'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов від ДП "ЕКОС" про стягнення заборгованості після скасованого судового нака  (Прочитано 80171 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Договір укладено 19.06.2008р.? Якщо так, то "РКМДА №1245 від 20 червня 2002 року, введене з 1 квітня 2005 р." не могло бути додатком до цього договору, бо втратило чинність раніше ( за Вашими даними).
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

             Я погоджуюсь, що разом на суді веселіше, та більш впевненіше себе почуваєш.

А чи будети Ви 13.03. 0 9.30 на с/з в Шевченківському суді по адмінпозову Кулі В.І.?
« Останнє редагування: 06 Березня 2012, 17:21:47 від genna1950 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Договір укладено 19.06.2008р.? Якщо так, то "РКМДА №1245 від 20 червня 2002 року, введене з 1 квітня 2005 р." не могло бути додатком до цього договору, бо втратило чинність раніше ( за Вашими даними).

При підписанні договору, взагалі не було розмови про якийсь додаток, його і не має, ні у мене, ні у позивача.
Тому у мене і виникло питання, а чи можна теоретично мені послатись в суді на якесь РКМДА, яке я вважаю додатком до договору, та яке мені на сьогодні вигідно? 

До речі, не зважаючи на те, що договір був підписаний 19.08.2008р., позивач просить стягнути заборгованість з 01.03.2008 р.
Тобто РКМДА №1245 ще діяло.
А яке РКМДА було зареєстровано в мінюсті, та діяло, після скасування РКМДА №1245 від 2002 р., де про це можна дізнатись?

Сайт КП ГІОЦ наводить декілька РКМДА, а як дізнатись, які з них були зареєстровані в мінюсті?

Цитувати
Централізоване опалення

 Розпорядження КМДА

№ 1577 від 30.10.2006,
№ 144 від 12.02.2007,
№ 642 від 30.05.2007,
№ 978 від 30.07.2007,
 № 1060 від 30.07.2008,
№ 520 від 29.04.2009,
№ 981 від 31.08.2009,
№ 1141 від 30.09.2009,
№ 1192 від 15.10.2009 ,
№1333 від 30.11.2009,
№ 392 від 31.05.2010
№1222 від 29.12.2010
№ 99 від 27.01.2011
№ 857 від 31.05.2011
№2265 від 06.12.2011

лист Головного управління цінової політики №09050/2-111 від 24.01.2008
http://www.gioc-kmda.kiev.ua/main/law/tariff/
« Останнє редагування: 06 Березня 2012, 18:12:35 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

             Я погоджуюсь, що разом на суді веселіше, та більш впевненіше себе почуваєш.

А чи будети Ви 13.03. 0 9.30 на с/з в Шевченківському суді по адмінпозову Кулі В.І.?
Спробую бути, якщо буде час.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
При підписанні договору, взагалі не було розмови про якийсь додаток, його і не має, ні у мене, ні у позивача.
Тому у мене і виникло питання, а чи можна теоретично мені послатись в суді на якесь РКМДА, яке я вважаю додатком до договору, та яке мені на сьогодні вигідно?
Можна спробувати обґрунтувати й додати якесь РКМДА, але не те, що на час укладення договору було скасоване, бо позивач це легко спростує і Ви матимите не кращий вигляд.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

А яке РКМДА було зареєстровано в мінюсті, та діяло, після скасування РКМДА №1245 від 2002 р., де про це можна дізнатись?
Сайт КП ГІОЦ наводить декілька РКМДА, а як дізнатись, які з них були зареєстровані в мінюсті?

Зареєстровані 2 останніх:
Цитувати
№ 857 від 31.05.2011
№2265 від 06.12.2011

Усі інші "діяли" тільки на думку КМДА, оскільки не були зареєстровані. При цьому РКМДА № 857, в яке внесені зміни РКМДА № 2265 визнано незаконним і нечинним вже у 2-ох справах по 1-ій інстанції (з інших підстав). На сайті Мін'юсту опція щодо КМДА, на жаль, не активна:
http://www.minjust.gov.ua/derzh_reestr
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А яке РКМДА було зареєстровано в мінюсті, та діяло, після скасування РКМДА №1245 від 2002 р., де про це можна дізнатись?
Сайт КП ГІОЦ наводить декілька РКМДА, а як дізнатись, які з них були зареєстровані в мінюсті?

Зареєстровані 2 останніх:
Цитувати
№ 857 від 31.05.2011
№2265 від 06.12.2011

Усі інші "діяли" тільки на думку КМДА, оскільки не були зареєстровані. При цьому РКМДА № 857, в яке внесені зміни РКМДА № 2265 визнано незаконним і нечинним вже у 2-ох справах по 1-ій інстанції (з інших підстав). На сайті Мін'юсту опція щодо КМДА, на жаль, не активна:
http://www.minjust.gov.ua/derzh_reestr

То яке ж РКМДА було законним для нарахування оплати за опалення в моєму випадку, після скасування РКМДА №1245 (від 2002 р.) з 18 квітня 2008 р. і до введення в дію зареєстрованого РКМДА№867 від 31.05.2011 р.?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Правда-
Розпорядження втратило чинність (згідно з розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації) від 18 квітня 2008 року N 578).

