цитуватичи можуть жінка з малолітнєю дитиною, зареєструватсь за місцем фактичного проживання без згоди на прописку з боку власників квартири.НІ, не може., незважаючи на викладені Вами обставини (особливо, якщо ця квартира куплена та оформлена тільки на одного власника-батька чи мати).
Для реєстрації особа подає: письмову заяву.
Выселить члена семьи (зарегистрированного в квартире) можно по решению суда только если он не проживает там больше 6 месяцев. !!!
Члены семьи собственника жилого дома (квартиры), проживающие вместе с ним в доме (квартире), который ему принадлежит, пользуются жилым помещением наравне с его собственником
Є Правила реєстрації громадян (нажаль, № не підкажу - потрібен час, пошукайте в "Лігі"). Крім того, як Ви правильно зазначили ЦитуватиДля реєстрації особа подає: письмову заяву. У ній є графа - Згода ВЛАСНИКА. Далі потрібно продовжувати..?
Отже, на Вашу думку, якщо жінка одружилась і прописала до власної квартири чоловіка, а розірвавши шлюб - ніколи не позбавиться його тільки тому, що він буде постійно знаходитись у квартирі ..?
Члены семьи собственника жилого дома (квартиры), проживающие вместе с ним в доме (квартире), который ему принадлежит, пользуются жилым помещением наравне с его собственником - до тих пір, поки власник незабажає іншого.
Порадьте будь ласка як їй привести до тями цей подарунок?
Наявність чи відсутність реєстрації у квартирі сама по собі не створює права нею користуватися. Можливо слід ставити питання про визнання в судовому порядку членами сім'ї наймача і про право користування житлом.
Цитата: Перо від 21 Грудня 2011, 21:57:56Наявність чи відсутність реєстрації у квартирі сама по собі не створює права нею користуватися. Можливо слід ставити питання про визнання в судовому порядку членами сім'ї наймача і про право користування житлом.Може так:1. Реєстрація підтверджує факт проживання.2. Факт проживання (за відсутності договору) підтверджує родинні відносини з власниками квартири.3. Члени сімьї власника мають такі - ж права користування квартирою, як і у власника.
Може так: