'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Постанова ВДВС і ТОВ Укркур`єр  (Прочитано 41352 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

The InfRiNgeR Of CalmNeSs

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
  • City: Одесса
    • Перегляд профілю
Постанова ВДВС і ТОВ Укркур`єр
« : 14 Грудня 2012, 12:06:06 »

Добрый день! Создать в этой ветке новую тему не получилось - нет прав. Поэтому пишу здесь.

Сегодня заглянул в ящик, смотрю письмо от - "ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ МІСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ". (2 листа) На конверте - "ТОВ УКРКУР'ЄР 3004, 156С1 - 23.11.12, 156С1-28.11.12"

Содержание 1-го листа:
Цитата: ДВС
Надсилаємо на Вашу адресу постанову державного виконавця про відкриття виконавчого провадження від 18.10.2012 для виконання та до відома, винесену на підставі судовий наказ №2-н-9875/07 від 17.02.2008, що видав такий-то районний суд міста.

Додаток: постанова - адресату до виконання

Начальник відділу ДВС міського управління юстиції

Содержание 2-го листа:
ПОСТАНОВА про відкриття виконавчого провадження

18.10.2012

Мною, державним виконавцем першого відділу ДВС міського управління юстиції, розглянута заява про примусове виконання
назва документу: судовий наказ №2-н-9875/07 виданий 17.02.2008
документ видав: районний суд міста
про: стягнення грошової суми з Олександра Івановича на користь АТЗТ "Теплокомуненерго" у розмірі 1843,61
Боржник: Олександр Іванович
адреса: ***
Стягувач: АТЗТ "Теплокомуненерго"
адреса: ***

Документ вступив у законну силу (набрав чинності): 06.11.2012.
Заява про примусове виконання подана 14.10.2012.
Керуючись статтями 17, 19, 20, 25 ЗУ "Про виконавче провадження",

ПОСТАНОВЛЯЮ:

1. Відкрити виконавче провадження з виконанняя:
назва документу: судовий наказ №2-н-9875/07 виданий 17.02.2008
документ видав: районний суд міста
про: стягнення грошової суми з Олександра Івановича на користь АТЗТ "Теплокомуненерго" у розмірі 1843,61
2. Боржнику самостійно виконати: вимоги виконавчого документа до 7 днів.
3. У разі ненадання документального підтвердження виконання рішення у наданий державним  виконавцем строк для самостійного виконання рішення суду розпочати примусове виконання рішення суду зі стягненням з боржника виконавчого збору та витрат, пов'язаних з провадженням виконавчих дій.
4. Копію постанови направити сторонам виконавчого провадження та органу або посадовій особі, яка видала документ.
5. Постанова може бути оскаржена начальнику відповідного відділу державної виконавчої служби або до районного суду міста в 10-денний строк з моменту її одержання.
6. Сторони виконавчого провадження мають право знайомитися з матеріалами виконавчого провадження, унесеними до Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень, за адресою в мережі Інтернет https://trade.informjust.ua/, ідентифікатор для доступу ******** (зазначається лише в постановах, які направляються стягувачу та боржнику). За передачу ідентифікатора третім особам сторони виконавчого провадження несуть відповідальність, установлену законом.

Державний виконавець Прокопенко А.О.

Скажите пожалуйста: Как я понял постановление может быть обжаловано в 10-дневный срок с момента его получения. Но обнаружил я письмо в ящике только сегодня, то есть курьер мне не вручил в руки письмо и на подпись ничего соответственно не дал. Как в таких случаях определять дату получения. Как доказать, что я получил письмо сегодня, а не 2 недели назад? Или ждать пока будет заказное письмо от исполнителей?

