'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ст. 235 КЗпП України в якості підстави для зміни дати увільнення  (Прочитано 36354 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

тракторист

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 44
  • Все проходить і це пройде. (с)
    • Перегляд профілю

Прошу прийняти до уваги, -я нікого не звинувачую, особливо тих, хто має більший багаж знань ніж я у розумінні суті справи.
Це раз.
І два, щодо того, що в позивача було право відкликати заяву навіть після увільнення, то тут я трішки з Вами не згоден. Чому? Тому що з дати видання наказу про увільнення, тобто з 18.06.13 р. відносини між позивачем та відповідачем припинилися. З якого переляку відповідач має реагувати на заяви сторонньої людини, яка з 18.06.13 р. не має ніякого відношення до відповідача?
В кінці кінців, я думаю, що всі знають, що існує встановлений порядок звільнення? Буду вдячний за посилання на НПА, в якому йдеться про випадки, коли вищевказаний порядок можна порушити.
Спасибі.
« Останнє редагування: 05 Червня 2014, 12:22:35 від тракторист »
Записаний

thunderclap

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 601
    • Перегляд профілю

І два, щодо того, що в позивача було право відкликати заяву навіть після увільнення, то тут я трішки з Вами не згоден. Чому? Тому що з дати видання наказу про увільнення, тобто з 18.06.13 р. відносини між позивачем та відповідачем припинилися. З якого переляку відповідач має реагувати на заяви сторонньої людини, яка з 18.06.13 р. не має ніякого відношення до відповідача?
Кожна сторона реалізує свої права та обов'язки на власний розсуд (принцип диспозитивності). Ваше право відкликати свою заяву впродовж двох тижнів встановлених законом є абсолютним і не залежить від дій (наказу) роботодавця. Наказ роботодавця не скасовує вашого права! З цієї позиції і виходив суд, розглянувши ваш позов. Важливими є дії, які вчинили сторони впродовж двох тижнів. Оскільки впродовж двох тижнів відкликання заяви не відбулося, то і роботодавець і суд повинні вас звільнити. Питання лишень в тому, яка має бути дата звільнення. Суд помилку роботодавця виправив своїм рішенням. Ваше звернення до суду після спливу двох тижнів не означає, що впродовж них ви змінили своє бажання звільнитися. А Закон чітко встановлює строк для реалізації зміни бажання! Саме Ви не створили підстави, від якої потім мав би відштовхнутися суд задовольняючи Ваш позов!
Крім того, ЗУ Про звернення громадян зобов'язує будь-яку організацію приймати і реагувати на звернення громадян щодо порушення їх прав та законних інтересів. Ви звернулися до роботодавця щодо зміни намірів? Ні! То хто Вам винен.
Записаний

тракторист

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 44
  • Все проходить і це пройде. (с)
    • Перегляд профілю

Подивимося на справу відсторонено. До Вас, пане Громовий удар, приходить клієнт і говорить:
- Ви знаєте, пане адвокат, я, випадково, читаючи Конституцію України, КЗпПУ і т. ін.  дізнався, що мене було звільнено незаконно...мене звільнили до закінчення двотижневого терміну письмового попередження...ось подивіться моя заява, ось наказ...я б хотів би подати позов з проханням поновлення мене на роботі. Ви мені можете допомогти?
Прошу дати аргументовану відповідь клієнту.
Спасибі.
PS до речі, запитання не тільки до шановного ГУ.
« Останнє редагування: 05 Червня 2014, 13:05:59 від тракторист »
Записаний

thunderclap

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 601
    • Перегляд профілю

Подивимося на справу відсторонено. До Вас, пане Громовий удар, приходить клієнт і говорить:
- Ви знаєте, пане адвокат, я випадково читаючи Конституцію України, КЗпПУ і т. ін.  дізнався, що мене було звільнено незаконно...мене звільнили до закінчення двотижневого терміну письмового попередження...ось подивіться моя заява, ось наказ...я б хотів би подати позов з проханням поновлення мене на роботі. Ви мені можете допомогти?
Прошу дати аргументовану відповідь клієнту.
Спасибі.
PS до речі, запитання не тільки до шановного ГУ.
Якщо в клієнта всі обставини і набір документів як у Вас, то чисто по-людські аби зекономити його гроші на мій гонорар, порадив йому жити далі і мати добру науку на його помилках... Ви нікого не чуєте крім себе, навіть не намагаєтеся проаналізувати хиби у вашій поведінці і стосунках з роботодавцем. Вас було звільнено законно на підставі рішення суду, а спочатку роботодавець припустився помилки стосовно дати звільнення!
Записаний

тракторист

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 44
  • Все проходить і це пройде. (с)
    • Перегляд профілю

Ваша позиція,  thunderclap, зрозуміла. Спасибі.
Які ще будуть думки? Невже ніхто не хоче отримати свій гонорар? Дивно, однак... 8-)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ваша позиція,  thunderclap, зрозуміла. Спасибі.
Які ще будуть думки? Невже ніхто не хоче отримати свій гонорар? Дивно, однак... 8-)
Якщо коротко, то думки такі, дописувачем тракторист вперто ігнорується п. 3 "Правил форуму".
ТЕМУ ЗАКРИТО.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email