'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Збережемо Київ від подальшого розграбування  (Прочитано 4044 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Координаційний центр Оболонського району м. Києва з питань розвитку місцевого самоврядування склав заяву до Веховної ради з вимогою призначити вибори Київради  не пізніше
вересня цього  року. Закликаємо небайдужих киян збирати підписи, застосовуючи метод маркетингової сіті. Подача заяв із підписами буде здійснено за погодженням кількох громадських об'єднань. Зв'язатись із координаційним центром можно через мене. Викладаю заяву з оборотної сторони якої друкується підписний лист. № підписного листа проставляти не треба, це буде зроблено при пакуванні і опечатанні пакетів із заявами.
Збирати підписи плануємо1-1,5 місяці
« Останнє редагування: 30 Травня 2013, 17:25:54 від Валентина »
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

2-го червня о 16:00 свідомі кияни збираються біля Київраді, щоб запропонувати депутатам Київради по доброму саморозпуститися і не змушувати киян винести їх із приміщення Київради силомиць. Нікому не забороняється приєднатись, навпаки будемо раді.
« Останнє редагування: 30 Травня 2013, 17:42:01 від Валентина »
Записаний

Ярослав

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 91
    • Перегляд профілю

Только организовывают акцию активисты, которые сливают каждое дело за которое берутся. Если нужно будет подтверждение моих слов, список напечатаю. Пасынок бывшего главы Нацбанка-Луценко, его гражданская жена Лебедева, Соболев. Борцы только на словах.
Записаний

serg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 79
    • Перегляд профілю

Дело абсолютно правильное! Однако нужно для себя четко решить чего Вы хотите добиться этими действиями и какие могут быть последствия!
Если кому-то не нравятся организаторы мероприятия, но цель одна и та же, то выходите/приходите своими силами, обществом, со своими лозунгами, если это не противоречит условиям акции. В любом случае, считаю, что депутаты должны сложить свои полномочия, как это предусмотрено действующим законодательством.
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Serg! Цілком погоджуюсь з Вами. Наше Громадське об'єднання співпрацює з усіма організаціями, коли окремий відрізок шляху співпадає: будь-то "Варта Києва" у 2008-2009році, так і організації нинішні:"Київське віче", "Наша земля" і т.д.
Головне для територіальної громади м. Києва на даний момент - карману для верхівки встановленої нами влади (але працюючої на себе, а не на добробуд громадян) Київраду і змусити новообрану Київраду обов'язково створити виконавчий комітет, який буде незалежний від органів виконавчої влади), а не те, які громадяни кличуть нас на барикади. Ми всі не без гріха, інакше б наше життя проходило б у Тонкому мирі, а не на землі.
« Останнє редагування: 31 Травня 2013, 15:45:00 від Валентина »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

змусити новообрану Київраду обов'язково створити виконавчий комітет


Я "стару" не можу зобов'язати це зробити, бо на днях виповниться 3 роки, як про це подано позов у справі, яка ще і не починала слухатися по суті:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5153.0.html
Цю справу заблоковано судами спільно з КМДА. А в інших, відомих Вам справах, так звані "судді" вважають, що виконавчий орган в Києві взагалі можна не утворювати, бо він вже утворений у 1999 (2002) роках:
http://gro-za.org/forum/index.php/board,42.0.html
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Дмитро! Ми почали розробляти Статут територіальної громади Оболонського району м. Києва, щоб впродовж півроку-року затвердити його на першому з'їзді делегатів нашої громади.
Потрібні пропозиції. Небхідна допомога.
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Вчора на акції біля Київради мені сказали, що вже читали текст Рішення КСУ від 30.05.2013р.
Не можу знайти, мені конче потрібно, щоб завершити відкриті листи до Президента та до Верховної ради. Хто знайде прошу викласти на сайті або мені в особисті повідомлення.
Дякую.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

... вже читали текст Рішення КСУ від 30.05.2013р. Не можу знайти, мені конче потрібно. Хто знайде прошу викласти на сайті або мені в особисті повідомлення.
А може подасте інфозапит до КСУ з проханням надіслати відповідь (з рішенням) на ваш е-мейл. Мають протягом 5 днів надати  ;)
А до ЛС хіба можна приєднувати файли?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Вчора на акції біля Київради мені сказали, що вже читали текст Рішення КСУ від 30.05.2013р.
Не можу знайти, мені конче потрібно, щоб завершити відкриті листи до Президента та до Верховної ради. Хто знайде прошу викласти на сайті або мені в особисті повідомлення.
Дякую.


Рішення КСУ є на його офіційному сайті:
http://www.ccu.gov.ua/uk/doccatalog/list?currDir=6955
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Дмитро! Дякую
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email