Або послатись на інше РКМДА, яке мені в даному випадку вигідне?
Мені здається, що посилатися треба лише на те, що тарифів на сьогодні у Києві немає, тобто старі скасовано, а нові не зареєстровано, а ті, що зареєстровано (від 31.05.2011) оскаржено ВАВАНчиком, його позов задоволено, справа в апеляції. От поки не буде остаточного рішення, тарифів нема взагалі. Щодо утримання будинків, то останнє РКМДА по окремих будинках не оскаржувалися, тому шукати на яких підставах було погоджено ці тарифи, чи були по них ГС. Або самому подати позов про порушення при їх затвердженні. А ЖЕКа у вашому випадку (і у маєму також) має довести, що поніс витрати по утриманню будинку та ЦО та вказати вартість цих витрат, підтверджену належними доказами. Якщо надасть, то має підрахувати вашу долю у тих витратах. Якщо вимагає на підставі договору, де не вказано тарифи, то немає що стягувати.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

То яке ж РКМДА було законним для нарахування оплати за опалення в моєму випадку, після скасування РКМДА №1245 (від 2002 р.) з 18 квітня 2008 р. і до введення в дію зареєстрованого РКМДА№867 від 31.05.2011 р.?
Ніяке. РКМДА, вказане вами оскаржене Блащуком до суду.
НЕ знаю,чи правильно це, але моя думка така. У ЖУ є договір з Київенерго, там має бути прописана вартість 1 Гкал. От на неї треба орієнтуватися. У своєму ЖУ бачила цифру 118 грн за 1 Гкал,у той час як для розрахунку з мешканцями згідно РКМДА було десь 164 грн.
Я вже десь питала на форумі, хто скільки платить за ГВ, ХВ та ЦО за внутрішнім переконанням в обстановці недіючих тарифів.
Тема вмерла, ніжто так і не зізнався. Усі писали, що платять стільки, скільки підказує внутрішнє переконання.
По своїй справі звернула увагу, що у мене просять стягнути не на користь ПОЦа і зарахувати на мій особовий рахунок через ПОЦ, а на р\р Екоса (!!!). У вас майже те саме. Чому тоді рахунки надсилають на користь ПОЦа?
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Крім того, при подачі зустрічного позову, необхідно після "шапки" Зустрічний позов вказати - на захист прав споживачів житлово-комунальних послуг. По друге, не потрібно платити НІЯКОГО СУДОВОГО ЗБОРУ та вказути, що позивач є споживачем ЖКП та згідно ч.3 ст.22 ЗУ "Про захист прав споживачів" СПОЖИВАЧІ ЗВІЛЬНЮЮТЬСЯ ВІД СПЛАТИ СУДОВОГО ЗБОРУ ЗА ПОЗОВАМИ, ЩО ПОВ'ЯЗАНІ З ПОРУШЕННЯМ ЇХ ПРАВ! Про це потрібно вказати як на початку Зустрічного позову, так і в кінці "Звільнити позивача за зустрічним позовом згідно ЗУ "Про....." від сплати судового збору.
Щодо порушення прав споживачів - працює п.7 ст.5 ЗУ "Про судовий збір"
Цитувати
Стаття 5. Пільги щодо сплати судового збору
     1. Від сплати судового збору звільняються:
7) ...споживачі  -  за  позовами,  що пов'язані з порушенням їхніх прав;
ЗУ про ЖКП каже:
Цитувати
споживач - фізична чи юридична особа,  яка  отримує  або  має намір отримати житлово-комунальну послугу;
Тобто,  ЗУ "Про захист прав споживачів" не потрібен!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

