'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Є "договір" по прибудинковій, по 630 немає. Як правильно вчинити ?  (Прочитано 16727 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

mahsud

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 47
    • Перегляд профілю
    • Email

Доброго дня.

Врешті решт взявся за наведення ладу у сфері ЖКП. Хочу укласти договори по 3- м квартирам, 1 у Деснянському та 2 у Солом`янському районах.
Хочу запитати з приводу договора по прибудинковій. Він існує, проте порушуються його умови другою стороною, а саме - не наведено додатків з тарифом, затвердженим ОМС, без додаткової угоди зросла віртість договору. Як я можу його розірвати - подавши заяву до другої сторони з переліком причин розірвання? І можна одразу подати заяву, в якій обгрунтувати подачу на розгляд заповнених договорів (які теж надіслати) ? Чи оферту варто робити окремим листом ?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Хочу запитати з приводу договора по прибудинковій. Він існує, проте порушуються його умови другою стороною, а саме - не наведено додатків з тарифом, затвердженим ОМС, без додаткової угоди зросла віртість договору. Як я можу його розірвати - подавши заяву до другої сторони з переліком причин розірвання? І можна одразу подати заяву, в якій обгрунтувати подачу на розгляд заповнених договорів (які теж надіслати) ? Чи оферту варто робити окремим листом ?
"Золоте правило" спілкування з начальниками та чиновниками: "Одне питання - один лист".
Наведення ладу з договорами на ЖКП з ймовірністю 90% приведе до суду. Тому доцільно формувати доказову базу в зручному для роботи вигляді.

Заяву про розірвання договору (з посиланням на норми законодавства, за 1 місяць до закінчення строку договору) - окремим листом.
Оферту та проект договору по ПКМУ 529 - окремим листом. Оферту та проект договору по ПКМУ 630 - окремим.

Листи по Солом`янському району пропоную спочатку опублікувати для рецензії. Бо тут ну дуже вже наплутано з юр. особами, що мають право укладати договори зі споживачами.
Записаний

mahsud

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 47
    • Перегляд профілю
    • Email

1 місяць до закінчення строку - це аж жовтень місяць. Я хочу скористатися пунктом 21 - достроковим розірванням в зв`язку з невиконанням умов договору. Чи це також суд ?

По Солом`янському - спочатку хочу розібратися з будинком, який обслуговує КП "Грушківське", а балансоутримувач - КП "Дирекція".
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

1 місяць до закінчення строку - це аж жовтень місяць. Я хочу скористатися пунктом 21 - достроковим розірванням в зв`язку з невиконанням умов договору. Чи це також суд ?
Спочатку - досудовий етап. Заява до ЖЕО. Якщо отримаєте відмову - спір доведеться вирішувати в суді.
П. 21 договору можна використовувати. Уточнююче питання: чи маєте Ви докази на підтвердження невиконання ЖЕО умов договору (скарги, акти-претензії, тощо)
Цитувати
По Солом`янському - спочатку хочу розібратися з будинком, який обслуговує КП "Грушківське", а балансоутримувач - КП "Дирекція".
Звертаю увагу - договори по ПКМУ 529 повинно укладати КП Дирекція. По ПКМУ 630 - КП Грушківське.
Так було прописано в нормативних документах, статутах, договорах до реорганізації районів та ліквідації райрад.

НА жаль, в нашому районі ЖЕО споживачам дають на підписання нікчемні договори, в яких стороною зазначають не юридичну особу, а відокремлений підрозділ юридичної особи.
Записаний

mahsud

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 47
    • Перегляд профілю
    • Email

 Ну можна сказати тими "договорами" розбудили цікавість з цього питання. Ті договора, що вони кинули до скриньок, десь загубились. Так як вони не були надіслані рекомендованими листами, то я буду писати заяву на укладання договорів без огляду на те, що вони там написали. Розумію, що шлях буде важкий, але варто поборотися.

По укладеному договору - є квитанції КП ПОЦ, де розмір оплати значно зріс (з 144 до 214 грн) без укладання додаткової угоди. Чи цього не достатньо ?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Як на мене - квитанцій від КП ГІОЦ буде малувато.
Більш вагомі докази щодо неналежного надання послуг.
Записаний

mahsud

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 47
    • Перегляд профілю
    • Email

Відправив поки що запити в РДА щодо виконавців послуг тощо.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати
Є "договір" по прибудинковій, по 630 немає. Як правильно вчинити ?

це нічого, зато є договір по 901-905 ЦК. так що нічого робить не треба
Записаний

mahsud

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 47
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Є "договір" по прибудинковій, по 630 немає. Як правильно вчинити ?

це нічого, зато є договір по 901-905 ЦК. так що нічого робить не треба

Нічого не робить та платити як скажуть ?
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати
Нічого не робить та платити як скажуть ?

це ваша думка..як і куди  платити суд напише.
всі хитрі-послуги спожили, результат отримали, а платити за надані послуги зась.
ви як ідете до зубного лікаря, вас не цікавлять його послуги, вас цікавит результат! -зуб. Чи не так? от і платіть за зуб

Записаний

mahsud

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 47
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Нічого не робить та платити як скажуть ?

це ваша думка..як і куди  платити суд напише.
всі хитрі-послуги спожили, результат отримали, а платити за надані послуги зась.
ви як ідете до зубного лікаря, вас не цікавлять його послуги, вас цікавит результат! -зуб. Чи не так? от і платіть за зуб

Мені теж в податковій написали сплатити 9 тис. грн. штрафу, після року апеляцій та судів вийшло 0.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати
Мені теж в податковій написали сплатити 9 тис. грн. штрафу, після року апеляцій та судів вийшло 0.

це соплі. добре шо вас феміда почула. а якщо не почує, що робитимите?
Записаний

mahsud

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 47
    • Перегляд профілю
    • Email

Є відповідь від Деснянської "Дирекції". Щось тут таке накручено.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Є відповідь від Деснянської "Дирекції". Щось тут таке накручено.

Київводоканал і Київенерго не є виробниками послуг, а є виробниками товарної продукції.
Записаний

mahsud

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 47
    • Перегляд профілю
    • Email

Отримав відповідь від КП Дирекція" Солом`янського району на власну пропозицію укласти договір. Мій варіант їх не влаштував. Надали власний варіант договору с рахунком  ГІОЦ, тарифом по 1221( у додатку), без періодичності та строків надання послуг, та з умовою про підвищення тарифів без додаткової угоди. Скани викладу трохи пізніше.

Як я розумію, мої дія такі:
1) написати листа, де відмовляюсь підписувати договір КП як такий, що не відповідає типовому;
2) ще раз подати свій варіант договору;
3) вказати на те, що ВСП "Грушківське" не має права заключати договір, бо не є юридичною особою.

Чи все вірно ?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email