'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: СН КП "Житло-Сервіс" до mivera  (Прочитано 17879 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: СН КП "Житло-Сервіс" до mivera
« Reply #15 : 14 Листопада 2013, 22:04:54 »

Очень интересует также и мнение киевлян, потому как, готовя  возражения на предыдущий СН, так и не поняла,  какие доказательства более весомы в киевских  судах: отсутствие законного договора или допсоглашения к нему, с согласованными сторонами расценками  или  применение  незаконных  тарифов, выставляемых  ГиОЦ. 
Шановна пані! В Київських судах зараз найбільш вагомим є "держзамовлення" - стягувати міфічні "борги". Незалежно від рівня недолугості позову та з повним ігноруванням доказів споживачів.

Тому моя порада включати в заяву про скасування СН не один аргумент, а декілька. І далі не чекати позову від ЖЕО, готуватись і працювати вже зараз. Скарги, акти-претензії, скарги до АМКУ, можливо, власні позови.
Записаний

mivera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 76
    • Перегляд профілю
Re: СН КП "Житло-Сервіс" до mivera
« Reply #16 : 15 Листопада 2013, 09:41:55 »

Юрій Васильович, щиро дякую!
Якщо буде можливість, подивіться будь ласка, чи правильно я виписала даний пункт СН:

7. Між боржником і стягувачем протягом тривалого часу існує спір про право Стягувача вимагати оплату в розмірі, заявленому Стягувачем. 
Так, в січні 2011року,  Стягувач  подав до Святошинського суду м. Києва   Заяву про  видачу Судового наказу про стягнення з Боржника на користь  КП «Житло сервіс» заборгованості за житлово-комунальні послуги  в розмірі  1497,40грн. ( Додаток №3)
22 лютого 2011року  Суддя Святошинського суду м. Києва Кириленко Т.В  видав  Судовий  наказ     № 2н-369/11  про стягнення з  Боржника на користь  КП «Житло сервіс» заборгованості  в розмірі   1497,40грн. ( Додаток № 4)
24травня  2011року,  суддя Святошинського районного суду  Кириленко Т.В,  скасував Судовий  наказ   № 2н-369/11  про стягнення з Боржника на користь  КП «Житло сервіс» заборгованості в розмірі   1497,40грн. (Додаток № 5)
23.06.2011року,  Стягувач  знову  звернувся до Святошинського  суду м. Києва з Позовною заявою про стягнення з Боржника на користь  КП «Житло сервіс» заборгованості за житлово-комунальні послуги  в розмірі   1497,40грн.
14.11.2011року,  суддя Святошинського районного суду,  Наберезняк М.І,  Ухвалою  по справі № 2-4906/11   залишив без розгляду   Позовну заяву  КП «Житло сервіс» до Боржника про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги   в розмірі    1497,40грн. (додаток 6)
Заборгованність   Боржника  перед  КП «Житло сервіс» по  вищевказаним  справам, була розрахована  Стягувачем    за період з   01.02.2010 по 01.06.2011року,  той період, який включений в розрахунок боргу по даному Судовому наказу 30жовтня 2013року № 2-н /759/1297/13 ,  і складає значну його частину.
Звертаю увагу  суду, що  що повторна  видача  Судового наказу  за період,  який розглядався в наказному провадженні,  не передбачена  законодавством  України.  Стягувач  не  повинен  був повторно звертатись до суду с Заявою на   видачу Судового наказу, а вирішувати спір в позовному провадженні.  Стягувач  приховав від  суду  факт  скасування судового  наказу, сподіваючись,   що  зможе уникнути змагальності у позовному провадженні.
На  підставі   вищевикладеного, вважаю, що між Заявником та Боржником  існує спір щодо суми  нарахувань за житлово-комунальні послуги,  кількості наданих послуг та тарифів на них,  то вирішення цих питань лежить в  площині позовного, а не наказного провадження. 

Тетяна, також дякую!  Ваше посилання та  текст виявився дуже влучним для мого СН,  т.як охоплює заявлений період.
Про наші  суди трохи начувана від знайомих....
 


 
Записаний

mivera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 76
    • Перегляд профілю
Re: СН КП "Житло-Сервіс" до mivera
« Reply #17 : 15 Листопада 2013, 11:37:07 »

Доработала  заяву на скасування благодаря  вашим  советам и материалу. Если будет возможность, прошу знатоков форума еще покритиковать.
Я все жизнь считаю чужие  деньги, в праве очень  слаба, потому не хочу выглядеть в суде нелепо, а нанимать адвоката в данном случае не вижу смысла.
Заяву получили 8.11, потому решили подавать в понедельник, будет время еще помозговать.
« Останнє редагування: 15 Листопада 2013, 11:43:19 від mivera »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: СН КП "Житло-Сервіс" до mivera
« Reply #18 : 15 Листопада 2013, 19:08:27 »

Цитувати
Копію судового наказу я(Боржник)  отримав 09.11.2012 р,
Мабуть 2013.
У Вас два пункти № 7.
Можете подавати.
Записаний

mivera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 76
    • Перегляд профілю
Re: СН КП "Житло-Сервіс" до mivera
« Reply #19 : 17 Листопада 2013, 22:29:58 »

Дякую!
Виправила, завтра  їду подавати.
Записаний

mivera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 76
    • Перегляд профілю
Re: СН КП "Житло-Сервіс" до mivera
« Reply #20 : 18 Листопада 2013, 18:00:53 »

Сдала сегодня заяву на скасування. В канцелярии сказали, что нужно было приложить оригиналы док-в: Ухвали, квитанции... и что могут вернуть для правильного оформления. Подскажите,   работница умничает, или киевские суды итакое сейчас практикуют?
В прошлый раз мы прилагали копии, вопросов не возникло, СН отменили.