Организация АТЗТ "Теплокомуненерго" вообще давно не существует, а когда существовала я не находился с ними в договорных отношениях и вообще этот долг был на маме. Он как висел с начала 2000-ных годов так и висит. Но никто ничего не предпринимал. А ту на тебе, под новый год кто-то решил нагреть себе руку. Могу ли я обжаловать с указанием срока исковой давности?
« Останнє редагування: 14 Грудня 2012, 12:07:57 від The InfRiNgeR »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Постанова ВДВС і ТОВ Укркур`єр
« Reply #1 : 14 Грудня 2012, 18:24:10 »

Цитувати
Документ вступив у законну силу (набрав чинності): 06.11.2012.
Заява про примусове виконання подана 14.10.2012.
Щось тут з датами негаразд.
Цитувати
унесеними до Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень, за адресою в мережі Інтернет https://trade.informjust.ua/, ідентифікатор для доступу ********
По-перше перевірте по реєстру (за наданим Вам ідентифкатором) чи дійсно є таке провадження?
Цитувати
Организация АТЗТ "Теплокомуненерго" вообще давно не существует, а когда существовала я не находился с ними в договорных отношениях и вообще этот долг был на маме.
Можливо є організація правонаступник. Можливо пред`явлено до Вас, як до спадкоємця. Покищо замало інформації, тому гадати не будем.
Оскаржувати постанову держвиконавця Ви можете тільки до суду. Але покищо не відомо чи є підстави для оскарження.
Йдіть до суду. Подавайте заяву про надання копії судового наказу. Та заяву на ознайомлення з матеріалами справи. Під час ознайомлення потрібно зробити фото всіх аркушів справи. Особливо всіх конвертів, повідомлень про вручення поштових відправлень ( з обох сторін).
Отримав копію СН потрібно протягом 10 днів подати заяву про його скасування. Якщо СН буде скасовано, то копію ухвали про скасування СН потрібно буде надати до ВДВС і постанова держвиконавця буде скасована.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Постанова ВДВС і ТОВ Укркур`єр
« Reply #2 : 14 Грудня 2012, 20:10:14 »

Щось з датами у Вас дійсно таке веселе робиться.
Цитувати
про відкриття виконавчого провадження від 18.10.2012 для виконання та до відома, винесену на підставі судовий наказ №2-н-9875/07 від 17.02.2008, що видав такий-то районний суд міста.
Опублікуйте будь ласка скан-копії листів і конверта.

Зараз доцільно надіслати претензію до ТОВ УКРКУР'ЄР (рекомендованим або цінним листом).
Приблизно такого змісту.
"14.12.2012 в поштовій скриньці побачив лист ТОВ УКРКУР'ЄР 3004, 156С1 - 23.11.12, 156С1-28.11.12. Не розписувався за його отримання. Лист не своєчасно доставлений. З порушенням правил вручення рекомендованої кореспонденції. Прошу вжити дисциплінарних заходів до порушника моїх прав, особи, що доставила листа"
Таким чином буде зафіксована дата отримання постанови про відкриття ВП.

Вам про судовий наказ було щось відомо? Чи набрав він законної сили? Чи отримували ви його копію?
Порядок роботи щодо скасування СН Вам пояснили.
Щодо ВП - слід розібратися з датами. В залежності від реального змісту документу ВДВС може бути кілька варіантів роботи.
Чекаємо публікації документів
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Постанова ВДВС і ТОВ Укркур`єр
« Reply #4 : 15 Грудня 2012, 10:53:34 »

Цитувати
назва документу: судовий наказ №2-н-9875/07 виданий 17.02.2008
Дуже нагадує "розвод":
1). 17.02.2008р. це неділя, тобто вихідний;
2). /07 - це повинен бути 2007р.;
3). № 9875 - це щось дуже багато для другого місяця року по наказах, особливо якщо враховувати, що обов'язковим СН став лише наприкінці 2010р. а в 2008р. можно було просто позов подати і СН не були ще масово застосовані.
Ви по реєстру перевірили, є таке виконавче провадження?
Записаний

