'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Судовий наказ КП «Дирекція ... Деснянського району м. Києва» до cyanide  (Прочитано 17436 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Cyanide

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 34
    • Перегляд профілю
    • Email

Здравствуйте, вчера вечером обнаружил в почтовом ящике конверт с копией судового наказу про стягнення заборгованости по квартплате. В наказе говорится о 10-дневном сроке его обжалования с момента получения. При этом датой суд. наказа значится 14.11.2013.
Сразу же возникли вопросы:
Каким образом определяется день получения наказа, если письмо обыкновенное, о его вручении никто не сообщал и за его получение никто не расписывался?
Каким образом доказывать, в случае чего, что реально письмо дошло только вчера?
« Останнє редагування: 07 Грудня 2013, 23:59:37 від Юрій Васильович »
Записаний

serg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 79
    • Перегляд профілю
Re: Судовий наказ пришел обычным письмом
« Reply #1 : 06 Грудня 2013, 13:28:16 »

Лично я написал заявление на имя начальника почтового отделения, к которому приписан мой дом, с просьбой оставлять любую корреспонденцию на мое имя в отделении, не бросать в почтовый ящик, и сообщать лично мне по мобильному телефону. Стоимость услуги - 12 грн в месяц. Поэтому, я про все письма знаю вовремя и никто не сможет мне сказать, что "мы отправляли пол года назад, а вы не получили". Если срок обжалования пропущен, нужно написать заявление в суд про восстановление сроков на обжалование ввиду получения по почте с копией конверта и штампа с датой на нем. Затем пишите уже Оскарження на СН.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судовий наказ пришел обычным письмом
« Reply #2 : 06 Грудня 2013, 13:31:50 »

Лист взагалі не дійшов. І ні хто не зможе довести протилежне.
Вам можна подати заяву до суду  з вимогою надати інформацію, чи бува там не виносилось стосовно Вас якихось рішень або наказів. А як виносилось, то надати їх, або надіслати рекомендованою кореспонденцією. 10 днів будете рахувати з дати отримання СН в суді, або отримання рекомендованого листа. Щоб не залежати від примхів пошти, краще вибрати варіант        "надати особисто" і отримати в суді самому.
А те, що вже отримали, використовуйте для себе для складення заяви про скасування СН і складати починайте вже зараз. Щоб потім не поспішати і вкластися  у ті 10 днів.
Записаний

serg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 79
    • Перегляд профілю
Re: Судовий наказ пришел обычным письмом
« Reply #3 : 06 Грудня 2013, 13:39:41 »

Лист взагалі не дійшов. І ні хто не зможе довести протилежне.
Ну,як це так? На пошті ведуться журнали обліку кореспонденції і поштар зможе у судовому засіданні (або на запит суду - письмово) підтвердити надходження кореспонденції. Але ці журнали мають 3-місячний термін зберігання, потім - знищуються. Звичайно, зараз до мене будуть питання - це ж про рекомендовану кореспонденцію! Однак відповім, що поштар добре знає свою ділянку та зможе згадати про листа, а деякі ведуть також журнали і для звичайної кореспонденції.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судовий наказ пришел обычным письмом
« Reply #4 : 06 Грудня 2013, 13:45:18 »

Лично я написал заявление на имя начальника почтового отделения, к которому приписан мой дом, с просьбой оставлять любую корреспонденцию на мое имя в отделении, не бросать в почтовый ящик, и сообщать лично мне по мобильному телефону. Стоимость услуги - 12 грн в месяц. Поэтому, я про все письма знаю вовремя и никто не сможет мне сказать, что "мы отправляли пол года назад, а вы не получили". Если срок обжалования пропущен, нужно написать заявление в суд про восстановление сроков на обжалование ввиду получения по почте с копией конверта и штампа с датой на нем. Затем пишите уже Оскарження на СН.
Стосовно простих листів не годиться. Вони ні де не реєструються. дата отримання не фіксується. На конверті ставиться  штемпель лише з датою відправлення. Потрібно буде просити у пошти довідку про дату вручення, але по-перше довідки теж платні ( навіщо зайві витрати), по друге у наданні довідок про нереєстроване поштове відправлення можуть відмовити, бо дата отримання ні де документально не фіксується.
Не зарадить і абонентська скринька у ВПЗ, бо потрібно бігати кожен день. У разі користуваання абонентською скринькою у ВПЗ, датою отримання зазначають дату вкладення у скриньку, а не дату, коли Ви виймаєте відправлення зі скриньки.
« Останнє редагування: 06 Грудня 2013, 13:56:56 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судовий наказ пришел обычным письмом
« Reply #5 : 06 Грудня 2013, 13:54:47 »