И еще вопрос к опытным и  практикующим юристам: если открыто наказное или исковое провадження, то действительно ли суды обязаны включить/включают должника в базу невыездных за границы Украины, которую таможенники просматривают при пересечении границы.   Мы в январе собираемся в Словакию, и хотим  знать, пропустят ли мужа.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: СН КП "Житло-Сервіс" до mivera
« Reply #21 : 19 Листопада 2013, 12:08:06 »

 "работница умничает". Суддя теж бува "умничает", але я Вам для того й давав посилання на ППВССУ.
Записаний

mivera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 76
    • Перегляд профілю
Re: СН КП "Житло-Сервіс" до mivera
« Reply #22 : 24 Листопада 2013, 09:45:46 »

Пройшов тиждень, як віддала заяву, але в  ЕДРСР  ухвали по нашій справі не з'явилось.  В канцелярії, по телефону, відповіли, що  нашу справу суддя ще не розглядав.   
Достатньо  відслідковувати реєстр і чекати ухвали по почті, щоб не пропустити термін, в який необхідно буде прийти на засідання  суду або доповнити свою заяву документами, чи порадите щось інше?
Як швидко  зараз суди розглядають такі справи?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: СН КП "Житло-Сервіс" до mivera
« Reply #24 : 25 Листопада 2013, 10:41:09 »

З практики. Суди перевантажені. Вимоги ЦПК щодо строків розгляду справ в переважній більшості не дотримуються.
Досить часто суди розглядають заяви про скасування СН без участі сторін.

Якщо Вам вкрай потрібно приймати участь у справі.
Можна додатково зареєструвати в канцелярії заяву приблизно такого змісту:
"такого-то числа подана заява про скасування СН. Такого-то числа співробітники канцелярії повідомили, що справа ще не призначена для розгляду. Прошу суд виконувати норми ЦМК щодо строків розгляду справи. Я бажаю приймати участь в судовому засіданні, надати суду додаткові докази та пояснення. З метою дотримання моїх процесуальних прав, гарантованих ст. 27 ЦПК, прошу завчасно повідомити мене про дату, час та місце розгляду заяви про скасування СН."

З своєю копією заяви раз на тиждень відвідувати секретаря судді, якому призначена справа. Просити повідомити про дату і час розгляду справи, виписати Вам повістку.
Записаний

mivera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 76
    • Перегляд профілю
Re: СН КП "Житло-Сервіс" до mivera
« Reply #25 : 25 Листопада 2013, 11:44:52 »

Дякую!
 Я не дуже прагну приймати участь в процессі, просто боюсь пропустити термін подачі апеляції, якщо суд прийме негативне рішення, або залишить заяву без руху. Навпаки, ми зацікавлені щоб справа затянулась, і термін позовної давності  збільшився.
В моїй заяві, є 2 важливих причини(термін позовної давності, та те, що, наказ повторний) по яким, я надіюсь, суддя повинен відмінити СН.  Але все може бути, тому і хотіла  знати нинішню практику: як швидко  в суді розглядають заяви по СН, чи приймають до уваги подібні на мої докази, чи вчасно повідомляють про дату суд. засідання, чи розглядають заочно не повідомляючи сторони...
Тут багато  знаючих дописувачів та практикуючих юристів, тому можливо підскажете, що робити, що би себе убезпечити від можливих несподіванок.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: СН КП "Житло-Сервіс" до mivera
« Reply #26 : 25 Листопада 2013, 15:24:38 »

Для осіб, що не були присутні в с/з, строк на апеляційне оскарження починається з дати отримання копії судового рішення. Ст. 294 ЦПК.

Для Вашого спокою. Можете раз на місяць подавати до суду (особисто або поштою) заяву приблизно такого змісту.
"Такого-то числа була подана заява про скасування СН. До цього часу я не отримувала жодних ухвал суду по розгляду моєї заяви. Прошу повідомити про стан розгляду справи та надіслати мені копії всіх судових рішень, прийнятих при розгляді цієї справи".

Або раз на місяць дзвонити/відвідувати суд.
Записаний

mivera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 76
    • Перегляд профілю
Re: СН КП "Житло-Сервіс" до mivera
« Reply #27 : 25 Листопада 2013, 18:40:43 »

Скажіть, якщо в ЕДРСР  ухвала по нашій справі не з"явилась, то дійсно справа не розглядалась, чи можливо в реєстр не занесли інфо? Коли міняється номер справи,  я в реєстр  заношу номер, який вказаний в СН,  та прізвище  судді. 
В такому випадку я не пропущу  Ухвалу? А як з практики, можливо, що справа по розгляду заяви по СН може затянутись на місяці?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email