'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Оскарження довідки ф.3 в справі скасованого судового наказу за заявою ДП "ЕКОС"  (Прочитано 26840 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Із постанови про відмову в порушенні кримінальної справи не зрозуміло, чому дільничий РУ ГУ МВС відмовив в порушенні кримінальної справи за ч.1, ст. 190 КК України(шахрайство), адже я в своїй заяві до прокуратури цю статтю не згадував

Мені здається, що вони навмисно порушують справи не по відповідних статтях саме для того, щоб потім відмовляти у порушенні кримінальних справ.
Коли я поскаржилася в прокуратуру з приводу такої ж ситуації, тільки в мене ще додатки до СН були надруковані на чернетках, що містили персональні дані інших людей (позови проти них, рахунки-попередження і т.п.), то прокуратура передала мою заяву до Дніпровського УБЕЗ. Яке відношення розповсюдження персональних даних та незаконне отримання Ф-3 має до економічних злочинів? Правильно, ніякого. Детальніше тут http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6409.30.html
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сьогодні о 09-30 відбулось с.з. (досить коротке) по розгляду моєї скарги на відмову в порушенні крим. справи.
О 14-00 ухвала суду ще не була підготовлена(кажуть, що не працював компьютер), але суддя сказала, що рішення начебто буде на мою користь.
Завтра ще раз спробую його отримати.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Сьогодні о 09-30 відбулось с.з. (досить коротке) по розгляду моєї скарги на відмову в порушенні крим. справи.
О 14-00 ухвала суду ще не була підготовлена(кажуть, що не працював компьютер), але суддя сказала, що рішення начебто буде на мою користь.
Завтра ще раз спробую його отримати.
Чи є вже рішення?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сьогодні о 09-30 відбулось с.з. (досить коротке) по розгляду моєї скарги на відмову в порушенні крим. справи.
О 14-00 ухвала суду ще не була підготовлена(кажуть, що не працював компьютер), але суддя сказала, що рішення начебто буде на мою користь.
Завтра ще раз спробую його отримати.
Чи є вже рішення?
Cьогодні був в суді.
Ухвалу не дають, кажуть - не мають часу написати.
Запевняють, що рішення прийнято на мою користь.
Якщо в понеділок не дадуть ухвалу - напишу скаргу голові суду.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сьогодні отримав нарешті ухвалу суду про скасування постанови РУ ГУ МВС про відмову в порушенні кримінальної справи по довідці ф.3, виданої ДП "ЕКОС".

Ухвала Солом. суду від 20.03.2012 р.
http://img846.imageshack.us/img846/9479/2003201211.jpg
http://img528.imageshack.us/img528/6699/2003201222.jpg
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Добре! Бажаю натхнення у подальших подіях!
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Степане! Рада за Вас! Вітаю!
Борітеся - поборете!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ухвала суду по скасованій постанові РУ ГУ МВС, разом з матеріалами справи з невідомих мені причин була відправлена до РУ ГУ МВС(де її просто поклали в архів, так як вона не ним була адресована), хоча в постанові суду ясно було вказано - матеріали скарги направити до прокуратури, для проведення по ним додаткової перевірки.
Написав скарги до суду і до прокуратури.
Отримав відповідь від прокуратури про те, що винні в такій бездіяльності будуть наказані.
Далі я був викликаний до дільничного інспектора, якому доручили проводити додаткову перевірку - надав йому додаткові пояснення.
Сьогодні отримав постанову РУ ГУ МВС(штап пошти 26.07.2012р.) про відмову в порушенні кримінальної справи.
Часу обмаль, але спробую її оскаржити до суду.
Суть постанови - були опитані начальник ЖУ, та заступник начальнику юр. відділу ЖУ, які пояснили, що вони нічого не порушували, коли подали позов до суду на мене, і долучили до позову відповідні документи(тобто копії моїх документів з моїми персональними даними).
Враховуючи викладене - відсутні ознаки злочину.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сьогодні отримав постанову РУ ГУ МВС(штап пошти 26.07.2012р.) про відмову в порушенні кримінальної справи.
Часу обмаль, але спробую її оскаржити до суду.
Постанову оскаржив.
Сьогодні отримав повідомлення про призначення розгляду скарги на 15.08.12 р. на 16-30 в приміщенні на Шутова 1, каб.6.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Постанову оскаржив.
Сьогодні отримав повідомлення про призначення розгляду скарги на 15.08.12 р. на 16-30 в приміщенні на Шутова 1, каб.6.
Відбулось судове засідання.
Суд мою скаргу задовольнив, постанова про відмову в порушенні крим. справи - скасована.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Суд мою скаргу задовольнив, постанова про відмову в порушенні крим. справи - скасована.

Добре!  :) Але вся боротьба ще попереду!
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email