'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Суд з МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі» ( дописувачки А.И.)  (Прочитано 19938 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

А.И.

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 35
    • Перегляд профілю

Юрій Васильовиу, викладаю позовну заяву, та мої заперечення з клопотаннями.
Записаний

А.И.

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 35
    • Перегляд профілю

Продовження  по матеріалам справи.
Записаний

А.И.

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 35
    • Перегляд профілю

Копія платіжки про сплату держ мита є, та тарифи по місту.... це все. З мого боку ще були скарги до суду, залишені  без відповіді.
Хочу звернути Вашу увагу, що виписка з о/р надана по чужому ЖЕКу, що знаходиться в місті, територіально ми до нього не відносимось,  а наш ЖЄК,  - балансоутримувач, в селищі, виконує технічне обслуговування тепломереж будинку. Які повині бути докази позивача, що нас приєднали до міста???
« Останнє редагування: 25 Березня 2013, 09:47:41 від А.И. »
Записаний

А.И.

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 35
    • Перегляд профілю

Підкажіть будьласка.
Таке питання:  Позивач в позовній заяві всі поточні платежі зараховує в інші періоди 2002 -2005 роки і враховує їх як погашення боргу, на якій підставі він це робить, і які повині бути в нього докази, якщо борг не визнавався, договори відсутні. Які є контраргументи? На які закони можна посилатись?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Які повині бути докази позивача, що нас приєднали до міста???
Підприємство може надавати послугу у різних населених пунктах. Але в кожному з них воно мало затверджувати тариф у місцевому ОМС ( до 2011р.) я Вам про тариф вказував.
Цитувати
Позивач в позовній заяві всі поточні платежі зараховує в інші періоди 2002 -2005 роки і враховує їх як погашення боргу,
Якщо у Вашій платіхці Вами зазначено за яким місяць Ви сплачуєте, такі дії є неправомірними. Але Ви не надали суду свої платіжки, свій розрахунок.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А от зі сплати 317грн. замість 316,40 можливо 0,60 зарахувати як с визнання і сплату частини боргу.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Не зрозуміло, а де ухвала про скасування СН чи провідмову у прийнятті заяви про видачу СН. Позовна заява від 2012р. - без СН вже не можна її приймати.
Ви ап.суду вже сами надаєте те, що позивач повинен був надавати ще в першу інстанцію.
« Останнє редагування: 26 Березня 2013, 00:02:06 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Позовна заява не має печатки підприємства МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі». Стоїть печатка служби збуту  :o На якій підставі заява прийнята до розгляду?  >:(
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Доречі в переліку додатків тарифи є.  А Ви матеріали справи дивилися, чи задовільнилися тим, що Вам надали? Що там за довіреність? Підпис же не директора.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
2. Клопотання про доручення доказів та документів
І що Ви там дорлучили? Щось я в запереченнях ніяких посилань на Ваші докази не побачив.
« Останнє редагування: 25 Березня 2013, 23:53:34 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Хочу звернути Вашу увагу, що виписка з о/р надана по чужому ЖЕКу, що знаходиться в місті, територіально ми до нього не відносимось,  а наш ЖЄК,  - балансоутримувач, в селищі,
До Вас не ЖЕК позивається, а тепломережа. А Ви з'ясовували в своєму ОМС - хто у Вашому селищі визначений виконавцем послуги з ЦО та ГВП?
Записаний

А.И.

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 35
    • Перегляд профілю

Так, ухвала про скасування судового наказу є (викладую), а також всі платіжки я подавала до суду ще разом із запереченням до Судового Наказу. Щодо сплат круглих сум, то термінали копійки не беруть, виявляється самі себе покарали. Затверджених тарифів місцевим самоврядуванням позивач не надавав. Довіреність викладаю. Так, я розумію, що допустила помилки, я вперше захищаю свої права в суді, і все ж таки які є контраргументи, що можна врахувати з такого стану справ? Чи може суд взяти до уваги офіційний статус малозабезпеченої сім"ї, довідки про надання державної соціальної допомоги є, першочергові обов"язки матері, - це утримання неповнолітніх дітей, а вже потім все інше.
« Останнє редагування: 26 Березня 2013, 09:24:11 від А.И. »
Записаний

А.И.

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 35
    • Перегляд профілю

Дізналась, що позивач  є балансоутримувачем зовнішніх мереж теплопостачання, а от за послуги з ЦО нічого не відомо, ані Уставу, ані доказів.
Питання: - Чому і Позивач (в позовній заяві) і Суд (в рішені суду) не керуються ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" адже в ньому добре врегульовані взаємовідносини в цій сфері? А вони вдають, що його і не існує. Може, тому, що позивач надає теплову енергію, а виписка з о/р на послуги з ЦО? Що я пропустила?
 