The InfRiNgeR Of CalmNeSs

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
  • City: Одесса
    • Перегляд профілю
Re: Постанова ВДВС і ТОВ Укркур`єр
« Reply #5 : 15 Грудня 2012, 11:24:20 »

Цитувати
Документ вступив у законну силу (набрав чинності): 06.11.2012.
Заява про примусове виконання подана 14.10.2012.
Щось тут з датами негаразд.
Ну, ведь такая последовательность - подача заявления на исполнение - 14.10.2012, открытие производства - 18.10.2012, вступление в силу - 06.11.2012. (Имеется наверное ввиду вступление в силу документа - "ПОСТАНОВА про відкриття виконавчого провадження")

Можливо є організація правонаступник. Можливо пред`явлено до Вас, як до спадкоємця. Покищо замало інформації, тому гадати не будем.
Насчет правопреемника не знаю, но что после этой организации стала текущая (КП ТГО) это точно, причем адрес на конверте указан текущей организации. Думаю вот что, на текущий момент есть как бы "долг" (читайте не мой долг) перед АТЗТ "Теплокомуненерго" у розмірі 1843,61 и текущий долг, перед текущей организацией, но там сумма гораздо побольше. Вот исполнитель (или кто-то) напутал текущий долг со старым, или под шумок и тот и другой решили взыскать.

Оскаржувати постанову держвиконавця Ви можете тільки до суду.
То есть Вы хотите сказать, что начальник ДВС мне пудрит мозги (что постановление может быть обжаловано ему)?

Щось з датами у Вас дійсно таке веселе робиться.
Цитувати
про відкриття виконавчого провадження від 18.10.2012 для виконання та до відома, винесену на підставі судовий наказ №2-н-9875/07 від 17.02.2008, що видав такий-то районний суд міста.
А чего Вы год выделяете красным? - Насчет годов все верно, и там, и там.

Судебного приказа нет на руках, представим что он есть, значит он от 17.02.2008, потом вдруг кто-то очнулся (или кто-то из текущей организации "очнул" его) и решил - а давайка я подам заявление на исполнение СП от 17.02.2008, подает 12.10.2012, ну а дальше вы знаете (выше писал последовательность).

Опублікуйте будь ласка скан-копії листів і конверта.
Могу, но чуть позже. Снова сегодня фотоаппарат забыли оставить. Но смысл? - Я ведь не придумываю ничего, все один в один перепечатал. Или Вы думаете, что Вы можете увидеть что-то, чего не увидел я?

Зараз доцільно надіслати претензію до ТОВ УКРКУР'ЄР (рекомендованим або цінним листом).
Приблизно такого змісту.
"14.12.2012 в поштовій скриньці побачив лист ТОВ УКРКУР'ЄР 3004, 156С1 - 23.11.12, 156С1-28.11.12. Не розписувався за його отримання. Лист не своєчасно доставлений. З порушенням правил вручення рекомендованої кореспонденції. Прошу вжити дисциплінарних заходів до порушника моїх прав, особи, що доставила листа"
Таким чином буде зафіксована дата отримання постанови про відкриття ВП.
Но это ведь не доказывает что я получил именно 14, а не во время, они скажут:"Ничего подобного, мы вовремя (28.11.2012) кинули, а вы придуриваетесь и "гоните" на нас". Ну или что-то в подобном роде. Кстати, адреса этого ТОВ УКРКУР'ЄР нету. В правом верхнем углу 2 одинаковых печати, но с разными датами; первая печать - ТОВ «УКРКУР'ЄР» и ниже 156С1 - 23.11.12 (цифра 23 пописана ручкой (ну как сказать пописана, как бы завиток один на цифре)). Прямо на первой печати (но немного ниже смещена) вторая печать с датой 28.11.2012. И справа от печатей написано ручкой 3004.

