'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ОСКАРЖЕННЯ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ І ДІЙ ПРОКУРАТУРИ / МІЛІЦІЇ (Mariasha)  (Прочитано 38857 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю

Здравствуйте, уважаемые форумчане! Хотелось бы услышать ваши мнения. 4 года прокуратура отшивает заявление об уголовных преступлениях в милицию на допроверку, та в свою очередь, выждав дежурные 5 дней (типо проверка была проведена) выносит незаконное решение об отказе в возбуж. угол. дела.преступления должностных лиц не только не прекращены, а виновные не наказаны, но и продолжаются по сей день. На сегодня, халатностью и бездействием милиции и прокуратуры мне причинен материальный вред на сумму свыше 50000 грн., про моральный ущерб вообще даже не заикаюсь. Все действия, ответы милиции и прокуратуры обжалую в вышестоящие инстанции, результат-спускают опять в районную прок. и РОВД. Правда, пока я остановилась на уровне областной прокуратуры. Заигралась слегка в игру район.прокуратура-милиция.

Вот сейчас думаю , что делать. Продолжать писать в одну за другой инстанции обжалуя ответ предыдущей или лучше  подать в суд о признании действий прокуратуры и милиции незаконными , такими что причинили ущерб на сумму 50000. Все доказательства есть. Компромата уже вагон. Кстати, не могу получить очередную постанову-не дают. Писала заяву про надання материалив для ознайомлення-игнорируют. Больше того скажу. Им, по-ходу, тоже надоело играть со мной в футбол, где я в роли мяча. Они теперь придумали как "сдыхаться" от меня. Вместо постанов, которые я мгновенно обжалую, а прокуратура возвращает на допроверку,стали выносить так называемые ВЫСНОВКИ. Обжаловать можно постанову, а что такое высновок?
« Останнє редагування: 20 Вересня 2012, 14:37:53 від Перо »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

"Высновок", как и любая отписка, есть бездеятельностью. Которую тоже можно обжаловать в порядке КПК в суд, но нельзя получить решения о признании такой бездеятельности противоправной. Т. к. суд отпишет об отсутствии у него соответствующих полномочий. Но выхода нет -обжалуйте бездеятельность, проходите 3 инстанции здесь, а далее -формуляр в Страсбург. С 19.11.2012 г. (при новом КПК) можно подать новую жалобу в суду о бездеятельности. 
Записаний

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю

Помогите, пожалуйста разобраться.

 1)  Могу ли я подать в суд не жалобу, а иск о признании незаконными действий милиции и прокуратуры потребовав возмещения материального ущерба? Не вижу смысла обжаловать в суде 8 -ю незаконную постанову милиции или в 9 раз незаконно перенаправленную прокуратурой жалобу в РОВД. (речь идет о преступлениях совершенных должностными лицами ) Я не экстрасенс, но могу сказать со 100 % уверенностью, что суд отменит незак. постан.  и направит в РОВД, а через 2 недели я приду в тот же суд отменять новое постановление.

 2) Куда обращаться,  в окружной административный суд, в районный административный или в районный уголовный?

3) Обязательно ли проходить еще и 3 судебные инстанции для обращения в еспч? Если я не ошибаюсь, то у меня есть выбор либо обжаловать действия прокурора в вышестоящую прокуратуру либо в суд. Я обжалую вышестоящему прокурору. Можно ли после генер. прокур. обращаться в еспч или это считается, что я не прошла все степени защиты?
 
Кстати. Еще такая деталь. В результате незаконных действий мил. и прок. мне поламали апелляцию, кассацию и сейчас дело находится в верховном суде. Впринципе, если ВСУ оставит решение апел. суда без изменений, то можно считать, что  я прошла все степени защиты.
Спасибо.
« Останнє редагування: 30 Серпня 2012, 19:23:57 від Mariasha »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Помогите, пожалуйста разобраться.


1) Випадки, коли слід подавати позов встановлені Законом України № 266/94-ВР "Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду" (зміни з 19.11.2012 р. зі вступом у дію нового КПК):
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/266/94-вр
Вам слід продовжувати оскаржувати незаконні постанови до 19.11.2012 р. Після чого, з 19.11.2012 р. вже немає стадії порушення криміальної справи або відмови у цьому. Слід трохи потерпіти. ;)
2) У місцевий загальний суд за місцем знаходження органу, що завдав шкоди (мається на увазі позов в порядку ЦПК у випадках, вказаних у п. 1). Або за місцем проживання чи перебування позивача (ч. 4 ст. 110 ЦПК).
3) Якщо йдеться про п. 1, слід оскаржувати саме через суд (всі 3 інстанції), щоб потім Уряд не посилався, що звернення до прокуратури не є вичерпанням усіх засобів. Див. також рішення ЄСПЛ "Головань проти України":
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=7771.0.html
Цитувати
В результате незаконных действий мил. и прок. мне поламали апелляцию, кассацию и сейчас дело находится в верховном суде. Впринципе, если ВСУ оставит решение апел. суда без изменений, то можно считать, что  я прошла все степени защиты.

