'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Реорганізація ЖЕКу (ДП"Екос" -> ТОВ "Перший Експертний центр")  (Прочитано 4239 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

AlexDS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 22
    • Перегляд профілю
    • Email

Всім доброго дня.
Така ситуація:
1) Новобудова - щоб отримати ключі вимагали підписати договір з ЖЕКом(ДП ЕКОС) - хотілося вселитися- підписав - при тому договір навіть без тарифів.
2) ЖЕК було реорганізовано в ТОВ "Перший Експертний центр" і тепер від нового жеку приходять платіжки, у тому числі за утримання прибудинкової території...
Питання:
1) Чи має якусь силу договір з попереднім жек-ом? Чи може новий ЖЕК вимагати від мене сплачувати кошти за утримання будинку, якщо в мене немає з ними договору?
2) Як правильно діяти, якщо в під'їзді висить папірець, в якому закликають підписати договір з новим ЖЕКом,  адже, наскільки я розумію, підписання договору є не тільки обов'язком ЖЕКу, але і моїм також

Дякую за відповіді.
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Маю таку думку. може вона є слушною.
1. Лист до РДА з запитом - на підставі якого рішення співвласників Вашого будинку таке-то підприємство стало балансоутримувачем будинку. Такий запит можна (треба)  продублювати і для нового "балансоутримувача"
Нагадаю ч.3. ст. 23. та п.1,2, ч.2. ст 24 ЗУ про ЖКП
2. Отримаєте якусь феєрічну відповідь.
3. Далі подати позов до суду на захист права споживача (предмет позову  - визнати новий жек не набувшим права бути балансоутримувачем Вашого будинку). Такий прецеден вже є.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=7629.msg37206.html#msg37206

Також після "відповіді" треба поскаржитися в тер. відділення АМК.
Записаний

AlexDS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 22
    • Перегляд профілю
    • Email

Дякую Георгію за відповідь.
Буду писати листа - напишу про відповідь.
Записаний

Luko

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Також після "відповіді" треба поскаржитися в тер. відділення АМК.
а де можна було б подивитися, на що треба скаржитися до АМК?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

3. Далі подати позов до суду на захист права споживача (предмет позову  - визнати новий жек не набувшим права бути балансоутримувачем Вашого будинку). Такий прецеден вже є.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=7629.msg37206.html#msg37206

Ці прецеденти вже зламали
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

2) ЖЕК було реорганізовано в ТОВ "Перший Експертний центр" і тепер від нового жеку приходять платіжки, у тому числі за утримання прибудинкової території...
Для інформації ніхто у ніщо не реорганізувався. Просто незаконним рішенням правління АТ ХК КМБ ваш будинок "кинули" рейдерам - ПУЕЦу, який не є правонаступником, а просто конторою, яка сказала "Екосу" - ви трохи подоїли нові будинки, тепер і ми хочемо їх доїти. Тому це ніяка не реорганізація.
1) Чи має якусь силу договір з попереднім жек-ом? Чи може новий ЖЕК вимагати від мене сплачувати кошти за утримання будинку, якщо в мене немає з ними договору?
2) Як правильно діяти, якщо в під'їзді висить папірець, в якому закликають підписати договір з новим ЖЕКом,  адже, наскільки я розумію, підписання договору є не тільки обов'язком ЖЕКу, але і моїм також.
1)Подивіться договір, які там умови припинення його дії. Зразу стане зрозумілим, чи має він силу на сьогодні. Як приклад. В моєму договрі з Екосом написано, що він безстроковий і може бути розірваний лише за згодою сторін або через суд. Оскільки Екос до мене звертався за згодою розірвати договір, і не розірвав його через суд, то договір на даний час є діючим.
2) Тоді виходить, що у вас буде укладено 2 договори і кожен може пред'явити претензію - плати саме мені.

Напишіть заяву у ПУЕЦ, що ви його не визнаєте, ЖКП послуг від нього ніяких не потребуєте, тому просите ніяких послуг не надавати, а всі надані без вашої згоди послуги будуть вважатися благодійною допомогою (наданими безпідставно).

І ще новина: ПУЕЦ готує підвищення того тарифу, який запозичив у Екоса, до 4,5 грн за кв.м.

Щодо запитів до РДА. Ми такий запит зробили, РДА його перенаправила до Екоса, заявивши, що даних про зміну ЖЕКи у РДА немає. Екос нам нічого не відповів, зате відповів до РДА, де назвав наш будинок об'єктом будівництва, власником якого є КМБ, а тому КМБ вправі розпоряджатися нашим будинком. Окрім того прийшла маразматична (як завжди) відповідь від ЖУ "Лівобережне" (до якого ми взагалі не зверталися), яке заявило, що воно 2 місяці назад ліквідоване (виходить відповідь писав труп). Писали запит до КМБ - відповіді немає, зараз написали в прокуратуру про притягнення до відповідальності голови КМБ та директора Екоса за порушення ЗУ "Про звернення громадян".
Ось відповідь Екоса до РДА. Багатоквартирний ж\б, який ще 6 років назад зданий в експлуатацію та у якому усі інвестори давно вже отримали правовстановлюючі документи на свої квартири, вони досі називають об'єктом буд-ва та своєю власністю. Так що КМБ і ПУЕЦ- рейдери, які діють у злочинній змові.
« Останнє редагування: 01 Липня 2013, 01:37:02 від Nimfa »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email