Я вот что думаю, что если никто подписей от меня не получал (то есть у них нет доказательств, что я уведомлен), то я соответственно ничего и не получал. А сказать: "я вот туда кинула, в ваш почтовый ящик" - это не доказательство, ровно так же, как не доказательство - "я его кинула вам 13.12.2012 в 17:14" или "я получил письмо только 14.12.2012, и никак не раньше". Только вот какое НО есть, если я это говорю, то я уже признаю, что я получил. А вот когда - это уже моя проблема.

Вам про судовий наказ було щось відомо? Чи набрав він законної сили? Чи отримували ви його копію?
Вполне возможно, что он набрал законную силу. И копия возможно приходила (родителям, сюда же и очень давно). Но скорее всего это лежит где-то на свалке. Во всяком случая я подпись о получении не ставил - это точно. Но раз не ставил - значит и не получал.

Порядок роботи щодо скасування СН Вам пояснили.
Вы про Юрія Васильовича? - Тогда да.

Толкьо вот, есть снова НО, когда я подам заявление о предоставлении копии судебного приказа и заявление на ознакомление с материалами дела, это уже будет говорить о том, что я уведомлен о том, что СП существует (я ведь не экстрасенс, мне же кто-то должен был сообщить). А вот если по срокам я не вложился, их не волнует (на конвертах печать). Только я им не докажу, что не по своей вине. Их это не интересует.



Під час ознайомлення потрібно зробити фото всіх аркушів справи. Особливо всіх конвертів, повідомлень про вручення поштових відправлень ( з обох сторін).
А ознакомление будет в суде ( то есть ознакомился и сразу отдавать надо будет) или они мне по почте пришлют все, о чем я просил в заявлениях (материалы дела и копия СП)?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Постанова ВДВС і ТОВ Укркур`єр
« Reply #6 : 15 Грудня 2012, 12:01:57 »

Цитувати
Ну, ведь такая последовательность - подача заявления на исполнение - 14.10.2012, открытие производства - 18.10.2012, вступление в силу - 06.11.2012. (Имеется наверное ввиду вступление в силу документа - "ПОСТАНОВА про відкриття виконавчого провадження")
Ні не так. "Документ вступив у законну силу( набарв чинності) ..." то про виконавчий документ ( виконавчий лист, СН ...), в даному випадку СН. Тому й питання виникло як можна подати заяву на виконання та відкрити ВП до того як "документ",  тобто СН, вступив у силу?
Цитувати
Но смысл? - Я ведь не придумываю ничего, все один в один перепечатал. Или Вы думаете, что Вы можете увидеть что-то, чего не увидел я?
Під час "перепечатал" можливі й опечатки ( правда Ви вже  запевняєте що їх нема).
Ви дійсно можете на щось  просто увагу не звернути, або не зрозуміти ( приклад абзацем вище і у попередньому моєму пості).
ще раз запитую:Ви по реєстру перевірили, є таке виконавче провадження? Вам же код доступу надали - Ви його зірочками зашифрували.
Записаний

The InfRiNgeR Of CalmNeSs

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
  • City: Одесса
    • Перегляд профілю
Re: Постанова ВДВС і ТОВ Укркур`єр
« Reply #7 : 15 Грудня 2012, 12:41:07 »

Тому й питання виникло як можна подати заяву на виконання та відкрити ВП до того як "документ",  тобто СН, вступив у силу?
Наверное в 2-х местах опечатки (вместо октября должен быть ноябрь), то есть СП вступил в силу 06.11.2012, заявление о принудительном выполнении - 14.11.2012 и постановление ДВ об открытии исполнительного производства от 18.11.2012.

