'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: І знову "Печерськжитло" проти..... Чекаю рекомендацій і допомоги.  (Прочитано 6043 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lana

  • Гість

Автор: Перо:
Цитувати
Слід бачити формулювання у квитанціях, що оплачувалися. В будь-якому випадку подавате заяву про застосування позовної давності. А щодо вимог КП УЖГ у межах 3-ох років -викладайте на рецензію свої заперечення на позов.

Квітанції сплачувала у повному обсязі перші 6-8 місяців, це був ще 2005. Потім сплачувала тільки за опалення. Квітанції додам пізніше. Заперечення та додаткові заперечення виклала, заяву теж ( я їх вже подала до суду). Але бачу що суддя дала запит до Київєнерго  на інформацію з 2005 року, нажаль.  Це настільки все індивідуально ? Маю на увазі застосування позовної давнини?

Редагування: Виправлено межі цитування.
« Останнє редагування: 05 Квітня 2013, 11:30:57 від Юрій Васильович »
Записаний

Lana

  • Гість

Автор: stepan
« : 03 Квітня 2013, 00:15:23 »
Цитувати
Цитувати
Цитувати
про відмову мені в клопотанні, і я цю ухвалу оскаржував до апеляційного суду.
Ви ж скажіть Lanі, що й апеляційний відмовив.
Так, апеляційний суд відмовив.
Але я подав нове клопотання, подібне до першого, але дещо змінене.
І позивач чомусь перестав ходити на судові засідання.

 Вітаю Вас!!! Мені так поки що не щастить. Але я в процесі боротьби. І дуже дякую Вам за підтримку.

Редагування: Виправлено межі цитування.
« Останнє редагування: 05 Квітня 2013, 11:35:34 від Юрій Васильович »
Записаний

Lana

  • Гість

  Дякую Всім, хто небайдужий!
Трошки запізно знайшла цей сайт( вже деякі документи надані суду), але сподіваюсь ще встигну виправити положення завдяки Вашій допомозі. Чекаю на рекомендації , підказки, допомогу.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

також додаю договори
Договори укладені в квітні 2005р. Пізніше КМУ на виконання ЗУ "Про ЖКП" № 1875-2004р. було затверджено форми Типових договорів ПКМУ 630 від 21.07.2005р. та ПКМУ 560 від 12.07.2005р.
Відповідно до ЗУ "Про ЖКП" ( Прикінцеві положення)
Цитувати
Договори про надання житлово-комунальних послуг,  укладені до набрання   чинності   цим   Законом,   мають   бути   приведені  у відповідність із ним  до  1  січня  2006  року.  Договори,  що  не приведені  у  відповідність  із  цим  Законом  у зазначений строк, втрачають чинність.
Хоча договори й було укладено після набрання   чинності   цим   Законом, вони не відповідають нормам цього закону ( принаймні частково). І вже точно не відповідають, затвердженим пізніше, типовим. Тому в строк до 01.01.2006р. повинні були бути приведеними у відповідність типовим. Тобто з серпня 2005р. до 01.01.2006р. їх потрібно було переукласти. Переукладено їх не було, тому з 01.01.2006р. ці договори втратили чинність і є нікчемними.
До договору № 222 передбачено додаток № 1. Він де?
« Останнє редагування: 05 Квітня 2013, 12:07:05 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Те, що нежитлове приміщення належить Вам, зрозуміло. А як воно використовується? Ви, часом, не ФОП? Чи не є цей спір підсудним господарському суду?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email