Лист взагалі не дійшов. І ні хто не зможе довести протилежне.
Ну,як це так? На пошті ведуться журнали обліку кореспонденції і поштар зможе у судовому засіданні (або на запит суду - письмово) підтвердити надходження кореспонденції. Але ці журнали мають 3-місячний термін зберігання, потім - знищуються. Звичайно, зараз до мене будуть питання - це ж про рекомендовану кореспонденцію! Однак відповім, що поштар добре знає свою ділянку та зможе згадати про листа, а деякі ведуть також журнали і для звичайної кореспонденції.
Стосовно простої кореспонденції НЕ ВЕДЕТЬСЯ! Довести вручення простого листа НЕ МОЖЛИВО. Особисті записи листоноші НЕ Є НАЛЕЖНИМИ ДОКАЗАМИ. Лист кинутий у поштову скриньку в парадному взагалі можуть вкрасти, знищити сторонні особи. Тобто, навіть якщо листоноша впевнений, що листа вкинув, він не може стверджувати, що Ви його звідти дістали. На те й вигадали такий вид відправлень, як рекомендовані. Які ВРУЧАЮТЬСЯ і вручаються ПІД РОЗПИСКУ а не кладуться до поштової скриньки.

Доречі, Надсилання копії СН РЕКОМЕНДОВАНИМ листом, і не просто рекоменованим, а ще  й З ПОВІДОМЛЕННЯМ ПРО ВРУЧЕННЯ є нормою процесуального закону:
Цитувати
Стаття 104. Надіслання боржникові копії судового наказу
1. Після видачі судового наказу суд не пізніше наступного дня надсилає його копію боржникові рекомендованим листом із повідомленням.
« Останнє редагування: 06 Грудня 2013, 14:09:25 від Юрій Васильович »
Записаний

Cyanide

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 34
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судовий наказ пришел обычным письмом
« Reply #6 : 06 Грудня 2013, 14:31:27 »

Дякую усім за відповіді.
А не может ли быть это своего рода технологией - на это наводит мысли очень большой срок между вынесением суд. наказу, и реальной его доставкой? Типа втихаря выносится, втихаря задерживается, потом доставляется невовремя и даже если ответчик пытается дергаться, ему дают отлуп - мол. пропущены сроки. Думаю, в такой ситуации 99% опустят руки - чего и добиваются?
Как мне все-таки поступить, при условии, что я все-таки собираюсь дергаться?
Записаний

serg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 79
    • Перегляд профілю
Re: Судовий наказ пришел обычным письмом
« Reply #7 : 06 Грудня 2013, 14:45:31 »

Как мне все-таки поступить, при условии, что я все-таки собираюсь дергаться?

Я уже писал Вам,
... Если срок обжалования пропущен, нужно написать заявление в суд про восстановление сроков на обжалование ввиду получения по почте с копией конверта и штампа с датой на нем. Затем пишите уже Оскарження на СН.
Если суд посчитает Ваши доводы достаточными, он примет Вашу заяву на скасування СН.
Записаний

Cyanide

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 34
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судовий наказ пришел обычным письмом
« Reply #8 : 06 Грудня 2013, 15:17:05 »

... Если срок обжалования пропущен
Так откуда же я знаю, пропущен он или нет? Если ориентироваться на почтовый штамп (там написано 04121314, вероятно 041213 - дата, что такое 14 - непонятно), то еще нет. Но суд может считать по-другому?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судовий наказ пришел обычным письмом
« Reply #9 : 06 Грудня 2013, 16:30:15 »

Шановний, Cyanide!
Я вже Вам пояснював, що строк починається з дати отримання ( якщо точніше то першим з 10 днів буде наступний день після дня отримання) копії СН.
Орієнтуватися на поштовий штемпель взагалі безглуздо, то є дата відправлення ( 04 грудня 2013р. ВПЗ № 14 ). В несвоєчасному відправленні є і елемент "технології" (розрахунок на "лоха") , і елементи, вибачте за тавтологію, елементарного бардаку в судах.
З боку боржників-відповідачів теж застосовується "технологія",  яка має назву "А того листа, в якому Ви просили гроші, я не отримував".  Виражена ця технологія в тому, що ми всі листи, які не є рекомендованими ( росс. - заказными) просто скидаємо у кошик для сміття. Ну не може ні хто довести отримання простого листа!
Ви людина в судових справах недосвідчена і всього боїтесь. Для Вас оптимально було б подати заяву до суду і отримати копію в суді. Цим би Ви ті 10 днів перенесли на більш пізній термін ( у Вас було б більше часу на заяву про скасування СН).
Проте Ви можете( за бажанням) і зараз вже вважати отриманою копію СН і вже подавати заяву на його скасування.
Ви можете взяти за дату отримання 04.12. 2013р. Тоді заяву про скасування Ви повинні подати в суд ( або здати листа з нею на пошту) не пізніше 16.12.2013р. ( перший день 05.12. - десятий 14.12., але це субота, тому у перший робочий день після неї - понеділок 16.12.2013р.) Як доказ додаєте до заявм ксерокопію конверту ( щоб поштовий штемпель було видно розбірливо) і супровідного листа суду. Аргументація - ну не могли ж Ви отримати листа раніш, ніж його пошта прийняла для надсилання ( те, що то дата відправлення, див. "Правила поштового зв'язку").
Можете зазначити датою отримання 06.12.2013р. і аргументувати: дата відправлення 04.12. строк доставки згідно "Правил..." 3 дні,  от шостого і отримав ( копії дотати так само), але і вцьому випадку останнім днем буде 16.12. 2013р. ( перший 07 - десятий 16). Тому, якщо заяву про скасування подавати зараз, то варіант з датою отримання 04. кращий ( ну ні як Ви не могли отримати листа раніш, ніж його відправили - точка відліку залізобетонна).
Заяви про подовження строку Вам писати нема потреби. Ви не прострочили. Наказ від 14.11. 2013 Вам надіслали 04.12.2013. Повірте це для наших судів навіть вчасно. Люди і через два роки отримували і оскаржували, бо строк починається з дати отримання, а не дати видачи СН.
Готуйте проект заяви про скасування, викладайте на рецензію. Також викладіть сканкопії СН та додатків до нього ( якщо бажаєте отримати допомогу).
« Останнє редагування: 06 Грудня 2013, 16:34:57 від Юрій Васильович »
Записаний