По своїй справі звернула увагу, що у мене просять стягнути не на користь ПОЦа і зарахувати на мій особовий рахунок через ПОЦ, а на р\р Екоса (!!!).
А сума заборгованості в розрахунку ДП "ЕКОС" і в квитанціях КП ГІОЦ - співпадає?
Якщо співпадає, то куди йде той процент КП ГІОЦ, який закладено в іхніх квитанціях? 
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Пунктом 2 укладеного мною договору
http://img13.imageshack.us/img13/4444/97677968.jpg
http://img171.imageshack.us/img171/5066/87752905.jpg
обумовлено,що невідкладною частиною договору є копія рішення органу місцевого самоврядування про затвердження тарифів на послуги, що додаються до договору, але самого РКМДА до договору не додано, ні до мого екземпляру договору, ні до екземпляру копії договору, яку позивач надав до суду, у якості доказу.
То я подумав, чи можу я на свій розсуд додати до договору...
1. КМР видає колегіальні рішення, голова КМДА - одноосібні розпорядження.
2. Не завжди КМДА була виконачим органом КМР (здається вона і зараз не є такою -нехай мене поправлять  ::) ).
3. Якщо при укладанні договору до нього не було додано рішення органу місцевого самоврядування про затвердження тарифів на послуги в якості додатка, то ніхто вже це виправити зараз не зможе.
4. Я так думаю, що замість "додатків" достатньо у договорі вказати у виносці, з якого саме РКМДА було взято тарифи.
Я наприклад, сьогодні відніс дві оферти своєму КП (при умові, що вони нададуть мені документальне підтвердження своєї легітимності та того, що вони - балоансоутримувачи мого будинку).
Я написав, що "на сьогоднішній день в м. Києві взагалі відсутні законні тарифи на ЖКП для населення", і що "згідно постанови Верховного суду України № 21-246а11 від 28.11.2011р., ВСІ РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМДА про зміну, погодження чи затвердження тарифів на ЖКП, ЯКІ НЕ ПОДАВАЛИСЬ НА ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ, НЕ НАБРАЛИ ЧИННОСТІ". І ще багато "цікавого" для них.
І послався на ось такі РКМДА, які були зареєстровані у КМУЮ, тобто які БУЛИ ЧИННІ і які і зараз  на сайті КП ГІОЦ (http://www.gioc-kmda.kiev.ua/main/law/kmda/):
Цитувати
Згідно з розпорядженням КМДА від 19 травня 2000 р. №748, зареєстрованим в КМУЮ 09.03.2000р. за №54/246 (в редакції розпорядження КМДА від 28.08.2002р. №1678).

Цитувати
Згідно з розпорядженням КМДА від 20.06.2002р. №1245, зареєстрованим в КМУЮ 27.10.2002р. за №46/429 (із змінами та доповненнями, внесеними розпорядженнями КМДА від 14.10.2003р. №1907, від 10.12.2004р. №2249, від 31.03.2005р. №499).
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Про це потрібно вказати як на початку Зустрічного позову, так і в кінці "Звільнити позивача за зустрічним позовом згідно ЗУ "Про....." від сплати судового збору.

Тобто,  ЗУ "Про захист прав споживачів" не потрібен!

А фразу, про те, що "звільнити позивача від сплати судового збору" - потрібно писати?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Я наприклад, сьогодні відніс дві оферти своєму КП (при умові, що вони нададуть мені документальне підтвердження своєї легітимності та того, що вони - балоансоутримувачи мого будинку).
Я написав, що "на сьогоднішній день в м. Києві взагалі відсутні законні тарифи на ЖКП для населення", і що "згідно постанови Верховного суду України № 21-246а11 від 28.11.2011р., ВСІ РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМДА про зміну, погодження чи затвердження тарифів на ЖКП, ЯКІ НЕ ПОДАВАЛИСЬ НА ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ, НЕ НАБРАЛИ ЧИННОСТІ". І ще багато "цікавого" для них.
І послався на ось такі РКМДА, які були зареєстровані у КМУЮ, тобто які БУЛИ ЧИННІ і які і зараз  на сайті КП ГІОЦ (http://www.gioc-kmda.kiev.ua/main/law/kmda/):
Цитувати
Згідно з розпорядженням КМДА від 19 травня 2000 р. №748, зареєстрованим в КМУЮ 09.03.2000р. за №54/246 (в редакції розпорядження КМДА від 28.08.2002р. №1678).

Цитувати
Згідно з розпорядженням КМДА від 20.06.2002р. №1245, зареєстрованим в КМУЮ 27.10.2002р. за №46/429 (із змінами та доповненнями, внесеними розпорядженнями КМДА від 14.10.2003р. №1907, від 10.12.2004р. №2249, від 31.03.2005р. №499).


Дякую за пояснення!
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

...тарифів на сьогодні у Києві немає, тобто старі скасовано, а нові не зареєстровано, а ті, що зареєстровано (від 31.05.2011) оскаржено ВАВАНчиком, його позов задоволено, справа в апеляції...
Зареєстровано не тарифи, а РКМДА.  ;)

...Щодо утримання будинків, то останнє РКМДА по окремих будинках не оскаржувалися, тому шукати на яких підставах було погоджено ці тарифи, чи були по них ГС. Або самому подати позов про порушення при їх затвердженні. А ЖЕКа у вашому випадку (і у маєму також) має довести, що поніс витрати по утриманню будинку та ЦО та вказати вартість цих витрат, підтверджену належними доказами. Якщо надасть, то має підрахувати вашу долю у тих витратах.
В ФАЦі http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5802.0.html ГС-Господарський суд  ;D

Якщо вимагає на підставі договору, де не вказано тарифи, то немає що стягувати.
  ;D Де Ви бачили такий "договір"?  :o У договорі про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення є пункт:
Цитувати
5.   Тарифи на послуги становлять :
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email