« Останнє редагування: 27 Березня 2013, 09:59:52 від А.И. »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Так, ухвала про скасування судового наказу є
Я розумію, що є. Я не розумію чому про неї кі в позовній заяві "ні гу-гу", ні в рішенні суду. Проте це зараз вже не є важливим.
Цитувати
всі платіжки я подавала до суду ще разом із запереченням до Судового Наказу.
СН, це одна судова справа. Позовне провадження, це зовсім інша судова справа. Все, що подано для видачі та скасування СН,  вже "пішло" в архів. В позовному провадженні все потрібно подавати ще раз. Позивач подав, Ви ні ( принаймні подали не все). Щоб апеляційний суд урахував строк позовної давності, потрібно надати йому копії платіжок. Щоб суд переконався, що то були поточні платежі, а не погашення боргу. Тільки у клопотанні про долучення доказів (платіжок) потрібно вказати поважну причину, через яку Ви не надали ці докази суду першої інстанції.
Цитувати
Довіреність викладаю.
Я не дарма питав, чи Ви справу дивилися? Це що за довіреність? Та, що в позовній заяві зазначена? Чи це теж ще від СН залишилась?
Ця довіреність на ведення справи дана юрисконсульту Івановій Т.М. Підписана директором В.Л. Шеремет. А позовна заява підписана підписана  заступником директора В.М. Яремака. В додатках зазначена довіреність на право підпису позовної заяви. Питання: То де вона? І на чіє ім'я? Якщо в справі відсутня довіреність на Яремаку, або копія Уставу, в якому зазначено право заступника директора підписувати позовні заяви (якщо то виконувач обов'язків директора, то теж нема доказу його повноважень), то слід вимагати скасування рішення суду першої інстанції та повернення позовної заяви позивачу на підставі п. 3 ч. 3 ст. 121 ЦПК У:
Цитувати
3) заяву  від  імені  позивача  подано  особою,  яка  не  має повноважень на ведення справи;

Якщо Ви зайдете на сторіну Державне підприємство Інформаційно-ресурсний центр ( http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html  ) то за кодом підприємства 32082770 взнаєте, що директор ШЕРЕМЕТ ВОЛОДИМИР ЛАВРЕНТІЙОВИЧ (ДІЄ ВІДПОВІДНО ДО СТАТУТУ) є єдиним уповноваженим представляти юридичну особу (всі інші тільки на підставі довіреності), Номер та дата останньої виписки   ААБ 947655 15.09.2011 , тобто Шеремет як мінімум керує з 09.2011р., а позов подавався вже в 2012 році.
Інша підстава для повернення позовної заяви це відсутність печатки юр.особи від імені якої подано позов. На позовній заяві складеній від імені юр.особи ( що засвідчує кутовий штамп юр.особи) стоїть печатка не самої юр.особи, а її структурного підрозділу, що є порушенням ДСТУ 4163-2003 ( п. 3.26 Методичних рекомендацій щодо застосування ДСТУ 4163–2003 “Державна уніфікована система документації. Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів” та реквізиту 26 Додатку 1 Перелік реквізитів організаційно-розпорядчих документів). Відповідно до ч. 4 ст. 119 ЦПК У:
Цитувати
4. Позовна   заява   повинна   відповідати   іншим   вимогам, встановленим законом.
Тому то слід вимагати скасування рішення суду першої інстанції та повернення позовної заяви позивачу на підставі п.п. 2 та 3 ч. 3 ст. 121 ЦПК У:
Цитувати
2) заяву подано недієздатною особою;
     3) заяву  від  імені  позивача  подано  особою,  яка  не  має повноважень на ведення справи;

Цитувати
Чи може суд взяти до уваги офіційний статус малозабезпеченої сім"ї, довідки про надання державної соціальної допомоги є,
А чому Ви не оформили субсидію?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Дізналась, що позивач  є балансоутримувачем зовнішніх мереж теплопостачання, а от за послуги з ЦО нічого не відомо, ані Уставу, ані доказів.
Питання: - Чому і Позивач (в позовній заяві) і Суд (в рішені суду) не керуються ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" адже в ньому добре врегульовані взаємовідносини в цій сфері? А вони вдають, що його і не існує. Може, тому, що позивач надає теплову енергію, а виписка з о/р на послуги з ЦО? Що я пропустила?
Питання риторичне.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email