Cyanide

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 34
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судовий наказ пришел обычным письмом
« Reply #10 : 07 Грудня 2013, 19:20:13 »

Дякую за теплі слова та поради.
Дійсно, я жодного разу у суді не був та досвіду не маю, але вважаю, що кожна людина хоч раз у житті повинна церез це пройти - тим більш, якщо така можливість пов'язана з спробою захистити свої права у сфері ЖКГ.
Так що будемо боротися. Сканкопії СН викладу у відповідному розділі.
Записаний

Cyanide

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 34
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Судовий наказ пришел обычным письмом
« Reply #11 : 07 Грудня 2013, 21:31:43 »

Також хотів би уточнити таке питання: що буде, якщо я зроблю вигляд, що того листа з СН не отримав, які подальші дії стягувача, як мені їх контролювати та блокувати?
Записаний

Cyanide

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 34
    • Перегляд профілю
    • Email

05.12.2013 отримав лист з суду Деснянського району м. Києва з копію СН (звичайним листом, ніде не розписувався).
У листі:
1. Папірець про те, що до відома відправлена копія СН
2. Сам СН
(click to show/hide)
3. Заява про видачу СН про стягнення боргу за ЖК послуги
(click to show/hide)
4. Копія ордеру по квартирі
5. Копія форми Ф-3
(click to show/hide)
6. "Обгрунтований розрахунок заборгованості"
(click to show/hide)

Умови такі:
1. Договору з КП "Дирекція..." немає і він не пропонувався (не вважаю такою пропозицією листочки, що колись були розклеені на вулиці з вимогою прийти невідомо куди і підписати невідомо що).
2. Оплата проводилася спочатку за тарифами Омельченко, потім досить хаотично, в цілому вийшло що оплачувалася десь половина.

Оскільки не маю досвіду у судових справах взагалі, буду радий почути будь-які думки з приводу скасування СН зокрема, та у відстоюванні своїх прав у суді проти ЖЕКу взагалі.
Кінцевий варіант додам до цього повідомлення, коли він буде.
Записаний

Cyanide

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 34
    • Перегляд профілю
    • Email

Зразу питання по документам та мої думки:
1. Не всі додатки, що перечислені в заяві про видачу СН про стягнення боргу за ЖК послуги дійшли до мене, зокрема, додатків 5-7 немає.
2. Як видно з заяви КП "Дирекція...", вони більшу частину заяви намагаються обгрунтувати, що є виконавцями ЖК послуг. При цьому там фігурує ще КП "Житлорембутсервіс", що вказаний виконавцем коммунальних послуг, а КП "Дирекція..." - виконавцем послуг з утримання будинків та прибудинкових територій.
Стягувачем є лише КП "Дирекція...", виходить, вони мають право просити про стягнення боргу за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій?
Повторюю, ніяких договорів ні з "Дирекціїю...". ні з "Житлорембутсервісом" нема.
3. У довідці Ф-3, написано "Будинок належить ЖЕК 306", це що за маячня?
4. "Розрахунок", і ось таке без всяких питань приймається судами у якості доказу наявності у мене такого-то боргу? Якась таблиця з якимось цифрами, в якій можна лише здогадуватися, що до чого, і зверху виведено "Борг такий-то"?
Записаний

Cyanide

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 34
    • Перегляд профілю
    • Email

А чому нихто не пише ничого? Я як новачок не можу зразу викласти на рецензію майже готову заяву про скасування СН... Але працюю у цьому напрямі.
Я прошу звернути мою увагу на ті моменти, що не є звичайними в таких СН, з точки зору можливості їх використати для його скасування. Звичайні, мені здається, я сам застосую.

Ну ось як вам таке:
- в Заяві про видачу судового наказу стягувачем є Комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» Деснянського району  м. Києва
- в СН воно ж назване Комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду Деснянського району  м. Києва»

або:
- в Заяві про видачу судового наказу йдеться про стягнення боргу за житлово-комунальні послуги
- в СН йдеться про стягнення боргу за послуги з отримання будинку та при будинкової території

Це якось можна використати?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email