Наскільки зрозуміло, у ВСУ зараз скарга, що не стосується процесуально викладеного у п. 1 (тобто якесь окреме оскарження). Після рішення ВСУ (чи ВССУ) можна звертатися до ЄСПЛ протягом 6 міс.
« Останнє редагування: 30 Серпня 2012, 20:13:30 від Перо »
Записаний

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю


Вам слід продовжувати оскаржувати незаконні постанови до 19.11.2012 р. Після чого, з 19.11.2012 р. вже немає стадії порушення криміальної справи або відмови у цьому. Слід трохи потерпіти. ;)

А що буде??? :o Як це так??? Я все ж хочу, що б було проведене слідство і покарені винні особи підприємства, які скоїли злочинні дії.  >:(

Записаний

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю

а якщо оскаржувати дії прокурора до суду хоча б за статею 100 КПК, це куди оскаржується? може шось зрушиться з місця.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Я все ж хочу, що б було проведене слідство і покарені винні особи підприємства, які скоїли злочинні дії.  >:(

Для того і слід оскаржувати далі.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

а якщо оскаржувати дії прокурора до суду хоча б за статею 100 КПК, це куди оскаржується? може шось зрушиться з місця.

Ст. 100 КПК не має відношення до судового оскарження. На міліцію скарги подаються до районної прокуратури. На районного прокурора -до вищестоящого прокурора. Спробуйте -навіщо гадати?
Записаний

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю

 вже призначена справа до розгляду, але виникла необхідність доповнити позов та додати ще деякі докази по справі, чи повинна я сплачувати 107 грн. за доповнення позову по оскарженню незакон. дій та бездіяльн. міл. та прок. та за долучення нових доказів? Чи маю право на протязі розгляду справи по суті надавати докази чи тільки на попередньому ?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Мова йде про справу,яка розглядається в рамках кримінального судочинства? Чи щось інше?
Ви цивільний позивач в рамках кримінального процесу? Чи Ви маєте інший статус?

Записаний

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю

Ще не розглядалась. Справа у рамках кримінального судочинства. Відкрито провадження щодо оскарження незаконих дій та бездіяльності органів досудового слідства. Я скаржник.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

З Ваших повідомлень незрозуміло, про що йдеться:
1) Про скаргу на чергову постанову про відмову в порушенні кримінальної справи (в порядку КПК);
2) Про скаргу на бездіяльність щодо неприйняття такої постанови (в порядку КПК);
3) Про цивільний позов, заявлений як потерпілою у порушеній кримінальній справі при її розгляді в суді (в порядку КПК);
4) Ще про якийсь адміністративний чи цивільний позов щодо оскарження незаконих дій та бездіяльності.
Надайте текст позову або скарги (це два різні документи) і ухвали про вдкриття провадження. 
Записаний

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю

21-го було попереднє суд. засідання у рамках кримінального судочинства, щодо незаконних дій та бездіяльності прокур. та  РОВД. Скарга стосується неприйняття прокур. рішення у пор. перед. ст. 97 КПК, порушення ст. 100 КПК (прокурор скасовує 7 разів незаконну постанову про відмову у відк. кр. спр., але не порушує крим. спр. ) Прокуратура 9 разів перенапавляла заяву про злочини до РОВД, порушуючи підслідність , яка врегульована ст. 112 КПК та інше. Не буду все перераховувати, бо вмене порушень вийшло на 9 аркушів. На попереднє засідання, ні прокуратури, ні Ровд не з'явилися, тому слухання перенесено на жовтень.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

По ст. 100 КПК (неприйняття власного рішення прокурором) цікава справа. У Києві це майже неможливо, бо прокурори взагалі не приймають ніякого рішення, щоб не було можливості оскаржити. Мабуть будуть тягнути до 19.11.2012 р., до нового КПК.
Записаний

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю

По ст. 100 КПК (неприйняття власного рішення прокурором) цікава справа. У Києві це майже неможливо, бо прокурори взагалі не приймають ніякого рішення, щоб не було можливості оскаржити. Мабуть будуть тягнути до 19.11.2012 р., до нового КПК.

А що їм це дасть? Порушення законодавства скоїні при старому КПК, як на мене, відповідати вони будуть за старим КПК. Моя головна мета довести їх вину. На вашу думку, як спеціаліста, які підводні каміння мене чекають, даби підготуватися до розгляду по суті? І скільки вони мають право не зявлятися? До нового КПК це майже 2 місяці, вмене є план як не затягувати розгляд. Колись у першій інстанції та апеляційній спрацьовував.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email