У меня опечаток нет.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Постанова ВДВС і ТОВ Укркур`єр
« Reply #8 : 15 Грудня 2012, 12:52:11 »

Цитувати
То есть Вы хотите сказать, что начальник ДВС мне пудрит мозги (что постановление может быть обжаловано ему)?
Йому скаржитися може  Стягувач. Читайте ЗУ "Про виконавче провадження":
Цитувати
Глава 9. ЗАХИСТ ПРАВ СТЯГУВАЧА, БОРЖНИКА
             ТА ІНШИХ ОСІБ У ВИКОНАВЧОМУ ПРОВАДЖЕННІ

     Стаття 82. Оскарження рішень, дій або бездіяльності  посадових осіб державної виконавчої служби

     1. Рішення,  дії  або  бездіяльність  державного виконавця та інших посадових  осіб  державної  виконавчої  служби  можуть  бути оскаржені  стягувачем та іншими учасниками виконавчого провадження (крім  боржника) до  начальника  відділу,   якому   безпосередньо підпорядкований    державний    виконавець,   або   до   керівника відповідного органу державної виконавчої служби вищого рівня чи до суду.

     2. Боржник   має   право   оскаржувати   рішення,   дії   або бездіяльність  державного  виконавця  та  інших   посадових   осіб державної виконавчої служби виключно в судовому порядку.
І що Ви будете оскаржувати, як Ви нічого не бачили і нічого не знаєте? На "наверное" Ви захист не побудуєте.
А  якщо  заява на примусове стягнення надійшла до ВДВС в межах  строку для пред'явлення СН до виконання, то ВП скасувати Вам не вдасться. Потрібно скасовувати сам СН.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Постанова ВДВС і ТОВ Укркур`єр
« Reply #9 : 15 Грудня 2012, 13:03:20 »

Цитувати
Цитувати
Цитата: Тетяна Academia від 14 Грудня 2012, 20:10:14
Вам про судовий наказ було щось відомо? Чи набрав він законної сили? Чи отримували ви його копію?
Вполне возможно, что он набрал законную силу. И копия возможно приходила (родителям, сюда же и очень давно). Но скорее всего это лежит где-то на свалке. Во всяком случая я подпись о получении не ставил - это точно. Но раз не ставил - значит и не получал.
Не зовсім так. Читайте ч. 4 ст. 104 ЦПК:
Цитувати
4. Днем отримання боржником копії  судового  наказу  є  дата, зазначена  у  поштовому  повідомленні  про  вручення.  У разі якщо боржник відмовляється від  отримання  копії  судового  наказу  або
відсутній  за  вказаною  адресою,  днем  отримання боржником копії судового наказу  є  день  проставлення  у  поштовому  повідомленні відмітки  про  відмову  боржника отримати копію судового наказу чи
відмітки про відсутність боржника за вказаною адресою.
{  Стаття  104  в  редакції  Закону  N  2453-VI  (  2453-17  ) від 07.07.2010  -  зміни  щодо  здійснення повноважень Верховного Суду України   та  Вищого  спеціалізованого  суду  України  з  розгляду цивільних  і  кримінальних  справ  вводяться  в  дію після початку
діяльності   Вищого   спеціалізованого  суду  України  з  розгляду цивільних і кримінальних справ - з 1 листопада 2010 року }

Тому дуже важливим є те чи є у справі повернутий поштою рекомендований лист (з копією СН та додатками) звідміткою про Вашу відмову отримати, чи Вашу відсутність. Чи таких даних у справі нема.
« Останнє редагування: 15 Грудня 2012, 13:26:57 від Юрій Васильович »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: Постанова ВДВС і ТОВ Укркур`єр
« Reply #10 : 15 Грудня 2012, 13:26:12 »

Цитувати
Организация АТЗТ "Теплокомуненерго" вообще давно не существует, а когда существовала я не находился с ними в договорных отношениях и вообще этот долг был на маме. Он как висел с начала 2000-ных годов так и висит. Но никто ничего не предпринимал. А ту на тебе, под новый год кто-то решил нагреть себе руку. Могу ли я обжаловать с указанием срока исковой давности?

так хто ж тоді звернувся до виконавчої служби з заявою про примусове виконання рішення суду від імені стягувача?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Постанова ВДВС і ТОВ Укркур`єр
« Reply #11 : 15 Грудня 2012, 13:35:02 »

Дописувачем повідомлено про зміну дат з метою додержання конфіденційності.
Тому невідповідність дат одна одній можуть бути виникнувшими штучно.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Постанова ВДВС і ТОВ Укркур`єр
« Reply #12 : 15 Грудня 2012, 14:04:40 »

Цитувати
Толкьо вот, есть снова НО, когда я подам заявление о предоставлении копии судебного приказа и заявление на ознакомление с материалами дела, это уже будет говорить о том, что я уведомлен о том, что СП существует (я ведь не экстрасенс, мне же кто-то должен был сообщить). А вот если по срокам я не вложился, их не волнует (на конвертах печать). Только я им не докажу, что не по своей вине. Их это не интересует
Вам копію наказу міг показати і Стягувач ( хвалився що здере з Вас гроші). Тому Ви й бажаєте з'ясувати в суді чи є такий  СН в  дійсності. А як є, то маєте право отримати його копію і ознайомитися зі справою. Коли Вам суд копію надасть матимите 10 днів на оскарження ( звісно якщо  не було зафіксовано відмову чи отримання у  спосіб по ч.  4 ст. 104 копії СН надісланої після 01.11.2010р., якщо копія СН надсилалась раніше, то за старою редакцією статті 104 для набрання чинності СН боржник повинен був спочатку його отримати (реально)). Тому наголошую ще раз важливо знати що там є у справі.
« Останнє редагування: 15 Грудня 2012, 14:37:18 від Юрій Васильович »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: Постанова ВДВС і ТОВ Укркур`єр
« Reply #13 : 15 Грудня 2012, 14:08:44 »

Цитувати
Вам копію наказу міг показати і Стягувач ( хвалився що здере з Вас гроші). Тому Ви й бажаєте з'ясувати в суді чи є такий  СН в  дійсності. А як є, то маєте право отримати його копію і ознайомитися зі справою. Коли Вам суд копію нвдасть матимите 10 днів на оскарження ( звісно якщо  не було зафіксовано відмову чи отримання у  спосіб по ч.  4 ст. 104 копії СН надісланої після 01.11.2010р., якщо копія СН надсилалась раніше, то за старою редакцією статті 104 для набрання чинності СН боржник повинен був спочатку його отримати (реально)). Тому наголошую ще раз важливо знати що там є у справі.

а навіщо це боржнику робить? якщо він нічого не знає(по документах). поставнови про відкриття виконавця не отримував, час самостійного виконання наказу не настав.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Постанова ВДВС і ТОВ Укркур`єр
« Reply #14 : 15 Грудня 2012, 14:49:50 »

Цитувати
Вам копію наказу міг показати і Стягувач ( хвалився що здере з Вас гроші). Тому Ви й бажаєте з'ясувати в суді чи є такий  СН в  дійсності. А як є, то маєте право отримати його копію і ознайомитися зі справою. Коли Вам суд копію нвдасть матимите 10 днів на оскарження ( звісно якщо  не було зафіксовано відмову чи отримання у  спосіб по ч.  4 ст. 104 копії СН надісланої після 01.11.2010р., якщо копія СН надсилалась раніше, то за старою редакцією статті 104 для набрання чинності СН боржник повинен був спочатку його отримати (реально)). Тому наголошую ще раз важливо знати що там є у справі.

а навіщо це боржнику робить? якщо він нічого не знає(по документах). поставнови про відкриття виконавця не отримував, час самостійного виконання наказу не настав.
"Боржник" так "зашифрувався", що навіть перевірити наявність  ВП в реєстрі не бажає. А то може й не від ВДВС,  хто зна?
А якщо то від ВДВС, то потрібно скасовувати СН,  що автоматично призведе до скасування ВП. Скасувати СН значно легше.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email